Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Hlavná miestnosť

Goto down 
+14
Ken Kuruima
Kagami
Kurodama Shirome
Shiro Hyuuga
Sho Terumi
Hikari
Masaru
Karana Daihon
Temarii
Keith Clay
Itachi Uchiha
Narumi Kaname
Yukki Maeda
Akahim Ukarai
18 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Akahim Ukarai




Počet příspěvkù : 296
Narození : 27. 08. 11

Hlavná miestnosť - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 4 EmptyThu Sep 08, 2011 6:58 pm

First topic message reminder :

V tejto miestnosti trávi celé dni veľmi mocný samuraj Mifune a robí nejaké papiere. Taktiež sa tu odohrávajú zrazy Kagov.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com/forum

AutorZpráva
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 4 Left_bar_bleue995/995Hlavná miestnosť - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (995/995)

Hlavná miestnosť - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 4 EmptyMon Oct 31, 2011 3:02 pm

Yuki.. oni.. Yuki podceňujú.. šepla som s takým.. nemým výarazom na tvári.. možno za to mohlo Kabutove mučenie no.. nejak som sa prestala ovládať.. začala sa z mojej strany zdvíhať chakra ktorá bola temnejšia a mrazivejšia než chakra bijuu.. nebola väčšia ale jej podstata bola rozhodne.. desivá.. podlaha podo mnou sa behom sekundy doslova premenila na zladovateľú plochu.. v momente som sa objavila pred Aikom.. síce mi ten pohyb spôsoboval bolesť ale.. v celej miestnosti bolo v podstate hodne pod nulou.. dokonca zmrzli aj záclony a znaky všetkých shinobi dedín.. Mala som chuť Hokagemu jednu vraziť.. vyzerám snáď na to že pracujem pre peniaze !? zavrčala som naštvane a stôl podo mnou premrzol až úplne do hĺbky jeho podstaty..
Návrat nahoru Goto down
Kurodama Shirome
Death
Death
Kurodama Shirome


Počet příspěvkù : 100
Narození : 21. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 4 Left_bar_bleue900/900Hlavná miestnosť - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (900/900)

Hlavná miestnosť - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 4 EmptyMon Oct 31, 2011 3:05 pm

" YUKI ! " Okřikl jsem ji. " Jsme tu snad pro mírová jednání ne ? " Řekl jsem s rukou na jejím rameni. Doufal jsem že se dokáže ovládat a enzpůsobí mi omrzliny tak, jak to dokáže. " Uklidni se ... " řekl jsem polohlasem a pomalu ji odtahoval od Hokageho. " Peníze jsou důležité, ale naši ninjové pracují zadarmo, pokud jde o zájem vesnice ! " řekl rázně Hokagemu.
Návrat nahoru Goto down
Masaru
Raikage
Raikage
Masaru


Počet příspěvkù : 149
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 4 Left_bar_bleue2500/2500Hlavná miestnosť - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (2500/2500)

Hlavná miestnosť - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 4 EmptyMon Oct 31, 2011 3:12 pm

Haruko? zamyslel som sa na malý okamih.
"Pokiaľ viem, zmieňovaný Haruko je "nukenin na voľnej nohe", neviem o tom, že by niekedy oficiálne vstúpil do akatsuki. Pripúšťam ale, že sa môžem aj mýliť," prehovoril som a rozhodol sa venovať Yuki, pričom som si pomaly pripravil kufrík položený pri mojich nohách.
"Drž si svoju priateľku na krátko, Kurodama-kun. Ak bude naďalej pokračovať v ofenzívnych aktivitách," mal som namysli zmrazenie stola.
"...budem nútený vykonať rozsudok smrti."
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 4 Left_bar_bleue800/800Hlavná miestnosť - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (800/800)

Hlavná miestnosť - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 4 EmptyMon Oct 31, 2011 3:14 pm

Kakashi a Shikamaru bleskovo vystrelili. Shikamaru stál hneď za Aikom s pečaťou "Ne" a jeho tiene vystrelili k nohám Yuki. Kakashi stál na stole pred Aikom a ruku mal položenú na rukoväti meča a druhou zvieral okraj čelenky pripravený odhaliť Sharingan.
"Yuki-san, Kakashi-senpai, ukľudnime sa!" prikázal a Shikamarove tiene sa zastavili ale Kakashi zostal nehybný.
"Nechcel som vás samozrejme uraziť... ale toto je jeden z dôvodov prečo som proti pridaniu Yuki do Aliancie... obrovská nestálosť nielen vašej dediny ale aj vašich shinobi a vašich pováh... Ospravedlňte ma ak som vás urazil" povedal Aiko veľmi diplomaticky a úprimne sa usmial. Kakashi zoskočil zo stola za Aika a stál už pokojnejšie no stále si nešiel sadnúť.
Návrat nahoru Goto down
Yukki Maeda
Jounin
Jounin
Yukki Maeda


Počet příspěvkù : 269
Narození : 19. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 4 Left_bar_bleue600/600Hlavná miestnosť - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (600/600)

Hlavná miestnosť - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 4 EmptyMon Oct 31, 2011 3:16 pm

Poslouchala jsem jejich debatu. Bylo mi jasný, že se může cokoliv stát.
Sledovala jsem se a dávala pozor na každý jejich pohyb.
Zase taková nuda to nebyla. Ale že by zábava.. to se říct nedalo.
Trošku jsem se v duchu zamyslela nad nějakou další technikou...
Návrat nahoru Goto down
Sho Terumi
Death
Death
Sho Terumi


Počet příspěvkù : 106
Narození : 09. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 4 Left_bar_bleue1200/1200Hlavná miestnosť - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1200/1200)

Hlavná miestnosť - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 4 EmptyMon Oct 31, 2011 3:22 pm

se založenýma rukama jsme sledoval nynější událost, navenek jsem byl klidný, ale uvnitř jsem byl ještě klidnější, popravdě mě málo věcí nyní mohlo rozházet jelikož jsem na tento sraz šel s přesvědčením, že se zde něco stane, mile jsem se usmál a můj pohled spočinul na Yuki ''nevím jestli bylo ideálním rozhodnutím přinést si ji do tohoto zasedání, kde žádáš o naši důvěru a přízeň, mé rozhodnutí tedy měním na ne'' řekl jsem razantě ''základem našeho spojenectví je úcta, avšak toto děvče ji evidentně v sobě nechová'' úsměv na tváři mi zmizel
Návrat nahoru Goto down
Masaru
Raikage
Raikage
Masaru


Počet příspěvkù : 149
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 4 Left_bar_bleue2500/2500Hlavná miestnosť - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (2500/2500)

Hlavná miestnosť - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 4 EmptyMon Oct 31, 2011 3:27 pm

"Súhlasil som s pripojením yukigakure i napriek všetkým skutočnostiam z jednoduchého dôvodu. Uvedomoval som si, že je lepšie zhromaždiť všetky dostupné sily, než si naopak vytvárať nových nepriateľov. Po razantnosti a značnom prejavenom entuziazmu zo strany jednej z jej zástupcov si však už nemôžem byť absolútne istý, či by jej prítomnosť nemohla narušiť dlhé roky udržiavanú morálku. Úbytok morálky znamená pokles úspešnosti a ani početná prevaha v tomto prípade nepomôže, preto svoje "áno" aspoň dočasne sťahujem a momentálne za zdržiavam hlasovania."
Návrat nahoru Goto down
Kurodama Shirome
Death
Death
Kurodama Shirome


Počet příspěvkù : 100
Narození : 21. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 4 Left_bar_bleue900/900Hlavná miestnosť - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (900/900)

Hlavná miestnosť - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 4 EmptyMon Oct 31, 2011 3:29 pm

" Mizukage-dono, pokud jste si nevšiml nesmírné urážky našeho národa, jste hluchý ... " řekl a pokračoval. " Pokud nestojíte o pomoc, necháme si jí pro sebe, ale čekejete, že uslyšíte z naší strany také mnoho eliminovaných ... Nejsme tací, jací se nechají lehce zabít. O úctě radši nemluvte, když ji nepokládá za důležitou ani Hokage. Raikage-sama, Zkrátka nebudu své lidi držet, ať se chovají podle našich zájmů, ale snažil jsem se vám pomoct a mne tu tedy nic nedrží ... " řekl jsem a čekal na Yukiny reakce.
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 4 Left_bar_bleue800/800Hlavná miestnosť - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (800/800)

Hlavná miestnosť - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 4 EmptyMon Oct 31, 2011 3:32 pm

"V poriadku... navrhujem urobiť si malú prestávku aby sa schladili horúce hlavy.." povedal a hodil pohladom smerom ku ninjom z Yuki a ku Raikagemu.
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 4 Left_bar_bleue995/995Hlavná miestnosť - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (995/995)

Hlavná miestnosť - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 4 EmptyMon Oct 31, 2011 3:34 pm

Čo vi ksakru viete o Yukigakure.. čo viete o Kabutovi? práve teraz behá niekde po svete moje vlastné Edo tensei a to ešte žijem.. nie je tu nikto okrem mňa a Kurodama ktorý by vedel len moje edo tensei poraziť, nie to ešte ostatných Kage ktorých Kabuto oživil, ako aj nejakého blbého Uchihu a bohvie čo všetko ešte.., ts.. áno urazili ste ma.. a môžem sa vykašlať na celé zasadanie.. zavrčala som nepríjemne po čom som sa len vykrútila z Kurodamovho zovretia.. aj keď s bolesťami, vyrazila som von z miestnosti.. mňa sa to aj tak netýkalo.. dovliekol ma tu sem po tom, čo ma odniesol z Kabutovho výskumného "strediska".. mierila som, do Yukigakure..
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Kurodama Shirome
Death
Death
Kurodama Shirome


Počet příspěvkù : 100
Narození : 21. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 4 Left_bar_bleue900/900Hlavná miestnosť - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (900/900)

Hlavná miestnosť - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 4 EmptyMon Oct 31, 2011 3:36 pm

" Yuki ?! " Zavolal za ní a v polovině se zastavil. " Tse .. Doumo ... " řekl zaujatě a utíkal za ní. " Přece nemůžeš takhle odejít ! " Ozvalo se ještě rozlehlou chodbou.
Návrat nahoru Goto down
Masaru
Raikage
Raikage
Masaru


Počet příspěvkù : 149
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 4 Left_bar_bleue2500/2500Hlavná miestnosť - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (2500/2500)

Hlavná miestnosť - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 4 EmptyMon Oct 31, 2011 3:38 pm

Pod maskou sa mi i napriek závažnosti situácie objavil úsmev.
"Zdá sa, že tu začína i napriek zamrazenému stolu byť horúco. Myslím si, že by sme túto atmosféru mali napraviť," hlboko som si povzdychol.
"Kurodama-kun, bol by si tak láskavý a dohovoril jej, nech sa sem vráti? Pre tentokrát súhlasím s hokagem, potrebujeme to vyriešiť s chladnými hlavami."
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 4 Left_bar_bleue800/800Hlavná miestnosť - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (800/800)

Hlavná miestnosť - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 4 EmptyMon Oct 31, 2011 3:44 pm

Pomaly vstal a vyšiel aj s doprovodom von. "Dajte si pauzu Kakashi... potrebujem niečo vybaviť" povedal strážcom a vybral s po chodbe preč. V mysli sa prihovoril drakovi. Argo..si tam?? V hlave sa mu ozvalo tlmené vrčanie. Deje sa niečo?? Trocha som odpočíval po tej ceste... Ozval sa hlboký no svieži hlas. Chcem vedieť ako je to vonku... preleť sa ponad okolie ale daj si pozor aby ťa nikto nevidel. Potom už Arghos iba tlmene zamrmlal na súhlas a ich spojenie sa prerušilo. Sem-tam mu do mysle posielal obrazy zasneženej krajiny z veľkej výšky. Zrazu niečo začul za rohom a pomaly sa plížil až ku rohu chodby. Bolo počuť beh. Vedel kto to je podľa hlasu. Chvílu predtým ako bol Kuro pred ním vyšiel spoza rohu a rukou ho zastavil počas behu.
"Počkaj... potrebujem sa s tebou porozprávať..."
Návrat nahoru Goto down
Kurodama Shirome
Death
Death
Kurodama Shirome


Počet příspěvkù : 100
Narození : 21. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 4 Left_bar_bleue900/900Hlavná miestnosť - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (900/900)

Hlavná miestnosť - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 4 EmptyMon Oct 31, 2011 3:48 pm

" Tse ... O čem .. Své už jste mi řekl ... " Zastavil se a postavil do pózy, která nebyla zrovna dvakrát příjemná. " Jako rozumní lidé si spolu povídat nemůžeme, uhněte .. " Podíval se na něj a okolo se zvedala černá chakra.
Návrat nahoru Goto down
Sho Terumi
Death
Death
Sho Terumi


Počet příspěvkù : 106
Narození : 09. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 4 Left_bar_bleue1200/1200Hlavná miestnosť - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1200/1200)

Hlavná miestnosť - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 4 EmptyMon Oct 31, 2011 3:53 pm

povzdychl jsem si Yuki-chan, vždy je tak emotivní, no lepší bude když nikdy z nich nebude vědět, že je má kamarádka, bude to lepší pro dobro vesnice, i pro dobro jí ''pauza ? skvěle'' řekl jsem nadšeným tónem ''hned tu budu'' vstal jsem a zamířil jsem kamsi do jiné místnosti kde byl kohoutek s vodou, tu jsem pustil, sundal jsem si čepici a opláchl jsem si obličej následně jsem se vody napil a kohoutek jsem zavřel a podíval jsem se na sebe do zrcadla, v tu chvíli jsem se nad něčím zamyslel a jen jsem na sebe tupě zíral a ani jsem nemrkal
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 4 Left_bar_bleue800/800Hlavná miestnosť - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (800/800)

Hlavná miestnosť - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 4 EmptyMon Oct 31, 2011 3:55 pm

Zovrel Kurodamu pevne za rameno a pozrel mu do očí prenikavým pohľadom.
"Viete prečo som musel hlasovať proti vášmu návrhu! Ja nie som neobmedzený diktátor ako tomu býva pri menších dedinách... mám za sebou Radu Starších a Radu Jouninov a ešte obrovský ľud zeme ohňa. Nemôžem si dovoliť hlasovať za pripojenie znepriateľenej frakcie k aliancií shinobi, pochopte to. Mám však právo uzatvoriť s vami spojenectvo podobne ako s Hoshigakure či Uzushiogakure.... je to dokument ktorý musia podpísať vodcovia vašej dediny. Hokage má v sneme Kage veľkú moc. Ak podporím váš návrh podporí ho aj Kazekage a Mizukage. Som dobrý rečník verte mi. Môžem pripraviť spojeneckú zmluvu a podpísať ju... potom musíte čo najskôr získať podpisy vašich vodcov... dovtedy váš návrh podporiť nemôžem." povedal. Na to sa prudko otočil a odišiel. Po dvoch krokoch sa však zastavil.
"Ja som vás nijako neurazil... dávajte pozor na vašu priateľku. Ešte jeden takýto exces a už vám nepomôže ani naše spojenectvo ani môj hlas" povedal a odišiel.
Návrat nahoru Goto down
Kurodama Shirome
Death
Death
Kurodama Shirome


Počet příspěvkù : 100
Narození : 21. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 4 Left_bar_bleue900/900Hlavná miestnosť - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (900/900)

Hlavná miestnosť - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 4 EmptyMon Oct 31, 2011 3:58 pm

" Tse ... " Odešel pomalým krokem, který se stále zrychloval víc a víc, a jeho jediný cíl byla ona veleznámá Yukigakure no Sato, kde byla jak Yuki, tak Pán Země ve které žil. " Chudák asi neví že tam bude i můj podpis " Pousmál se a zmizel pryč
Návrat nahoru Goto down
Yakushi Kabuto
Nukenin
Nukenin
Yakushi Kabuto


Počet příspěvkù : 154
Narození : 10. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 4 Left_bar_bleue1875/2300Hlavná miestnosť - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1875/2300)

Hlavná miestnosť - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 4 EmptyMon Oct 31, 2011 4:01 pm

Chodbou se rozléhaly kroky Yuki Yukigakure. Vešla dovnitř a po krátkém výslechu spustila. " Omlouvám se ... " Sklopila oči a pohlédla do země. " Chtěla bych aby jste mi odpustili a hlavně Kurovi-kun ... " řekla smutně
Návrat nahoru Goto down
Shiro Hyuuga

Shiro Hyuuga


Počet příspěvkù : 125
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 4 Left_bar_bleue350/350Hlavná miestnosť - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (350/350)

Hlavná miestnosť - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 4 EmptyMon Oct 31, 2011 5:29 pm

Presunula som sa pred Mizukageho s vytaseným Izanagi.. sledovala som pozorne Yuki ktorá teraz vstúpila.. nie je to tá ktorá to bola minule.. má iné oblečenie.. nie je zranená, tá ktorá tu bola pred chvíľou bola.. šepla som takmer nečujne.. môj hlas bol asi taký ľadový ako teplota vzduchu okolo mňa, ktorá sa ešte stále neoteplila od posledného príchodu Yuki.
Návrat nahoru Goto down
Sho Terumi
Death
Death
Sho Terumi


Počet příspěvkù : 106
Narození : 09. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 4 Left_bar_bleue1200/1200Hlavná miestnosť - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1200/1200)

Hlavná miestnosť - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 4 EmptyMon Oct 31, 2011 5:40 pm

Přišel jsem ze zadu k Lily a prohlédl jsem si nejdříve jí a potom nově příchozí Yuki položil jsem ze zadu Lily ruku na rameno ''počkáme si na vysvětlení'' pověděl jsem mile s úsměvem na rtech ''zatím buď v maximálním pozoru'' řekl jsem již tišeji
Návrat nahoru Goto down
Temarii
Jounin
Jounin
Temarii


Počet příspěvkù : 28
Narození : 28. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 4 Left_bar_bleue600/600Hlavná miestnosť - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (600/600)

Hlavná miestnosť - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 4 EmptyMon Oct 31, 2011 5:43 pm

"Jo" odpověděla jsem partnerce a všimla si, že doprovod z Kiri se postavil před Mizukageho. Nemohla jsem riskovat a radši jsem se taky postavila před Kazekageho.
Návrat nahoru Goto down
Masaru
Raikage
Raikage
Masaru


Počet příspěvkù : 149
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 4 Left_bar_bleue2500/2500Hlavná miestnosť - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (2500/2500)

Hlavná miestnosť - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 4 EmptyMon Oct 31, 2011 5:45 pm

Lilyn postreh pochopiteľne neunikol ani mne. Nenechával som sa však unášať emóciami a ostal som naďalej s úsmevom pod maskou posedávať na mieste v relaxačnej póze.
Zdá sa, že sa naša zaujímavá porada ešte iba rozbieha.
Návrat nahoru Goto down
Yukki Maeda
Jounin
Jounin
Yukki Maeda


Počet příspěvkù : 269
Narození : 19. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 4 Left_bar_bleue600/600Hlavná miestnosť - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (600/600)

Hlavná miestnosť - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 4 EmptyMon Oct 31, 2011 6:01 pm

Bez žádnýho zvuku jsem se také přesunula před kazekage.
Kunai jsem pořád měla v ruce a nebála se ho použít.
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 4 Left_bar_bleue800/800Hlavná miestnosť - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (800/800)

Hlavná miestnosť - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 4 EmptyMon Oct 31, 2011 6:01 pm

Spolu so sprievodom sa vrátil do miestnosti. Okamžite ho prekvapila Yuki.
"Kakashi!" pošepol a bez akýchkoľvek náznakov si sadol na miesto. Kakashi a Shikamaru si nesadli ale stáli po jeho bokoch. Kakahi zavrel jedno oko ktoré mu bolo vidieť. Zrazu ho striaslo. Otvoril oko a chytil Minata za plece.
"Jej chakra je úplne iná.. vyzerá to ako..."
Orochimaru... pomyslel si Aiko. Okamžite naznačil kakashimu tajný kód jednotiek listovej. Kakashi prudko vyskočil na Hokageho stôl a ukázal na Yuki.
"Kto si?!" skríkol a hodil bleskovo tri kunaie smerom na Yuki.
Návrat nahoru Goto down
Yakushi Kabuto
Nukenin
Nukenin
Yakushi Kabuto


Počet příspěvkù : 154
Narození : 10. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 4 Left_bar_bleue1875/2300Hlavná miestnosť - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1875/2300)

Hlavná miestnosť - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 4 EmptyMon Oct 31, 2011 6:11 pm

Chytila jsem se za hlavu a šíleně se usmála. " Chcípněte do jednoho ! " Začala se šíleně smát a okolo začaly zamrzat různé objekty, včetně lidí. Čímž na zem spadli i letící kunaie


Naposledy upravil Yakushi Kabuto dne Mon Oct 31, 2011 6:17 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hlavná miestnosť - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 4 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Hlavná miestnosť
Návrat nahoru 
Strana 4 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Hlavná Brána
» Tréningová miestnosť
» Pokusná miestnosť

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Ostatný Svet :: Zem železa-
Přejdi na: