Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Hlavná miestnosť

Goto down 
+14
Ken Kuruima
Kagami
Kurodama Shirome
Shiro Hyuuga
Sho Terumi
Hikari
Masaru
Karana Daihon
Temarii
Keith Clay
Itachi Uchiha
Narumi Kaname
Yukki Maeda
Akahim Ukarai
18 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Akahim Ukarai




Počet příspěvkù : 296
Narození : 27. 08. 11

Hlavná miestnosť - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 3 EmptyThu Sep 08, 2011 6:58 pm

First topic message reminder :

V tejto miestnosti trávi celé dni veľmi mocný samuraj Mifune a robí nejaké papiere. Taktiež sa tu odohrávajú zrazy Kagov.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com/forum

AutorZpráva
Keith Clay
Kazekage
Kazekage
Keith Clay


Počet příspěvkù : 126
Narození : 23. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 3 Left_bar_bleue1100/1100Hlavná miestnosť - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Hlavná miestnosť - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 3 EmptySun Oct 30, 2011 8:19 pm

,,To je dobrá zpráva, ale Hokage má pravdu. Kdyby se Akatsuki a Kabuto spojili nemáme šanci. Navrhuji vytvořit Spojeneckou armádu shinobi.'' Vytáhl jsem z pod pláště svitek. ,,Tohle je svitek s technikou která je schopna pečetit Kabutovi loutky. Máme ve vesnici dost kopií.'' Nějak jsem naznačil že jsou k dispozici vesnicím které budou souhlasit, ale pořád jsem měl ruku na originálu.
Návrat nahoru Goto down
http://bakugan.stranky1.cz
Masaru
Raikage
Raikage
Masaru


Počet příspěvkù : 149
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 3 Left_bar_bleue2500/2500Hlavná miestnosť - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (2500/2500)

Hlavná miestnosť - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 3 EmptySun Oct 30, 2011 8:23 pm

"Takéto spojenectvo si bude vyžadovať vodcu a tu by mohol nastať problém," oponoval som takmer okamžite.
"Bude to až priveľká zodpovednosť, ktorú by dotyčný kage mohol využiť na zlepšenie situácie jeho vlastnej dediny, čo by po ukončení spojenectva viedlo k narušeniu rovnováhy síl."
Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 3 Left_bar_bleue1300/1500Hlavná miestnosť - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Hlavná miestnosť - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 3 EmptySun Oct 30, 2011 8:31 pm

Počuval som ich každé slovo čo prehovorili a o čo ide."Takže spojenectvo medzi 5 zemami hmm to už tu nebolo od dávnych dob no musel by s tým tak isto suhlasť Mizukage,Hokage,Tsuchikage no a samozrejme vy Rakage."Pokial nastane aliancia 5 zemí tak šanca na porážku superov je velká ale s časti má aj pravdu Raikage takže teraz je len na vás ako sa vy zhodnete"

Hlavná miestnosť - Stránka 3 Mifune3t

Návrat nahoru Goto down
Sho Terumi
Death
Death
Sho Terumi


Počet příspěvkù : 106
Narození : 09. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 3 Left_bar_bleue1200/1200Hlavná miestnosť - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1200/1200)

Hlavná miestnosť - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 3 EmptySun Oct 30, 2011 8:47 pm

těžké časy přicházejí v mysli jsem si povzdychl ''Prozatím souhlasím, ovšem můj plnohodnotný souhlas dostanete až po vybrání ideálního vůdce''
Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 3 Left_bar_bleue1300/1500Hlavná miestnosť - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Hlavná miestnosť - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 3 EmptySun Oct 30, 2011 8:56 pm

Moj pohlad prešiel na Mizukageho ktorý teraz prehovoril.Hm tak mladí a k tomu celkom fešák zasmiala som sa."Ehm dobre ja suhlasim ale tak isto ako povedal Mizukage jedine pod podmienkou že bude vybraný správny vodca tejto zeme inak nesuhlasím a nezaujma ma to a vraciam sa spať domov a to hovorím zaručene"Oprela som sa do kresla a smutne hlavu sklonila dolu. I ked je pravda že ked sa nespojíme tak je 100% samozrejmé že 5 velkych zemí padne ah probôémi zase začinaju.

Hlavná miestnosť - Stránka 3 Tsunade-01
Návrat nahoru Goto down
Yukki Maeda
Jounin
Jounin
Yukki Maeda


Počet příspěvkù : 269
Narození : 19. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 3 Left_bar_bleue600/600Hlavná miestnosť - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (600/600)

Hlavná miestnosť - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 3 EmptySun Oct 30, 2011 9:00 pm

Seděla jsem a ohlížela jsem se. Jsem trošku hiperaktivnější a tak jsem si vytáhla kunai a
začala si s nám hrát. Když jsem měla docucaný lízátku, vzala jsem si další.
Prohlížela jsem všechny kage. Pozastavila jsem se u Mizukage. Proč?
Návrat nahoru Goto down
Masaru
Raikage
Raikage
Masaru


Počet příspěvkù : 149
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 3 Left_bar_bleue2500/2500Hlavná miestnosť - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (2500/2500)

Hlavná miestnosť - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 3 EmptySun Oct 30, 2011 9:01 pm

"Súhlasím jak s hokage, tak s mizukagem," poznamenal som a vyčkával na ďalší priebeh.
Toto sa zdá byť ešte pomerne zaujímavé.
Návrat nahoru Goto down
Yukki Maeda
Jounin
Jounin
Yukki Maeda


Počet příspěvkù : 269
Narození : 19. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 3 Left_bar_bleue600/600Hlavná miestnosť - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (600/600)

Hlavná miestnosť - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 3 EmptySun Oct 30, 2011 9:50 pm

Seděla jsem a poslouchala kage. Začala jsem zase géniovat.
Když jsem chtěla strčit svoji zatím jedinou relikvii vyklouzla mi z ruky a spadla na zem kde se ozvalo malinké ´´bum?´´ a jak jsem si klekla tak jsem našla dolší..*to mám ale štěstí* říkala jsem si v duchu. Tato relikvie byla zabarvena do zlatova...*noo... zlato to rozhodně nebude..PIRIT to je ono !!!* rozsvítilo se mi a já ji zvala do ruky a porovnávala s tou kterou jsem našla už dávno...
Návrat nahoru Goto down
Shiro Hyuuga

Shiro Hyuuga


Počet příspěvkù : 125
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 3 Left_bar_bleue350/350Hlavná miestnosť - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (350/350)

Hlavná miestnosť - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 3 EmptySun Oct 30, 2011 9:54 pm

Stála som za "záclonou".. ruky som mala založené na hrudi no na tvári som mala ako vždy, úplne chladný výraz ktorý neprepúšťal žiadne city.. Bolo to vidieť aj z môjho postoja.. proste som tam stála úplne bez emócii a bez nejakých zbrklých pohybov. Jediné čo ostatným mohlo pripomínať že nie som iba socha bola zdvíhajúca a klesajúca hruď.
Návrat nahoru Goto down
Masaru
Raikage
Raikage
Masaru


Počet příspěvkù : 149
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 3 Left_bar_bleue2500/2500Hlavná miestnosť - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (2500/2500)

Hlavná miestnosť - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 3 EmptyMon Oct 31, 2011 1:39 am

Hlboko som si povzdychol a začal s výkladom.
"Nemáme inú možnosť než na to ísť s použitím vylučovacej metódy. Nech sa na to už pozeráme akokoľvek, mizukage-dono je ešte priveľmi mladý, nehovoriac o tom, že už spomínané akatsuki podľa zvestí vzniklo práve v kirigakure. To z neho robí najmenej vhodného kandidáta. Naproti tomu nechať sa viesť entuziazmom hokage by mohlo nášmu spojenectvu uštedriť rovnakú ranu ako tomuto stolu," ukázal som názorne na Tsunadinu prasknutú časť stola, do ktorého tak nešťastne behom začiatku porady udrela.
"Kazekage-dono túto významnú radu zvolal a osobne navrhol spojenectvo. V prípade, že by si nárokoval právo na vodcovstvo, by jeho konanie mohlo byť až priveľmi podozrivé. V hre teda ostávam ja a tsuchikage. Ak si to porovnáme, iwagakure má tuším že len yonbiho, zatiaľ čo kumogakure má jak gobiho, tak hachibiho. Keď k tomu pridáme fakt, že naša dedina už úspešne čelila útoku jak Kabuta, tak akatsuki, dostávame jednoduchý výsledok a to, že najvhodnejším kandidátom na zastávanie tohoto významného pôstu som práve ja, rokudaime raikage."
Návrat nahoru Goto down
Temarii
Jounin
Jounin
Temarii


Počet příspěvkù : 28
Narození : 28. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 3 Left_bar_bleue600/600Hlavná miestnosť - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (600/600)

Hlavná miestnosť - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 3 EmptyMon Oct 31, 2011 1:01 pm

Sladké mi došlo, tak jsem nasadila unuděný výraz a doufala, že už to brzo skončí.
Návrat nahoru Goto down
Yukki Maeda
Jounin
Jounin
Yukki Maeda


Počet příspěvkù : 269
Narození : 19. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 3 Left_bar_bleue600/600Hlavná miestnosť - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (600/600)

Hlavná miestnosť - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 3 EmptyMon Oct 31, 2011 1:07 pm

Zůstávala jsem ticho. Trošku mě zaskočilo to co právě řekl Raikage.
Když to tak zdůvodňoval tak se to dalo, ale když pomyslím na to když se nepohodnou...
tak se to už moc zase nedalo.
Schovala jsem tedy své relikvie do brašničky a pozorně poslouchala.
Vzhledem ke své inteligenci bych na něco možná přišla.
Potom jsem se koukla na Temari-san...´´Nuda?´´zeptala jsem se ...
Návrat nahoru Goto down
Sho Terumi
Death
Death
Sho Terumi


Počet příspěvkù : 106
Narození : 09. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 3 Left_bar_bleue1200/1200Hlavná miestnosť - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1200/1200)

Hlavná miestnosť - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 3 EmptyMon Oct 31, 2011 1:33 pm

má pravdu pomyslel jsem si trochu zamračeně ''souhlasím s raikagem, díky jeho oddanosti, přísnosti a razantnosti, by z něj mohl být dobrý vůdce našeho spolku, mimo jiné neuděluji mu můj souhlas z důvodu které řekl, ale z důvodu že si myslím, že nemůže být za žádných podmínek nikým zmanipulován, tudíž to z něj činní ideálního kanditáta, jeho smysl pro spravedlnost je tak velká, že by zabil klidně i člena své vesnice, pokud by neuposlechl rozkaz'' kýval jsem ''můj hlas tedy uděluji Raikagemu''
Návrat nahoru Goto down
Masaru
Raikage
Raikage
Masaru


Počet příspěvkù : 149
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 3 Left_bar_bleue2500/2500Hlavná miestnosť - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (2500/2500)

Hlavná miestnosť - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 3 EmptyMon Oct 31, 2011 1:58 pm

Pohliadol som smerom k mizukagemu.
Byť schopný rozpoznať dominantné charakteristické črty schované pod povrchom už po prvom stretnutí... mizukage-san je ale číslo, lenže...
S nemeniacim výrazom v tvári pohliadnem opäť pred seba s úmyslom vyčkať na verdikt.
Návrat nahoru Goto down
Karana Daihon
Death
Death
Karana Daihon


Počet příspěvkù : 56
Narození : 06. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 3 Left_bar_bleue1100/1100Hlavná miestnosť - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Hlavná miestnosť - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 3 EmptyMon Oct 31, 2011 2:15 pm

" Raikage-dono ... " Namítla jsem. " Sice máme Yonbiho, ale stále jste zapomněl že vám Gobi utekl do Konohy a Niibi do Kiri. Tak nám zde prosím nepředhazujte jen to co se vám hodí. Nikdo z nás se pro tento post nehodí, jelikož Iwa také použila síly Akatsuki. I Když proti tomu bojuji, stále se minulost vesnice obrazí i na mě." řekl a klidně seděla na židli sledujíc ostatní Kagy. " Asi máme návštěvu ... " Dodala tiše a pohlédla na dveře.
Návrat nahoru Goto down
Kurodama Shirome
Death
Death
Kurodama Shirome


Počet příspěvkù : 100
Narození : 21. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 3 Left_bar_bleue900/900Hlavná miestnosť - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (900/900)

Hlavná miestnosť - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 3 EmptyMon Oct 31, 2011 2:19 pm

Přišel jsem s Yuki na zádech a tiše řekl. " Nepotřebovali by přecejenom velké národy pomoc těch menších ? Přecejen, nikdy nevyhrajeme pokud se nespojí VŠICHNI ... " řekl a pohlédl na Raikageho. Jen se opřel o dveře a čekal reakce ostatních. * Akatsuki ... A teď ten Kabuto ... *
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 3 Left_bar_bleue800/800Hlavná miestnosť - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (800/800)

Hlavná miestnosť - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 3 EmptyMon Oct 31, 2011 2:26 pm

Tsunade

Na chvílu sa jej zatočila hlava a keby sa nebola chytila, bola by spadla zo stoličky. Kakashi okamžite spozornel a pristúpil k nej.
"Deje sa niečo, Hokage-sama?" spýtal sa potichu a sklonil sa k nej.
"Len mi prišlo trochu zle... asi sa pôjdem prejsť. To je v poriadku Kakashi" pošepkala a postavila sa zo stoličky.
"Mifune-dono, ospravedlňte ma prosím na chvíľu" povedala a pomaly odišla z miestnosti s Kakashim a Shikamarom v pätách. Vyšla do malej zasneženej záhradky uprostred pevnosti.
"Nechajte ma Kakashi... Chcem byť chvílu sama" povedala a obaja ninjovia odišli.
Chvíľu sa len prechádzala a dýchala čerstvý vzduch a potom sa chcela vrátiť dovnútra... to čo sa potom stalo sa odohralo v takej rýchlosti že bežný človek by to ani nestihol zaregistrovať. Zrazu ucítila prudkú bolesť v bruchu a cítila ako jej steká po bruchu krv. Objavil sa pred ňou muž v čiernom a napriahol sa rukou v ktorej držal krátku dýku a mieril jej presne na srdce. Chcela sa brániť no nemohla sa ani pohnúť. Cítila ako sa jej pomaly otupujú zmysly a posledné čo videla bol muž v čiernom ktorý na ňu mieril dýkou a ani sa nehýbal.

Kakashi zareagoval okamžite. Vystrelil ako šíp spolu so Shikamaruom keď zacítil nebezpečenstvo. Keď vybehli von bolo už neskoro. Shikamaru pohotovo použil Kage Nui a zachytil útočníka skôr než stihol bodnúť ale Tsunade už ležala na zemi a nehýbala sa. Kakashi poskladal pečate a objavil sa za útočníkom s bleskami v ruke. Bolo počuť len jeden sek a vrah spadol na zem s neprítomným výrazom v tvári.

.....

O pár minút bol už Kakashi v čakacej miestnosti na ošetrovni. Uprene pozeral kamsi na protiľahlú stenu a rozmýšlal. Vtom vyšiel z dverí ošetrovateľ.
"Tsunade-sama je stabilizovaná, bohužial sme stále nevyvynuli protilátku. Obávam sa že sa na zraze kage účastniť nemôže"
Shikamaru navrhol okamžite poslať správu do dediny. Kakashi súhlasil a poskladal zase pečate.
"Kuchyose no jutsu! Pakkun! Okamžite doruč túto správu starším do Konohy!" povedal a dal psovi zvitok.

Aiko Doragon
Vďaka Arghosovmu Shunshinu sa behom pol hodinky už vznášali v studenom vzduchu nad Kou no Kuni. Trvalo presne päť minút kým sa stretol s Kakashim, poslal Arghosa nájsť si nejaké bezpečné miesto odkiaľ môže zasiahnúť a prišiel až k dverám miestnosti kde jednali kage. Otvoril oboma rukami dvere a vstúpil dovnútra. Na sebe mal klasické oblečenie ninjov z konohy a za ním vial dlhý červený plášť na ktorom boli čiernym písmom napísané dva znaky - oheň a drak. Na hlave mal klobúk kage s červeným znakom ohňa. Keď vošiel do miestnosti, zložil si ho a položil ho na miesto.
"Bohužiaľ, Tsunade-sama bola zranená pri útoky neznámeho vraha. Momentálne je jej stav stabilizovaný avšak rada Jouninov v Konohagakure usúdila že nie je schopná vykonávať funkciu. Moje meno je Aiko Doragon a som Rokudaime Hokage!" povedal nahlas pred všetkými kage a sadol si na svoje miesto. Kakashi a Shikamaru sa usadili za ním.
Návrat nahoru Goto down
Kurodama Shirome
Death
Death
Kurodama Shirome


Počet příspěvkù : 100
Narození : 21. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 3 Left_bar_bleue900/900Hlavná miestnosť - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (900/900)

Hlavná miestnosť - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 3 EmptyMon Oct 31, 2011 2:31 pm

" Nový Hokage ? " Usmál se opřený o zeď. " Tak se zeptám tedy vás, respektive zopakuji otázku ... " řekl jsem a Yuki byla schopná postavit se na nohy. " Myslím že by bylo výhodné nenechat vše jen na velkých národech ne ? Proč by jste o tom měli rozhodovat jen vy, když jsou tu spousty menších národů ? Navrhuji vstup Yukigakure do spojeneckých Shinobi armád ... čekám pouze svolení ... " řekl a nasadil výraz, ze kterého se nedalo nic vyčíst.
Návrat nahoru Goto down
Karana Daihon
Death
Death
Karana Daihon


Počet příspěvkù : 56
Narození : 06. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 3 Left_bar_bleue1100/1100Hlavná miestnosť - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Hlavná miestnosť - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 3 EmptyMon Oct 31, 2011 2:41 pm

" A ty jsi tedy Kurodama Shirome, takzvaný Ryoshi ... " řekla jsem klidně. " Myslím si že je to zčásti pravda a zčásti lež, ale přesto říkám ano, jelikož je pravda, že sami nic nezmůžeme ..."
Návrat nahoru Goto down
Masaru
Raikage
Raikage
Masaru


Počet příspěvkù : 149
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 3 Left_bar_bleue2500/2500Hlavná miestnosť - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (2500/2500)

Hlavná miestnosť - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 3 EmptyMon Oct 31, 2011 2:42 pm

"V tom prípade neviem, o čom ešte hovoríme. Kumogakure je v tomto smere absolútne čistá, čo dokazuje aj fakt, že doposiaľ nevieme o tom, že by niekto z akatsuki pôvodom pochádzal z kumogakure. Vzhľadom na okolnosti som najdôveryhodnejším kandidátom a hoci sa mi samotná myšlienka spájania národov nepozdáva, spomínané skutočnosti nemôžeme iba tak prehliadať, tsuchikage," oponoval som ešte než sa udialo to, čo sa udialo. Následne som istý čas iba ticho prizeral až do doby, než došlo k prerušeniu zo strany nového návštevníka.
"Vodcovskú funkciu menších národov predsa zohráva Mifune-dono, mýlim sa snáď? Každopádne, s ponúknutým návrhom súhlasím."
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 3 Left_bar_bleue800/800Hlavná miestnosť - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (800/800)

Hlavná miestnosť - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 3 EmptyMon Oct 31, 2011 2:45 pm

"Otázkou zostáva čo môže Yukigakure do spojeneckých armád priniesť. Táto organizácia je založená na dôvere a vzájomnej solidarite medzi národmi. Žiaľ bohu, pre pochybnú minulosť Yukigakure a z dlhodobého hladiska nemôžem súhlasiť s pripojením menšieho národa ako je Yukigakure" povedal Aiko po dlhšom rozmýšlaní a zatváril sa stále neutrálne.
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 3 Left_bar_bleue995/995Hlavná miestnosť - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (995/995)

Hlavná miestnosť - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 3 EmptyMon Oct 31, 2011 2:48 pm

Len som sa unavene oprela o Kurodamu.. bola to len chvíľka čo som vyšla z hibernácie a tak bolo moje telo viac menej, unavené a nerozhýbané.. bola som zababušená v hnedom plášti ktorý mi dal páč mi Kabuto zničil chakra armour.. Počula som ho.. myslím že ako člen klanu Yukigakure, ktorý Yukigakure no sato vládne .. to môžem.. schváliť.. aj tak.. sa tam asi vrátim... a oznámim im to.. šepla som viac menej úplne potichu.. bolo tu na môj vkus moc ľudí, v krku som stále mala ranu po ihlici a musela som sa viac menej krčiť, síce som si vytvorila niečo ako provizórnu ľadovú sádru okolo hrudi, tá nepríjemná bolesť zlomených rebier ma stále.. dostávala... počula som aj hokageho a raikageho no ich slová mnou iba.. prešli..
Návrat nahoru Goto down
Kurodama Shirome
Death
Death
Kurodama Shirome


Počet příspěvkù : 100
Narození : 21. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 3 Left_bar_bleue900/900Hlavná miestnosť - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (900/900)

Hlavná miestnosť - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 3 EmptyMon Oct 31, 2011 2:49 pm

" Raikage-san ... " Řekl jsem když mluvil o čistosti Kumogakure. " Nestraňte se od jednoho z členů Akatsuki ... Nezastírejte. Já sám o jednom vím ... Dokonce umí jednu ze skrytých technik, a navíc i ty vaše. Jeho jméno je Haruko ... Nevím jestli odešel z Akatsuki, ale nedávno v ní ještě byl ...". Otočil se na Hokageho " Můžeme přinést více než si myslíte ... " řekl a na ěnm se blýsklo chakrové brnění. " Dále tu je Kekkei Tota o které se vám ani nesnilo, ale je to váš názor Hokage ... Ten já nezměním. Poté je tu technika která se vyrovná té Riakageho, ne-li silnější ..."
Návrat nahoru Goto down
Sho Terumi
Death
Death
Sho Terumi


Počet příspěvkù : 106
Narození : 09. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 3 Left_bar_bleue1200/1200Hlavná miestnosť - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (1200/1200)

Hlavná miestnosť - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 3 EmptyMon Oct 31, 2011 2:56 pm

''myslím, že bychom měli udělit Yukigakure možnost se k nám přidat, přeci jen s tímto by nepřítel neměl počítat, nicméně, rád bych přehled o aktivitách které Yukigakure v následujících dnech bude dělat, přeci jen je tu vaše minulost, avšak netvrdím že lidé se nemění a proto říkám za mne ano'' poslední slovo jsem řekl krapánek hlasitěji
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 3 Left_bar_bleue800/800Hlavná miestnosť - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (800/800)

Hlavná miestnosť - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 3 EmptyMon Oct 31, 2011 2:56 pm

"Nepochybujem o vašich kvalitách, Kurodama-san. Avšak vo vojne ako je táto ide hlavne o peniaze... a pokiaľ viem Yukigakure veľkými financiami nedisponuje. To že sa Yuki napríklad nepripojí ku Aliancií Shinobi, alebo nepripojí priamo ešte neznamená že nemôžete s nami proti Akatsuki bojovať. Avšak pripojenie a celé bremeno vojny je ťažšie ako si myslíte. Naše národy plačú krvavé slzy za celý zvyšný ninja svet. Je to obeta ktorú sme ako veľké národy prijali a nechceme ju preniesť na menšie" povedal Aiko a zamračil sa. V modrých očiach sa mu zračila múdrosť a bolesť...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hlavná miestnosť - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Hlavná miestnosť
Návrat nahoru 
Strana 3 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Hlavná Brána
» Tréningová miestnosť
» Pokusná miestnosť

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Ostatný Svet :: Zem železa-
Přejdi na: