Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Hlavná miestnosť

Goto down 
+14
Ken Kuruima
Kagami
Kurodama Shirome
Shiro Hyuuga
Sho Terumi
Hikari
Masaru
Karana Daihon
Temarii
Keith Clay
Itachi Uchiha
Narumi Kaname
Yukki Maeda
Akahim Ukarai
18 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Akahim Ukarai




Počet příspěvkù : 296
Narození : 27. 08. 11

Hlavná miestnosť - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 6 EmptyThu Sep 08, 2011 6:58 pm

First topic message reminder :

V tejto miestnosti trávi celé dni veľmi mocný samuraj Mifune a robí nejaké papiere. Taktiež sa tu odohrávajú zrazy Kagov.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com/forum

AutorZpráva
Masaru
Raikage
Raikage
Masaru


Počet příspěvkù : 149
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 6 Left_bar_bleue2500/2500Hlavná miestnosť - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (2500/2500)

Hlavná miestnosť - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 6 EmptyTue Nov 01, 2011 6:44 pm

"Hokage-dono," prehovoril som takmer hneď.
"Ako dlho že ste už v tejto funkcii?" opýtal som sa.
"Uznávam, že má Konohagakure dôležité postavenie, ale nanešťastie nemôžeme pripustiť, aby spojeneckú armádu, ktorá ešte doposiaľ ani nebola oficiálne schválená všetkými stranami, viedol niekto tak neskúsený a to ani dočasne. Reči typu "s podobnými problémami som sa už stretával aj predtým, než sa zo mňa stal hokage" neberiem."
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 6 Left_bar_bleue800/800Hlavná miestnosť - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (800/800)

Hlavná miestnosť - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 6 EmptyTue Nov 01, 2011 7:10 pm

"Máte pravdu, Raikage-dono. Som mladý a podľa vašich meradiel veľmi neskúsený. Nemožno však nechávať ťažké rozhodnutia na dlhšie. Všetko čo som podpísal je len neutralita medzi Konohou a Yukigakure. Oficiálne prijať túto dedinu do spojeneckých armád majú práve len všetci Kage. Nie som typ na prázdne reči ako hovoríte" povedal smerom ku Raikagemu a mierne sa usmial.
Návrat nahoru Goto down
Masaru
Raikage
Raikage
Masaru


Počet příspěvkù : 149
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 6 Left_bar_bleue2500/2500Hlavná miestnosť - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (2500/2500)

Hlavná miestnosť - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 6 EmptyTue Nov 01, 2011 7:16 pm

"V tom prípade je to v poriadku. Kým vaše rozhodnutia zahŕňajú iba konohagakure, nemám vám do toho právo a ani dôvod kecať. Ako ste už povedali, o vstupe do spojeneckej armády rozhodnú všetci kage, prípadne menovaný vodca," dohovoril som a pomaly kráčal od nich. Neopúšťal som však budovu.
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 6 Left_bar_bleue800/800Hlavná miestnosť - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (800/800)

Hlavná miestnosť - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 6 EmptyTue Nov 01, 2011 7:25 pm

"Ďakujem, Raikage-dono" povedal a otočil sa ku Kakashimu.
"Odchádzame!" prikázal a odišiel von z miestnosti. Arghos vyletel cez dieru v strope a vrátil sa na pôvodné miesto, kde oddychoval. Kakashi a Aiko sa vrátili do časti kde boli ubytovaní. Tsunade ležala na posteli v spálni a strážil ju Shikamaru. Kakashi poslal správu do Konohy po Pakkunovi a Aiko si chcel trochu oddýchnuť tak si lahol na gauč v spoločnej miestnosti a zavrel na chvílu oči. Popri tom sa v duchu rozprával s Argom.

(NEOME: Napíš že si prišiel do toho apartmánu kde sú všetci... napríklad že máš niečo pre Tsunade. Medveď nech nerobí problémy.)


Naposledy upravil Aiko Doragon dne Tue Nov 01, 2011 8:41 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Temarii
Jounin
Jounin
Temarii


Počet příspěvkù : 28
Narození : 28. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 6 Left_bar_bleue600/600Hlavná miestnosť - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (600/600)

Hlavná miestnosť - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 6 EmptyTue Nov 01, 2011 8:30 pm

*No, tohle byl teda super sraz kage* pomyslela si a mírně povzdychla.
Návrat nahoru Goto down
Neome
Jounin
Jounin
Neome


Počet příspěvkù : 405
Narození : 27. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 6 Left_bar_bleue700/700Hlavná miestnosť - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (700/700)

Hlavná miestnosť - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 6 EmptyTue Nov 01, 2011 9:58 pm

Tiež som sa dostavila do onej miestnosti. Môj medveď zostal pred chodom a strážil, ak by náhodu chcel niekto vstúpiť. Vošla som a postavila sa trocha bokom, aby som neprekážala. Samozrejme čakala na rozkazy. Chvíľu som sa prehrabávala vo vlasoch, no potom som bezpríčetne hľadela do blba.
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 6 Left_bar_bleue800/800Hlavná miestnosť - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (800/800)

Hlavná miestnosť - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 6 EmptyWed Nov 02, 2011 2:12 pm

Vo chvíli keď dorazila Neome vyšiel Kakashi z izby kde ležala Tsunade.
"Mali by sme čo najskôr vyraziť, Aiko-senpai" poznamenal a zamieril malej kuchyne ktorá bola súčasťou apartmánu. Aiko otvoril oči a posadil sa na pohovke.
"Neome môžeš si sadnúť... a zavolaj to zviera dovnúra. Nemám so zvieratami problém avšak to moje je príliš veľké" povedal a zasmial sa.
"Vyrazíme až zajtra ráno. Všetci si potrebujeme odpočinúť a nechcem odísť bez rozlúčenia. Teraz máte všetci voľno a môžte si oddýchnuť" povedal a vstal. Prišiel ku Kakashimu od ktorého si vzal šialku čaju a odišiel do inej izby. Kakashi sa otočil k Neome.
"Čaj? Musíš byť unavená po tej dlhej ceste a vrelé uvítanie ťa nečakalo... môžeš spať v Shikamaruovej izbe. Pôvodne sme boli vybavení pre Hokageho a dvoch ľudí, lenže potom bola Hokage-sama zranená a dorazil Aiko-senpai. A potom poslali aj teba a už sme piati. Ja zostanem tu na pohovke" povedal a spokojne sa pod maskou usmial. Otvoril si pomaly prešiel až ku pohovke a sadol si na ňu.
Návrat nahoru Goto down
Neome
Jounin
Jounin
Neome


Počet příspěvkù : 405
Narození : 27. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 6 Left_bar_bleue700/700Hlavná miestnosť - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (700/700)

Hlavná miestnosť - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 6 EmptyWed Nov 02, 2011 7:19 pm

Podišla ku kakashimu a zobrala si šálku čaju.
,, Oh, iste, že si zoberiem ďakujem."
Uchlípla si z čaju a pocítila trocha tepla. Potom prišla ku dverám. Otvorila ich, mávla rukou, čím zavolala medveďa. Ten následne vošiel dnu. Otočila som sa na Kakashiho.
,, Ak by som mohla nájdem si sama miesto, kde budem spať."
Nečakala som odpoveď. Zatiaľ medveď vošiel dnu a usalašil sa do rohu. Ja som prišla k nemu zvalila sa na neho, no nie aby som mu ublížila.Teraz som sa ja usalašila na ňom. Cítila z jeho kožuchu teplo, po ktorom som sa cítila ospalo. Po chvíli som aj zaspala. No nie, tvrdo som nespala, len tak zľahka.
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 6 Left_bar_bleue800/800Hlavná miestnosť - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (800/800)

Hlavná miestnosť - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 6 EmptyWed Nov 02, 2011 7:28 pm

V poriadku... pomyslel si Kakashi a zhasol svetlo. Nechal zasvietenú len jedno malú lampičku pri ktorej čítal knihu a popíjal čaj.

Naopak Aiko nespal takmer vôbec. Stále ho trápilo mnoho vecí a Arghos mal neustále mnoho "dračích" problémov ktoré si vyžadovali debatu s najlepším priateľom. Aiko omylom zistil že v zasnežených oblastiach ako je Zem Železa kedysi žilo viacero drakov a minimálne jeden okrem Arga tu stále žije. Bolo to celkom pochopiteľné. Divokí draci ktorí nie sú tak mocní ako tí s jazdcami žijú stále na rôznych biotopoch prírody a šamani sa ich pokúšajú skrotiť. Na chvílu sa mu dokonca podarilo zaspať no po dvoch hodinách sa prebudil a rozhodol sa že vystrieda Shikamara pri Tsunade.
Návrat nahoru Goto down
Yukki Maeda
Jounin
Jounin
Yukki Maeda


Počet příspěvkù : 269
Narození : 19. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 6 Left_bar_bleue600/600Hlavná miestnosť - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (600/600)

Hlavná miestnosť - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 6 EmptyWed Nov 02, 2011 8:48 pm

Pootočila jsem se na kazekage. ´´Potřebujete si odpočinout kazekage?´´
zeptala jsem se a vyndala si lízátko, které jsem si ihned dala do pusy.
´´Chcete taky ?´´ usmála jsem a nabídla Temari-san a kazekage.
Návrat nahoru Goto down
Temarii
Jounin
Jounin
Temarii


Počet příspěvkù : 28
Narození : 28. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 6 Left_bar_bleue600/600Hlavná miestnosť - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (600/600)

Hlavná miestnosť - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 6 EmptyThu Nov 03, 2011 3:30 pm

"Ne, díky" odpověděla jsem Yukki. "Měli bychom si odpočinout." poradila jsem kazekagemu a čekala že řekne ano.
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 6 Left_bar_bleue800/800Hlavná miestnosť - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (800/800)

Hlavná miestnosť - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 6 EmptyThu Nov 03, 2011 5:53 pm

Aiko vstal celkom zavčasu a vošiel do spoločnej miestnosti. Kakashi už vstal a čítal knihu, Shikamaru bol v miestnosti s Tsunade a Neome spala v rohu pri medveďovi. Aiko povedal Kakashimu nech všetkých zobudí a sadol si na stoličku v kuchyni. Shikamaru vyšiel z izby Tsunade a pozrel na Neome.
"Vstávaj... musíme už ísť" povedal jej a zatriasol ňou. Aiko s Kakashim zatiaľ dohadovali presun.
Návrat nahoru Goto down
Kurodama Shirome
Death
Death
Kurodama Shirome


Počet příspěvkù : 100
Narození : 21. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 6 Left_bar_bleue900/900Hlavná miestnosť - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (900/900)

Hlavná miestnosť - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 6 EmptyThu Nov 03, 2011 6:43 pm

Sledoval jsem všechny jak pomalu odcházejí a opouštějí svá umístění na tomto srazu. Zamyšleně jsem sledoval všechno co se hýbalo a přeměřoval si je pohledem. Nevěděl jsem jaký pocit si odsud odnést, nevěděl jsem vlastně nic. Věděl jsem jen podstatná témata ...
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 6 Left_bar_bleue995/995Hlavná miestnosť - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (995/995)

Hlavná miestnosť - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 6 EmptyThu Nov 03, 2011 6:55 pm

O nejaký čas som sem znova prišla.. poobzerala som sa po miestnosti a v momente som zamierila ku Kuro-kunovi. Len som sa na neho pousmiala.. tak veselo. Uhm.. dokončené.. šepla som a následne som sa mu posadila na kolená.. len som sa o neho oprela a tak spýtavo som sa na neho zahľadela.. čo..budeme robiť teraz? spýtala som sa a čakala som ako mi odpovie.
Návrat nahoru Goto down
Neome
Jounin
Jounin
Neome


Počet příspěvkù : 405
Narození : 27. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 6 Left_bar_bleue700/700Hlavná miestnosť - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (700/700)

Hlavná miestnosť - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 6 EmptyThu Nov 03, 2011 7:18 pm

Cítila som ako so mnou niekto potriasol. Pomrvila som oči, následne otvorila.
Ach Kakashi na tento spôsob vstávania som fakt neni zvyknutá.
Postavila som sa a potom som sa poriadne ponaťahovala.
,, Toto mi už nikdy v živote nerob dobre."
Za vtedy sa medveď tiež stihol postaviť. Trocha som sa osviežila vodou z fľaše, ktorú som mala pri sebe. Smerujúc k dverám silným hlasom povedala.
,, Čakám na vás vonku."
Prešla dverami a zabuchla ich za sebou. Medveď ma následoval. Nadýchala sa čerstvého vzduchu aby sa konečne prebrala. Naopak môj spoločník s tím nemal problém, aj keď celú noc iba bdel.
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 6 Left_bar_bleue800/800Hlavná miestnosť - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (800/800)

Hlavná miestnosť - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 6 EmptyThu Nov 03, 2011 7:32 pm

Aiko s Kakashim sa najprv chvílu nevedeli dohodnúť, no nakoniec sa rozhodli že Tsunade pod genjutsu pripevnia na chrbát Arghovi a oni štyria pôjdu peši.
"S nikým nebude viac v bezpečí ako s Argom" ubezpečoval Aiko Kakashiho keď vychádzali z apartmánu. Kakashi a Shikamaru niesli Tsunade na nosidlách. Keď zišli dole Aiko sa spojil s Arghom. Argo... okamžite sa vráť nám. Budeš niesť Tsunade-sama do dediny...drž sa dosť vysoko aby ťa nezbdali avšak aby si stále zostal v spojení a nech sme v tvojom dohľade... povedal v myšlienkách drakovi. Chvílu na to sa odkiaľsi zhora zniesol obrovský biely drak priamo k nim. Kakashi pripevnil nosidlá s Tsunade na jeho chrbát a prikývol. Drak sa prudko vzniesol a vyletel prudko kamsi hore. Aiko a ostatní sa rozbehli v klasickej formácií smerom od Zeme Železa na juh....

*Môžeš ešte nepísať a potom už len píšeme do konohy príchod ... tá cesta sa mi nechce rozťahovať ale príchod samozrejme nebude hneď*
Návrat nahoru Goto down
Neome
Jounin
Jounin
Neome


Počet příspěvkù : 405
Narození : 27. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 6 Left_bar_bleue700/700Hlavná miestnosť - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (700/700)

Hlavná miestnosť - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 6 EmptyThu Nov 03, 2011 8:28 pm

// nie môžeš písať ja nebudem . Ani mne sa nechce Chichotání
Návrat nahoru Goto down
Kurodama Shirome
Death
Death
Kurodama Shirome


Počet příspěvkù : 100
Narození : 21. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 6 Left_bar_bleue900/900Hlavná miestnosť - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (900/900)

Hlavná miestnosť - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 6 EmptyFri Nov 04, 2011 2:14 pm

"Pokud se cítíš lépe, mohli by jsme jít do Amegakure. Vždycky se mi ta země líbila. A ty víc kdo tam sídlí " Usmál jsem se na ni a jemně ji políbil. " Co na to říkáš ? " Podíval se jí do očí s úsměvem, který by s ní souhlasil v čemkoliv
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 6 Left_bar_bleue995/995Hlavná miestnosť - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (995/995)

Hlavná miestnosť - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 6 EmptyFri Nov 04, 2011 2:18 pm

Na chvíľku som sa zamyslela no po tom som len prikývla.. Uhm.. neviem kto tam sídli ae.. majú tam vynikajúce jedlo.. Zaškerila som sa takým, milým spôsobom.. nechala som sa pobozkať.. kupodivu ma to už nezaskočilo tak, ako minule. Len som sa na neho usmiala takým, veselým až žiarivým úsmevom. Proste bolo vidieť že som v poriadku, jeho čierna chakra ma vyliečila v podstate úplne a mne neostali žiadne zlomeniny ani tak.
Návrat nahoru Goto down
Kurodama Shirome
Death
Death
Kurodama Shirome


Počet příspěvkù : 100
Narození : 21. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 6 Left_bar_bleue900/900Hlavná miestnosť - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (900/900)

Hlavná miestnosť - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 6 EmptyFri Nov 04, 2011 2:22 pm

" Tak půjdeme " řekl a zvedl se, přičemž byl po chvíli u dvěří. CHvíli čekal na Yuki a pak se společně pomalým krokem vydali do Amegakure. Sám doufal že tam bude "Pein" nebo že si aspoň zašmejdí v jeho tajných spisech.
P ř e s u n
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Hlavná miestnosť - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 6 EmptyFri Nov 04, 2011 2:27 pm

Po nedlouhé době jsem se divil zmizením té holky, která vzápětí přišla zpět. Přišlo mi to divné a podezřelé. Pak jsem zrušil techniku a podíval se na Tsuchikage-sama. Zdála se být v pořádku, jenže mě stále víc a častěji pobolívala prokletá pečeť. "Určitě něco chystá .. V tom případě zjistím co ... " Zašeptal si pro sebe. " Tsuchikage-sama, omluvte mne prosím ..." řekl a odešel
Přesun
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Yukki Maeda
Jounin
Jounin
Yukki Maeda


Počet příspěvkù : 269
Narození : 19. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 6 Left_bar_bleue600/600Hlavná miestnosť - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (600/600)

Hlavná miestnosť - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 6 EmptyFri Nov 04, 2011 3:20 pm

Dívala jsem se na kazekage... ´´Jste v pořádku? Nebo cítíte se dobře?´´
zeptám se a pozoruju jestli se něco kolem děje...
Návrat nahoru Goto down
Temarii
Jounin
Jounin
Temarii


Počet příspěvkù : 28
Narození : 28. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 6 Left_bar_bleue600/600Hlavná miestnosť - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (600/600)

Hlavná miestnosť - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 6 EmptyFri Nov 04, 2011 4:30 pm

*Všechno se seběhlo tak rychle, skoro jsem nepochopila co se tu děje* přemýšlela jsem, ale udělalo se mi zle, chvíli jsem se kroutila a upadla do bezvědomí.
Návrat nahoru Goto down
Yukki Maeda
Jounin
Jounin
Yukki Maeda


Počet příspěvkù : 269
Narození : 19. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 6 Left_bar_bleue600/600Hlavná miestnosť - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (600/600)

Hlavná miestnosť - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 6 EmptyFri Nov 04, 2011 4:37 pm

Chytila jsem Temari-san .... nebyla vzhůru...
posadila jsem jí do křesla a přikryla ji menší dekou co jsem měla s sebou
Také jsem si sedla a dávala na kazekageho a Temari-san pozor...
Návrat nahoru Goto down
Karana Daihon
Death
Death
Karana Daihon


Počet příspěvkù : 56
Narození : 06. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 6 Left_bar_bleue1100/1100Hlavná miestnosť - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Hlavná miestnosť - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 6 EmptyFri Nov 04, 2011 8:22 pm

Všechno tu bylo takové zmatené. Vlastně jsem jenom seděla a poslouchala jak se všichni dohadují. " Ach ... " Vzdychla jsem si a vstala, nacož jsem se po chvíli protáhla. Rozkoukala jsem se po místnosti a nechala Nagiho jít. Vypadal divně, ale to jsem zatím neřešila. Očekávala jsem každou chvíli smrt, ani nevím proč. Možná kvůli atmosféře, možná kvůli tématu. " Měli bychom jít ... " řekla jsem Kentovi a otočila se ke dveřím
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hlavná miestnosť - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 6 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Hlavná miestnosť
Návrat nahoru 
Strana 6 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Hlavná Brána
» Tréningová miestnosť
» Pokusná miestnosť

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Ostatný Svet :: Zem železa-
Přejdi na: