Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Hlavná miestnosť

Goto down 
+14
Ken Kuruima
Kagami
Kurodama Shirome
Shiro Hyuuga
Sho Terumi
Hikari
Masaru
Karana Daihon
Temarii
Keith Clay
Itachi Uchiha
Narumi Kaname
Yukki Maeda
Akahim Ukarai
18 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Akahim Ukarai




Počet příspěvkù : 296
Narození : 27. 08. 11

Hlavná miestnosť - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 2 EmptyThu Sep 08, 2011 6:58 pm

First topic message reminder :

V tejto miestnosti trávi celé dni veľmi mocný samuraj Mifune a robí nejaké papiere. Taktiež sa tu odohrávajú zrazy Kagov.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com/forum

AutorZpráva
Temarii
Jounin
Jounin
Temarii


Počet příspěvkù : 28
Narození : 28. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 2 Left_bar_bleue600/600Hlavná miestnosť - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/600)

Hlavná miestnosť - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 2 EmptySun Oct 30, 2011 1:06 pm

Na kývnutí jsem šla na své místo a pohodlně si sedla a při tom odpočívala.
Návrat nahoru Goto down
Yukki Maeda
Jounin
Jounin
Yukki Maeda


Počet příspěvkù : 269
Narození : 19. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 2 Left_bar_bleue600/600Hlavná miestnosť - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/600)

Hlavná miestnosť - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 2 EmptySun Oct 30, 2011 2:19 pm

Zareagovala jsem na kývnutí Kazekage a tak jsem si šla také sednou a vytáhla jsem si lízátko, rozbalila ho a strčila si ho to pusy...
Návrat nahoru Goto down
Karana Daihon
Death
Death
Karana Daihon


Počet příspěvkù : 56
Narození : 06. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 2 Left_bar_bleue1100/1100Hlavná miestnosť - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Hlavná miestnosť - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 2 EmptySun Oct 30, 2011 2:59 pm

Vešla jsem do místnosti a Nagi s Kentou se schovali do komůrky pro strážce, umístěných za znakem "země".
Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 2 Left_bar_bleue1300/1500Hlavná miestnosť - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Hlavná miestnosť - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 2 EmptySun Oct 30, 2011 3:12 pm

Pozrel som na novych prichadzajucích a videl som znak odkial pochazaju."A Tsuchigake vytajte som rád že ste k nam zavýtali prosím aby vaši strážci zaujali miesto za oponou a vy s aposadte prosím tunak".Ukázal som jej jej miesto.
Hlavná miestnosť - Stránka 2 Mifune3


Návrat nahoru Goto down
Masaru
Raikage
Raikage
Masaru


Počet příspěvkù : 149
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 2 Left_bar_bleue2500/2500Hlavná miestnosť - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (2500/2500)

Hlavná miestnosť - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 2 EmptySun Oct 30, 2011 4:11 pm

Dorazil som aj s Hikari a Beem. KB sa okamžite po jedinom mojom pohľade presunul na svoje miesto za oponou a to isté musela vykonať aj Hikari. Zákaz hovorenia pre nich pochopiteľne stále platil, preto som ani na minútu nevzal do úvahy fakt, že by ho mohli porušiť a prestal ich vnímať. Rozhliadol som sa navôkol s prižmúrenými očami.
Kto by si bol pomyslel, že napokon prídeme tak skoro v porovnaní s ostatnými, preblesklo mojou hlavou okamžite.
Návrat nahoru Goto down
Hikari
Chuunin
Chuunin
Hikari


Počet příspěvkù : 22
Narození : 23. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 2 Left_bar_bleue450/450Hlavná miestnosť - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (450/450)

Hlavná miestnosť - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 2 EmptySun Oct 30, 2011 4:14 pm

Odešla jsem za oponu a za oponou
jsem se koukla na Killer Beeho a po
tváři mě opět tekly dva proudy slz
on je tak krutý
Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 2 Left_bar_bleue1300/1500Hlavná miestnosť - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Hlavná miestnosť - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 2 EmptySun Oct 30, 2011 4:27 pm

Pozrel som na nich hmmm takže dalšieho tunak máme paráda pomyslel som si a usmial som sa."Hm vytajte Raikage-sama sme poctený vašou návštevou prosím posadte sa tunak"ukázal som na jeho miesto."Tak ako pozerám 3 Kage sa tu už zišli no musíme ešte počkať na Konohu a Kiri dufam že im to dlho trvať nebude zatial poprosím bez zbytočnych rečí"Oprel som sa dozadu.

Hlavná miestnosť - Stránka 2 Mifune3

Návrat nahoru Goto down
Masaru
Raikage
Raikage
Masaru


Počet příspěvkù : 149
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 2 Left_bar_bleue2500/2500Hlavná miestnosť - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (2500/2500)

Hlavná miestnosť - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 2 EmptySun Oct 30, 2011 4:39 pm

"Potešenie je na mojej strane," prehovoril som ticho a očami rýchlo prebehol po prítomných. Usadil som sa na svoje miesto, zatiaľ čo batoh som dal na starosti strážiť Beemu, no kufrík si nechal pri sebe.
Dúfam, že to nebude len zbytočne stratený čas.
Návrat nahoru Goto down
Yukki Maeda
Jounin
Jounin
Yukki Maeda


Počet příspěvkù : 269
Narození : 19. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 2 Left_bar_bleue600/600Hlavná miestnosť - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/600)

Hlavná miestnosť - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 2 EmptySun Oct 30, 2011 4:50 pm

Odpočívala jsem a přitom byla ve střehu. Kdyby někdo zaútočil na Kazekageho je mým úkolem jít útočníkovi do cesty.
Pozorovala jsem ninji procházející se tu a lízala lízátko.
Tu jsem zahlédla jak jedné kunoichi tekly slzy.
*copak se jí asi stalo?* napadlo mne a vyndala z brašničky relikvii a znovu ji zkoumala.
Návrat nahoru Goto down
Sho Terumi
Death
Death
Sho Terumi


Počet příspěvkù : 106
Narození : 09. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 2 Left_bar_bleue1200/1200Hlavná miestnosť - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1200/1200)

Hlavná miestnosť - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 2 EmptySun Oct 30, 2011 5:08 pm

Dorazily jsme spolu s Lily a Toshim na určené místo, jakmile jsme vstoupily dovnitř hlavou jsem pokynul těm dvěma ať jdou na svá místa, po té jsem se přišel k mé židly a k té jsem si sedl evidentně tu jsem nejmladší, no to jsem zvědav díky tomuto faktu jsem byl lehce nervózní, avšak nervozita velice brzy přešla zhluboka jsem se nadechl
''omlouvám se za můj pozdní příchod vyskytli se menší ,,problémy'' které jsou už nyní vyřešené'' mile jsem se usmál a kolem mne se v tu ránu rozplynula optimistická atmosféra
Návrat nahoru Goto down
Masaru
Raikage
Raikage
Masaru


Počet příspěvkù : 149
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 2 Left_bar_bleue2500/2500Hlavná miestnosť - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (2500/2500)

Hlavná miestnosť - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 2 EmptySun Oct 30, 2011 5:17 pm

Pohliadol som na novo príchodiaceho chladne ako obvykle. Nech už moje oči pri kontakte s mizukageho hovorili čokoľvek, rozhodne nešlo o nič príjemné. Predsa len, hoci sa naše vzájomné problémy už vyriešili, stále bol práve on u mňa považovaný za toho, kto ich v prvom rade osobne spustil.
Tak už tu máme aj známu tvár.
Hoci slušne, no desivo som mu po chvíli odzdravil i ja.
Návrat nahoru Goto down
Sho Terumi
Death
Death
Sho Terumi


Počet příspěvkù : 106
Narození : 09. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 2 Left_bar_bleue1200/1200Hlavná miestnosť - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1200/1200)

Hlavná miestnosť - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 2 EmptySun Oct 30, 2011 5:29 pm

vidím že nejdu poslední, alespoň že to na tváři se mi již držel milý úsměv a nenápadně jsem se koukl na Raikageho je celkem blízko, no, na takovou vzdálenost a na takovém místě... i když... ne! nesmím zmatkovat, naše spory byli prozatím vyřešeny pohledem jsem si prohlédl zbylé přítomné osoby
Návrat nahoru Goto down
Yukki Maeda
Jounin
Jounin
Yukki Maeda


Počet příspěvkù : 269
Narození : 19. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 2 Left_bar_bleue600/600Hlavná miestnosť - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/600)

Hlavná miestnosť - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 2 EmptySun Oct 30, 2011 5:33 pm

Rozpozorovala jsem příchod dalšího mizukage.
Zdál se mi hodně mladý. Hleděla jsem na něho s úctou, protože v takhle mladém věku stát se kagem je velice úctyhodný výkon. Začala jsem být trošku nervozní. Na sobě jsem samozřejmě nenechala nic znát...
Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 2 Left_bar_bleue1300/1500Hlavná miestnosť - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Hlavná miestnosť - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 2 EmptySun Oct 30, 2011 6:18 pm

Opať niekdo zavytal do dverí.Takže je to pravda ževraj terajší Mizukaeg je moc mladí a naozaj je."Takže zdravim vás Mizukage prosim aby vaši strážci si sadli za oponu a vy zaujmite svoje miesto dakujem"."Takže ako sa tak pozerám jediný kd otu chýba je naša Tsunade".Ah ta žena to zase budu problémi.

Hlavná miestnosť - Stránka 2 Mifune3z

Návrat nahoru Goto down
Keith Clay
Kazekage
Kazekage
Keith Clay


Počet příspěvkù : 126
Narození : 23. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 2 Left_bar_bleue1100/1100Hlavná miestnosť - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Hlavná miestnosť - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 2 EmptySun Oct 30, 2011 6:39 pm

Pozdravil jsem všechny kage a promýšlel si co se bude dít. Pohlédl jsem na oponu se znakem Sunagakure a doufal že kdyby nastal boj, tak Temari a Yukki ihned přiskočí.
Návrat nahoru Goto down
http://bakugan.stranky1.cz
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 2 Left_bar_bleue1300/1500Hlavná miestnosť - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Hlavná miestnosť - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 2 EmptySun Oct 30, 2011 7:01 pm

"Heh heh"Prišla som zadýchane do miestnosti.Všimla som si že tu sedia už všetci káge až na mna.Bachla som sa počele ah Tsunade to zase budu reči.Obzrela som si takym vražedným pohladom každého a potom som sa len otočila na toho stareho dedka čo tu je.Ah on ešte stále žije? Teda tomu by som sama neverila.Pomali som kráčala vpred.

Hlavná miestnosť - Stránka 2 Tsunade_as_Hokage
Návrat nahoru Goto down
Yukki Maeda
Jounin
Jounin
Yukki Maeda


Počet příspěvkù : 269
Narození : 19. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 2 Left_bar_bleue600/600Hlavná miestnosť - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/600)

Hlavná miestnosť - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 2 EmptySun Oct 30, 2011 7:09 pm

Zachytila jsem pohled od Kazekage a připravila jsem se.
Potom se můj pohled upjal ke Tsunade-sama..Hokage..
Trošku jsem zapřemýšlela a pak jsem se duchaplně věnovala tomu abych mohla kdykoli zasáhnout jestli někdo na Kazekageho zaútočí...
Návrat nahoru Goto down
Temarii
Jounin
Jounin
Temarii


Počet příspěvkù : 28
Narození : 28. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 2 Left_bar_bleue600/600Hlavná miestnosť - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/600)

Hlavná miestnosť - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 2 EmptySun Oct 30, 2011 7:29 pm

Pohodlně jsem seděla a viděla moji partnerku na této misi, jak je připravena bojovat. "Můžeš se uklidnit, bude to v pohodě" řekla jsem s trochu ďábelským úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 2 Left_bar_bleue1300/1500Hlavná miestnosť - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Hlavná miestnosť - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 2 EmptySun Oct 30, 2011 7:30 pm

"Už bolo na čase Tsunade-sama"Pozrel som na nu pohladom že už to prehána."Prosím sadnite si na svoje miesta a vaši strážci nech idu za oponu".Ešte raz som si všetkých pohladom premeral."Dobre týmto zasadnutie 5 kágov vyhlasujem za zahajené"Prosím aby Kazekage-sama uviedol prečo sme sa tunak zišli".

Hlavná miestnosť - Stránka 2 Mifune3

Návrat nahoru Goto down
Temarii
Jounin
Jounin
Temarii


Počet příspěvkù : 28
Narození : 28. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 2 Left_bar_bleue600/600Hlavná miestnosť - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/600)

Hlavná miestnosť - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 2 EmptySun Oct 30, 2011 7:32 pm

Viděla jsem, že to začíná *Hm, zajímalo by mě jak to proběhne.* pomyslela jsem si a vytáhla sladkosti.
Návrat nahoru Goto down
Yukki Maeda
Jounin
Jounin
Yukki Maeda


Počet příspěvkù : 269
Narození : 19. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 2 Left_bar_bleue600/600Hlavná miestnosť - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/600)

Hlavná miestnosť - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 2 EmptySun Oct 30, 2011 7:39 pm

Pootočila jsem se k Temari-san, usmála se na ni milým úsměvem...´´Hai...´´ řekla jsem a trošku se uvolnila, ale pořád byla ve střehu.
Už jsem měla lízátko snězený a tak jsem z brašničky vytáhla ještě jedno a pustila se do něj...v duchu jsem doufala, že mi na něho nikdo
ani nesáhne. Pokud ano že jakýkoliv námitek by mi musel koupit nové...
Návrat nahoru Goto down
Keith Clay
Kazekage
Kazekage
Keith Clay


Počet příspěvkù : 126
Narození : 23. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 2 Left_bar_bleue1100/1100Hlavná miestnosť - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Hlavná miestnosť - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 2 EmptySun Oct 30, 2011 7:47 pm

Pochopil jsem co samurai chce a tak jsem začal. ,,Všichni určitě víte o hrozbě nukenina Kabuta, shromažďuje mrtvé kage a pak je oživuje. Na vlastní oči jsem viděl techniku Yondaime Kazekageho a viděl jsem i Tsuchikageho. Dále tu máme nukenina z Kirigakure, který se jmenuje Haku a spolupracuje s Kabutem. Další jsou pak Akatsuki kteří začali shromažďovatjinchuriki.'' Na chvili jsem se odmlčel a pak jsem dodal. ,,Myslím že pro všechny vesnice představují obrovskou hrozbu.'' Čekal jsem na jejich reakce.
Návrat nahoru Goto down
http://bakugan.stranky1.cz
Masaru
Raikage
Raikage
Masaru


Počet příspěvkù : 149
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 2 Left_bar_bleue2500/2500Hlavná miestnosť - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (2500/2500)

Hlavná miestnosť - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 2 EmptySun Oct 30, 2011 8:03 pm

"S oboma som sa už stretol," prehlásil som po krátkej chvíli mlčania.
"Niečo cez rok dozadu ten slizký had povolal godaime raikageho a pokúsil sa ho použiť proti mne. Nefungujú na nich žiadne útoky, jediná možnosť je ich zapečatiť, čo sa mi v tomto prípade podarilo, vďaka čomu máme už od "geparda" pokoj. Kabuto osobne mi však nanešťastie zdrhol. Ďalej," na malý okamih som sa odmlčal.
"Asi pred dvoma dňami nás s úmyslom uniesť hachibiho napadol jeden z akatsuki. Mal blond vlasy a na útok používal výbušniny. Podarilo sa nám ho však spacifikovať, prišiel pritom ale o život. Týchto chlapíkov nemožno poraziť bez zabitia."
Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 2 Left_bar_bleue1300/1500Hlavná miestnosť - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Hlavná miestnosť - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 2 EmptySun Oct 30, 2011 8:10 pm

Sedela som tam a nemohla som to vydržať bachla som do stola a ten jemne pukol.
"Počuvate sa tu vobec!!! Proti nám stojí Kabuto a Akatsuki a mi musime vymysleť plán a ked si vezmete že by sa spojili tak nemáme žiadnu šasncu!!!"Akatsuki zbieraju bijuu nevieme čo maju s nimi za lubom no vieme že s Kirigakure odchytili už jedného a od vás zo suny už 2 a kdo bude další na rade Kumo alebo mi a + nevieme čo má zalubom ani Kabuto!!!"
Nehala som sa uniesť nervami táto situávia predstavovala len a len katasrofu.


Hlavná miestnosť - Stránka 2 Tsunade-01
Návrat nahoru Goto down
Masaru
Raikage
Raikage
Masaru


Počet příspěvkù : 149
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 2 Left_bar_bleue2500/2500Hlavná miestnosť - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (2500/2500)

Hlavná miestnosť - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 2 EmptySun Oct 30, 2011 8:14 pm

Bol som nútený zanadávať vzhľadom na moje prudko napadnuté ušné bubienky.
"Poprosil by som pani hokage, aby prestala jednať ukvapene a priveľmi prehnane emotívne, pretože v prípade, že sa už v tak mladom veku dočkám straty sluchu, prídete vy o viac!" prehovoril som s malinko vyšším entuziazmom.
"Ako som už povedal, jeden akatsuki je už mŕtvy, kumo teda ani pred spustením tejto porady nepochybila, práve vďaka nám má ich organizácia o jedného člena menej" reagoval som takmer okamžite potom ako som sa upokojil.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hlavná miestnosť - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Hlavná miestnosť
Návrat nahoru 
Strana 2 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Hlavná Brána
» Tréningová miestnosť
» Pokusná miestnosť

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Ostatný Svet :: Zem železa-
Přejdi na: