Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Hlavná miestnosť

Goto down 
+14
Ken Kuruima
Kagami
Kurodama Shirome
Shiro Hyuuga
Sho Terumi
Hikari
Masaru
Karana Daihon
Temarii
Keith Clay
Itachi Uchiha
Narumi Kaname
Yukki Maeda
Akahim Ukarai
18 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Akahim Ukarai




Počet příspěvkù : 296
Narození : 27. 08. 11

Hlavná miestnosť - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 5 EmptyThu Sep 08, 2011 6:58 pm

First topic message reminder :

V tejto miestnosti trávi celé dni veľmi mocný samuraj Mifune a robí nejaké papiere. Taktiež sa tu odohrávajú zrazy Kagov.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com/forum

AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Hlavná miestnosť - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 5 EmptyMon Oct 31, 2011 6:13 pm

Vyskočil jsem ven a začal z okolí pohlcovat všechnu chakru, to znamená i kagů a všech přítomných. Přijatá chakra byla vyšší než udebraná a tím pádem jsem měl stále maximuum chakry. " Kabuto " Řekl jednoslovně a sledoval další reakce.
_______
-75
Všichni každý post -25
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 5 Left_bar_bleue800/800Hlavná miestnosť - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (800/800)

Hlavná miestnosť - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 5 EmptyMon Oct 31, 2011 6:22 pm

Aiko prudko rozpažil ruky a vtom ich všetkých troch pohltila ohnivá gula aby ich nemohla zmraziť. "Kakashi kry mi chrbát!" Na to Shikamaru a Kakashi vyleteli von z miestnosti na chodbu ktorá bola okolo nej. Aiko vystrelil obalený ohňom dopredu ako strela a prudko zasiahol Yuki do brucha nohou tak silno že vyletela z miestnosti. Použil pri tom otvorenú druhú bránu Hachimonu a techniku Konoha Goriki Senpu. Na chodbe čakal Shikamaru a v momente keď preletela Yuki cez stenu ju okamžite obalil do tieňa z Kage Nui.
Návrat nahoru Goto down
Yakushi Kabuto
Nukenin
Nukenin
Yakushi Kabuto


Počet příspěvkù : 154
Narození : 10. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 5 Left_bar_bleue1875/2300Hlavná miestnosť - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1875/2300)

Hlavná miestnosť - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 5 EmptyMon Oct 31, 2011 6:26 pm

Takže Juubi mám pro tebe ERROR.
Kuteiton zmrazí dokonce i oheň, takže jsi neměl šanci mě nějak trefit, navíc nemůžeš psát výsledky technik. Kdyby byla Yuki tak slabá, myslíš že bych jí měl ?. Tkaže tvůj post IGNORE ^^
Návrat nahoru Goto down
Masaru
Raikage
Raikage
Masaru


Počet příspěvkù : 149
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 5 Left_bar_bleue2500/2500Hlavná miestnosť - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (2500/2500)

Hlavná miestnosť - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 5 EmptyMon Oct 31, 2011 6:32 pm

Moja rýchlosť bola dostačujúca na to, aby ma zamraziť nestihla a ja som sa mohol vyhnúť.
Takže toto je tá bájna schopnosť mrazenia.
"Mám pomôcť?" opýtal som sa okamžite. Sám som totiž najlepšie vedel, aké je to pliesť sa do súboja niekoho iného, preto som si chcel byť istý, že hokage nemá pripravenú nejakú stratégiu, v ktorej by som mu prekážal.
Návrat nahoru Goto down
Killer Bee
Hachibi no Hachimata
Hachibi no Hachimata
Killer Bee


Počet příspěvkù : 85
Narození : 20. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 5 Left_bar_bleue600/6500Hlavná miestnosť - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (600/6500)

Hlavná miestnosť - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 5 EmptyMon Oct 31, 2011 6:35 pm

Geez, pomohol by som, ale čo Hikari, situácia bola vážna. Sám som najlepšie vedel, že ak sa raikagemu pripletiem do cesty bez jeho rozkazu, mohlo by mu to prekážať, tak som jednoducho vzal Hikari a čo najvyššou rýchlosťou posilnenou hachibiho plášťom utekal od dosahu jej mraziacej techniky.
Návrat nahoru Goto down
Sho Terumi
Death
Death
Sho Terumi


Počet příspěvkù : 106
Narození : 09. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 5 Left_bar_bleue1200/1200Hlavná miestnosť - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1200/1200)

Hlavná miestnosť - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 5 EmptyMon Oct 31, 2011 6:38 pm

jelikož jsem byl ostražitý též jsem okamžitě stihl uskočit do bezpečí spolu a nyní jsem se ocitl vedle Raikageho a Hokageho na tváři jsem měl takový znepokojující úsměv zajímalo by mne kdo to je
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 5 Left_bar_bleue800/800Hlavná miestnosť - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (800/800)

Hlavná miestnosť - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 5 EmptyMon Oct 31, 2011 6:48 pm

Obalil obidvoch spoločníkov do ohňa a odniesol ich späť do miestnosti kde boli už ostatní Kage. zrušil techniku ale všetci zostali v kľude. Argo... okamžite príď je to vážne... Videl už len obrazy ako sa prudko vrhol zo strmého svahu do krajiny pod ním...
Návrat nahoru Goto down
Neome
Jounin
Jounin
Neome


Počet příspěvkù : 405
Narození : 27. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 5 Left_bar_bleue700/700Hlavná miestnosť - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (700/700)

Hlavná miestnosť - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 5 EmptyMon Oct 31, 2011 7:23 pm

Prišla som na chodbu a všetkých uvidela tu.
Čo sa deje. Niečo tu nieje v poriadku. A Hokage ani ten tu nie je. Takže bude vnútri.
Podišla som k vchodu. Zacítila naozaj hnusní mráz. Poslala som najskôr medveďa a až potom som vošla ja. Videl som Hokage spolu s ďalšími dvoma kage, a ešte zopár ľudí. No hlavná bola postava ženy, okolo nej sa ten mráz naozaj šíril desivo.
Moje techniky nebudú mať proti tomuto šancu, čo to do frasa je.
Návrat nahoru Goto down
Temarii
Jounin
Jounin
Temarii


Počet příspěvkù : 28
Narození : 28. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 5 Left_bar_bleue600/600Hlavná miestnosť - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (600/600)

Hlavná miestnosť - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 5 EmptyMon Oct 31, 2011 7:47 pm

Znepokojená jsem to celé sledovala *Argh, a já myslela, že to budu mít rychle za sebou.* pomyslela jsem zamřačeně.
Návrat nahoru Goto down
Yukki Maeda
Jounin
Jounin
Yukki Maeda


Počet příspěvkù : 269
Narození : 19. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 5 Left_bar_bleue600/600Hlavná miestnosť - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (600/600)

Hlavná miestnosť - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 5 EmptyMon Oct 31, 2011 8:00 pm

Rozhlížela jsem se a nejdříve jsem se koukala na mizukageho.. nechcu zmiňovat proč.
Potom na tu osobu co všem dělala starosti. Začala jsem si dělat starosti když jsem viděla že si Temari-san dělá starosti. Prostě těch starostí bylo hodně a tak jsem svoje starosti ohledně mizukageho musela přesunout do složky nevyřešených starostí a dělala si starosti z něčeho jiného...
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 5 Left_bar_bleue800/800Hlavná miestnosť - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (800/800)

Hlavná miestnosť - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 5 EmptyTue Nov 01, 2011 11:08 am

Pozrel okolo seba. Uvidel Neome a zatváril sa prekvapene.
"Ty si z Konohy! Čo tu robíš?! Je to nebezpečné!" zakričal na ňu a naznačil jej aby bežala ku Kakashimu. Potom sa postavil pred dvere do miestnosti kde bola Yuki.
"Mizukage-dono, Raikage-dono, situácia je vážna. Nie som si istý či dokážem tú vec poraziť sám... Minimálne sa o to pokúsim. Ak sa rozhodnete mi pomôcť nebudem vám brániť, som si istý že na moje techniky vás upozorňovať nemusím. Avšak ak sa rozhodnete odísť, urobte tak rýchlo" povedal smerom ku ostatným Kage a položil ruku na dvere. Argo... tá vec je prisilná... útočná akcia sa mení na záchrannú. Potrebujem ťa okamžite! Povedal v mysli Arghovi a prudko rozrazil dvere do miestnosti. V tej chvíli uvidel Yuki ako stojí stále na svojom mieste a zmrazuje veci. Skôr než si ho však všimla, ozval sa obrovský hluk a strop budovy sa prudko zrútil. Nato sa ozval strašný rev akéhosi veľkého divého zvieraťa. Aiko zavrel oči a začal skladať pečate. Všetkých ktorí boli v miestnosti, oslepilo veľmi silné svetlo ktoré preniklo cez dieru v strope. Bolo silné a neprestávalo, takže nikto nemohol vidieť nič....
Návrat nahoru Goto down
Neome
Jounin
Jounin
Neome


Počet příspěvkù : 405
Narození : 27. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 5 Left_bar_bleue700/700Hlavná miestnosť - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (700/700)

Hlavná miestnosť - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 5 EmptyTue Nov 01, 2011 11:15 am

Svetlo ma zaslepilo nevedele som kde je kakashi tak som zostala státeť na mieste.
Uf a ja som si myslela, že budem užitočná. No nič asi budem pozorovať boj a čakať na vhodnú príležitosť.
Stála som spolu s mojim ladovým medvedom, stále som sa ho držal, za srsť. Dokonca aj jemu začal z nodzier prúdiť komín pary.
Návrat nahoru Goto down
Yakushi Kabuto
Nukenin
Nukenin
Yakushi Kabuto


Počet příspěvkù : 154
Narození : 10. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 5 Left_bar_bleue1875/2300Hlavná miestnosť - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1875/2300)

Hlavná miestnosť - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 5 EmptyTue Nov 01, 2011 4:22 pm

" Na ... nanda ! " Zakřičela zmateně když jí uzavřela rakev. " Omlouvám se za přerušení ... Uvidíme se příště ..... " Ozvalo se s mizející rakví a Yuki zmizela ...
Návrat nahoru Goto down
Kurodama Shirome
Death
Death
Kurodama Shirome


Počet příspěvkù : 100
Narození : 21. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 5 Left_bar_bleue900/900Hlavná miestnosť - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (900/900)

Hlavná miestnosť - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 5 EmptyTue Nov 01, 2011 4:30 pm

Bleskovou rychlostí jsem byl zpátky i s Yuki na zádech. Vešel jsem spořádaně do místnosti, jen jedno jsem si neuvědomil, a to, že mám Yuki stále na zádech. Lehce jsem jí sundal a položil před Hokageho papír. Položil jsem na něj prst, hořící bílou chakrou, která obtiskla můj prst spolu s onou chakrou na papír. Poté jsem nechal místo Yuki a řekl. " Tímto se zavazujete proti všem misím proti Yukigakure, jakýmkoliv intrikám a jiným podobným věcem. Samozřejmě to samé platí pro Yukigakure ..." Dokončil a pokračoval " Od vás nám stačí podpis ... Tohle jsou jen podpisy členů Yukigakure ... "
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 5 Left_bar_bleue995/995Hlavná miestnosť - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (995/995)

Hlavná miestnosť - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 5 EmptyTue Nov 01, 2011 4:42 pm

Keď sme prišli tak ma celkom prekvapila náhla zmena teploty.. bola tu? šepla som skôr rečnícku otázku pre samú seba.. pozorne som si prezrela celú omrznutú miestnosť.. zmrznutý stôl a celkový "ľadový" opar ktorý sa niesol vo vzduchu.. vlastne tu bolo chladnejšie než vonku.. o dosť chladnejšie než vonku.. Prezrela som si papier ktorý Kuro-kun podal Hokagemu.. Len som odvrátila zrak niekam inam..
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 5 Left_bar_bleue800/800Hlavná miestnosť - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (800/800)

Hlavná miestnosť - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 5 EmptyTue Nov 01, 2011 5:14 pm

Aiko sa zarazil keď Yuki zmizla, svetlo prestalo a ostatní videli. Argo zadrž... máme Ďalší problém... Pochopiteľne... odpovedal hlas v jeho hlave.
"Takže už máte spojeneckú zmluvu? Výborne.... myslím že môžem podpísať..." povedal a podpísal zmluvu svojím elegantným rukopisom. Argo môžeš prísť ... ale opatrne nebezpečenstvo nehrozí. Zdvihol sa prach a teplota začala prudko stúpať. Na to sa ozval rev a cez dieru v strope dnu vletel veľký biely drak. Preletel okolo miestnosti a dosadol kúsok od Aika. Veľké biele oči upieral na shinobi z Yukigakure. Keďže mal krídla zložené, nemal problém sa do miestnosti vojsť. Aj tak však musel zrútiť jednu stenu a zvyšnú časť stropu, pričom keď sa vystrel hlava mu vytŕčala von z miestnosti.
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 5 Left_bar_bleue995/995Hlavná miestnosť - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (995/995)

Hlavná miestnosť - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 5 EmptyTue Nov 01, 2011 5:21 pm

Keď Aiko podpísal zmluvu tak som sa na neho.. viac menej nedôverčivo pozrela.. nakoniec som si len povzdychla.. podišla som ku zmluve a podpísala som ju aj ja. Toľko k tomu, že som bounty hunter.. zase sa pričleňujem do dediny.. koraa to snáď nie je možné !! .. posťažovala som sa v hlave a zmluvu som zobrala.. zrolovala som ju do rolky a zastrčila som ju do plášťa Kurovi-kun.. Trocha neisto som sa pozrela na to stvorenie ktoré sedelo za Hokagem.. vlastne som sa celkovo cítila trocha neiste.. chvíľku trvalo kým si človek zvikne na nové chakrové brnenie, a kým si ono zvykne na svojho nositeľa.
Návrat nahoru Goto down
Kurodama Shirome
Death
Death
Kurodama Shirome


Počet příspěvkù : 100
Narození : 21. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 5 Left_bar_bleue900/900Hlavná miestnosť - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (900/900)

Hlavná miestnosť - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 5 EmptyTue Nov 01, 2011 5:30 pm

Sedl jsem si na jednu z židlí a jen posměvačně sledoval toho draka. Pohled který na mne směřoval vypadal nepříjemně, ale já z draků nikdy neměl strach. Dokonce jsem v Yuki pár jemu podobných viděl a dokonce s Yuki i porazil. Jen jsem se usmál a čekal různé reakce. Po chvíli trapného ticha jsem ho ale přerušil " Kdo je tedy vůdce shinobi armád, pokud to smím vědět ... "
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 5 Left_bar_bleue995/995Hlavná miestnosť - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (995/995)

Hlavná miestnosť - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 5 EmptyTue Nov 01, 2011 5:36 pm

Stála som kúsok od Kurodama.. vedľa mňa sa zrazu objavil shinobi zo znakom Yukigakure no sato.. keď som si ho vypočula tak som len prikývla a následne zmizol.. pootočila som sa ku Kurodamovi.. Nejaký.. shinobi chcú uloviť Sanbiho, myslím že patrí Kirigakure no sato.. mám pravdu Mizukage-sama?.. ak dovolíte.. pôjdem ich zastaviť.. aj tak nie som na politiku.. od toho je tu skôr Kuro-kun.. zamumlala som po čom som spravila jednoduchú pečať.. zmizla som v obláčiku ľadovej pary.. vlastne som sa shunshinla preč..
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Kurodama Shirome
Death
Death
Kurodama Shirome


Počet příspěvkù : 100
Narození : 21. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 5 Left_bar_bleue900/900Hlavná miestnosť - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (900/900)

Hlavná miestnosť - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 5 EmptyTue Nov 01, 2011 5:44 pm

" ... " Odmlčel a jen sledoval Mizukageho. " Neměl by jste se o svého bijuu lépe starat ? " řekl klidně a pokračoval Přesto mi nikdo neodpověděl na mou otázku ... Kdo vede tyto armády ? ..."
Návrat nahoru Goto down
Sho Terumi
Death
Death
Sho Terumi


Počet příspěvkù : 106
Narození : 09. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 5 Left_bar_bleue1200/1200Hlavná miestnosť - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1200/1200)

Hlavná miestnosť - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 5 EmptyTue Nov 01, 2011 5:51 pm

příkývl jsem ''ano... to měl, a také to mám v plánu'' podíval jsem se na ostatní kage
''pokud dovolíte, půjdu tuto záležitost vyřešit brzy se k vám opět přidám''
rozeběhl jsem se za yuki
- přesun
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 5 Left_bar_bleue800/800Hlavná miestnosť - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (800/800)

Hlavná miestnosť - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 5 EmptyTue Nov 01, 2011 6:14 pm

"Takže Mizkage-dono nás opustil. Zostáva nás stále menej. Ja mám však vážne zranenú Godaime Hokage a dedinu ktorá je bez vodcu. Myslím že môžem oficiálne podporiť vstup Yukigakure do spojených shinobi armád. Ich vodcom je dočasne Hokage, čiže ja, kým si vodcovia nezvolia definitívneho vodcu... to sa však odohrá na inej schôdzi a nie tu..." povedal a otočil sa k drakovi a Kakashimu.
"Shikamaru a Neome pôjdu pre Tsunade-sama... Kakashi, my sa musíme porozprávať" povedal a otočil sa už len ku Kakashimu.
Návrat nahoru Goto down
Kurodama Shirome
Death
Death
Kurodama Shirome


Počet příspěvkù : 100
Narození : 21. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 5 Left_bar_bleue900/900Hlavná miestnosť - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (900/900)

Hlavná miestnosť - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 5 EmptyTue Nov 01, 2011 6:23 pm

Okolo mne hbitě zasršela černá chakra a já proboural do země díru vedoucí až do dvou pater dolů. " Jak můžete sám sebe prohlásit za vůdce, i když dočasného ?! " řekl s hněvem v očích i hlase. " Mohl by jste se k Mizukagemu začít chovat s větší úctou ! Mluvíte o něm jako o zrádci ! " řekl naštvaně a stěny okolo něj pomalu praskaly. " Nemyslíte si že to přeháníte Hokage-dono ?! "
Návrat nahoru Goto down
Masaru
Raikage
Raikage
Masaru


Počet příspěvkù : 149
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 5 Left_bar_bleue2500/2500Hlavná miestnosť - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (2500/2500)

Hlavná miestnosť - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 5 EmptyTue Nov 01, 2011 6:35 pm

Zastavil som Kurodamu, aby nedošlo k niečomu horšiemu.
"Upokoj sa, nechceš predsa vyvolať medzinárodný konflikt," prehovoril som chladne ako obvykle.
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 5 Left_bar_bleue800/800Hlavná miestnosť - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (800/800)

Hlavná miestnosť - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 5 EmptyTue Nov 01, 2011 6:40 pm

"Myslím si že to preháňate vy, Kurodama-san. Ja som seba za žiadneho vodcu nepasoval a je to to posledné čo si prajem. Len som na seba vzal bremeno jedného rozhodnutia ktorému sa radovať môžete najviac vy. K Mizukagemu-dono aj ostatným kage chovám najvyššiu úctu a nijako som ho neurazil. Nechápem vašu reakciu ale vaša výbušnosť ma naozaj unavuje" povedal Aiko a už aj jeho pevné nervy boli naozaj nakraji. Prečo sa neustále hnevá za nepodstatné veci?! Naozaj sa týmto ľuďom zo severu nedá nijako vyhovieť?! Vždy má s niečím problém... myslím že som urobil chybu keď som ich pričlenil do aliancie...
"Za žiadneho vodcu som sa nepasoval. Konoha dlhodobo viedla rokovania dedín a takisto vedie Chuninske skúšky. Je logické že kým nebudú môcť všetci kage v pokoji zvoliť vodcu je treba pohotovo rozhodnút... aj keď toto rozhodnutie môže byť novým vodcom zrušené. Radím vám aby ste sa ukludnili, pretože vaše prehnané reakcie nemajú s diplomaciou nič spoločné a len všetko zhoršujete" hovoril Aiko stále pokojným hlasom no Arghos začínal byť stále nerväznejší. Hnusný malý mravec... rozpučím ho ako muchu!!! Zareval Aikovi v mysli. Ukľudni sa Argo.... nie je to náš nepriateľ....
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hlavná miestnosť - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 5 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Hlavná miestnosť
Návrat nahoru 
Strana 5 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Hlavná Brána
» Tréningová miestnosť
» Pokusná miestnosť

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Ostatný Svet :: Zem železa-
Přejdi na: