Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Brány vesnice

Goto down 
+14
Yukki Maeda
Ken Kuruima
Kataro
Daichi Terumi
Sho
Sokiha Hoozuki
Tenshi Gurama
Satoru Daimon
Dark
Yamanaka Ino
Ichiro Kiosho
Hanaki
Hyuuga Kiyoshi
In-Admin
18 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Brány vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 3 EmptyMon Dec 12, 2011 2:42 pm

First topic message reminder :

Brány vesnice - Stránka 3 Brana210

Mohutné brány zasazené do dlouhých hradeb. Brány lemují dvě statné věže, které svým rozhledem chrání Konohu. Před těmito branami je prašná cesta, kterou dříve lemoval les, ale nyní lemuje pustina. Stromy sice v Konoze jsou, ale zde se nachází asi až po několika desítkách metrech. Ta prašná cesta je využívána jak obchodníky, tak bandity, infiltrujících se do Konohy, i když vždy neúspěšně, jelikož Konoha je chráněna bariérou a Jouniny, což je "dokonalá" obrana.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com

AutorZpráva
Shito
Jounin
Jounin



Počet příspěvkù : 4
Narození : 21. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 3 Left_bar_bleue800/800Brány vesnice - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (800/800)

Brány vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 3 EmptyWed Dec 21, 2011 9:35 pm

Pomalu sem se vlekl k vesnici, protože sem se vracel po dlouhé době, tak se mi moc rychle nechtělo, ale když sem z dálky viděl, že něco není v pořádku, tak jsem se rozběhl.
Doběhl sem k branám, tedy tam, kde dřív stály.
*Co se to tu stalo?* pomyslel sem si a oči se mi při pomyšlení na to, co se mohlo stát Hanaki, zbarvili strachem do žluta.
Chvilku sem jenom nevěřícně zíral a pak jsem se rozběhl na náměstí, protože sem tam viděl nejvíc lidí.
*Snad mi někdo řekne, co se stalo.*

přesun
Návrat nahoru Goto down
Satoru Daimon
Genin
Genin
Satoru Daimon


Počet příspěvkù : 37
Narození : 08. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 3 Left_bar_bleue350/350Brány vesnice - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (350/350)

Brány vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 3 EmptyThu Dec 22, 2011 11:49 am

Přicházím k branám vesnice, které jsou stále zničené, ale však se snad nrzy opraví.
" Tak a teď se vydat do té Mlžné. Už abych tam byl a měl tu cestu za sebou. Bude to dlouhá cesta ale pokusím se ji zvládnout co nejrychleji to jde. Tak jdu na to"
Běžím skrz oblasti a snažím se co nejrychleji a nezastavovat se jelikož nevím jestli to stihnu včas na Chunninské zkoušky.
Návrat nahoru Goto down
Yukki Maeda
Jounin
Jounin
Yukki Maeda


Počet příspěvkù : 269
Narození : 19. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 3 Left_bar_bleue600/600Brány vesnice - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (600/600)

Brány vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 3 EmptyThu Dec 22, 2011 4:58 pm

Dívala jsem se kolem a rozmýšlela o tom co řekla hokage. Bylo to tu jiné než, když jsem tu kdysi byla. Na zemi jsem uviděla zraněného ptáčka.
Vzala jsem si ho do dlaně a podívala se co s pěvcem je. Zraněné křídlo bylo jeho omezením a tak jsem se rozhodla mu pomoc a vyléčit ho.
Viděla jsem, jak šel Ken do vesnice. Raději jsem šla za nim a dověděla jsem se další věci.
Taky jsem si chtěla promluvit s tím údajným shinoby jménem Naruto.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Jounin
Jounin
Mokuto


Počet příspěvkù : 35
Narození : 08. 12. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 3 Left_bar_bleue665/665Brány vesnice - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (665/665)

Brány vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 3 EmptyThu Dec 22, 2011 7:14 pm

Mokuto Takahiro

Po dlouhé době jsem konečně dorazil k branám Konohy, tedy na místo kde měli stát. Sundal jsem si obvaz z očí, abych se na to mohl podívat. Co se zde stalo ? Hmm... řeknu si v hlavě a obvaz si znova nasadím. Pomalu jsem vcházel do vesnice. Teď jen najít Hokage... pomyslel jsem si a rozběhl se.
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Jounin
Jounin
Mokuto


Počet příspěvkù : 35
Narození : 08. 12. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 3 Left_bar_bleue665/665Brány vesnice - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (665/665)

Brány vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 3 EmptySun Jan 01, 2012 6:41 pm

Mokuto Takahiro

Tryskem jsem proběhl bránou a mířil jsi to zpět do země blesku. Hlavou mi probíhala myšlenka, co by se stalo, kdybych teď narazil na člena Akatsuki silného jako byl ten Pein. Abych přešel na jiné myšlenky, pořád jsem si zopakovával informace od Hokage, abych je nezapomněl.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Brány vesnice - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Brány vesnice
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Brány vesnice
» Brány vesnice
» Brány vesnice
» Brány
» Brány

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Země Ohně :: Konohagakure no Sato :: Důležitá místa vesnice-
Přejdi na: