Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Dům Hanaki

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
Hanaki
Hokage
Hokage
Hanaki


Počet příspěvkù : 375
Narození : 07. 10. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Hanaki - Stránka 4 Left_bar_bleue650/650Dům Hanaki - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (650/650)

Dům Hanaki - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Dům Hanaki   Dům Hanaki - Stránka 4 EmptyThu Dec 01, 2011 9:09 pm

First topic message reminder :

Je to malý jednopatrový dům s pěti místnostmi.
První patro:
Jsou zde 3 ložnice (1. bratrovo, 2. maminčin a 3. je Hanačin)
Přízemí:
Obývací pokoj s velkou sedačkou a kuchyň s velkým stolem.
Poslední místnost je koupelna.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Shiro Hyuuga

Shiro Hyuuga


Počet příspěvkù : 125
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Hanaki - Stránka 4 Left_bar_bleue350/350Dům Hanaki - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (350/350)

Dům Hanaki - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Hanaki   Dům Hanaki - Stránka 4 EmptySun Dec 11, 2011 6:08 pm

Oyasumi
Odpovedala som jej s milým úsmevom a ešte som sledovala ako zaspáva.
Nakoniec som sa len zvalila na postel a zatvorila som oči, bola som hroozne unavená !
Nebolo divu že som o chvíľku zalomila aj ja, oboma rukami som objala vankúš a nechala som sa odniesť do krásnej ilúzie spánku !
Návrat nahoru Goto down
Hanaki
Hokage
Hokage
Hanaki


Počet příspěvkù : 375
Narození : 07. 10. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Hanaki - Stránka 4 Left_bar_bleue650/650Dům Hanaki - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (650/650)

Dům Hanaki - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Hanaki   Dům Hanaki - Stránka 4 EmptySun Dec 11, 2011 6:42 pm

Ráno jsem se probudila ještě před tím, než vyšlo slunce.
Sbalila jsem matraci a tiše jsem ji uklidila.
Osprchovala jsem se a udělala jsem sobě a Shiro snídani.
Tentokrát to bylo kari podle mého receptu.
Sama jsem se najedla hned a napsala jsem Shiro vzkaz, který jsem položila na stůl vedle její porce.
Vzkaz:
Spoiler:
Pak jsem odešla do budovy Hokage.
/přesun/
Návrat nahoru Goto down
Shiro Hyuuga

Shiro Hyuuga


Počet příspěvkù : 125
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Hanaki - Stránka 4 Left_bar_bleue350/350Dům Hanaki - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (350/350)

Dům Hanaki - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Hanaki   Dům Hanaki - Stránka 4 EmptyMon Dec 12, 2011 6:01 pm

Keď som sa zobudila tak tu už Hanaki nebola.
Zvedavo som sa poobzerala naokolo až som našla nejaký odkac na stolíku vedľa porciu už studeného karí.
Aj tak som ho však do seba nahádzala pri čom som si ho pozorne prečítala.
Zobrala som blízke pero a len som pod neho ešte načmárala tým svojím kostrbatým písmom pododkaz.
Následne som sa len obliekla, dala som si na oči čelenku a vydala som sa preč z Hanakinho domu.

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Dům Hanaki - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Hanaki   Dům Hanaki - Stránka 4 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Dům Hanaki
Návrat nahoru 
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Techniky Hanaki
» Manamiku Hanaki

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Země Ohně :: Konohagakure no Sato :: Domy Hráčů-
Přejdi na: