Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Dům Hanaki

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Hanaki
Hokage
Hokage
Hanaki


Počet příspěvkù : 375
Narození : 07. 10. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Hanaki - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Dům Hanaki - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Dům Hanaki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Dům Hanaki   Dům Hanaki - Stránka 3 EmptyThu Dec 01, 2011 9:09 pm

First topic message reminder :

Je to malý jednopatrový dům s pěti místnostmi.
První patro:
Jsou zde 3 ložnice (1. bratrovo, 2. maminčin a 3. je Hanačin)
Přízemí:
Obývací pokoj s velkou sedačkou a kuchyň s velkým stolem.
Poslední místnost je koupelna.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Shiro Hyuuga

Shiro Hyuuga


Počet příspěvkù : 125
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Hanaki - Stránka 3 Left_bar_bleue350/350Dům Hanaki - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (350/350)

Dům Hanaki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Hanaki   Dům Hanaki - Stránka 3 EmptySat Dec 03, 2011 9:20 pm

Len som ho následovala zo sklopenou tvárou.. znova som v tvári mala až taký smútok. Proste celá tá pozitívna energia ktorú som stihla ráno nazbierať bola fuč. Gomenasai, že som ti robila starosti.. a arigato. Zamumlala som smerom Hanaki no po tom som už len následovala otca. V ruke som zvierala jej papierik no.. už som bola preč.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Hanaki
Hokage
Hokage
Hanaki


Počet příspěvkù : 375
Narození : 07. 10. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Hanaki - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Dům Hanaki - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Dům Hanaki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Hanaki   Dům Hanaki - Stránka 3 EmptySat Dec 03, 2011 9:26 pm

Jakmile byli pryč, rychle jsem udělala ranní hygienu.
Převlékla jsem se do čistého oblečení.
Pak jsem šla ven.
Ve dveřích jsem se, ale srazila s maminkou a všechno jsem jí vysvětlila.
Samozřejmě jsem neřekla nic o sharinganu ani o Nakamem, ale všechno ostatní ano.
Pak jsem se procházala po Konoze.
Návrat nahoru Goto down
Shiro Hyuuga

Shiro Hyuuga


Počet příspěvkù : 125
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Hanaki - Stránka 3 Left_bar_bleue350/350Dům Hanaki - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (350/350)

Dům Hanaki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Hanaki   Dům Hanaki - Stránka 3 EmptySat Dec 03, 2011 10:47 pm

Pribehla som k domu v ktorom bývala Hanaki.. vlastne som odtialto len pred nejakým časom spolu s otcom odišla. Na chrbte som mala ruksak a v očiach dosť zničený výraz.. rozhodne bolo vidieť že mi pobyt "doma" nespravil vôbec dobre.. Celá som sa ešte stále triasla aj cez to, že ma potom prišla Hinata utešiť.. proste som nemohla byť v jednom dome s otcom.. doslova som ho začala nenávidieť.. hlavne po tom čo povedal.. Teraz som však stála pred dverami a nevedela som či zaklopať.. alebo nie, nechcela som jej robiť starosti.. a vlastne som ani nevedela či je doma.
Návrat nahoru Goto down
Hanaki
Hokage
Hokage
Hanaki


Počet příspěvkù : 375
Narození : 07. 10. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Hanaki - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Dům Hanaki - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Dům Hanaki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Hanaki   Dům Hanaki - Stránka 3 EmptySun Dec 04, 2011 4:00 pm

Přiběhla jsem k Shiro.
Nevypadala vůbec dobře.
"Jsi v pořádku?
Nestalo se ti nic?
"
zeptala jsem se jí ještě v běhu.
Jakmile jsem k ní doběhla, dívala jsem se jí přímo do očí.
Do jejích překrásných očí.
Návrat nahoru Goto down
Hyuuga Kiyoshi
Chuunin
Chuunin
Hyuuga Kiyoshi


Počet příspěvkù : 302
Narození : 10. 10. 11
Age : 25
Location : Konoha

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Hanaki - Stránka 3 Left_bar_bleue450/450Dům Hanaki - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (450/450)

Dům Hanaki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Hanaki   Dům Hanaki - Stránka 3 EmptySun Dec 04, 2011 4:29 pm

Doběhl jsem, ale stál jen opodál.
Přemýšlel jsem, co se včera stalo při rozhovoru.
Shiro vypadala ustaraně, až smutně.
Návrat nahoru Goto down
Shiro Hyuuga

Shiro Hyuuga


Počet příspěvkù : 125
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Hanaki - Stránka 3 Left_bar_bleue350/350Dům Hanaki - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (350/350)

Dům Hanaki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Hanaki   Dům Hanaki - Stránka 3 EmptySun Dec 04, 2011 4:32 pm

Chcela som už zaklopať keď tam zrazu dobehla Hanaki. Pozrela som sa na ňu takým .. smutnejším pohľadom no len som hlavou kývla na znak, že mi nič nieje. H..hanaki-san? šepla som potichu pri čom som pohľad mala uprený niekam do zeme. J.. ja.. nemohla by som u vás ostať? spýtala som sa po chvíľke ticha a konečne som k nej zodvihla zrak. To že som ušla som zatiaľ nehovorila.. mala som jej to v pláne povedať ešte dnes ale.. stále som nejak zbierala sily.
Návrat nahoru Goto down
Hanaki
Hokage
Hokage
Hanaki


Počet příspěvkù : 375
Narození : 07. 10. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Hanaki - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Dům Hanaki - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Dům Hanaki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Hanaki   Dům Hanaki - Stránka 3 EmptySun Dec 04, 2011 4:45 pm

Objala jsem jí.
"Jistě, že můžeš."
řekla jsem, nechtěla jsem, aby plakala.
Ale zároveň, bych jí to nabídla, kdyby se sama nezeptala.
"Můžeš zůstat, jak dlouho budeš chtít."
dodala jsem mile.
Návrat nahoru Goto down
Shiro Hyuuga

Shiro Hyuuga


Počet příspěvkù : 125
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Hanaki - Stránka 3 Left_bar_bleue350/350Dům Hanaki - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (350/350)

Dům Hanaki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Hanaki   Dům Hanaki - Stránka 3 EmptySun Dec 04, 2011 5:22 pm

Nechala som sa objať a len som privrela oči. Arigato.. šepla som potichu. Gomenasai.. že robím starosti ale..n..nemohla som ostať "doma".. Dodala som rýchlo a len som sa pousmiala.. všetci starosti mi pri nej prišli také.. nepodstatné.. mrzela ma len jedna vec, že som sa takto necítila aj pri vlastnej rodine.. výnimka bola asi len Hinata ale tá mala viac než dosť vlastných problémov..

/gomeen mamka preháňa xD
Návrat nahoru Goto down
Hanaki
Hokage
Hokage
Hanaki


Počet příspěvkù : 375
Narození : 07. 10. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Hanaki - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Dům Hanaki - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Dům Hanaki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Hanaki   Dům Hanaki - Stránka 3 EmptySun Dec 04, 2011 5:27 pm

"Pravda, děláš mi starosti, ale....
já jenom chci, abys byla v pořádku.
"
řekla jsem mile a už jsem se jenom postavila proti ní.
"Ale nejsem jediná, kdo si o tebe dělal starosti."
řekla jsem se a podívala jsem se na Kiyoshiho.
"Že?"
dodala jsem.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Dům Hanaki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Hanaki   Dům Hanaki - Stránka 3 EmptySun Dec 04, 2011 5:37 pm

Posel
" Hanaki-dono " Začal. " Prosím Vás, aby jste se okamžitě dostavila na náměstí, kde vás Danzou-sama vysloví jako plnohodnotného Hokageho. Přeji Vám štěstí, nashledanou " Dokončil a v rychlosti zmizel.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Hyuuga Kiyoshi
Chuunin
Chuunin
Hyuuga Kiyoshi


Počet příspěvkù : 302
Narození : 10. 10. 11
Age : 25
Location : Konoha

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Hanaki - Stránka 3 Left_bar_bleue450/450Dům Hanaki - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (450/450)

Dům Hanaki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Hanaki   Dům Hanaki - Stránka 3 EmptySun Dec 04, 2011 5:43 pm

"Cože? Aha, ano"
odpověděl jsem překvapeně Hanaki hned potom co posel odešel
"Měli bychom jít."
řekl.
Návrat nahoru Goto down
Hanaki
Hokage
Hokage
Hanaki


Počet příspěvkù : 375
Narození : 07. 10. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Hanaki - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Dům Hanaki - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Dům Hanaki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Hanaki   Dům Hanaki - Stránka 3 EmptySun Dec 04, 2011 5:50 pm

"To bychom měli."
řekla jsem a usmála jsem se.
Pak jsem chytila Shiro za ruku a celou dobu, co jsme šli na náměstí jsem jí táhla za sebou.
Návrat nahoru Goto down
Shiro Hyuuga

Shiro Hyuuga


Počet příspěvkù : 125
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Hanaki - Stránka 3 Left_bar_bleue350/350Dům Hanaki - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (350/350)

Dům Hanaki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Hanaki   Dům Hanaki - Stránka 3 EmptySun Dec 04, 2011 5:55 pm

Trocha prekvapene som sa na Hanaki.. ako aj na Kiyoshihopozrela.. následne ma však už chytila za ruku a vliekla ma za sebou.. po ceste som sa trocha spamätala a aspoň som sa pokúsila nahodiť taký .. lepší výraz.. no aby som sa netvárila ako kôpka nešťastia.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Hyuuga Kiyoshi
Chuunin
Chuunin
Hyuuga Kiyoshi


Počet příspěvkù : 302
Narození : 10. 10. 11
Age : 25
Location : Konoha

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Hanaki - Stránka 3 Left_bar_bleue450/450Dům Hanaki - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (450/450)

Dům Hanaki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Hanaki   Dům Hanaki - Stránka 3 EmptySun Dec 04, 2011 5:55 pm

Šel jsem s nima na náměstí.
(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Hanaki
Hokage
Hokage
Hanaki


Počet příspěvkù : 375
Narození : 07. 10. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Hanaki - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Dům Hanaki - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Dům Hanaki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Hanaki   Dům Hanaki - Stránka 3 EmptySat Dec 10, 2011 8:09 pm

Přišla jsem se Shiro na zádech domů.
Shiro jsem pořád držela a vyšla jsem schody nahoru do pokoje.
Položila jsem Shiro na postel a seběhla jsem dolů.
Přinesla jsem asi o minutu později velkou misku domácího ramenu.
Podala jsem ho Shiro spolu s hůlkami.
Sama jsem jenom žužlala sušenku, jenom tak pro chuť.
Návrat nahoru Goto down
Shiro Hyuuga

Shiro Hyuuga


Počet příspěvkù : 125
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Hanaki - Stránka 3 Left_bar_bleue350/350Dům Hanaki - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (350/350)

Dům Hanaki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Hanaki   Dům Hanaki - Stránka 3 EmptySat Dec 10, 2011 8:14 pm

Nechala som sa obskakovať.. bolo to príjemné !
S takými veľkými očami som prijala misku toho vynikajúceho domáceho rámenu, sliny mi začali tiecť prúdom a v očiach sa mi objavili také hviezdičky !!
Itadakimaaas !!
Zaškerila som sa, rozpolila som paličky a začala som tak systematicky jesť ten úžasný rámen priamo od Hanaki-chaan !!


Naposledy upravil Shiro Hyuuga dne Sat Dec 10, 2011 8:46 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Hanaki
Hokage
Hokage
Hanaki


Počet příspěvkù : 375
Narození : 07. 10. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Hanaki - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Dům Hanaki - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Dům Hanaki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Hanaki   Dům Hanaki - Stránka 3 EmptySat Dec 10, 2011 8:19 pm

Viděla jsem, s jakou chutí se Shiro pustila do ramenu.
Usmála jsem se.
Mezitím, co Shiro jedla, jsem si několika sousty snědla celou sušenku.
Ale to mi stačilo.
Sedla jsem si na židli naproti Shiro a opřela jsem se o opěradlo.
Prohrábla jsem si vlasy a usmála jsem se na Shiro.

/já nejsem Hikary Chichotání /
Návrat nahoru Goto down
Shiro Hyuuga

Shiro Hyuuga


Počet příspěvkù : 125
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Hanaki - Stránka 3 Left_bar_bleue350/350Dům Hanaki - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (350/350)

Dům Hanaki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Hanaki   Dům Hanaki - Stránka 3 EmptySat Dec 10, 2011 8:50 pm

/GOmeeen to je hrozne podobný xD!

Konečne som dojedla.
Trvalo mi to celkom dlho a tiež som začala byť poriadne plná !
Pomaly som odložila misku na stolík a s plným bruchom som si tak spokojne odfúkla.
Nakoniec som sa len pozrela na Hikari, ako sa na mňa pekne usmievala!!
Opätovala som jej úsmev a doslova som sa na ňu vrhla vo vrúcnom a priateľskom objatí!
Vlastne mohla teraz pripomínať takú väčšiu plyšovú hračku Chichotání
Návrat nahoru Goto down
Hanaki
Hokage
Hokage
Hanaki


Počet příspěvkù : 375
Narození : 07. 10. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Hanaki - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Dům Hanaki - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Dům Hanaki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Hanaki   Dům Hanaki - Stránka 3 EmptySat Dec 10, 2011 8:58 pm

Překvapená jsem opětovala její obětí.
"Shiro-chan... už je ti dobře?"
zeptala jsem se a trochu jsem váhala s tím -chan.
Ale líbilo se mi to.
*Je to kawai!!*
pomyslela jsem si.

/Už zase xD /
Návrat nahoru Goto down
Shiro Hyuuga

Shiro Hyuuga


Počet příspěvkù : 125
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Hanaki - Stránka 3 Left_bar_bleue350/350Dům Hanaki - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (350/350)

Dům Hanaki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Hanaki   Dům Hanaki - Stránka 3 EmptySat Dec 10, 2011 9:01 pm

/Naaaah !! to si zo mňa celý svet robí haluz !! xDD Chichotání

Haaaai !! je mi skvele Hanaki-chan.
Zasmiala som sa a len som sa k nej začala líškať.
Dalo by sa to nazvať aj tak, že som si z nej robila taký živý vankúš, začala som ju mať naozaj rada, ako moju vlastnú sestričku !
Nakoniec som sa však odhodlala na chvíľočku odtiahnúť a len som Hanaki venovala taký čarovný úsmev.
Návrat nahoru Goto down
Hanaki
Hokage
Hokage
Hanaki


Počet příspěvkù : 375
Narození : 07. 10. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Hanaki - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Dům Hanaki - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Dům Hanaki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Hanaki   Dům Hanaki - Stránka 3 EmptySat Dec 10, 2011 9:06 pm

Nejprve trochu /ale jenom trochu/ nechápavým výrazem jsem sledovala Shiro.
Jakmile mi věnovala čarovný úsměv, musela jsem se také usmát.
Její úsměv byl opravdu kouzelný.
Myslím, že jsme obě mysleli na to samé.... jako sestry.
Návrat nahoru Goto down
Shiro Hyuuga

Shiro Hyuuga


Počet příspěvkù : 125
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Hanaki - Stránka 3 Left_bar_bleue350/350Dům Hanaki - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (350/350)

Dům Hanaki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Hanaki   Dům Hanaki - Stránka 3 EmptySat Dec 10, 2011 9:42 pm

Uuuhm.. Hanaki-chan, ja už asi pôjdem spať..
Povedala som po chvíľke stále s rovnakým úsmevom..
Začali sa mi však zatvárať oči a pár krát som aj zívla.
Len pomocou sile vôle som sa vedela od Hanaki odtrhnúť a znova sa postaviť na vlastné, mierila som priamo do kúpeľne kde som sa mienila poriadne očistiť a osprchovať.
Pohmkávala som si pri tom takú veselú melódiu.
Návrat nahoru Goto down
Hanaki
Hokage
Hokage
Hanaki


Počet příspěvkù : 375
Narození : 07. 10. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Hanaki - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Dům Hanaki - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Dům Hanaki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Hanaki   Dům Hanaki - Stránka 3 EmptySun Dec 11, 2011 2:11 pm

"Já taky."
řekla jsem mile opět s úsměvem.
Shiro odešla do koupelny a zpívala si veselou melodii.
Já jsem seběhla dolů a ze skříně jsem vytáhla matraci a deku s polštářem.
Matraci jsem si roztáhla v pokoji a sedla jsem si na ni.
Zavřela jsem oči a nechala jsem rozplynout klona, který se procházel po vesnici.
Druhý klon byl pořád v kanceláři.
Viděla jsem všechno, co on.
"Kiyoshi už je nejspíš zpátky."
řekla jsem si pro sebe a otevřela jsem oči.
Návrat nahoru Goto down
Shiro Hyuuga

Shiro Hyuuga


Počet příspěvkù : 125
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Hanaki - Stránka 3 Left_bar_bleue350/350Dům Hanaki - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (350/350)

Dům Hanaki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Hanaki   Dům Hanaki - Stránka 3 EmptySun Dec 11, 2011 3:19 pm

O nejaký čas som vyšla z kúpeľne, bola som zababušená v uteráku, čelenku som mala z očí odloženú no nemala som aktivovaný ani Byakugan.. a neboli v mojich očiach ani viditeľné známky po Sharingane.. Pricupkala som k mojej taške odkiaľ som si zobrala nočnú košelu.. dala som o seba dole uterák a navliekla som si tú. Celkom som sa v nej ponárala, vlastne mi bola asi po kolená a rukávy boli tiež také dlhé.. spala som v nej však rada. Zvedavo som sa porela na Hanaki ktorá sedela na nejakom matraci.. ja som si len sadla na postel a čakala som kedy nova otvorí oči. Keď ich otvorila tak som sa len tak uhm.. mierne zamračila. Nechceš sa radšej vyspať v posteli? spýtala som sa s miernymi starosťami v hlave. Nechcela som aby spala na matraci kvôli mne.. postel bola aj tak dosť veľká na to, aká som bola ja malá.
Návrat nahoru Goto down
Hanaki
Hokage
Hokage
Hanaki


Počet příspěvkù : 375
Narození : 07. 10. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Dům Hanaki - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Dům Hanaki - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Dům Hanaki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Hanaki   Dům Hanaki - Stránka 3 EmptySun Dec 11, 2011 4:16 pm

Otevřela jsem oči.
"Ne, já se ráda vyspím tady."
řekla jsem Shiro a vešla jsem do koupelny, kde jsem se osprchovala a převlékla jsem se do noční košilky.
Byla to černá noční košilka na ramínka, která mi sahala těsně nad kolena.
Lehla jsem si na matraci už se zavřenýma očima.
"Dobrou."
zívla jsem a usnula jsem.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Dům Hanaki - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Hanaki   Dům Hanaki - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Dům Hanaki
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Techniky Hanaki
» Manamiku Hanaki

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Země Ohně :: Konohagakure no Sato :: Domy Hráčů-
Přejdi na: