Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Brány vesnice

Goto down 
+7
Kataro
Sentoi
Sokiha Hoozuki
Daichi Terumi
Nendo Kurodoro
KunichiFuguki
In-Admin
11 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Brány vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 2 EmptyWed Nov 30, 2011 6:16 pm

First topic message reminder :

Brány vesnice - Stránka 2 Kiri_b10

Tichá a nenápadná brána, která je zároveň jediným vchodem do vesnice. Okolo tohoto malého otvůrku ve skále jsou dva prameny, ze kterých Kirigakure no Sato čerpá vodu, jak pitnou, tak vodu potřebnou k vytvoření rozlehlé mlhy. Od této brány vede asi metr široká cestička obrostlá bujnou vegetací a obklopená vodou, nehybnou, bez života uvnitř. Tyto brány jsou hlídané Jouniny, kteří zjišťují identitu ninjů pomocí jejich chakry.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com

AutorZpráva
Satoru Daimon
Genin
Genin
Satoru Daimon


Počet příspěvkù : 37
Narození : 08. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue350/350Brány vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (350/350)

Brány vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 2 EmptyThu Dec 22, 2011 12:05 pm

Konečně jsem dorazil k bráně a byl tu vodopád a mezi ním byl vchod do vesnice.
" Zdá se že tím vstupem musím projít"
Projdu jím a na druhém konci ležela vesnice skryté mlžné. Fascinnovala mě jak vesnice vypadá ale zarmoutilo mě že i naše vesnice vypadala hezky ale zničil ji Pein. Po krátkém rozmýšlení procházím městem a chodím ulicemi kolem budov až najdu budovu Mizukage a chystám se udělat první krok do té budovy.

Presun
Návrat nahoru Goto down
Sentoi
Jounin
Jounin
Sentoi


Počet příspěvkù : 177
Narození : 05. 11. 11
Location : Chomutov

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue600/600Brány vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/600)

Brány vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 2 EmptyThu Dec 22, 2011 3:27 pm

Po velice dlouhé době jsem došel s Kamikim k bráně.No konečně sice jsem to s Fumiko nestihl na večeři tak ale co tak by snad mohla dnes.
Uff to byla ale dálka.řekl jsem Kamikimu.
Už jsem si vyndal svitek a pořádně jsem si ho prohlédl no snad nebudu muset do Iwy a do Kumo to se mi už vážně nechce.
A vyrazil jsem k Mizukage a cestou jsem si poklidně pískal.
Návrat nahoru Goto down
Kamiki Kazuma
Chuunin
Chuunin
Kamiki Kazuma


Počet příspěvkù : 33
Narození : 11. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue450/450Brány vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (450/450)

Brány vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 2 EmptyThu Dec 22, 2011 3:48 pm

Jdu se Sentoem a slyším jeho poznámku o dálce. ,,Že dálka. Já byl v Zemi Železa, to je daleko větší dálka brácho.'' A vesele si jdu k Mizukage do kanceláře. Už fakt doufám že mi nedá další misi, a už vůbec ne jít do Kumo a Iwy. A dál jsem šel do vesnice, kličkoval uličkama a mířil si to do hlavní budovy. Pořád o něčem přemýšlím a pak mě napadne jestli nebudou někdy v dohledné době Jouninské zkoušky, tak se rozhodnu že se na to naší Mizukage zeptám. A s tímto rozhodnutím jsem už byl skoro u hlavní budovy. Takže jde se na to chlape. Pomyslel jsem si.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue400/400Brány vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (400/400)

Brány vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 2 EmptyThu Dec 22, 2011 4:34 pm

Pomalu jsem došel k malé bráně, krčící se pod nánosem lián a jiných větévek stromů. Tiše jsem proklouzl mezi jezírky a strážím se představil jako jistý Nakame, svůj klan jsem jim neřekl. Tudíž mne neznali, ale pustili mne dál, jelikož jsem zde byl za účelem Chuninských zkoušek. Prošel jsem bránou a mířil si to přímo k Mizukage, beze strachu, bez jakýchkoliv známek emocí.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue400/400Brány vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (400/400)

Brány vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 2 EmptyThu Dec 22, 2011 7:32 pm

Po chvíli jsem se vrátil, jelikož mi bylo oznámeno, že Chuninské zkoušky se nekonají. Doufal jsem, že po návratu do Konohy se mi naskytne pohled na mé nejlepší přátele, kteří mne vždy podrželi. Odešel jsem.
~Přesun~
Návrat nahoru Goto down
Kataro
Genin
Genin
Kataro


Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Brány vesnice - Stránka 2 Left_bar_bleue370/370Brány vesnice - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (370/370)

Brány vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 2 EmptyFri Dec 23, 2011 1:28 pm

Běžím rychle celou vesnicí, abych to stihl v co nejkratším čase. Přibíhám tedy k bráně kde stojí stráže a kontrolují cizince kteří vstupují do vesnice. Zastavím se u nich a řeknu.
" Zdravím. Rád bych vám oznámil, že kdyby se Mizukage ptala kde jsem tak jsem šel na Tubaki Island za posvátným kamenem, který mě teleportuje na místo kde získám smlouvu s přivolávajícími zvířaty. Už musím jít. Přeji příjemnou šichtu."
Po té co to dořeknu se zase rozeběhnu a probíhám rychle do další oblasti. Snad se tam dostanu rychle na ten Tubaki Island a snad nebude moc překážek.

Presun
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Brány vesnice - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brány vesnice   Brány vesnice - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Brány vesnice
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Brány vesnice
» Brány vesnice
» Brány vesnice
» Brány
» Brány

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Země Vody :: Kirigakure no Sato :: Důležitá místa vesnice-
Přejdi na: