Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Sendainina Ulice

Goto down 
+6
Sabaku no Gaara
Ferii Fey
Takeshi Kesshouryuu
Manami Suzu
Ken Kuruima
In-Admin
10 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Sendainina Ulice Empty
PříspěvekPředmět: Sendainina Ulice   Sendainina Ulice EmptyMon Sep 05, 2011 5:51 pm

Ulice chudých a povětšině starých lidí
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Sendainina Ulice Left_bar_bleue995/995Sendainina Ulice Empty_bar_bleue  (995/995)

Sendainina Ulice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sendainina Ulice   Sendainina Ulice EmptyThu Sep 15, 2011 7:51 pm

Majestátnym a dosť vyšinutým krokom som kračal ulicami, rozhadzoval som okolo seba rukami z ktorých mi vylietaval zlatý prach a dosť pobavene som sa pri tom uškŕňal. Nech sa páči ľudkovia !! toto je pozornosť od týpana ktorý vás všetkých jedného dňa zj.. ehm ..etoo.. od Kazekageho ! zaškeril som sa nad svojou vlastnou chybou a pozorne som sa pozeral ako sa odo mňa všetci ľudia odvracajú a dokonca odo mňa aj utekajú. Ani som si neuvedomil že niečo robím zle, vlastne som mal taký psycho pobavený výraz na tvári že to vyzeralo ako keby som mal besnotu. čo som spravil zle? zamumlal som zo začudovaným hlasom po čom som však len mikol ramenami, zodvihol som ruku nad hlavu a všetok zlatý prach ktorý som rozhádzal znova priletel ku mne. Keď nechcete.. dodal som neochotne po čom sa mi len schoval pod bundu a ja som len vyšiel na jednu z budov. Teda skôr vybehol.. takto som začal odskackávaž až príliš veselým spôsobom niekam mimo.
Návrat nahoru Goto down
Manami Suzu
Chuunin
Chuunin
Manami Suzu


Počet příspěvkù : 108
Narození : 10. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Sendainina Ulice Left_bar_bleue550/550Sendainina Ulice Empty_bar_bleue  (550/550)

Sendainina Ulice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sendainina Ulice   Sendainina Ulice EmptyTue Sep 27, 2011 7:22 pm

Doštrádovala jsem si to do téhle ulice. Proč zrovna sem? Kdo ví? Prostě jsem sem jen přišla. Freya cupitala za mnou. Plácla jsem sebou na jednu z laviček a pozorovala polorozpadlé budovy kolem. Nebyla to zrovna nejbohatší čtvrť, ale na tom mi vůbec nazáleželo. Pozorovala jsem děti, kteří si dokázali vystačit jen s málem a přesto byli šťastné. Baka Manami, přemýšlíš už sentimentálně! Začala jsem se sama sobě smát, jak jsem měla ve zvyku, mohla jsem vypadat jako blázen, a možná jsem jím i opravdu byla, ovšem v tom dobrém smyslu.
Freya mě zatahala za rukáv, tak jsem jí tu větvičku holt hodit musela a rovnou několikrát za sebou. Jen jsem se usmála, zaklonila hlavu a pozorovala hvězdy zářící na obloze. Nemyslela jsem na nic konekrétního. Leda tak na to, která z těch všech září víc a taky na to, že jestli přijdu domů, nenastane tam Apokalypsa ani nenajdu jeho pozůstatky. Začínat si s psychopatkou, to není dobrý nápad. Znovu jsem se ušklíbla a pak už jen povzdechla, no na to se ozval kručící žaludek. "Chmm, jak to tak vypadá, nedáš pokoj.." Zabručela jsem, ještě chvilku jsem pozorovala ulici, přemýšlejíc, jak daleko je to do ramen obchodu.
Návrat nahoru Goto down
Manami Suzu
Chuunin
Chuunin
Manami Suzu


Počet příspěvkù : 108
Narození : 10. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Sendainina Ulice Left_bar_bleue550/550Sendainina Ulice Empty_bar_bleue  (550/550)

Sendainina Ulice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sendainina Ulice   Sendainina Ulice EmptyTue Sep 27, 2011 8:54 pm

Líně jsem přetočila pohled na zem a pak vstala.
"Pojď prcku.." Zamumlala jsem, vzala si Freyu do náručí, ještě jí pohladila, kupodivu se nezvtekala a kráčela s ní k domovu, doufala jsem, že z něj nezůstanou třísky, popřípadě rozvrzané postele, paráda. jen jsem se usmála a štrádovala si to dál.
/přesun/
Návrat nahoru Goto down
Takeshi Kesshouryuu
ANBU
ANBU
Takeshi Kesshouryuu


Počet příspěvkù : 54
Narození : 24. 09. 11

Sendainina Ulice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sendainina Ulice   Sendainina Ulice EmptyWed Sep 28, 2011 11:55 am

Procházal jsem po ulici a sledoval dění kolem.Sakra co jsem to udělal..Zrychlil jsem abych se odsud konečně vypařil.Tak..Teď to nebudu řešit,pokud přežiju boj se Sasukem.Udělal jsem pečetě a zmizel směr Otogakure.(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sendainina Ulice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sendainina Ulice   Sendainina Ulice EmptyWed Sep 28, 2011 5:05 pm

v plášti a kapuci jsem prochátel ulicí směřoval jsem až ke kazekageho budově
Návrat nahoru Goto down
Ferii Fey
Genin
Genin
Ferii Fey


Počet příspěvkù : 209
Narození : 10. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Sendainina Ulice Left_bar_bleue400/400Sendainina Ulice Empty_bar_bleue  (400/400)

Sendainina Ulice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sendainina Ulice   Sendainina Ulice EmptyWed Sep 28, 2011 5:14 pm

Běžela jsem ulicí. Potřebovala jsem toho sklenáře a nějaký hodný dědeček mi řekl, že bych ho mohla najít tady. Jenže KDE tady v týhle DLOUHÝ ulici mám asi poznat sklenáře?! Bude snad mít tabulku skla na hlavě nebo co?!
Zamračila jsem se, běžela jsem ještě rychleji. Byla jsem unavená a chtěla jsem jít domů! Nevšímala jsem si lidí a tak mě ani moc neudivilo, když jsem do jednoho z nich narazila. Odrazila jsem se na blízkou ze´d. "Baka!"
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sendainina Ulice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sendainina Ulice   Sendainina Ulice EmptyWed Sep 28, 2011 5:16 pm

nic jsem neřekl jen si oprášil plášť a pokračoval jsem
Návrat nahoru Goto down
Ferii Fey
Genin
Genin
Ferii Fey


Počet příspěvkù : 209
Narození : 10. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Sendainina Ulice Left_bar_bleue400/400Sendainina Ulice Empty_bar_bleue  (400/400)

Sendainina Ulice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sendainina Ulice   Sendainina Ulice EmptyWed Sep 28, 2011 5:18 pm

"Baka!" křikla jsem za neznámím. "Říká se pardón, když jsem slepej a do někoho narazím!" zamračila jsem se a odlepila se od zdi. Co so o tobě ten blbeček vůbec myslí?!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sendainina Ulice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sendainina Ulice   Sendainina Ulice EmptyWed Sep 28, 2011 5:20 pm

"jsi otravná" zmizel jsem a oběvil se před ní
Návrat nahoru Goto down
Ferii Fey
Genin
Genin
Ferii Fey


Počet příspěvkù : 209
Narození : 10. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Sendainina Ulice Left_bar_bleue400/400Sendainina Ulice Empty_bar_bleue  (400/400)

Sendainina Ulice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sendainina Ulice   Sendainina Ulice EmptyWed Sep 28, 2011 5:22 pm

"A ty pitomej, schválně co je horší!" zavrčela jsem, nevšímaje si, že je takovej kousek ode mě. Ne, že by za to nestál, to teda naopak... ale nikdo mi nebude říkat, že jsem otravná! "Kdybys uhnul, mám lepší věci na práci, než se hádat s idiotem!" zavrčela jsem znovu.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sendainina Ulice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sendainina Ulice   Sendainina Ulice EmptyWed Sep 28, 2011 5:25 pm

v ruce se mi začali vytvářet blesky,přitlačil jsem jí na zeď a probodnul ji chidorim "jsi slabá zesil...pak se mi můžež rovnat" šeptnul jsem otočil jsem se zády a pokračoval....po chvíli jsem se stratil v davu
Návrat nahoru Goto down
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Sendainina Ulice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sendainina Ulice   Sendainina Ulice EmptyWed Sep 28, 2011 5:28 pm

''Co to?''Sledoval jsem jeho techniku kterou použil na Ferii.Sasukeho nohy obmotaly písečné ruce.Objevil jsem se na jedné budově u něj.''Nevím kdo jsi..Ale někdo s takovou chakrou si jen tak nemůže nakráčit do Suny..Ještě ozbrojen!''Řekl jsem vytočeně a přivolal ANBU.''Ihned se Ukaž..Nebo tě budu muset zadržet'',písečné ruce ještě zesílili aby ho nenapadlo utéct.Ještě že mám stále aktivované Suna sensing..Další písek se obmotal kolem ferii.
Návrat nahoru Goto down
Ferii Fey
Genin
Genin
Ferii Fey


Počet příspěvkù : 209
Narození : 10. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Sendainina Ulice Left_bar_bleue400/400Sendainina Ulice Empty_bar_bleue  (400/400)

Sendainina Ulice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sendainina Ulice   Sendainina Ulice EmptyWed Sep 28, 2011 5:29 pm

Ruce jsem přesunula na své břicho a z úst mi vyšel tichý sten. Sesunula jsem se po zdi, kde jsem za sebou nechala krvavý otisk a spadla do písku. Cítila jsem, jak mi krev stéká po tváři, její chut v puse. Ale taky, jak se rána na mém břiše zaceluje. Dívala jsem se, jak odchází... tebe jednou dostanu! Neměla jsem už sílu, zavřela jsem oči a ztratila vědomí.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sendainina Ulice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sendainina Ulice   Sendainina Ulice EmptyWed Sep 28, 2011 5:31 pm

"nabídnu ti výměnný obchod"...nechám tvou vesnici na pokoji..ty mi za to dáš veškeré informace o Akatsuki" promluvil jsem chladným hlasem
Návrat nahoru Goto down
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Sendainina Ulice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sendainina Ulice   Sendainina Ulice EmptyWed Sep 28, 2011 5:34 pm

''Hmm?Je to k smíchu..Myslíš že se bojím někoho jako ty?Spíš já bych měl určovat podmínky..''Řekl jsem stejným tonem jako on a sledoval přicházející ANBU.

ANBU 1

''Kazekage-dono jsme tu na vaši žádost..Co máme udělat?''Jeho pohled skončil na chlápkovi v plášti.Aha..Použil pečetě a kolem něho se objevila jakási bariéra,přez kterou nemohlo projít ninjutsu.

ANBU 2
Sledoval ANBU 1 a čekal na rozkazy,připravit útočit.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sendainina Ulice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sendainina Ulice   Sendainina Ulice EmptyWed Sep 28, 2011 5:39 pm

"Nehodlám tady smlouvat Kazekage-san...já něco chci..ty něco chceš"
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Sendainina Ulice Left_bar_bleue995/995Sendainina Ulice Empty_bar_bleue  (995/995)

Sendainina Ulice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sendainina Ulice   Sendainina Ulice EmptyWed Sep 28, 2011 5:42 pm

Prikráčal som ku Gaarovi a viac menej som na neho zagánil.. hee? to už ma nepovažuješ za hrozbu? pfff .. urazil si ma.. zamumlal som nepríjemne po čom som sa zapozeral na Sasukeho. Takým úplne ľahostajným spôsobom.. po tom mi však pohľad zašiel až k Ferii.. ehm.. môžem ju odniesť d..do nemocnice? zamumlal som otázku, pochyboval som že tohto týpka nechá Gaara len na dvoch Anbu.
Návrat nahoru Goto down
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Sendainina Ulice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sendainina Ulice   Sendainina Ulice EmptyWed Sep 28, 2011 5:44 pm

''Postarám se o ní..A jo jsi pod mým dohledem'',usmál jsem se na něj a podíval se na chlapa v plášti.''Nevím kdo jsi..Ale měl bys nabídnout více..A to za to že tě vůbec pustíme'',řekl jsem s klidem v hlase a naznačil ANBU že se mají připravit na případný útok.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sendainina Ulice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sendainina Ulice   Sendainina Ulice EmptyWed Sep 28, 2011 5:46 pm

ironicky jsme se začal smát a pak mu hodil svitek "už ho nepotřebuju...je mi k ničemu své jsem z něho vyčetl" (ani nevým že ten svitek mám no Chichotání)
Návrat nahoru Goto down
Takeshi Kesshouryuu
ANBU
ANBU
Takeshi Kesshouryuu


Počet příspěvkù : 54
Narození : 24. 09. 11

Sendainina Ulice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sendainina Ulice   Sendainina Ulice EmptyWed Sep 28, 2011 5:48 pm

Probíhal jsem ulicemi,dokud jsem nenašel místo kde jsem naposled 'Signál' zachytil.Zahlídl jsem Kazekageho jak drží někoho v plášti.Pootočil jsem se a všiml si ležící Ferii v písku.Kdo to?Vydechl jsem a přiskočil k ní.''Není ti něco?Jasně že je proč se sakra ptám?''Řekl jsem zmateně a sáhl ji na ránu,kde jsem ucítil že se scela uzdravila.''Jakto?''Sesunul jsem se na kolena a nahnul se k ní.
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Sendainina Ulice Left_bar_bleue995/995Sendainina Ulice Empty_bar_bleue  (995/995)

Sendainina Ulice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sendainina Ulice   Sendainina Ulice EmptyWed Sep 28, 2011 5:49 pm

Hai.. okej.. tak.. ehm.. idem het? proste trénovať, veľa šťastia a ehm.. naozaj som tie techniky neukradol, sú na mieste, len som z nich vytvoril techniky elementu Saki, stačí sa ich už len naučiť... zaškeril som sa po čom som sa rozbehol preč. Z úst mi pri tom tiekla malá slinka, kto vie prečo, možno to malo nejaký podnet a možno bolo naozaj dobre že mi Gaara nenechal Ferii na starosti.. =3 (presun)

/ten zvitok som mal mať pôvodne ja xD
Návrat nahoru Goto down
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Sendainina Ulice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sendainina Ulice   Sendainina Ulice EmptyWed Sep 28, 2011 5:54 pm

Chytil jsem svitek a schoval ho.Achjo co to zase dělám?Zrušil jsem písek a pokývnul na ANBU,kteří zrušili své techniky.''Řekněme že jsi tu nikdy nebyl..A už nikdy nebudeš,zmiz z vesnice'',řekl jsem nakonec ale nepolevoval v ostražitosti.Musím se stavit do Konohy.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Sendainina Ulice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sendainina Ulice   Sendainina Ulice EmptyWed Sep 28, 2011 5:56 pm

"naviďěnou" řekl jsem mile a odkráčel jsem
Návrat nahoru Goto down
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Sendainina Ulice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sendainina Ulice   Sendainina Ulice EmptyWed Sep 28, 2011 5:59 pm

''Takeshi?Co ty tu zase děláš?''Řekkl jsem udiveně a pohlídl na něj.Aha..Tak takhle to je?Hned jsem po něm hodil svitek a odvolal ANBU.''Myslím že se ti to bude hodit..Dej to Tsunade..A postarej se o Ferii'',dořekl jsem a zmizel směr kancelář,stejně jako ANBU.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sendainina Ulice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sendainina Ulice   Sendainina Ulice Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Sendainina Ulice
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Ulice Mokuiryo
» Ulice Kaku
» Ulice Toumo
» Ulice Mura
» Ulice Kaisha

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Země Vzduchu :: Sunagakure no Sato :: Ulice-
Přejdi na: