Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Sentoi
Jounin
Jounin
Sentoi


Počet příspěvkù : 177
Narození : 05. 11. 11
Location : Chomutov

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota - Stránka 2 Left_bar_bleue600/600Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/600)

Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota   Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota - Stránka 2 EmptySat Nov 12, 2011 4:07 pm

First topic message reminder :

Boj na život a na smrt.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota - Stránka 2 Left_bar_bleue400/400Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (400/400)

Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota   Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota - Stránka 2 EmptySat Nov 12, 2011 7:13 pm

/ Tahle katana nejde zlomit ^^
Odskočil jsem dál a nechával ho plýtvat si chakru. Katanu jsem bleskově zasunul za záda a pomocí jednoruční pečetě odpálil lístky okolo něj.
/ Nemůžeš napsat že ti nic neudělali, těch lístků je tam asi 80
Návrat nahoru Goto down
Sentoi
Jounin
Jounin
Sentoi


Počet příspěvkù : 177
Narození : 05. 11. 11
Location : Chomutov

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota - Stránka 2 Left_bar_bleue600/600Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/600)

Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota   Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota - Stránka 2 EmptySat Nov 12, 2011 7:16 pm

(Moje ultimátní ochrana je celá z chakry a nožičky jsou v podstatě chakrové čepele).a ano nic mi neudělali protože má ochrana je pevnější než susanoo.a tu jen tak nějakej výbušek lístků nezničí a sorry moje slabý místo neprojdeš protože neovládáš fuuton.a jak ses vyhnul těm nohám?Jako je to možné ale spiš ne)
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota - Stránka 2 Left_bar_bleue400/400Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (400/400)

Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota   Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota - Stránka 2 EmptySat Nov 12, 2011 7:19 pm

/ Je to možné, nejsou kilometrový, a pokud vím podle pravidel každá ochrana ubírá každý post 50 chakry Jasně
Sharinganem jsem sledoval tu techniku z dálky. Byla nesmírně pevná, ale nic není nezničitelné. Přecejenom se musí jednou vyčerpat. Zásob chakry mám hafo, takže by to mělo jít.
Návrat nahoru Goto down
Sentoi
Jounin
Jounin
Sentoi


Počet příspěvkù : 177
Narození : 05. 11. 11
Location : Chomutov

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota - Stránka 2 Left_bar_bleue600/600Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/600)

Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota   Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota - Stránka 2 EmptySat Nov 12, 2011 7:22 pm

(Neřeš mě to prostě ubírá jenom když to zapnu a vydržím to pouze nějakou dobu A sakra ale ty jsi nebyl kilometry daleko byl jsi maximálně 5 metrů daleko a ty nohy mají dosah 7 metrů.)
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota - Stránka 2 Left_bar_bleue400/400Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (400/400)

Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota   Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota - Stránka 2 EmptySat Nov 12, 2011 7:24 pm

/ Jenže to nějakou dobu trvá než na mne dosáhnou Ach Ty totiž vůbec nepočítáš s časovými prodlevami. A řešit to budu, jelikož se BUDEŠ podle pravidel řídit ^^
Návrat nahoru Goto down
Sentoi
Jounin
Jounin
Sentoi


Počet příspěvkù : 177
Narození : 05. 11. 11
Location : Chomutov

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota - Stránka 2 Left_bar_bleue600/600Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/600)

Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota   Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota - Stránka 2 EmptySat Nov 12, 2011 7:27 pm

(A to si zase vzal kde v pravidlách to nikde není)tak tě to netrefilo Použil jsem všech osm nohou a obklíčil tě něměl jsem šanci utéct chytil tě a začal tě drtit.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota - Stránka 2 Left_bar_bleue400/400Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (400/400)

Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota   Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota - Stránka 2 EmptySat Nov 12, 2011 7:33 pm

Jeho ruce mě začali drtit, jenže i on musel pocítit obrovskou únavu, jelikož moc spotřebovával chakru. Dokonce by měla technika zkolabovat, jelikož mu zůstalo jenom 70 chakry. V ruce jsem ale stiskl úlomek katany a nechal do něj proudit chakru. Ta se rozžhnula a přesekla nohy boukovi (Nevím jak by to vydrželo žár 1 000 Stupňů Celsia) Poté jsem odskočil dál a začal vydýchávat pohmožděniny.
Návrat nahoru Goto down
Sentoi
Jounin
Jounin
Sentoi


Počet příspěvkù : 177
Narození : 05. 11. 11
Location : Chomutov

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota - Stránka 2 Left_bar_bleue600/600Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/600)

Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota   Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota - Stránka 2 EmptySun Nov 13, 2011 9:16 am

(teplota mojí ochranou nepronikne.S rukama již nejsi schopný bojovat.)Zrušil jsem svoji ochranu a obrovskou rychlostí jsem vyběhl proti němu a několikrát jsem ho udeřil)
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota - Stránka 2 Left_bar_bleue400/400Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (400/400)

Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota   Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota - Stránka 2 EmptySun Nov 13, 2011 9:25 am

/ To je celkem nemožné ^^
Ještě než vůbec stihl udeřit, zapomínal, že všude je stál dostatek lanek a mechanismů, které jsem si předem připravil. Přesekl jsem lanko vedle mne a tím jsem vystřelil několik kunaiů za jeho zády. Po chvíli jsem odskákal dál, až úplně k nejzazší zdi a začal okolo Zotanyho házet shurikeny, s lanky tak slabými, že je nebylo možné vidět. Sharingan soufusha no tachi.
Návrat nahoru Goto down
Sentoi
Jounin
Jounin
Sentoi


Počet příspěvkù : 177
Narození : 05. 11. 11
Location : Chomutov

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota - Stránka 2 Left_bar_bleue600/600Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/600)

Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota   Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota - Stránka 2 EmptySun Nov 13, 2011 9:33 am

lankům jsem se vyhnul a obrovskou rychlostí jsem bězěl k Nakamemu s kunaiem v ruce a zaútočil pomocí něj .(zbývá 300 chakry jelikož jsme se jen dohadovali těch několik postů(a nemožné to není protože jsi měl na rukách kyselinu Chichotání a pokud výš tak ta rozežírá tělo Jasně takže ruce tě neuvěřitelně bolí a útoky bolí víc tebe než mě)
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota - Stránka 2 Left_bar_bleue400/400Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (400/400)

Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota   Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota - Stránka 2 EmptySun Nov 13, 2011 10:56 am

Víš co ? Vyhrál si, nebudu se hádat s třinácti letým děckem, který ignoruje pravidla. Víš že rány se i hojí ? No nic, Bye užij si to.
Návrat nahoru Goto down
Sentoi
Jounin
Jounin
Sentoi


Počet příspěvkù : 177
Narození : 05. 11. 11
Location : Chomutov

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota - Stránka 2 Left_bar_bleue600/600Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/600)

Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota   Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota - Stránka 2 EmptySun Nov 13, 2011 10:59 am

(No jo ale ty nejsi tsunade)Jen jsem kopl do mrtvoly a pro jistotu jsem jí celou rozpustil pomocí Kyselinová koule -100 chakra zbývá 200
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota   Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota - Stránka 2 EmptySun Nov 13, 2011 11:02 am

Zotany DEAD
Nakame DEAD
Ani jeden výherce, touhle dobou by Zotany použil více chakry než mu zůstalo. Kdyby jsi se nechoval namyšleně a pořádně četl pravidla, možná by jsi dopadl jinak
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Sentoi
Jounin
Jounin
Sentoi


Počet příspěvkù : 177
Narození : 05. 11. 11
Location : Chomutov

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota - Stránka 2 Left_bar_bleue600/600Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/600)

Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota   Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota - Stránka 2 EmptySun Nov 13, 2011 11:41 am

(jen bych chtěl vydět kde v pravidlech je napsáno že obrany berou 50 chakry na post nikde to tam není)
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota - Stránka 2 Left_bar_bleue400/400Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (400/400)

Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota   Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota - Stránka 2 EmptySun Nov 13, 2011 2:15 pm

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota   Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Zotany Kishimota
» Bill Atakama vs. Zotany Kishimota
» Uchiha Nakame
» Nakame Uchiha
» Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED]

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Duel Aréna-
Přejdi na: