Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Bill Atakama vs. Zotany Kishimota

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Tia Akiatsu
Chuunin
Chuunin
Tia Akiatsu


Počet příspěvkù : 37
Narození : 11. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Bill Atakama vs. Zotany Kishimota Left_bar_bleue450/450Bill Atakama vs. Zotany Kishimota Empty_bar_bleue  (450/450)

Bill Atakama vs. Zotany Kishimota Empty
PříspěvekPředmět: Bill Atakama vs. Zotany Kishimota   Bill Atakama vs. Zotany Kishimota EmptyThu Nov 17, 2011 8:56 am

V jeskyni bylo chladno a celkem tma. Tmu narušovalo pouze světlo zvenku, jasné bílé denní světlo. Z krápníků kapala voda a vytvářela kaluže. Nebyla tam žádná známka života...

Spoiler:


Pomalu jsem vešel do jeskyně. Prohlédl jsem si ji a začal jsem čekat na soupeře.



Sousuke Tamaru DEAD!
Důvod: OP útok 11 kyselinových klonů a jejich následné rozpuštění bez toho, aniž by byla moje postava schopná cokoli udělat (a Sousuke by se jen tak nenechal takhle chytit), mě donutila hru skončit. Sousuke Tamaru není slabý shinobi, který by se nechal chytit partičkou klonů. Ale jelikož jsi mě naštval, že ti "všechno vždy vychází, ve všem jseš ultimátní", tak končím. Bye Bye! ^^


Naposledy upravil Sousuke Tamaru dne Wed Nov 23, 2011 2:02 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Sentoi
Jounin
Jounin
Sentoi


Počet příspěvkù : 177
Narození : 05. 11. 11
Location : Chomutov

Shinobi
Chakra Chakra:
Bill Atakama vs. Zotany Kishimota Left_bar_bleue600/600Bill Atakama vs. Zotany Kishimota Empty_bar_bleue  (600/600)

Bill Atakama vs. Zotany Kishimota Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bill Atakama vs. Zotany Kishimota   Bill Atakama vs. Zotany Kishimota EmptyThu Nov 17, 2011 11:34 am

přiběhl jsem a řekl co takhle se představit?
Návrat nahoru Goto down
Tia Akiatsu
Chuunin
Chuunin
Tia Akiatsu


Počet příspěvkù : 37
Narození : 11. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Bill Atakama vs. Zotany Kishimota Left_bar_bleue450/450Bill Atakama vs. Zotany Kishimota Empty_bar_bleue  (450/450)

Bill Atakama vs. Zotany Kishimota Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bill Atakama vs. Zotany Kishimota   Bill Atakama vs. Zotany Kishimota EmptyThu Nov 17, 2011 11:41 am

Zasmál jsem se.
"Sousuke Tamaru..." odpověděl jsem. "Ale tvoje jméno by mě taky zajímalo..." Tasil jsem Masamune a namířil jsem ji na něj. "Boj začni ty..."
Návrat nahoru Goto down
Sentoi
Jounin
Jounin
Sentoi


Počet příspěvkù : 177
Narození : 05. 11. 11
Location : Chomutov

Shinobi
Chakra Chakra:
Bill Atakama vs. Zotany Kishimota Left_bar_bleue600/600Bill Atakama vs. Zotany Kishimota Empty_bar_bleue  (600/600)

Bill Atakama vs. Zotany Kishimota Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bill Atakama vs. Zotany Kishimota   Bill Atakama vs. Zotany Kishimota EmptyThu Nov 17, 2011 11:42 am

Jsem zotany.OPATRNĚ JSEM SE NA NĚJ PODÍVAL A BLESKOVĚ JSEM VYRAZIL NA NĚJ A SNAŽIL JSEM SE HO UDEŘIT.
Návrat nahoru Goto down
Tia Akiatsu
Chuunin
Chuunin
Tia Akiatsu


Počet příspěvkù : 37
Narození : 11. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Bill Atakama vs. Zotany Kishimota Left_bar_bleue450/450Bill Atakama vs. Zotany Kishimota Empty_bar_bleue  (450/450)

Bill Atakama vs. Zotany Kishimota Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bill Atakama vs. Zotany Kishimota   Bill Atakama vs. Zotany Kishimota EmptyThu Nov 17, 2011 11:48 am

S neuvěřitelnou lehkostí jsem se mu vyhýbal. Měl jsem chuť se začít smát.
"Takže, Zotany... Zkus na mě něco lepšího..." Natáhl jsem před sebe Masamune, snad jen milimetr od jeho hlavy. Měl jsem v úmyslu ho zasáhnout, ale nepovedlo se mi to. Snad se mi ho alespoň podařilo zastavit.
Návrat nahoru Goto down
Sentoi
Jounin
Jounin
Sentoi


Počet příspěvkù : 177
Narození : 05. 11. 11
Location : Chomutov

Shinobi
Chakra Chakra:
Bill Atakama vs. Zotany Kishimota Left_bar_bleue600/600Bill Atakama vs. Zotany Kishimota Empty_bar_bleue  (600/600)

Bill Atakama vs. Zotany Kishimota Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bill Atakama vs. Zotany Kishimota   Bill Atakama vs. Zotany Kishimota EmptySat Nov 19, 2011 10:39 am

já neříkal že na tebe tím hodlám zaútočit.Odskočil jsem do tmavého místa a okamžitě vyrazil smšrem k jeho meči.
Návrat nahoru Goto down
Tia Akiatsu
Chuunin
Chuunin
Tia Akiatsu


Počet příspěvkù : 37
Narození : 11. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Bill Atakama vs. Zotany Kishimota Left_bar_bleue450/450Bill Atakama vs. Zotany Kishimota Empty_bar_bleue  (450/450)

Bill Atakama vs. Zotany Kishimota Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bill Atakama vs. Zotany Kishimota   Bill Atakama vs. Zotany Kishimota EmptySat Nov 19, 2011 4:24 pm

Svěsil jsem ruku a Zotanyu jsem se vyhnul, i když jen o kousek. Rychle jsem složil pečetě a v ruce se mi objevila taková malá svítící fialová kulička, kterou jsem vložil do Masamune a ta se pak fialově rozzářila. Pousmál jsem se a zaútočil jsem na Zotanyho svou dlouhou katanou. Můj úsměv byl démonický a výraz v mých světle modrých očích byl pohled smrtky. Jako bych měl v úmyslu Zotanyho zabít.
Návrat nahoru Goto down
Sentoi
Jounin
Jounin
Sentoi


Počet příspěvkù : 177
Narození : 05. 11. 11
Location : Chomutov

Shinobi
Chakra Chakra:
Bill Atakama vs. Zotany Kishimota Left_bar_bleue600/600Bill Atakama vs. Zotany Kishimota Empty_bar_bleue  (600/600)

Bill Atakama vs. Zotany Kishimota Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bill Atakama vs. Zotany Kishimota   Bill Atakama vs. Zotany Kishimota EmptySat Nov 19, 2011 5:46 pm

Poutekl jsem a složil pečetě a uděla Baisenzai bushin no jutsu Okolo mě se objevilo 15 klonů a ty se začaly vyměňovat.
Návrat nahoru Goto down
Tia Akiatsu
Chuunin
Chuunin
Tia Akiatsu


Počet příspěvkù : 37
Narození : 11. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Bill Atakama vs. Zotany Kishimota Left_bar_bleue450/450Bill Atakama vs. Zotany Kishimota Empty_bar_bleue  (450/450)

Bill Atakama vs. Zotany Kishimota Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bill Atakama vs. Zotany Kishimota   Bill Atakama vs. Zotany Kishimota EmptySun Nov 20, 2011 11:34 am

Pobaveně jsem sledoval jeho divadlo s klony. Přestal jsem na něj útočit a vyskočil jsem na vrchol jednoho stalagmitu (krápník, který roste zezdola nahoru). Tam jsem čekal, co udělá on.
Návrat nahoru Goto down
Sentoi
Jounin
Jounin
Sentoi


Počet příspěvkù : 177
Narození : 05. 11. 11
Location : Chomutov

Shinobi
Chakra Chakra:
Bill Atakama vs. Zotany Kishimota Left_bar_bleue600/600Bill Atakama vs. Zotany Kishimota Empty_bar_bleue  (600/600)

Bill Atakama vs. Zotany Kishimota Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bill Atakama vs. Zotany Kishimota   Bill Atakama vs. Zotany Kishimota EmptyMon Nov 21, 2011 7:19 pm

zaútočil jsem pomocí(klona)A já se mezitím nená padně schoval do kouta.
Návrat nahoru Goto down
Tia Akiatsu
Chuunin
Chuunin
Tia Akiatsu


Počet příspěvkù : 37
Narození : 11. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Bill Atakama vs. Zotany Kishimota Left_bar_bleue450/450Bill Atakama vs. Zotany Kishimota Empty_bar_bleue  (450/450)

Bill Atakama vs. Zotany Kishimota Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bill Atakama vs. Zotany Kishimota   Bill Atakama vs. Zotany Kishimota EmptyTue Nov 22, 2011 2:03 pm

Sklonil jsem se a seskočil jsem z krápníku. Cestou jsem uřízl jeho ostrou špičku, kterou jsem hodil na klona.
Ten si se mnou jenom zahrává, že jo?
Masamune pořád fialově zářila a byla nabita tím genjutsu (Sakasama no Sekai). Nechtěl jsem ho vůbec vyplýtvat na ty hloupé klony.
Návrat nahoru Goto down
Sentoi
Jounin
Jounin
Sentoi


Počet příspěvkù : 177
Narození : 05. 11. 11
Location : Chomutov

Shinobi
Chakra Chakra:
Bill Atakama vs. Zotany Kishimota Left_bar_bleue600/600Bill Atakama vs. Zotany Kishimota Empty_bar_bleue  (600/600)

Bill Atakama vs. Zotany Kishimota Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bill Atakama vs. Zotany Kishimota   Bill Atakama vs. Zotany Kishimota EmptyTue Nov 22, 2011 2:10 pm

(Klon se začal rozpouštět a v zemi se začínala objevovat díra)Přiběhl jsem se svými klony k němu ale já jsem spolu s 3 klonama ještě čekal v záloze několik klonů na něj skočilo ze všech stran.(Koony se u něj rozpustily)
Návrat nahoru Goto down
Bill Atakama
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Bill Atakama


Počet příspěvkù : 108
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Bill Atakama vs. Zotany Kishimota Left_bar_bleue900/900Bill Atakama vs. Zotany Kishimota Empty_bar_bleue  (900/900)

Bill Atakama vs. Zotany Kishimota Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bill Atakama vs. Zotany Kishimota   Bill Atakama vs. Zotany Kishimota EmptyTue Nov 22, 2011 2:33 pm

po dohodě se Sousukem(kou) bojují já

Přišel jsme od jeskyně odkud jsem slyšel nějaký hluk a uviděl tam rozpouštějící se tělo...
že by konečně něco na odreagování? usmál jsme se a vytasil katanu....
z hluboka se nadechl a řekl Hien Katana se obalila Fuuton chakrou a dělka se prodloužila...pak jsem jenom řekl ať jsi kde jsi pojď sem nebo bude trpět ještě víc.... .... a tal jsem katanu před sebe a mírně se rozkročil...
Návrat nahoru Goto down
Tia Akiatsu
Chuunin
Chuunin
Tia Akiatsu


Počet příspěvkù : 37
Narození : 11. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Bill Atakama vs. Zotany Kishimota Left_bar_bleue450/450Bill Atakama vs. Zotany Kishimota Empty_bar_bleue  (450/450)

Bill Atakama vs. Zotany Kishimota Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bill Atakama vs. Zotany Kishimota   Bill Atakama vs. Zotany Kishimota EmptyTue Nov 22, 2011 2:35 pm

For Zotany:

//Víš co? S tebou se to nedá... je zvláštní, že jeden klon se ti rozpustí už na začátku postu a ty další až na konci... Fakt zvláštní...
A mimochodem, tímto krokem jsi mě stejně zabil. Kyselina mi rozleptala obličej a celý tělo. Děkuju pěkně za ten NEJNUSNĚJŠÍ A NEJOTRAVNĚJŠÍ souboj ze všech....
Killunia (jako char Sousuke Tamaru)
Návrat nahoru Goto down
Sentoi
Jounin
Jounin
Sentoi


Počet příspěvkù : 177
Narození : 05. 11. 11
Location : Chomutov

Shinobi
Chakra Chakra:
Bill Atakama vs. Zotany Kishimota Left_bar_bleue600/600Bill Atakama vs. Zotany Kishimota Empty_bar_bleue  (600/600)

Bill Atakama vs. Zotany Kishimota Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bill Atakama vs. Zotany Kishimota   Bill Atakama vs. Zotany Kishimota EmptyTue Nov 22, 2011 5:30 pm

(neřeš toho prvního klona jsi zničil v prvním postu tím pádem se rozpustil ale to je jedno)
Uviděl jsem dalšího Shinobiho a rychle jsem po něm vyběhl a použil Baisenzai transfůzi -400 chakra zbývá 180 chakry
Měl by ses koukat okolo sebe okolo něj se začala zjevovat hlava brouka a já se jen pousmál tak co schválně si změříme jak dlouho to vydržíš
Návrat nahoru Goto down
Bill Atakama
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Bill Atakama


Počet příspěvkù : 108
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Bill Atakama vs. Zotany Kishimota Left_bar_bleue900/900Bill Atakama vs. Zotany Kishimota Empty_bar_bleue  (900/900)

Bill Atakama vs. Zotany Kishimota Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bill Atakama vs. Zotany Kishimota   Bill Atakama vs. Zotany Kishimota EmptyTue Nov 22, 2011 6:29 pm

pousmál jsem se... Kaze no Ama a vytvořilo se na mě větrné brnění které nepropustilo ani kapku.... sleduj.... vyhrkl jsem a sekl po maníkovi co na mě běžel
jak jsem sekal aktivovala se mi prokletá pečeť na druhý stupeň a můj vzhled se najednou změnil... Brnění se proměnilo v nepropustnou bariéru a Hien se ještě zvětšil... no uvidíme jak dlouho se udrží s mou rychlostí pomyslel jsem si když jsem po něm vybíhal...
Návrat nahoru Goto down
Sentoi
Jounin
Jounin
Sentoi


Počet příspěvkù : 177
Narození : 05. 11. 11
Location : Chomutov

Shinobi
Chakra Chakra:
Bill Atakama vs. Zotany Kishimota Left_bar_bleue600/600Bill Atakama vs. Zotany Kishimota Empty_bar_bleue  (600/600)

Bill Atakama vs. Zotany Kishimota Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bill Atakama vs. Zotany Kishimota   Bill Atakama vs. Zotany Kishimota EmptyTue Nov 22, 2011 6:36 pm

(To nejde ale to je jedno prostě kyselina se do tebe pomalu dostává tak tě to nezabije za 8 ale za 10 postů)Tasil jsem svůj kunai a natáhl jsem ho směrem k němu a čekal co udělá.
Návrat nahoru Goto down
Bill Atakama
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Bill Atakama


Počet příspěvkù : 108
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Bill Atakama vs. Zotany Kishimota Left_bar_bleue900/900Bill Atakama vs. Zotany Kishimota Empty_bar_bleue  (900/900)

Bill Atakama vs. Zotany Kishimota Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bill Atakama vs. Zotany Kishimota   Bill Atakama vs. Zotany Kishimota EmptyTue Nov 22, 2011 7:06 pm

(co nejde že fuuton odfoukne suiton? navíc je oběvovala né že je na mě nebo se mě nějak dotkla.. :) )
má rychlost se ještě navýšila a nasíle jsme taky přibral... ok můžem začít pomyslel jsem si a jenom jsem se zasmál magor... a podélně jsem sekl směrem k němu... Kunai neměl šanci přežít a on taky pokud ho to zasáhlo...
Návrat nahoru Goto down
Sentoi
Jounin
Jounin
Sentoi


Počet příspěvkù : 177
Narození : 05. 11. 11
Location : Chomutov

Shinobi
Chakra Chakra:
Bill Atakama vs. Zotany Kishimota Left_bar_bleue600/600Bill Atakama vs. Zotany Kishimota Empty_bar_bleue  (600/600)

Bill Atakama vs. Zotany Kishimota Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bill Atakama vs. Zotany Kishimota   Bill Atakama vs. Zotany Kishimota EmptyWed Nov 23, 2011 1:32 pm

(není možné se vyhnout pouze během 2 postů zabít uživatele po té se ti nic nestane citát mé techniky a schválená)Kunaiem jsem vyklonil jeho dráhu a useklo mi to pár vlasů.Stále jsem stál na místě.
Návrat nahoru Goto down
Bill Atakama
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Bill Atakama


Počet příspěvkù : 108
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Bill Atakama vs. Zotany Kishimota Left_bar_bleue900/900Bill Atakama vs. Zotany Kishimota Empty_bar_bleue  (900/900)

Bill Atakama vs. Zotany Kishimota Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bill Atakama vs. Zotany Kishimota   Bill Atakama vs. Zotany Kishimota EmptyWed Nov 23, 2011 4:26 pm

( vytvořila se hlava nikde není napsané že se mě dotkla jinak máš hezkej citátek ale trošku přehlížíš ostaní chary.. ale stejně to nechápu... )
(pokud jsi to vykrával Kunaiem.. Kunaip řežit nemůže a předpokládáám že ho držíš v ruce.. tak máš i po ruce nebo jí máš aspoň dost poničenou na to aby jsi nemohl skládat pečetě...)

když mi vychílil útok jenom jsem se usmál no nic... sekl jsem znova po jeho těle... tentokrát vodorovně... dji rychlej vyhrl jsem ze sebe když jsme sekal..

Chakra + chakra za minulé posty...
Kaze no Ama 120 + 50 +50
Hien 30
-----------
270.... zbývá 630
Návrat nahoru Goto down
Sentoi
Jounin
Jounin
Sentoi


Počet příspěvkù : 177
Narození : 05. 11. 11
Location : Chomutov

Shinobi
Chakra Chakra:
Bill Atakama vs. Zotany Kishimota Left_bar_bleue600/600Bill Atakama vs. Zotany Kishimota Empty_bar_bleue  (600/600)

Bill Atakama vs. Zotany Kishimota Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bill Atakama vs. Zotany Kishimota   Bill Atakama vs. Zotany Kishimota EmptyWed Nov 23, 2011 7:07 pm

(Prostě do osmi postů zemřeš..)(a tu hlavu mám v popise techniky ve vlastních technikách)
Jen tak tak jsem se tomu útoku vyhl ale i na tu dálku mi to posekalo oblečení a moje ruka je dost osekaná)
Návrat nahoru Goto down
Bill Atakama
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Bill Atakama


Počet příspěvkù : 108
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Bill Atakama vs. Zotany Kishimota Left_bar_bleue900/900Bill Atakama vs. Zotany Kishimota Empty_bar_bleue  (900/900)

Bill Atakama vs. Zotany Kishimota Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bill Atakama vs. Zotany Kishimota   Bill Atakama vs. Zotany Kishimota EmptyWed Nov 23, 2011 8:46 pm

(ok 3. post...) začalo mě cosi pálit to nevypadá dobře... s takovou bude po mě... ušklíbl jsme se a přidal vše na důraznost útoku tak aj tak umřu asoň ho vemu s sebou... a začal jsme sekat jak divej... tentokrát o hodně silněji se všéh rampouchů trčících ze země i ze stropu (nevím jak se tomu nadává) nezbylo nic kaze no ama ještě víc zesílilo ... Sekal jsme směrem na soupeře... naznačil jsem útok a čekal až se začne krýt... poté jsme vyběhl a zautočil na pas...
Návrat nahoru Goto down
Sentoi
Jounin
Jounin
Sentoi


Počet příspěvkù : 177
Narození : 05. 11. 11
Location : Chomutov

Shinobi
Chakra Chakra:
Bill Atakama vs. Zotany Kishimota Left_bar_bleue600/600Bill Atakama vs. Zotany Kishimota Empty_bar_bleue  (600/600)

Bill Atakama vs. Zotany Kishimota Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bill Atakama vs. Zotany Kishimota   Bill Atakama vs. Zotany Kishimota EmptyThu Nov 24, 2011 1:10 pm

Tyto útoky mě zasáhly ale neschchodily na zem byl jsem obrovdu zničený když jsem ho vyděl radší jsem uskočil o pár metrů dál.A tam jsem si trochu vydechl.
Návrat nahoru Goto down
Bill Atakama
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Bill Atakama


Počet příspěvkù : 108
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Bill Atakama vs. Zotany Kishimota Left_bar_bleue900/900Bill Atakama vs. Zotany Kishimota Empty_bar_bleue  (900/900)

Bill Atakama vs. Zotany Kishimota Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bill Atakama vs. Zotany Kishimota   Bill Atakama vs. Zotany Kishimota EmptyThu Nov 24, 2011 2:27 pm

tělo mě pálilo čím dál víc ale když uskočil skočil jsme za ním a pokračoval v útoku... vypadá že má dost pomyslel jsem si je čas zasmál jsem se a sekl vší silou na jeho tělo....
(4. post)
chakra -50 (+minuly post -50) zbývá 530
Návrat nahoru Goto down
Sentoi
Jounin
Jounin
Sentoi


Počet příspěvkù : 177
Narození : 05. 11. 11
Location : Chomutov

Shinobi
Chakra Chakra:
Bill Atakama vs. Zotany Kishimota Left_bar_bleue600/600Bill Atakama vs. Zotany Kishimota Empty_bar_bleue  (600/600)

Bill Atakama vs. Zotany Kishimota Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bill Atakama vs. Zotany Kishimota   Bill Atakama vs. Zotany Kishimota EmptyThu Nov 24, 2011 2:31 pm

Srazilo mě to na zem a když jsem se na něj podíval tak taky nevipadal že mu je zrovna do zpěvu Ale naštěstí Jsem se ještě zvládl postavit na nohy a ´´Bojovat´´Dál.poutekl jsem do velmi tmavího místa a tasil svůj Kunai Bez nějakého jutsu mě nemohl vidět jedině kdyby byl tichý Ninja zabiják na úrovni Zabuzy ale měl jednu nevíhodu jeho větrné brnění šlo docela dost slyšet takže jsem ho dokázal slyšet kam zhruba jde.


Naposledy upravil Zotany dne Thu Nov 24, 2011 2:41 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Bill Atakama vs. Zotany Kishimota Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bill Atakama vs. Zotany Kishimota   Bill Atakama vs. Zotany Kishimota Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Bill Atakama vs. Zotany Kishimota
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Bill Atakama
» Zotany Kishimota
» Uchiha Nakame vs Zotany Kishimota
» Zotany

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Duel Aréna-
Přejdi na: