Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED]

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] Left_bar_bleue400/400Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] Empty_bar_bleue  (400/400)

Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] Empty
PříspěvekPředmět: Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED]   Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] EmptyMon Dec 19, 2011 6:19 pm

Uvnitř budovy .... ^^ Nemusím rozepisovat ^^
Návrat nahoru Goto down
Kataro
Genin
Genin
Kataro


Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] Left_bar_bleue370/370Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] Empty_bar_bleue  (370/370)

Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED]   Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] EmptyMon Dec 19, 2011 6:22 pm

Přijdu do budovy a rozhlížím se celkem velká místnost a čekám na svého protivníka kterej má dorazit.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] Left_bar_bleue400/400Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] Empty_bar_bleue  (400/400)

Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED]   Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] EmptyMon Dec 19, 2011 6:27 pm

Stál jsem na jednom z rozseknutých sloupů s aktivovaným Sharinganem, hledíc na nově příchozího hosta. Složil jsem pár pečetí a okolo mne se vytvořil kruh plamene. Dával jsem si pozor na jeho schopnosti, kterými jako člen Kirigakure určitě disponoval. Jeden plamínek projel do škvírky v kameni, kde byl ukryt před působením vnějších vlivů. Ostatní plameny se rozprostřely do všech koutů místnosti a prudce zvedly teplotu okolí. "僕はうちはナカメだ ..."
Návrat nahoru Goto down
Kataro
Genin
Genin
Kataro


Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] Left_bar_bleue370/370Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] Empty_bar_bleue  (370/370)

Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED]   Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] EmptyMon Dec 19, 2011 6:32 pm

Sleduji svého nepřítele a rozprostře po místnosti plameny které začínají zahřivat celou místnost ale to na mě neplatí.
"Suiton: Kirigakure no Jutsu"
Vytvořím mlhu v celé místnosti aby mě nemohl vidět ani sharinganem a potichu kolem něj chodím v kruhu aby nezjistil moji polohu a snažím se být co nejvíce potichu a čekám na správnou chvíly zaútočit.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] Left_bar_bleue400/400Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] Empty_bar_bleue  (400/400)

Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED]   Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] EmptyMon Dec 19, 2011 6:38 pm

Sharingan jsem otevřel dokořán a i když jsem ho neviděl, cítil jsem ho, skrze plameny ... Vyskočil jsem z onoho sloupu vysoko nad tu mlhu a složil několik pečetí. " Hibashiri Daibaku ..." Zašeptal jsem a všechny plameny, které se rozletěly po celé místnosti vybuchly a způsobily sesun celé obří místnosti. Já se odrážel z kamene na kámen, dokud jsem nedoskákal k melé věžičce, na kterou jsem si stoupl. " こい... "
Návrat nahoru Goto down
Kataro
Genin
Genin
Kataro


Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] Left_bar_bleue370/370Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] Empty_bar_bleue  (370/370)

Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED]   Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] EmptyMon Dec 19, 2011 6:42 pm

Cítím že se zvedá ten žár a taky slyším plameny a najednou začali vybuchovat. Rychle odskočím na stěnu a pak seskočím a stabilní sloup a hodím po Nakamem kunai s kouřovou bombou který blízko něj vybuchne a já hned za tím hodím 2 kunaie z výnušným lístkem do toho kouře kde měl být původně Nakame. Čekám co se stalo a vymýšlím strategii.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] Left_bar_bleue400/400Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] Empty_bar_bleue  (400/400)

Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED]   Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] EmptyMon Dec 19, 2011 6:46 pm

Proti kunaiům s výbušnými lístky jsem hodil své vlastní, jež se s jeho střetly a vybuchly daleko od nás obou. Poté jsem se otočil a hledal. Vyskočil jsem z kouře na další věž, ze které jsem seskočil dolů k obřímu jezeru, obličejem otočený zády k onu jezeru. Sledoval jsem Fernanda, a hodil po něm kunai se slovy. " 僕はきみをたおす! " Řekl jsem směrem k němu a padal dolů.
Návrat nahoru Goto down
Kataro
Genin
Genin
Kataro


Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] Left_bar_bleue370/370Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] Empty_bar_bleue  (370/370)

Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED]   Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] EmptyMon Dec 19, 2011 6:50 pm

Hodím po jeho kunaiích své kunaie a tak je odrazím. Pak vyskočím dost vysoko a hodím po něm 5 shurikenů a ze vzduchu na něj padám a chystám se mu dát ránu pěstí.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] Left_bar_bleue400/400Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] Empty_bar_bleue  (400/400)

Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED]   Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] EmptyMon Dec 19, 2011 6:53 pm

Jakmile se ke mne přiblížil s napřaženou pěstí, která mi letěla k obličeji, chytil jsem ji do ruky a otočil se vlastní silou nad něj, kdy s pár otočkami jsem ho mrštil po břehu, od kterého jsme byli vzdáleni přibližně deset metrů, tudíž to nemohl nijak ubrzdit. Poté jsem dopadl nad něj a chytil ho za límec, čímž jsem ho zvedal nad sebe. Hleděli jsme si jeden druhému do očí a sledovali jejich touhu vyhrát ...
Návrat nahoru Goto down
Kataro
Genin
Genin
Kataro


Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] Left_bar_bleue370/370Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] Empty_bar_bleue  (370/370)

Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED]   Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] EmptyMon Dec 19, 2011 6:59 pm

Dopadnu tvrdě na zem ale když se chci zvednout tak už je u mě Nakame a chytne mě za límec a tahá mě nahoru. Sice to bolí ale bolest musím překonat když mě drží mám zavřené oči a pak je rychle otevřu dokořán a podívám se na Nakameho a aniž by to Nakame tušil jsem zvedl nohu a kopl ho silně do rozkroku. Po tomhle mě určitě pustil a když to udělal tak jsem se znovu napřáhl nohou než se vzpamatoval a kopl jsem ho do břicha aby jsem ho odkopl co nejdál.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] Left_bar_bleue400/400Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] Empty_bar_bleue  (400/400)

Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED]   Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] EmptyMon Dec 19, 2011 7:06 pm

Jakmile mne kopl do rozkroku, jeho noha začala hořet iluzorními bílými plameny, stjně jako mé tělo. To pokračovalo do doby, než se to mé spálilo. Já jsem už ale stál za ním s katanou v ruce, kdy jsem mířil na jednu z ledvin, umístěných na bocích těla. Díval jsem se na něj jen letmo mým Sharinganem. " Kataro ... " Začal jsem.
Návrat nahoru Goto down
Kataro
Genin
Genin
Kataro


Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] Left_bar_bleue370/370Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] Empty_bar_bleue  (370/370)

Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED]   Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] EmptyMon Dec 19, 2011 7:10 pm

Najednou se něco stalo a Nakame začal hořet asi jsem našel nějakou slabinu ale to že takhle zemřel se mi nezdá.
V tom náhle zaslechnu rachot zamnou jelikož Nakame šlápl omylem na malou větev. Nestihnu uhnout ale využiju téhle situaci a použiju Kawarimi no Jutsu. A prohodím se s kupou kamení co byla za Nakamem. Po té vezmu Kunai a přiložím ho rychle k Nakamemu krku a řeknu " Vzdáváš se? "
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] Left_bar_bleue400/400Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] Empty_bar_bleue  (400/400)

Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED]   Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] EmptyMon Dec 19, 2011 7:15 pm

Objevil se sice za mnou, ale Sharingan to přečetl dříve než tušil. S obrovskou rychlostí jsem se otočil ještě dříve než vůbec stihl něco udělat blízko mne a vyblokuji jeho Kunai mou katanou. " あきらめってか?" Zeptal jsem se ironicky a podíval se do jeho očí. " Moc brzo potřebuješ nepřítelovo bílou vlajku nemyslíš ? " Zeptal jsem se a pokračoval. " Já narozdíl od tebe hraju fér" Usmál jsem se a bez jakýchkoliv náznoků jsem se nečekaně otočil a vykopl nohou přímo po jeho krku.
Návrat nahoru Goto down
Kataro
Genin
Genin
Kataro


Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] Left_bar_bleue370/370Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] Empty_bar_bleue  (370/370)

Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED]   Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] EmptyMon Dec 19, 2011 7:19 pm

Prohlédl můj pohyb a já nevěděl co dělat ale najednou jsem dostal nápad. On už byl nachystanej v kopnutí ale když po mě švihne nohou tak já udělám něco čemu se nestihne ani s tímhle vyhnout když po mě vykopl.
"Suiton: Mizu no kattā"
Vytvořím bez zdroje vody stlačenou vodu ve tvaru půlměsíce která se srazí s nohou Nakameho a jelikož je ta technika silná a i mnou vyvinutá tak to byla mela.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] Left_bar_bleue400/400Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] Empty_bar_bleue  (400/400)

Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED]   Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] EmptyMon Dec 19, 2011 7:24 pm

Byl jsem napřáhnutý k výkopu, opřený o katanu, když se proti mne z velké blízkosti vrhla stlačená voda. Věděl jsem jak reagovat a díky pohybům, které jsem viděl, jsem mohl načasovat únik pomocí odražení od katany. Pevně jsem se chytil katany, od které jsem se odmrštil do vzduchu. Jediné co mi ta voda stihla udlat, byla malá řezná ranka na noze. I přesto to celkem dost pálilo, ale dalo se to přežít. * V příštím útoku ho dostanu ... * Dodal jsem, sledujíc jak zbytky ohně, spalující dřevo a kamení z budovy začalo konečně také dopadat k nám, sem dolů.
Návrat nahoru Goto down
Kataro
Genin
Genin
Kataro


Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] Left_bar_bleue370/370Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] Empty_bar_bleue  (370/370)

Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED]   Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] EmptyMon Dec 19, 2011 7:33 pm

"Sakra zase se mu podařilo uniknout"
Po té co to dořeknu se musím rychle vzpamatovat a napadne mě techniky ale tentokrát už fakt nemůže uhnout tahle technika je neviditelná takže se nedá zničit.
"Kanashibari no Jutsu" Namířím na něj a doufám že to zabere a on spadne aspoň do toho jezera.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] Left_bar_bleue400/400Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] Empty_bar_bleue  (400/400)

Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED]   Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] EmptyMon Dec 19, 2011 7:50 pm

Na ruce se mi objevila obrovská pečeť, vystupující z mého těla. Sice mne paralyzoval, ale pečeť nikoliv, což on nemohl vědět, jelikož znehybnila také, i když jen naoko. Dopadl jsem k zemi, kde jsem čekal na jeho další počínání.
Návrat nahoru Goto down
Kataro
Genin
Genin
Kataro


Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] Left_bar_bleue370/370Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] Empty_bar_bleue  (370/370)

Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED]   Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] EmptyMon Dec 19, 2011 7:52 pm

Přicházím na bezpečnou vzdálenost k Nakamemu ale tentokrát se opatrnější a hodím po něm výbušný lístek abych zničil jeho tělo.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] Left_bar_bleue400/400Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] Empty_bar_bleue  (400/400)

Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED]   Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] EmptyMon Dec 19, 2011 7:57 pm

" Jen tak dál ... " Usmál jsem se a okolo mne se zjevila bariéra, která odrazila onen výbušný lístek, zatímco za ním začaly znovu vybuchovat kusy kamenů a dřeva. Já jsem zničil onu svazující pečeť a běžel proti němu, zatímco pečeť se natahovala k němu. * Už nesmím plýtvat chakrou ...* Zamyslel jsem se a čekal na sílu, přičemž sám jsem byl už vyčerpaný.
Návrat nahoru Goto down
Kataro
Genin
Genin
Kataro


Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] Left_bar_bleue370/370Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] Empty_bar_bleue  (370/370)

Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED]   Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] EmptyMon Dec 19, 2011 7:59 pm

Vidím jak se kolem něj utvořila bariéra.
"Sakra jak je to možná zase se tomu vyhnul"
Rozebíhá se po mně ale já se jen tak nenechám.
"Suiton: Mizu rappa"
A vyplivnu na něj lavinu vody. Zamnou zatím vybuchuje něco tak odskočím na bezpečné místo ale tak aby mě on netrefil.


Naposledy upravil Kataro dne Mon Dec 19, 2011 8:04 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] Left_bar_bleue400/400Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] Empty_bar_bleue  (400/400)

Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED]   Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] EmptyMon Dec 19, 2011 8:03 pm

Zatímco mne odhodil pomocí laviny vody, výbuchy tak lehce neodrovnal. Vlastně je neblokoval vůbec tudíž ho zranily, ne-li zabili. Výbuchy nepokračovaly, protože uskočil, což mne štvalo. Naposledy jsem se na něj podíval, na jeho oči a čekal jeho pohyby.
Návrat nahoru Goto down
Kataro
Genin
Genin
Kataro


Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] Left_bar_bleue370/370Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] Empty_bar_bleue  (370/370)

Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED]   Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] EmptyMon Dec 19, 2011 8:14 pm

Nemám jinou možnost než to znovu skusit ale nezbyva mi moc chakry.
"Suiton: Kirigakure no Jutsu"
Všude je mlha a já se rozeběhnu proti Nakamemu a snažím se ho dostat do vody, snad to už konečně vyjde jinak nevím co semnou bude.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] Left_bar_bleue400/400Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] Empty_bar_bleue  (400/400)

Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED]   Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] EmptyMon Dec 19, 2011 8:17 pm

" Historie se opakuje ... " Řekl jsem, přičemž bariéra se po jeho úderu zničila a já jeho pěst chytil. S Sharinganem v očích jsem ji začal drtit a poté, jsem mu zasadil ránu do břicha. Vyhnou se bylo možné, ale s jeho chakrou. Nevím, ani já na tom už nebyl nejlépe a to jsem byl Uchiha, kteří mají být Elita.
Návrat nahoru Goto down
Kataro
Genin
Genin
Kataro


Počet příspěvkù : 214
Narození : 21. 11. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] Left_bar_bleue370/370Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] Empty_bar_bleue  (370/370)

Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED]   Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] EmptyMon Dec 19, 2011 8:24 pm

Už jsem ale totálně naštvanej jak mi všechno vyblokuje seberu všechnu sílu a naberu ho ramenem a pak ho celého chytnu. A běžím s ním pořád dopředu. Když dorazíme vodě hodím ho do té vody a doufám že tam už konečně chvíly zůstane.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] Left_bar_bleue400/400Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] Empty_bar_bleue  (400/400)

Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED]   Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] EmptyTue Dec 20, 2011 5:47 pm

S minimální chakrou, tou mou, i když on na tom nebyl také nejlíp, mne odhodil do masy vody, kde jsem ale přistál na nohou, jako každý druhý. Pár šplouchů se okolo mne vytvořilo, ale nebral jsem si to tam. Jen pečeť okolo mé ruky začala vířit více než předtím. Stál jsem na hladině rozvířené vody a sledoval s dlouhými výdechy Katarovo další pohyby. Vypadá to, že moje strategie, která fungovala na někoho s Hachimonem, nemůže fungovat na někoho kdo ovládá Suiton ... Po chvíli mi něco došlo a já se jen podíval okolo sebe, ale stále jsem byl v klidu a více než Katara jsem začal hlídat vodu pode mnou a okolo mne.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED]   Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED] Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Uchiha Nakame - Kataro Fernandes [FINISHED]
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Kataro Fernandes
» Kataro Fernandes
» Kataro Fernandes
» Kamiki Kazuma - Sentoi Kazuma [FINISHED]
» Kataro Fernandes - Daisuke Maeda [CLOSED]

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Duel Aréna :: Vánoční Boje-
Přejdi na: