Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Kancelář Hokageho

Goto down 
+26
Takeru Takahashi
Gillus-kun
Kagami
Uzumaki Naruto
Shizuka Yoru
Zoban
Masaru
Yakushi Kabuto
Hyuuga Kiyoshi
Hanaki
Itachi Uchiha
Lein Amada
Daisuke Maeda
Kishin Midori
Hyuuga Neji
Neome
Tsunade
Inzuka Ashi
Takeshi Kesshouryuu
joukuu
Sabaku no Gaara
Ferii Fey
Manami Suzu
Hatake Kakashi
Kitaru D. Sora
In-Admin
30 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Kancelář Hokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho - Stránka 2 EmptyFri Sep 02, 2011 4:07 pm

First topic message reminder :

Zde většinou sedí Hokage a vyplňuje spisy a zadává pár ninjům mise.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com

AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Kancelář Hokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho - Stránka 2 EmptySun Sep 18, 2011 7:39 pm

Tsunade
" Vstup ..." ozvalo se
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Kitaru D. Sora
ANBU
ANBU
Kitaru D. Sora


Počet příspěvkù : 72
Narození : 13. 09. 11

Kancelář Hokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho - Stránka 2 EmptySun Sep 18, 2011 7:40 pm

Otevřel jsem dveře a viděl jsem opět babču sedět za stolem.Lehce jsem se uklonil "Dobrý ten Hokage-sama byl tu tenshi nebo mám zdělit průbeh mise já?"Lehce jsem se optal a narovnal.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Kancelář Hokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho - Stránka 2 EmptySun Sep 18, 2011 7:42 pm

Tsunade
" Tenshi už se tu dlouho neukázal ... mám o něj starost ..." řekla a naznačila aby jsi jí vylíčil co se stalo.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Kitaru D. Sora
ANBU
ANBU
Kitaru D. Sora


Počet příspěvkù : 72
Narození : 13. 09. 11

Kancelář Hokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho - Stránka 2 EmptySun Sep 18, 2011 7:44 pm

Aha rozumím no mise probíhala v klidu.Dorazili jsme oba na místo a setkali jsme se tam,jenže jsme nepokračovali v misi,protože Tenshi oběvil nějakou dívku.Objevil se tam člen Akatsuki Zetsu,o kterém moc nevíme ani v ANBU.Tenshi utekl a já mu kryl záda hned poté jsem odešel rychle také,protože se domnívám že Amegakure bude opravdu sídlem hlavního leadra Akatsuki,avšak pořád nevíme kdo to je.Abych setřásl jejich stopu šel jsem do země železa a tam si odpočinul no a pak jsem skončil zde.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Kancelář Hokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho - Stránka 2 EmptySun Sep 18, 2011 7:46 pm

Tsunade
" Dívku ? ... Jak vypadala ? ... " začala se vyptávat
" Víš že tu Tenshi napadl Kazekageho nebo ne ? ..." řekla
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Kitaru D. Sora
ANBU
ANBU
Kitaru D. Sora


Počet příspěvkù : 72
Narození : 13. 09. 11

Kancelář Hokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho - Stránka 2 EmptySun Sep 18, 2011 7:50 pm

T-Ten magor napadl Kazekageho?To si děláte srandu ne?Je snad normální?Vždyť kvůli němu může začít válka"Chytl jsem se za hlavu,ale po chvilce jsem si uvědomil že by válka nemusela být špatná "Jo k té dívce no já ani nevím bílé vlasy,vlastně byla celá v bílé byla aji celkem roztomilá,ale to je tak vše co asi o ní vím jo a ještě říkal její jméno ARabela nebo Ariana bo nějak ta se jmenovala nevím přesně.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Kancelář Hokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho - Stránka 2 EmptySun Sep 18, 2011 7:56 pm

Tsunade
" Soka ..." řekla Tsunade a zřejmě věděla o co jde.
" Chci aby jsi ho našel a přivedl ho ..."
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Kitaru D. Sora
ANBU
ANBU
Kitaru D. Sora


Počet příspěvkù : 72
Narození : 13. 09. 11

Kancelář Hokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho - Stránka 2 EmptySun Sep 18, 2011 7:57 pm

Našel?Jako já sám?Zas tak dobře ho neznám,abych věděl kde se fláká,ale v momentální situaci nejspíš bude v nějaké z menších vesnic bych tipoval."Podíval jsem se na ní starostlivě"V mých záznamech asi bude mise selhala že?Řekl jsem smutně a podíval se dolů.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Kancelář Hokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho - Stránka 2 EmptyMon Sep 19, 2011 12:38 pm

Tsunade
" Oo ... " přitakala
" Selhali jste oba ... i to se ale stává ..." řekla a začala si něco psát.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Kitaru D. Sora
ANBU
ANBU
Kitaru D. Sora


Počet příspěvkù : 72
Narození : 13. 09. 11

Kancelář Hokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho - Stránka 2 EmptyMon Sep 19, 2011 12:55 pm

Jo jenže jemu to nezničí záznamy"řekl jsem naštvaným hlasem."Takže mám ho jít hledat říkáte?"Podíval jsem se ke stropu a viděl že by chtěl přemalovat,protože se loupe.
Návrat nahoru Goto down
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Kancelář Hokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho - Stránka 2 EmptyMon Sep 19, 2011 4:04 pm

Ve formě písku jsem se přemístil před Tsunade,nevšímajíc si lidí okolo.''Tsunade..Asi jsi už slyšela co se stalo u jezera?''Řekl jsem klidně a podíval se jí do očí.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Kancelář Hokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho - Stránka 2 EmptyMon Sep 19, 2011 4:07 pm

Tsunade
" Samozřejmě ... Tenshi dostane svůj trest ... ale TY Gaaro ...
Nemáš právo provádět sledovací techniky na půdě Konohy !" zakřičela na něj a bouchla do stolu
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Kancelář Hokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho - Stránka 2 EmptyMon Sep 19, 2011 4:15 pm

''To...Byl pro případ že by mě někdo sledoval,ale budiž je to moje vina.Ale díkyž tomu jsem našel Nukenina,a snažil se ho zajistit,v čem mi zabránil Tenshi a spolu s ní utekl.Je ti jasné,že kdyby to byl jakýkoliv jinýKage,než já byla by to jasná válka?Ale já..Nechci ohrožit svou vesnici,její lidi,kteří teď jdou kvůli mě v ohrožení.''Řekl jsem polohlasně a sledoval její reakci a prasklý stůl.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Kancelář Hokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho - Stránka 2 EmptyMon Sep 19, 2011 4:17 pm

Tsunade
" O tom co se děje na území Konohy zodpovídám já ! ..." zařvala
" Mimochodem .. Shizune ... Dojdi koupit nový stůl ... tenhle asi ... nespravíme" řekl polohlasem
Shizune
" Hai" a vyběhla ven
Tsunade
" Tenshi už je hledán za to co spáchal a bude potrestán, o to neměj starsot ..." řekla
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Kancelář Hokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho - Stránka 2 EmptyMon Sep 19, 2011 4:24 pm

''Hmm..to je první věc.''Chvilku jsem se odmlčel a podíval se na ní.''Akatsuki se připravují na boj,připrav na to Naruta,nejlepší by bylo,kdyby nechodil vůbec mimo vesnici..Podle informací po mě dřív nebo později půjdou,a proto chci odchytit..Písečného draka,který sídlí na ostrově přivolaných zvířat,v poslední jeskyni..Chci udržet vztahy mezi Sunou a Konohou tak,jak teď jsou,takže teď bude Suna chvíly bez KAgeho.Zástupcem jmenuji Kankura,všechno řešte s ním'',sledoval jsem její vytočený výraz,a Shizunin odchod.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Kancelář Hokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho - Stránka 2 EmptyMon Sep 19, 2011 4:25 pm

Tsunade
" Oo ..." přitakala a čekala na nový stůl.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Kancelář Hokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho - Stránka 2 EmptyMon Sep 19, 2011 4:31 pm

''Chvilku se v suně ještě zdržím,až bude vhodný čas přemístím se na ten ostrov..''Dodal jsem tiše a pomalu se otočil.''Tak zatím''Měl bych najít,někoho kdo tam půjde se mnou..Pomalu jsem vyšel ze dveří.(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Kitaru D. Sora
ANBU
ANBU
Kitaru D. Sora


Počet příspěvkù : 72
Narození : 13. 09. 11

Kancelář Hokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho - Stránka 2 EmptyMon Sep 19, 2011 5:40 pm

Hokage-sama právě mě napadla možnost jak najít Tenshiho pomocí mé techniky,ale budu potřebovat místnost,kde bych mohl nashromáždit obrovské množství cahkry a lidi co by mě jí zásobili.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Kancelář Hokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho - Stránka 2 EmptyMon Sep 19, 2011 5:45 pm

Tsunade
" O jaké jutsu se jedná ? " zeptala se nedůvěřivě
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Kitaru D. Sora
ANBU
ANBU
Kitaru D. Sora


Počet příspěvkù : 72
Narození : 13. 09. 11

Kancelář Hokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho - Stránka 2 EmptyMon Sep 19, 2011 5:49 pm

Pika no Dairiseki jednoduše vyvolám mnoho set kuliček a podle toho ho najdu sice to zabere nějaký čas,ale jelikož nemám ani potuchu kde by mohl být,tak bych ho tak mohl najít.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Kancelář Hokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho - Stránka 2 EmptyMon Sep 19, 2011 7:18 pm

Tsunade
" Dobrá ... dám ti celý tým Iriyo ninjů ..." řekla a naznačila že máš čekat ve vedlejší místnosti.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Kitaru D. Sora
ANBU
ANBU
Kitaru D. Sora


Počet příspěvkù : 72
Narození : 13. 09. 11

Kancelář Hokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho - Stránka 2 EmptyThu Sep 22, 2011 3:33 pm

Šel jsem do vedlejší místnosti a lehce se tam usadil kolem mě si sedla spousta ninjů a já začal dělat kuličky a vysílat je různě po světě.
Návrat nahoru Goto down
joukuu
Jounin
Jounin
joukuu


Počet příspěvkù : 200
Narození : 15. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokageho - Stránka 2 Left_bar_bleue10000/10000Kancelář Hokageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (10000/10000)

Kancelář Hokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho - Stránka 2 EmptyThu Sep 22, 2011 7:17 pm

Vstúpim do budovy a pozdravil som sa.Dobrý deň prajem potreboval by som od vás v takom zmysle že nejaký tým alebo misiu. Dopoviem a premýšľam. Nudím sa potrebujem misiu.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Kancelář Hokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho - Stránka 2 EmptyFri Sep 23, 2011 2:52 pm

Tsunade
" Tým není k dispozici ... ale pokud máš zájem, můžeš se připojit k Týmu 5, označení ANBU ... " řekl klidně s rukami před ústy.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
joukuu
Jounin
Jounin
joukuu


Počet příspěvkù : 200
Narození : 15. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokageho - Stránka 2 Left_bar_bleue10000/10000Kancelář Hokageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (10000/10000)

Kancelář Hokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho - Stránka 2 EmptySun Sep 25, 2011 10:27 am

bude mi ctou pripojiť sa k ANBU hokage sama poviem a pozrim sa tak zamyslene
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kancelář Hokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Kancelář Hokageho
Návrat nahoru 
Strana 2 z 17Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next
 Similar topics
-
» Dům Hokageho
» Kancelář Hokageho

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Kôš-
Přejdi na: