Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Kancelář Hokageho

Goto down 
+26
Takeru Takahashi
Gillus-kun
Kagami
Uzumaki Naruto
Shizuka Yoru
Zoban
Masaru
Yakushi Kabuto
Hyuuga Kiyoshi
Hanaki
Itachi Uchiha
Lein Amada
Daisuke Maeda
Kishin Midori
Hyuuga Neji
Neome
Tsunade
Inzuka Ashi
Takeshi Kesshouryuu
joukuu
Sabaku no Gaara
Ferii Fey
Manami Suzu
Hatake Kakashi
Kitaru D. Sora
In-Admin
30 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Kancelář Hokageho - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho - Stránka 17 EmptyFri Sep 02, 2011 4:07 pm

First topic message reminder :

Zde většinou sedí Hokage a vyplňuje spisy a zadává pár ninjům mise.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com

AutorZpráva
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokageho - Stránka 17 Left_bar_bleue800/800Kancelář Hokageho - Stránka 17 Empty_bar_bleue  (800/800)

Kancelář Hokageho - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho - Stránka 17 EmptyThu Nov 10, 2011 8:46 pm

"Nie to je všetko..." povedal Aiko a vrátil sa ku papierom. Tesne predtým ako Hao opustil miestnosť ho zastavil.
"A Hao... daj na seba pozor a skús ma nestrápniť na medzinárodnej úrovni" povedal a uškrnul sa ako kedysi.
Návrat nahoru Goto down
Neome
Jounin
Jounin
Neome


Počet příspěvkù : 405
Narození : 27. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokageho - Stránka 17 Left_bar_bleue700/700Kancelář Hokageho - Stránka 17 Empty_bar_bleue  (700/700)

Kancelář Hokageho - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho - Stránka 17 EmptyFri Nov 11, 2011 4:58 am

,,OK ďakujem..."
Zobrala sa a začala odchádzať z miestnosti. No pri dverách si na niečo spomenula.
,, Ale predsa len ešte taká malá otázočka, kde by som mohla nájsť Shizune."
Nikdy som nevedela, kde ju mám hľadať, a tento krát tiež nebola výnimka.
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Kancelář Hokageho - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho - Stránka 17 EmptyFri Nov 11, 2011 5:57 am

Hao Uzumaki

Prešiel popri znovu otvorených dverách od Neome, keď bol akurát na odchode, akonáhle sa ocitol za ňou zastal a oprel sa vo dverách, pričom mu oči skĺzli od nôh po jej pozadie, kde chvíľku pohľadom pobudol. Páni, ... Presne, presne, tak sa odpovedz tejto krásavici Aiko ... kde je Shizune ? následne sa zadíval na Aika provokatívnym pohľadom, a zmizol preč z dverí ktoré za sebou zavrel, skôr než by dostal facku od dievčaťa.
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokageho - Stránka 17 Left_bar_bleue800/800Kancelář Hokageho - Stránka 17 Empty_bar_bleue  (800/800)

Kancelář Hokageho - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho - Stránka 17 EmptyFri Nov 11, 2011 5:39 pm

Aiko sa treskol rukou po hlave a pozrel unavene na Neome po tom čo Hao odišiel.
"Shizune nájdeš v jej pracovni na prvom poschodí... A teraz choď. Mám veľa práce" povedal jej unaveným hlasom a pozrel na kopu papierov pohľadom mučeného psa.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokageho - Stránka 17 Left_bar_bleue400/400Kancelář Hokageho - Stránka 17 Empty_bar_bleue  (400/400)

Kancelář Hokageho - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho - Stránka 17 EmptySat Nov 12, 2011 2:10 pm

Došel jsem z náměstí před budovu a podíval se na ní. Po chvíli jsem už byl uvnitř a s lehkostí vyšel nějaké to poschodí k Hokageho kanceláři. Stál jsem před dveřmi, na které jsem párkrát, jen ze slušného vychování, zaklepal a vešel.
" Hokage, neměl by jste pro mě nějakou misi ? " Zeptal jsem se.
Tónem, který nebyl příjemný ani mě. Chvílemi jsem radši sledoval místnost než Hokageho, ale kdo by sledoval Hokageho po tom všem ...
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokageho - Stránka 17 Left_bar_bleue800/800Kancelář Hokageho - Stránka 17 Empty_bar_bleue  (800/800)

Kancelář Hokageho - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho - Stránka 17 EmptySat Nov 12, 2011 2:22 pm

Aiko pomaly zdvihol zrak a pozrel na prichádzajúceho.
"Misiu? Ach..." povzdychol si a začal sa hrabať v papieroch.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokageho - Stránka 17 Left_bar_bleue400/400Kancelář Hokageho - Stránka 17 Empty_bar_bleue  (400/400)

Kancelář Hokageho - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho - Stránka 17 EmptySat Nov 12, 2011 2:28 pm

" A Hokage ... " Přetrhl jsem to trapné ticho.
" Budu mít tým ? " Zeptal jsem se vážněji.
Sledoval jsem ho upřeným i když nepříliš uctivým pohledem.
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokageho - Stránka 17 Left_bar_bleue800/800Kancelář Hokageho - Stránka 17 Empty_bar_bleue  (800/800)

Kancelář Hokageho - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho - Stránka 17 EmptySat Nov 12, 2011 2:47 pm

Odkedy prišiel tak na Nakameho už ani nepozrel len sa hrabal v papieroch. Najprv ignoroval otázku o tíme a ďalších 10 minút hľadal jeden zvitok. Potom lúskol prstami a na ruke sa mu v oblaku dymu objavil holub. Otvoril okno, priviazal holubovi na nohu lístok a vyhodil ho z okna. Potom okno zavrel a sadol si na stôl. Zložil z neho hromadu zvitkov a vyložil si naň nohy. Po pätnástich minútach sa konečne pozrel na Nakameho a na tvári sa mu objavil suchý úsmev.
"Čo že si to chcel?" povedal pokojným hlasom. Nevychovaný a rozmaznaný Uchihovský parchant.... pomyslel si ale nedal na sebe nič najavo.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokageho - Stránka 17 Left_bar_bleue400/400Kancelář Hokageho - Stránka 17 Empty_bar_bleue  (400/400)

Kancelář Hokageho - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho - Stránka 17 EmptySat Nov 12, 2011 2:50 pm

" Jestli dostanu tým ... " Řekl
Stál jsem u dveří, kde jsem hodlal zůstat.
* Idiot ... * Pomyslel si.
Sledoval jsem Hokageho a čekal jeho reakce. Celkem na mě byl vidět odpor k Hokagemu, ale ... Kdo by se k němu choval po tom všem jinak ?
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokageho - Stránka 17 Left_bar_bleue800/800Kancelář Hokageho - Stránka 17 Empty_bar_bleue  (800/800)

Kancelář Hokageho - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho - Stránka 17 EmptySat Nov 12, 2011 3:05 pm

"Tým? Nie zatiaľ ho nedostaneš. Možno neskôr keďže teraz nemám k dispozícií senseia... Potrebuješ ešte niečo?" spýtal sa a zapálil si hrubú cigaru ktoré fajčieval vždy no kvôli udalostiam psoledných dní už nefajčil týždeň a dosť ho to deprimovalo. Teraz skončil snem kage, on vydal všetky rozkazy a nakrátko má prestávku aj s papierovaním.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokageho - Stránka 17 Left_bar_bleue400/400Kancelář Hokageho - Stránka 17 Empty_bar_bleue  (400/400)

Kancelář Hokageho - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho - Stránka 17 EmptySat Nov 12, 2011 3:08 pm

" Misi ... " Dodal jsem už znuděně
Už jsem se opřel o stěnu a očekával co ten blbec zase vymyslí.
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokageho - Stránka 17 Left_bar_bleue800/800Kancelář Hokageho - Stránka 17 Empty_bar_bleue  (800/800)

Kancelář Hokageho - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho - Stránka 17 EmptySat Nov 12, 2011 3:11 pm

Aiko sa na otázku o misií doširoka usmial. Chce misiu? Nech ju má...
"V poriadku.. niečo by som pre teba mal. Keďže si však sám a si len genin môžem ti dať len D misiu" povedal s úškrnom a zdôraznil slovo "len".
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokageho - Stránka 17 Left_bar_bleue400/400Kancelář Hokageho - Stránka 17 Empty_bar_bleue  (400/400)

Kancelář Hokageho - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho - Stránka 17 EmptySat Nov 12, 2011 3:13 pm

* Chudák .. Mise jako mise ... * Pomyslel si
" Tak se vymáčkni ... " Řekl jsem
Byl jsem naprosto v klidu, Hokage mě svými trapnými a dětskými poznámkami nemohl vykolejit z klidu.
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokageho - Stránka 17 Left_bar_bleue800/800Kancelář Hokageho - Stránka 17 Empty_bar_bleue  (800/800)

Kancelář Hokageho - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho - Stránka 17 EmptySat Nov 12, 2011 3:47 pm

Aiko sa nahlas zasmial. Položil na stôl ruku dlaňou dole a pritom nenápadne stlačil malé tlačítko pod stolom. Zrazu sa posledné okná po okrajoch kruhovej miestnosti na obidvoch stranách rozbili a dnu skočili dvaja ANBU ninjovia. Jeden z nich priamo z príchodu zasiahol Nakameho kopom do hlavy a druhý, ku ktorému sa odrazil ho nacvičeným Ťahom spacifikoval a pritlačil k zemi. Aiko sa postavil a nahlas zasmial. Potom začal tlieskať.
"Ďakujem, Heikichi-senpai, Raikko-senpai, ale váš zásah nebol tak súrny ako ste ho predviedli.... napriek tomu nový bezpečnostný systém funguje skvele ale potrebujem nové okná. vieš čo Nakame rozhodol som sa akú misiu ti dám" povedal a hodil mu zvitok. ANBU zmizli v oblakoch prachu.
"Zavri za sebou" okríkol na Nakameho ktorý sa zrazu ocitol na ulici pred Hlavnou Budovou po tom čo naňho Aiko ukázal.

Vo zvitku sa píše o prasačej farme na juhu konohy ktorej majiteľ, farmár Yoshiro si objednal služby shinobi na celý deň. Ide hlavne o upratovanie, krmenie prasiat a odstraňovania výkalov.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokageho - Stránka 17 Left_bar_bleue400/400Kancelář Hokageho - Stránka 17 Empty_bar_bleue  (400/400)

Kancelář Hokageho - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho - Stránka 17 EmptySat Nov 12, 2011 3:51 pm

* Nandato ... * Zamyslel jsem se na chvíli.
Poté jsem pokrčil rameny před budovou, aniž bych hnul prstem jsem odešel a naprosto si z Hokageho nic nedělal.
" Takže mám volno " Zamumlal jsem si
Pomalým krokem jsem odcházel pryč.
* Jednoho dne budeš svých činů litovat ... * Zamyslel jsem se s otočením na budovu Hokageho.
" Bez misí přežiju ... " Řekl jsem a zmizel po pár skocích po střechách domů
Návrat nahoru Goto down
Aito Satoki
Genin
Genin
Aito Satoki


Počet příspěvkù : 33
Narození : 12. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokageho - Stránka 17 Left_bar_bleue450/450Kancelář Hokageho - Stránka 17 Empty_bar_bleue  (450/450)

Kancelář Hokageho - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho - Stránka 17 EmptySun Nov 13, 2011 1:22 pm

Aito Satoki

Aito sa v pokoji prechádzal naprieč zaľudnenou Konohou, pričom počul že pri hlavnej bráne bojuje Hokage s niekym, no to ho teraz ani moc nezaujímalo, pretože bol jednak veľmi slabý, na to, aby mohol čeliť Hokagemu, a jednak mal na práci iné veci. Chcel totíž navštíviť Hokageho, a požiadať ho o pridelenie do týmu, pretože mu samota už začala liesť krkom. Budova Hokageho bola veľmi príjemná budova, teda aspoň na Aita tak vždy pôsobila. Hneď ako vošiel dnu, mieril rovno hore, do Hokageho pracovne, pričom dúfal, že tam bude práve on, pretože nikto iný by pre jeho schopnosti pravdedpodobne nemal pochopenie. Ocitol sa práve pred dverami, pričom s klopaním vošiel dnu, a hlasnejšie povedal.
"Hokage-sama?"
Návrat nahoru Goto down
Neome
Jounin
Jounin
Neome


Počet příspěvkù : 405
Narození : 27. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokageho - Stránka 17 Left_bar_bleue700/700Kancelář Hokageho - Stránka 17 Empty_bar_bleue  (700/700)

Kancelář Hokageho - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho - Stránka 17 EmptySun Nov 13, 2011 5:45 pm

,,Dobre, tak tam zbehnem."
Vybehla som z dverí trochu rýchlejším krokom. Ponáhľala som sa teda pre moju odmenu.
Prešla som schodmi hore a malou chodbou. Hľadala som tú správnu kanceláriu, no vždy na nápisoch pri dverách bolo človek, ktorého som meno ani nepoznala. No nakoniec som to našla. Vedľa dverí visel štítok s menom Shizune. Tak som vstúpila.
,,Dobrý mala by som tu mať odmenu za moje 2 misie."
Návrat nahoru Goto down
Jiraya
Death
Death
Jiraya


Počet příspěvkù : 65
Narození : 29. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokageho - Stránka 17 Left_bar_bleue1000/1000Kancelář Hokageho - Stránka 17 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Kancelář Hokageho - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho - Stránka 17 EmptySun Nov 13, 2011 6:31 pm

najprv blúdil po budove no neskor si všimol dvere s nápisom Hokage zaklopal chvíľku čakal a vstúpil do kanclu Hokageho a povedal Som tu správne ? nájdem tu Hokageho? videl nejakého študenta a pomyslel si zaujímavý študent potom čakal na odpoveď
------------------------------------------------------------------------------
pri čakaní rozmýšľal čo je asi s orochimarom a potom sa poobzeral po miestnosti a všimol si tabuľu a odišiel hľadať Naruta pomali odchádzal a povedal Tak ja už zasa idem niekam inam v tom mu bliklo kde asi bude naruto (presun do ichiraku )
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kancelář Hokageho - Stránka 17 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho - Stránka 17 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Kancelář Hokageho
Návrat nahoru 
Strana 17 z 17Jdi na stránku : Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17
 Similar topics
-
» Dům Hokageho
» Kancelář Hokageho

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Kôš-
Přejdi na: