Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Jezero Kašijo

Goto down 
+4
Yoshiro Shinsuke
Sabaku no Gaara
Ansella
In-Admin
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Jezero Kašijo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Jezero Kašijo   Jezero Kašijo - Stránka 2 EmptyFri Sep 09, 2011 8:20 pm

First topic message reminder :

Jezírko plné různých druhů ryb.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com

AutorZpráva
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Jezero Kašijo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kašijo   Jezero Kašijo - Stránka 2 EmptySat Sep 17, 2011 8:53 pm

Kvůli Automatické obraně,se ke mě Katana nedostala v takové rychlosti,a díkyž tomu že jsem byl k němu zády,se Katana střetla s tykví,já jsem uskočil jen dál.Písek,co byl po nárazu pod Tenshim mu chytl nohy,stejně jako Anselle.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Jezero Kašijo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kašijo   Jezero Kašijo - Stránka 2 EmptySat Sep 17, 2011 8:57 pm

Ohnivý oblouk tě sekl do břicha když jsi utíkal a poté vytvořil obrovský výbuch, který ode mě odstřelil všechen písek. Začal jsem uhýbat před pískem a stále útočil katanou. Když jsem byl otočený zády (mezi útoky jsem udělal piruletu :)) hodil jsem katanu do slepého místa a jelikož jem byl extrémě blízko Gaary, automatická obrana nemá čas reagovat. Pěstmi jsem do Gaary stále budšil jako ďas.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Jezero Kašijo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kašijo   Jezero Kašijo - Stránka 2 EmptySat Sep 17, 2011 9:11 pm

Kusy Písečného brnění odlétávaly několik metrů daleko.Chytl jsem mu ruce,a snažil se ho odtáhnout.''Jestli chceš..můžeš mě zabít.Staneš se Dalším Nukeninem a co pak?''Řekl jsem chladně,a písek z Anselly a z okolí se začal stahovat zpět do tykve.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Jezero Kašijo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kašijo   Jezero Kašijo - Stránka 2 EmptySat Sep 17, 2011 9:18 pm

Udýchaný ze sebe vydal větu.
" Ore wa akirameranai ... " řekl a zakašlal
Vstal a nití přivázanou ke kataně si ji přitáhl k sobě a znovu útočil.
Když jsem byl naprosto u Gaary použil jsem Katanu jako odlákání pozornosti když jsem ji hodil přímo vedle Gaary ... Poté jsem mu sáhl na čelo ... San no Doa ...
______________
Objeví se před tebou troje dveře. Jedny vedou k tvé rodině, Druhé k Vesničanům, Třetí za mnou.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Ansella
Nukenin
Nukenin
Ansella


Počet příspěvkù : 380
Narození : 16. 09. 11

Jezero Kašijo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kašijo   Jezero Kašijo - Stránka 2 EmptySat Sep 17, 2011 9:22 pm

"Tenshi!" zvolala jsem a přiběhla k němu

"Jak je ti?" přiložila jsem mu ruku na čelo a začala do něj vpouštět chakru
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Jezero Kašijo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kašijo   Jezero Kašijo - Stránka 2 EmptySat Sep 17, 2011 9:24 pm

Když byl v Genjutsu nebyl schopný ovládat písek, nic. Padl jsem na kolena a poté na obličej.
* Dochází mi chakra ...* pomyslel jsem si a pomalu se mi zavírali oči.
" An .. se ... llo .." zašeptal jsem
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Ansella
Nukenin
Nukenin
Ansella


Počet příspěvkù : 380
Narození : 16. 09. 11

Jezero Kašijo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kašijo   Jezero Kašijo - Stránka 2 EmptySat Sep 17, 2011 9:28 pm

"Jsem u tebe." překulila jsem ho na záda a nepřestávala ho léčit
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Jezero Kašijo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kašijo   Jezero Kašijo - Stránka 2 EmptySat Sep 17, 2011 9:30 pm

" C ... co se ... stalo ? " zašeptal jsem, téměř neschopný slova
Cítil jsem teplo jejích dlaní a znovu jsem se cítil skvěle.
Díky ní.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Ansella
Nukenin
Nukenin
Ansella


Počet příspěvkù : 380
Narození : 16. 09. 11

Jezero Kašijo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kašijo   Jezero Kašijo - Stránka 2 EmptySat Sep 17, 2011 9:33 pm

"Mlč a lež." řekla jsem mu a dál do něj vpouštěla svou chakru a snažila se mu navrátit sílu a ulevit bolesti (- 300)
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Jezero Kašijo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kašijo   Jezero Kašijo - Stránka 2 EmptySat Sep 17, 2011 9:34 pm

" Už ... jsem ... ti říkal .. že tě miluju ..." řekl a cítil se líp a líp
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Ansella
Nukenin
Nukenin
Ansella


Počet příspěvkù : 380
Narození : 16. 09. 11

Jezero Kašijo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kašijo   Jezero Kašijo - Stránka 2 EmptySat Sep 17, 2011 9:36 pm

"A já už ti říkala že máš ležet a mlčet." soustředila jsem se na jutsu a další chakra se vlévala do jeho těla

(- 200 a + 500 Tenshimu Jasně )
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Jezero Kašijo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kašijo   Jezero Kašijo - Stránka 2 EmptySat Sep 17, 2011 9:37 pm

Zničeho nic ji objal a něco jí šeptal do ucha. Usmíval se a bylo mu fajn.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Ansella
Nukenin
Nukenin
Ansella


Počet příspěvkù : 380
Narození : 16. 09. 11

Jezero Kašijo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kašijo   Jezero Kašijo - Stránka 2 EmptySat Sep 17, 2011 9:40 pm

musela jsem to ignorovat a dál se soustředit

( - 100 a + 100 Tenshimu) moje tělo začínalo ochabovat a já cítila těžkost víček i rukou pomalu mi klesala hlava únavou až jsem skoro už nevědomky spala...
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Jezero Kašijo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kašijo   Jezero Kašijo - Stránka 2 EmptySat Sep 17, 2011 9:42 pm

"Přestaň..." zašeptal znovu a když neposlechla
a on cítil stále proudit chakru do jeho těla...
Dal jí polibek, jako tenkrát ten na střeše...
Poté se začal více prokrvovat a nakonec mu bylo skvěle.
Kazekageho si nevšímal, vzal pouze Ansellu a nesl jí k sobě domů.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Jezero Kašijo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kašijo   Jezero Kašijo - Stránka 2 EmptySun Sep 18, 2011 12:23 pm

Probudil jsem se,na studené zemi,u nějakého jezírka.Pomalu jsem vstal a rozhlédl se.Takže utekli?Jak můžu bojovat s někým,jehož Genjutsu je na vynikající úrovni,stejně jako jeho Taijutsu.Podíval jsem se na své ruce a pak znovu,na místo kde podle stop ležel Tenshi.Měl bych to řící Tsunade?Ne..Nikdo o tom co se stalo vědět nemusí.V tu chvíly jsem se proměnil v písek a zmizel..(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Yoshiro Shinsuke
Nukenin
Nukenin
Yoshiro Shinsuke


Počet příspěvkù : 4
Narození : 17. 09. 11

Jezero Kašijo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kašijo   Jezero Kašijo - Stránka 2 EmptySun Sep 18, 2011 1:16 pm

Procházel jsem ze cestou ze starého domova a
posadil jsem se na strom a díval se do vody. Už dlouho jsem nebyl v úkrytě, musim zas začít pracovat, docházej mi peníze a ostatní ninjové zesilují a já mám pořád ty samé techniky..No, ještě se půjdu projít do Konohy a uvidím, co je novýho. (Přesun)
Návrat nahoru Goto down
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Jezero Kašijo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kašijo   Jezero Kašijo - Stránka 2 EmptyTue Sep 20, 2011 4:56 pm

Objevili jsme se i s Ferii u jezírka,kde došlo k boji s Tenshim.Po tom co písek úplně zmizel jsem jí sledoval kamennou tváří.''Omlouvám se že jsem tě takhle unesl..Ale potřeboval bych pomoc'',se stejným výrazem jsem čekal na její reakci.
Návrat nahoru Goto down
Ferii Fey
Genin
Genin
Ferii Fey


Počet příspěvkù : 209
Narození : 10. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Jezero Kašijo - Stránka 2 Left_bar_bleue400/400Jezero Kašijo - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (400/400)

Jezero Kašijo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kašijo   Jezero Kašijo - Stránka 2 EmptyTue Sep 20, 2011 5:08 pm

Několika prudkými pohyby jsem si vyházela písek z vlasů xD. "Ehmmm příště by jste mě mohl upozornit, šla bych po svých... bez tohohle toho!" naklonila jsem se a zbytečky zlatavých zrnek vyprovodila z černých pramenů. Potom jsem se jakž, takž upravila a pohlédla na něj zkoumavým pohledem. "Ummm a co tedy potřebujete Kazekage-sama?!" zamrkala jsem na něj, vložila si ruce v bok a nasadila takový mírně otrávený výraz.
Návrat nahoru Goto down
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Jezero Kašijo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kašijo   Jezero Kašijo - Stránka 2 EmptyTue Sep 20, 2011 5:13 pm

''Chci se zeptat jestli by si se mnou nešla na ostrov Sumonnů,pro něco velmi důležitého,co mi pomůže proti Akatsuki,proto jsem to nechtěl řešit na ulici,tady je nejklidnější místo v Konoze.A omlouvám se,byla jsi jediná,kdo byl poblíž z mé vesnice'',řekl jsem polohlasně a nehnul ani brvou.
Návrat nahoru Goto down
Ferii Fey
Genin
Genin
Ferii Fey


Počet příspěvkù : 209
Narození : 10. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Jezero Kašijo - Stránka 2 Left_bar_bleue400/400Jezero Kašijo - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (400/400)

Jezero Kašijo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kašijo   Jezero Kašijo - Stránka 2 EmptyTue Sep 20, 2011 5:19 pm

Jediná... a já čekala, cos všechno nechtěl dělat! Pcheee....! Pohodila jsem hlavou a mírně se pousmála. "Ummmm mno dobře, jestli myslíte, že vám tam k něčemu budu, pak klidně půjdu.. jen bych to ráda řekla sestře, nebo ještě lépe, vzala ji s sebou!" pokývala jsem hlavou.
Návrat nahoru Goto down
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Jezero Kašijo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kašijo   Jezero Kašijo - Stránka 2 EmptyTue Sep 20, 2011 5:25 pm

Sledoval jsem její výraz a pohl rukou.''Nemyslím že to bude tak těžké,abychom ji potřebovali ale budiž,je to ta blondýnka co tam byla s tebou?''Tázavě jsem si jí prohlížel od hlavy k patě,očekávajíc odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Ferii Fey
Genin
Genin
Ferii Fey


Počet příspěvkù : 209
Narození : 10. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Jezero Kašijo - Stránka 2 Left_bar_bleue400/400Jezero Kašijo - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (400/400)

Jezero Kašijo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kašijo   Jezero Kašijo - Stránka 2 EmptyTue Sep 20, 2011 5:28 pm

"Hai, hai ta malá, co věčně někde lítá, skáče, mluví a co je nejhořší, pořád má hlad!" ušklíbla jsem se, rukou naznačila Manaminu velikost, kde jsem se tak o půl metru sekla xD. "Smím se zeptat, co tam vlastně jdeme dělat?!" pozvedla jsem obočí, až se mi ztratilo v záplavě černých vlasů.
Návrat nahoru Goto down
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Jezero Kašijo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kašijo   Jezero Kašijo - Stránka 2 EmptyTue Sep 20, 2011 5:32 pm

''Hned tu budu i sní'',pomalu jsem se začínal měnit v písek.''Budeme chytat silného draka,který je až na konci'',v tu chvíly jsem zmizel.(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Jezero Kašijo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kašijo   Jezero Kašijo - Stránka 2 EmptyTue Sep 20, 2011 5:44 pm

Znovu jsem se objevil před Ferii,tentokrát i s Manami.''Vysvětlíš jí to?''Řekl jsem zamyšleně a čekal na reakci obou dívek.
Návrat nahoru Goto down
Ferii Fey
Genin
Genin
Ferii Fey


Počet příspěvkù : 209
Narození : 10. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Jezero Kašijo - Stránka 2 Left_bar_bleue400/400Jezero Kašijo - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (400/400)

Jezero Kašijo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kašijo   Jezero Kašijo - Stránka 2 EmptyTue Sep 20, 2011 5:45 pm

"D-draka?!" nešťastně jsem zamrkala. Jsem snad Harry Potter, abych lovila draky, nebo Eragon?! Povzdechla jsem si. Maminko, maminko za co mě trestáš?! Lenivě jsem se svalila do zelené trávy a zvedla oči k nebi. Pozorovala jsem modré mraky a přemýšlela... mno aspoń to bude vytržení z obvyklosti mého nudného, stereotipního života.
"Jdeme si hrát na Pána prstenů!" zvedla jsem palec a pak i horní část těla a posadila se. "Budem lovit draka!" ušklíbla jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jezero Kašijo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kašijo   Jezero Kašijo - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Jezero Kašijo
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Jezero Komone

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Kôš-
Přejdi na: