Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Jezero Kašijo

Goto down 
+4
Yoshiro Shinsuke
Sabaku no Gaara
Ansella
In-Admin
8 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Jezero Kašijo Empty
PříspěvekPředmět: Jezero Kašijo   Jezero Kašijo EmptyFri Sep 09, 2011 8:20 pm

Jezírko plné různých druhů ryb.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Ansella
Nukenin
Nukenin
Ansella


Počet příspěvkù : 380
Narození : 16. 09. 11

Jezero Kašijo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kašijo   Jezero Kašijo EmptySat Sep 17, 2011 1:43 pm

opět jsem s úsměvem na tváři šla lesíkem tentokrát pryč z Konohy došla jsem k jednomu jezeru a rozhodla se trochu schladit své myšlenky i tělo svlékla jsem se a skočila šipku a plavala ve vodě nikam jsem nespěchala věděla jsem že když bude někdo potřebovat najde si mě....

Nyako která mě následovala až z KOnohy se uvelebila na břehu a zaspala téměř okamžitě.

Po delší době jsem doplava ke břehu a jen tak ležela v mělčinách, složila jsem pečetě a vyvolala Nakomatu v menší velikosti

"Jdi za Tenshim prosím a dohlídni na něj." poprosila jsem jí a na chvíli zavřela oči zatímco ona šla za ním
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Jezero Kašijo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kašijo   Jezero Kašijo EmptySat Sep 17, 2011 2:44 pm

Nyako tě pochvíli doběhla, ale když viděla vodu zježili se jí všechny chlupy na těle.
Nestihla ale zabrzdit a skončila ve vodě.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Ansella
Nukenin
Nukenin
Ansella


Počet příspěvkù : 380
Narození : 16. 09. 11

Jezero Kašijo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kašijo   Jezero Kašijo EmptySat Sep 17, 2011 2:47 pm

lekla jsem se žuchnutí do vody a když jsem spatřila Nyako jak kolem sebe plácá tak jsem se s mírným úsměvem na rtech zvedla a brodila se vodou k ní a vzala jí do náruče

"Nemůžeš všude tam kde jsem já. Stejná jako tvůj pán." pocuchala jsem jí mokrou srst na hlavičce a přitiskla si jí víc k sobě
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Jezero Kašijo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kašijo   Jezero Kašijo EmptySat Sep 17, 2011 2:54 pm

Nyako jen najednou nadzvihla uši a utekla někam do stínů lesa
" Proč jsi ji za mnou poslala ..." řekl jsem skrytý ve stínu lesa
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Ansella
Nukenin
Nukenin
Ansella


Počet příspěvkù : 380
Narození : 16. 09. 11

Jezero Kašijo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kašijo   Jezero Kašijo EmptySat Sep 17, 2011 3:03 pm

jen jsem svěsila ruce podél těla, vlasy mi zakrývali mé přednosti a šátek omotaný kolem boků též, žádné rozpaky jsem tudíš nemusela cítit.

"Nechctěla jsem aby jsi byl sám." řekla jsem bez známky emocí v hlase a dívala se kamsi do lesa, z lesa vyběhla Nekomata a usadila se u břehu a těkala očima ze mě do stínu lesa
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Jezero Kašijo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kašijo   Jezero Kašijo EmptySat Sep 17, 2011 3:07 pm

"..." byla to chvilka ticha, kterou přerušil Tenshiho hlas
"Odejdi ... Odejdi z Konohy ... a už se radši nikdy nevracej ..." řekl
Cítil se různě. Měl sucho v krku a jako by ho někdo škrtil.
"Žij si svůj život ... ale pokud ho chceš takovýhle ... už ho s mým životem dál neproplétej ..."
řekl a ve stínu lesa se jen něco blýsklo ...
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Ansella
Nukenin
Nukenin
Ansella


Počet příspěvkù : 380
Narození : 16. 09. 11

Jezero Kašijo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kašijo   Jezero Kašijo EmptySat Sep 17, 2011 3:12 pm

"No jak myslíš." řekla jsem rozhodně, tolikrát jsem tohle už slýchávala a stejně pro mě posílali zpět necítila jsem nic možná menší zklamání. Vyšla jsem z vody, obklékla si raději zády k němu. Pak jsem do náručí vzala Nekomatu s její trefnou poznámkou

"Už je to tu zase co?" ignorujíc to jsem si vzala své věci a podívala se na posledy do leda a pak odcházela z Ohnivé země (přesun)
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Jezero Kašijo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kašijo   Jezero Kašijo EmptySat Sep 17, 2011 3:14 pm

Když odešla spadl jsem na kolena
" Ani nevíš jaké přemáhání mi tohle dalo ..." řekl jsem a otočil jsem se směrem kudy odešla
" Bylo to kvůli tobě ... aby se ti nic nestalo ... aspoň ne tady ..." řekl si pro sebe
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Jezero Kašijo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kašijo   Jezero Kašijo EmptySat Sep 17, 2011 3:31 pm

Po dlouhých výčitkách odešel zpátky
"Nyako ... jdi za ní ..." řekl a pustil Nyako, která upalovala pryč.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Ansella
Nukenin
Nukenin
Ansella


Počet příspěvkù : 380
Narození : 16. 09. 11

Jezero Kašijo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kašijo   Jezero Kašijo EmptySat Sep 17, 2011 6:56 pm

dorazila jsem na místo kde jsem byla předtím i když jsem se sem nechtěla vracet
Návrat nahoru Goto down
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Jezero Kašijo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kašijo   Jezero Kašijo EmptySat Sep 17, 2011 7:23 pm

Z ničeho nic se tu pohnala písečná bouře,která během minuty skončila,a já se zformoval do své podoby.''Díky svému jutsu vím o každém kroku,sebemenšího živočištva..A nadchla mě vaše chakry...Viděl jsem vás v Bingo knize jak se opovažujete vstoupit na území jedné z vesnic?''Žekl jsem chladně,a špunt z mé tykve vyletěl do vzduchu.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Jezero Kašijo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kašijo   Jezero Kašijo EmptySat Sep 17, 2011 7:36 pm

Utekl jsem Zetsuovi na mé oblíbené místo.
" Gaara ! " zakřičel jsem
" Okamžitě ji nech ! " Zařval jsem a s Aktivovaným Yamiganem jsem se před ní postavil.
" Pokud ji chceš musíš jít přeze mě !"
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Ansella
Nukenin
Nukenin
Ansella


Počet příspěvkù : 380
Narození : 16. 09. 11

Jezero Kašijo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kašijo   Jezero Kašijo EmptySat Sep 17, 2011 7:40 pm

"Já bych řekla že té pozornosti na mou maličkost už bylo dost ne?" odstoupila jsem letmo i od Tenshiho
Návrat nahoru Goto down
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Jezero Kašijo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kašijo   Jezero Kašijo EmptySat Sep 17, 2011 7:42 pm

''Udělal jsem spoustu chyb,za které umírali lidé,a nechci to už opakovat..Tato dívka je pronásledována jako Nukenin,nevím proč ale je.''Řekl jsem bez emocí,a písek vylétl z tykve do vzduchu.''Je tohle snad zrada?''Řekl jsem chladně Tenshimu a podíval se mu do očí.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Jezero Kašijo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kašijo   Jezero Kašijo EmptySat Sep 17, 2011 7:44 pm

"Pokud to tak musí být tak ANO !" řekl
A nastavil Katanu směrem na Gaaru
" Omlouvám se za to co jsem řekl ... Ansello ..." zašeptal směrem k ní
Poté se znovu podíval na Gaaru
"KOI!"
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Ansella
Nukenin
Nukenin
Ansella


Počet příspěvkù : 380
Narození : 16. 09. 11

Jezero Kašijo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kašijo   Jezero Kašijo EmptySat Sep 17, 2011 7:46 pm

"Nesuďte knihu podle obalu KAzekage. Když nevíte za co jak můžete vědět že jsem ?" postavila jsem se zpět zase před Tenshiho

"I vaší vesnici jsem pomohla kdysi a nikdo se mi za to neodvděčil."
Návrat nahoru Goto down
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Jezero Kašijo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kašijo   Jezero Kašijo EmptySat Sep 17, 2011 8:04 pm

''Jak jsem řekl..Nenechám vás jen tak beze slova jít'',z ničeho nic se začaly kolem mě v dosahu deseti metrů skládat pískové útvary asi metr velké,některé výbušné,některé ne.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Jezero Kašijo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kašijo   Jezero Kašijo EmptySat Sep 17, 2011 8:07 pm

Sledoval jsem všechny Yamiganem a snažil jsem se vytvořit Iluzi
"Byly to techniky Katonu ..." řekl jsem si a skočil k jedné
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Ansella
Nukenin
Nukenin
Ansella


Počet příspěvkù : 380
Narození : 16. 09. 11

Jezero Kašijo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kašijo   Jezero Kašijo EmptySat Sep 17, 2011 8:09 pm

požila jsem Koton obranu a pomalu se od nich vzdalovala
Návrat nahoru Goto down
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Jezero Kašijo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kašijo   Jezero Kašijo EmptySat Sep 17, 2011 8:15 pm

Před Ansellou se ze země utvořila velká písečná zeď.V tu chvíly jí nohy chytil písek,tak aby nemohla utéct.Hned poté co se Tenshi přiblížil,nastal výbuch,ihned potom jsem mávl rukou,a ve velké rychlosti vyletěly desítky písečných kulek přesně na to místo.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Jezero Kašijo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kašijo   Jezero Kašijo EmptySat Sep 17, 2011 8:18 pm

" Skvěle ..." zešeptal
"Maboroshi: Katon ... " a v tu chvíli jeho katanu obalil ohnivý oblak
Vyskočil do vzduchu, čímž se vyhnul kulkám a letěl přímo na Gaaru.
Najednou mu z očí tekla krev ...
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Ansella
Nukenin
Nukenin
Ansella


Počet příspěvkù : 380
Narození : 16. 09. 11

Jezero Kašijo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kašijo   Jezero Kašijo EmptySat Sep 17, 2011 8:23 pm

"Tenshi!" vykřikla jsem polekaně a chtěla mu jít pomoc, ale písek mě stále držel
Návrat nahoru Goto down
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Jezero Kašijo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kašijo   Jezero Kašijo EmptySat Sep 17, 2011 8:39 pm

Jen jsem pohnul rukou,a ostatní kusy písku letěly přímo na Tenshiho,se záměrem ho rozdrtit.''Suna Shigure'',najednou Ansellu začal pomalu zasypávat písek.Bude to genjutsu?Sledoval jsem místo,kde byl Tenshi a čekal co udělá..
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Jezero Kašijo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kašijo   Jezero Kašijo EmptySat Sep 17, 2011 8:45 pm

Po pár mrknutích jsem ti zmizel z očí a stál jsem za tebou že už tě seknu katanou.
Byla bez povlaku a ten se na tebe řítil obrovskou rychlostí.
Nyní mi tekla krev z druhého oka.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Sponsored content





Jezero Kašijo Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Kašijo   Jezero Kašijo Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Jezero Kašijo
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Jezero Komone

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Kôš-
Přejdi na: