Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Jezero Komone

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Jezero Komone Empty
PříspěvekPředmět: Jezero Komone   Jezero Komone EmptySat Sep 10, 2011 10:26 pm

Spousta záhad obaluje okolí jezera, jen jezera samotného se nytýkají.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Yoki Akama
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Yoki Akama


Počet příspěvkù : 33
Narození : 30. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Jezero Komone Left_bar_bleue650/650Jezero Komone Empty_bar_bleue  (650/650)

Jezero Komone Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Komone   Jezero Komone EmptySun Nov 06, 2011 7:05 pm

Nichiro Ichisen
Ostrov Fubuki -> Kumogakure no Sato
Cesta na chimére bola priam úžasná, pretože to bol Nichirov prvý let, a ten si aj užil. Bolo mu síce ľúto, že s ním Yumi nevychádza, no to bolo teraz vedľajšie. Keď pristáli, Nichiro toto miesto poznal veľmi dobre.
"Hm, jazero Komone, keď som bol malý, cvičieval som tu. Je tu mnoho záhad, no mňa žiadna z nich ešte poriadne nezasiahla, a je to tu naozaj nádherné. Čo sa týka toho tvojho summona, je to dosť divné, že jediné čo vieš je to, ako vyzerá, ale predpokladám, že bude niekde na ostrove Fubaki, takže by sme sa tam mali zajtra vrátiť. A ako sa hovorí, prístrešok je na tebe. Búrka tu s najväčšiou pravdepodobnosťou nebude, a ty máš tie zrkadlá." Nichiro to hovoril celkom s úsmevom, no bol už dosť ospalý, pretože boj vyčerpal ako jeho, tak aj jeho chakru.
Návrat nahoru Goto down
Yukiyuya
Jounin
Jounin
Yukiyuya


Počet příspěvkù : 55
Narození : 01. 11. 11
Age : 27

Shinobi
Chakra Chakra:
Jezero Komone Left_bar_bleue650/650Jezero Komone Empty_bar_bleue  (650/650)

Jezero Komone Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Komone   Jezero Komone EmptySun Nov 06, 2011 7:14 pm

Yukiyuya Yami

Za celou tu dobu jsem s Nichirem ani s tim summonem nepromluvila,protože mi přišlo zbytečné tlachat za cesty,po asi takové půl hodině možná i víc jsme dorazily k jakémusi jezeru,které bylo v okolí Kumogakure no Sato. Copak Nichi zastesklo se ti po své vesnici? Co jsi vlastně udělal,že si se stal potulným ninjou? Povídej,beztak máme dost času a žádné další výlety nebudou,protože jak tak na tebe koukám,tak tobě by někdo dal ránu a ty se svalíš na zem! Pousmála jsem se a sedla si na zem,přičemž jsem začala leštit čepel své kosy,která už začínala pomalu ztrácet svůj lesklý vzhled,takže jsem to musela rychle napravit. Ještě dnes si zjistím nějaké informace o svém budoucím summonovi a zítra vyrazíme,neboj se budeš mile překvapen,je to o dost hezčí než to tvoje to...To... Nemohla jsem si ani za boha vzpomenou na jméno toho zvířete a už vůbec ne na to,jaký druh bestie to je,takže jsem to nechala tak a raději se dále starala o svojí kosu,která pro mě byla důležitá asi jako nejlepší přítel...
Návrat nahoru Goto down
Yoki Akama
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Yoki Akama


Počet příspěvkù : 33
Narození : 30. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Jezero Komone Left_bar_bleue650/650Jezero Komone Empty_bar_bleue  (650/650)

Jezero Komone Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Komone   Jezero Komone EmptySun Nov 06, 2011 7:23 pm

Nichiro Ichisen
"Volá sa to Koorimaru, a je to chiméra, a Chiméry nie sú zrovná najkrajšie. Každopádne, čo sa stalo? Bolo to tak, že som..." Pomaly prestal, pretože si nebol istý či by s tým mal výjsť von, ale asi musel, keďže budúce pôsobenie s Yumi bude založené na dôvere.
"Vyvraždil som svôj klan. Našťastie mi na to neprišli, ale sú k tomu blízko, potom sa stanem Nukeninom." Povedal pričom sa snažil spozorovať výraz na jej tváry. Nie každý by to prijal s úsmevom, a okrem toho, chcel sa jej spýtať prečo je ona Potulný Shinobi, ale teraz na to nebol asi najlepší čas.
Návrat nahoru Goto down
Yukiyuya
Jounin
Jounin
Yukiyuya


Počet příspěvkù : 55
Narození : 01. 11. 11
Age : 27

Shinobi
Chakra Chakra:
Jezero Komone Left_bar_bleue650/650Jezero Komone Empty_bar_bleue  (650/650)

Jezero Komone Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Komone   Jezero Komone EmptySun Nov 06, 2011 7:43 pm

Yukiyuya Yami

Chiméra Koorimaru? To co má být sakra?! Nechápavě jsem se dívala na Nichira,avšak hned po tom,co mi povyprávěl,že vyvraždil celý svůj klan,se mi na tváři zjevil takový nelidský až ďábelský úsměv a já se začala hlasitě smát. Takže vyvraždil? Trochu mi to příjde jako špatný vtip,protože tvoje povaha tomu moc nenasvědčuje,ale jak myslíš! Konečně někdo další,kdo by mi možná mohl rozumnět! Kolik členů měl tvůj klan hmm? 15? 30? nebo snad 50? Pověz! Křikla jsem na Nichira jako nějaký posedlý blázen,který chce zjistit co nejvíc o tom,jak zabil,podřezal,uřezal,odřezal hlavy či něco jiného členům své rodiny. Ale...Ty nejsi zase tak temný člověk... Nevěřícně jsem si prohlédla Nichira a poté se mu hluboce zadívala do očí,kde v podstatě nebylo vidět nic jako nenávist,pomsta,krvežíznivost,nic takové jsem u něj neviděla. Vážně si je zabil? Toto byla spíš jen taková otázka do vzduchu,abych zjistila,zda mi náhodou můj týmový parťáček nelže...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jezero Komone Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jezero Komone   Jezero Komone Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Jezero Komone
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Jezero Kašijo

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Kôš-
Přejdi na: