Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Hlavná miestnosť

Goto down 
+14
Ken Kuruima
Kagami
Kurodama Shirome
Shiro Hyuuga
Sho Terumi
Hikari
Masaru
Karana Daihon
Temarii
Keith Clay
Itachi Uchiha
Narumi Kaname
Yukki Maeda
Akahim Ukarai
18 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorZpráva
Akahim Ukarai




Počet příspěvkù : 296
Narození : 27. 08. 11

Hlavná miestnosť - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 7 EmptyThu Sep 08, 2011 6:58 pm

First topic message reminder :

V tejto miestnosti trávi celé dni veľmi mocný samuraj Mifune a robí nejaké papiere. Taktiež sa tu odohrávajú zrazy Kagov.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com/forum

AutorZpráva
Masaru
Raikage
Raikage
Masaru


Počet příspěvkù : 149
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 7 Left_bar_bleue2500/2500Hlavná miestnosť - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (2500/2500)

Hlavná miestnosť - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 7 EmptyFri Nov 04, 2011 8:24 pm

Keď sme my, vysokí hodnostári z kumogakure (xD) videli, že sa už všetci púšťajú na odchod, neváhali sme a spoločne s Killer Beem a Hikari tak isto odkráčali domov.
PRESUN
Návrat nahoru Goto down
Temarii
Jounin
Jounin
Temarii


Počet příspěvkù : 28
Narození : 28. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 7 Left_bar_bleue600/600Hlavná miestnosť - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (600/600)

Hlavná miestnosť - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 7 EmptyMon Nov 07, 2011 3:23 pm

Probudila jsem se a viděla, že mám na sobě deku "Yukki to ty?" zeptala jsem se "Díky" a doufala, že to byla ona. "Měli bychom už pomalu jít." řekla jsem.
Návrat nahoru Goto down
Yukki Maeda
Jounin
Jounin
Yukki Maeda


Počet příspěvkù : 269
Narození : 19. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 7 Left_bar_bleue600/600Hlavná miestnosť - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (600/600)

Hlavná miestnosť - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 7 EmptyMon Nov 07, 2011 5:56 pm

´´Nemáš za co..´´mile jsem se usmála a řekla ´´ Taky si myslím..´´ podívala se znovu na kazekageho ´´ Půjdeme tedy ?´´zamířila jsem k Suně a těšila se na svého bratříčka. (presun)
Návrat nahoru Goto down
Keith Clay
Kazekage
Kazekage
Keith Clay


Počet příspěvkù : 126
Narození : 23. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 7 Left_bar_bleue1100/1100Hlavná miestnosť - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Hlavná miestnosť - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 7 EmptyWed Nov 16, 2011 1:13 pm

Schoval jsem svitek pod svůj kabát a vydal jsem se do Suny. ,,Uaaaaa.....Ať už tam jsme.'' Naposled jsem se na všechny podíval a pak jsem odešel.
Návrat nahoru Goto down
http://bakugan.stranky1.cz
Temarii
Jounin
Jounin
Temarii


Počet příspěvkù : 28
Narození : 28. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť - Stránka 7 Left_bar_bleue600/600Hlavná miestnosť - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (600/600)

Hlavná miestnosť - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 7 EmptyThu Nov 17, 2011 8:05 pm

Šla jsem s nimi. (přesun)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hlavná miestnosť - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť - Stránka 7 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Hlavná miestnosť
Návrat nahoru 
Strana 7 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» Hlavná Brána
» Tréningová miestnosť
» Pokusná miestnosť

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Ostatný Svet :: Zem železa-
Přejdi na: