Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Hlavná miestnosť

Goto down 
+14
Ken Kuruima
Kagami
Kurodama Shirome
Shiro Hyuuga
Sho Terumi
Hikari
Masaru
Karana Daihon
Temarii
Keith Clay
Itachi Uchiha
Narumi Kaname
Yukki Maeda
Akahim Ukarai
18 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Akahim Ukarai




Počet příspěvkù : 296
Narození : 27. 08. 11

Hlavná miestnosť Empty
PříspěvekPředmět: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť EmptyThu Sep 08, 2011 6:58 pm

V tejto miestnosti trávi celé dni veľmi mocný samuraj Mifune a robí nejaké papiere. Taktiež sa tu odohrávajú zrazy Kagov.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com/forum
Yukki Maeda
Jounin
Jounin
Yukki Maeda


Počet příspěvkù : 269
Narození : 19. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť Left_bar_bleue600/600Hlavná miestnosť Empty_bar_bleue  (600/600)

Hlavná miestnosť Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť EmptyTue Oct 25, 2011 7:34 pm

Přiběhli jsme a hnedka se rozhlíželi kde kdo a co pohlédla jsem na něj ´´Jdem!´´řekla jsem *železo.. budu se muset držet abych neprovedla něco co bych neměla...*
Návrat nahoru Goto down
Narumi Kaname
Genin
Genin
Narumi Kaname


Počet příspěvkù : 109
Narození : 15. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť Left_bar_bleue450/450Hlavná miestnosť Empty_bar_bleue  (450/450)

Hlavná miestnosť Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť EmptyTue Oct 25, 2011 7:42 pm

"Hai !"
Odpovedal som a bežal som smerom za ňou .
Snažil som sa ju nejako nespomaľovať .
Návrat nahoru Goto down
Yukki Maeda
Jounin
Jounin
Yukki Maeda


Počet příspěvkù : 269
Narození : 19. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť Left_bar_bleue600/600Hlavná miestnosť Empty_bar_bleue  (600/600)

Hlavná miestnosť Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť EmptyTue Oct 25, 2011 7:51 pm

Doufala jsem že na někoho narazím. *Jestlipak tu bude mocný samuraj Mifune...*
Po chvilce jsem se zastavila. A sledovala jestli někdo jde...
Pohlédla na studenta ´´Copak potřebuješ si odpočinout?´´dělala jsem si starosti...
Návrat nahoru Goto down
Narumi Kaname
Genin
Genin
Narumi Kaname


Počet příspěvkù : 109
Narození : 15. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť Left_bar_bleue450/450Hlavná miestnosť Empty_bar_bleue  (450/450)

Hlavná miestnosť Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť EmptyTue Oct 25, 2011 8:47 pm

"Nie naozaj ja som v poriadku aj keď som bol trocha mimo docela rýchlo sa mi chakra zotavuje aj keď nie priamo na použitie no necítim tú únavu."
Ubezpečujem ju a čakám či náhodou sa niekto neobjaví .
"Iba mi vás pridelili a už máme misiu .... no ale ani sa nedivím v tomto stave čo je ."
Návrat nahoru Goto down
Yukki Maeda
Jounin
Jounin
Yukki Maeda


Počet příspěvkù : 269
Narození : 19. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť Left_bar_bleue600/600Hlavná miestnosť Empty_bar_bleue  (600/600)

Hlavná miestnosť Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť EmptyTue Oct 25, 2011 8:59 pm

Usmála jsem se..´´Kolik pak ti je?´´
Chtěla jsem odlehčit situaci. Položila jsem mu svou ruku na hlavu
a rozcuchala mu vlasy. Tohle jsem dříve dělala Daisukemu...jestli pak by si to
ještě pamatoval...
Návrat nahoru Goto down
Narumi Kaname
Genin
Genin
Narumi Kaname


Počet příspěvkù : 109
Narození : 15. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť Left_bar_bleue450/450Hlavná miestnosť Empty_bar_bleue  (450/450)

Hlavná miestnosť Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť EmptyTue Oct 25, 2011 9:10 pm

Ja som sa len usmial a trocha sa odtiahol .
"No kvôli tomu že pri jedných skúškach som neuspel a druhé som preležal v nemocnici tak na to že som stále genin mám 17 a na tieto tretie ma nepustili vidím to tak že geninom aj ostanem ."
Návrat nahoru Goto down
Yukki Maeda
Jounin
Jounin
Yukki Maeda


Počet příspěvkù : 269
Narození : 19. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť Left_bar_bleue600/600Hlavná miestnosť Empty_bar_bleue  (600/600)

Hlavná miestnosť Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť EmptyTue Oct 25, 2011 9:17 pm

´´Nedělej si starosti...jsi ještě mladý..´´
zavzpomíla jsem si na své mladé časy, trošku se otřásla jsem se
*ale noták zase tak stará přeci nejsem..* pokárala jsem se v duchu...
Návrat nahoru Goto down
Narumi Kaname
Genin
Genin
Narumi Kaname


Počet příspěvkù : 109
Narození : 15. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť Left_bar_bleue450/450Hlavná miestnosť Empty_bar_bleue  (450/450)

Hlavná miestnosť Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť EmptyTue Oct 25, 2011 9:20 pm

Mladý ... mám ledva 7 rokou života
Aj tak som sa len usmieval aj keď ja som vedel svoje .
"No akosi tu ešte nikoho niet ."
Návrat nahoru Goto down
Yukki Maeda
Jounin
Jounin
Yukki Maeda


Počet příspěvkù : 269
Narození : 19. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť Left_bar_bleue600/600Hlavná miestnosť Empty_bar_bleue  (600/600)

Hlavná miestnosť Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť EmptyTue Oct 25, 2011 9:26 pm

´´Hmm... dobře tak tedy někam zajdeme a ubytujeme se na
dnešní noc. Zítra sem zkusíme zajít znovu..´´
mrkla jsem na něho
a zamířila někam jinam(presun)
Návrat nahoru Goto down
Narumi Kaname
Genin
Genin
Narumi Kaname


Počet příspěvkù : 109
Narození : 15. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť Left_bar_bleue450/450Hlavná miestnosť Empty_bar_bleue  (450/450)

Hlavná miestnosť Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť EmptyTue Oct 25, 2011 9:28 pm

Ja som teraz v tichosti zamieril za ňou .
{presun)
Návrat nahoru Goto down
Yukki Maeda
Jounin
Jounin
Yukki Maeda


Počet příspěvkù : 269
Narození : 19. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť Left_bar_bleue600/600Hlavná miestnosť Empty_bar_bleue  (600/600)

Hlavná miestnosť Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť EmptyWed Oct 26, 2011 11:56 am

Potom jsem si to rozmyslela a naznačila jsem mu abychom zůstali
tady. Mohli bychom se potom minout s Mifune-sama.
Moc jsem chlapce neznala a tak jsem se zeptala...
´´Tak když je to tak.Jaké máš koníčky?´´
Návrat nahoru Goto down
Narumi Kaname
Genin
Genin
Narumi Kaname


Počet příspěvkù : 109
Narození : 15. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť Left_bar_bleue450/450Hlavná miestnosť Empty_bar_bleue  (450/450)

Hlavná miestnosť Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť EmptyWed Oct 26, 2011 1:05 pm

Na chvíľu som sa zamyslel lebo vlastne som to ani ja sám poriadne nevedel.
"Čo také mám rád ?
No tak rád trénujem túlam sa , aj keď sa mi návšteva nemocnice veľmi nepíči beriem to už ako hobby a inak mi naozaj nič neprekáže ale as tak najradšej čo mám je asi to lietanie to ma vážne baví ...
A čo vy senseii poviete mi o sebe niečo ?"

Dodal som nakoniec .
Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť Left_bar_bleue1300/1500Hlavná miestnosť Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Hlavná miestnosť Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť EmptyWed Oct 26, 2011 1:18 pm

Po večeri v ktorom som sa krásne vyspal som opať išiel k sebe ku kancelaríí."Ah zase den tak nudný samuraiovia trénuju tak sa mi to pačí.Rozmýšlal som čo dneska budem mať zase na robote ked som zbadal nejakých shinobi pri mojich dverách.Hm nejaka návšteva od inokila? Možno že sa niečo deje.Došiel som k ním "zdarvim vás shinobi odkial ste prišli a koho hladáte?"Medzi tým som si ich prezeral ako vyzeraju.

Hlavná miestnosť Scaled.php?server=87&filename=mifune3
Návrat nahoru Goto down
Narumi Kaname
Genin
Genin
Narumi Kaname


Počet příspěvkù : 109
Narození : 15. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť Left_bar_bleue450/450Hlavná miestnosť Empty_bar_bleue  (450/450)

Hlavná miestnosť Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť EmptyWed Oct 26, 2011 2:01 pm

"Umm dobrý deň pane poslali nás sem zo Sunagakure no sato aby sme vám ohlásili že Kazekage sama by tu rád na tejto neutrálnej pôjde zorganizoval radu všetkých 5tich káge a neviem či aj by by ste to potrebovali vedieť ale máme informáce o nukeninovi kabutovy ktorý vyčína ."
Návrat nahoru Goto down
Yukki Maeda
Jounin
Jounin
Yukki Maeda


Počet příspěvkù : 269
Narození : 19. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť Left_bar_bleue600/600Hlavná miestnosť Empty_bar_bleue  (600/600)

Hlavná miestnosť Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť EmptyWed Oct 26, 2011 2:06 pm

Už jsem chtěla odpovídat a tu na nás začal někdo mluvit.
Rychle jsem se zvedla, podívala se na dityčného.
Nechala jsem Kanameho mluvit.
Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť Left_bar_bleue1300/1500Hlavná miestnosť Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Hlavná miestnosť Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť EmptyWed Oct 26, 2011 2:06 pm

Chytil som sa za bradu a chvílu si ju chytal."Hm tak dobre upozornite všetky zemi na to a stretneme sa tu zo všetkými 5 zemaim tunak každý nech si vezme ako stráž 2 najsilnejíšich shinobi čo maju a dotazia sen"Povedal som im a piršiel som do kancelárie.

Hlavná miestnosť Scaled.php?server=87&filename=mifune3
Návrat nahoru Goto down
Narumi Kaname
Genin
Genin
Narumi Kaname


Počet příspěvkù : 109
Narození : 15. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť Left_bar_bleue450/450Hlavná miestnosť Empty_bar_bleue  (450/450)

Hlavná miestnosť Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť EmptyWed Oct 26, 2011 2:09 pm

Ja som po tom čo všetko dopovedal ten starík som sa otočil k sensii .
"No vyzerá to tak že sme to ohlásili už tu teraz teda pôjdeme ?
Alebo ako ?"
Návrat nahoru Goto down
Yukki Maeda
Jounin
Jounin
Yukki Maeda


Počet příspěvkù : 269
Narození : 19. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť Left_bar_bleue600/600Hlavná miestnosť Empty_bar_bleue  (600/600)

Hlavná miestnosť Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť EmptyWed Oct 26, 2011 2:15 pm

´´Wakarimašita...půjdem do Kiri ?´´
řekla jsem. Rozběhla jsem se směrem k další vesnici.
Přitom se dívala jestli jde za mnou...(presun)
Návrat nahoru Goto down
Narumi Kaname
Genin
Genin
Narumi Kaname


Počet příspěvkù : 109
Narození : 15. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť Left_bar_bleue450/450Hlavná miestnosť Empty_bar_bleue  (450/450)

Hlavná miestnosť Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť EmptyWed Oct 26, 2011 2:18 pm

Zamieril som za senseii .
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Keith Clay
Kazekage
Kazekage
Keith Clay


Počet příspěvkù : 126
Narození : 23. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť Left_bar_bleue1100/1100Hlavná miestnosť Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Hlavná miestnosť Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť EmptySat Oct 29, 2011 6:18 pm

Přišel jsem k místnosti a zaklepal, chíli jsem počkal a pak vešel. Rozhlédl jsem se a pak jsem uviděl samuraie Mifune. Přišel jsem k němu a promluvil. ,,Dobrý den Kensei Mifune, já jsem Kazekage. Děkuji že jste umožnil svolání srazu tady ve vaší Zemi Železa.''

Kensei = Mistr meče
Návrat nahoru Goto down
http://bakugan.stranky1.cz
Temarii
Jounin
Jounin
Temarii


Počet příspěvkù : 28
Narození : 28. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť Left_bar_bleue600/600Hlavná miestnosť Empty_bar_bleue  (600/600)

Hlavná miestnosť Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť EmptySat Oct 29, 2011 6:21 pm

Postavila jsem se za Kazekageho, rovně stála a čekala.
Návrat nahoru Goto down
Yukki Maeda
Jounin
Jounin
Yukki Maeda


Počet příspěvkù : 269
Narození : 19. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť Left_bar_bleue600/600Hlavná miestnosť Empty_bar_bleue  (600/600)

Hlavná miestnosť Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť EmptySat Oct 29, 2011 6:24 pm

Udělala jsem to co Temari a stála tam rozhlížela se ...
Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť Left_bar_bleue1300/1500Hlavná miestnosť Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Hlavná miestnosť Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť EmptySun Oct 30, 2011 12:33 pm

Pozrel som sa na shinobi pred sebou"A áno zdravm vás Kazekaege ako sa tak pozerám vy ste nový no výborne ano samozrejme doležite veci nesmu počkať.Prosím aby vaši shinobi odkráčali od stolov a a zaujali miesta za oponou dakujem a vy Kazekage prosím zaujmite miesto tunak".Ukázal som na jednu zo stoličiek."Teraz jedine čo ostáva je aby sme počkali na ostatnych Káge to je všetko".Hlavu som si oprel o ruky a čakal.

Hlavná miestnosť Mifune3

Návrat nahoru Goto down
Keith Clay
Kazekage
Kazekage
Keith Clay


Počet příspěvkù : 126
Narození : 23. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hlavná miestnosť Left_bar_bleue1100/1100Hlavná miestnosť Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Hlavná miestnosť Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť EmptySun Oct 30, 2011 1:03 pm

Pokýval jsem hlavou a naznačil svému doprovadu ať jde na své místo, pak jsem se přesunul ke stolu a sedl si na svou židličku.
Návrat nahoru Goto down
http://bakugan.stranky1.cz
Sponsored content





Hlavná miestnosť Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavná miestnosť   Hlavná miestnosť Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Hlavná miestnosť
Návrat nahoru 
Strana 1 z 7Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Hlavná Brána
» Tréningová miestnosť
» Pokusná miestnosť

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Ostatný Svet :: Zem železa-
Přejdi na: