Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Severný úkryt

Goto down 
+6
Konan
Itachi Uchiha
Sasori
Hidan$
Kakuzu
Akahim Ukarai
10 posters
AutorZpráva
Akahim Ukarai




Počet příspěvkù : 296
Narození : 27. 08. 11

Severný úkryt Empty
PříspěvekPředmět: Severný úkryt   Severný úkryt EmptyThu Sep 08, 2011 6:47 pm

Severný úkryt sa nachádza na veľkej zasneženej hore na ktorú nikto nechodí. Z prudkého svahu sa často spustí veľa lavín ktoré ničia všetko čo im príde do cesty.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com/forum
Kakuzu
Akatsuki
Akatsuki
Kakuzu


Počet příspěvkù : 47
Narození : 04. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Severný úkryt Left_bar_bleue2000/2000Severný úkryt Empty_bar_bleue  (2000/2000)

Severný úkryt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severný úkryt   Severný úkryt EmptyTue Oct 25, 2011 6:32 pm

Prišli sme do úkrytu a Nibi som hodil na zem. Čakal som kedy sa tu objaví Nagato.
Návrat nahoru Goto down
Hidan$
Akatsuki
Akatsuki
Hidan$


Počet příspěvkù : 108
Narození : 20. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Severný úkryt Left_bar_bleue800/800Severný úkryt Empty_bar_bleue  (800/800)

Severný úkryt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severný úkryt   Severný úkryt EmptyTue Oct 25, 2011 6:58 pm

dolezl jsem za Kakuzem a jenom jsme prohlásil to zase bude doba
Návrat nahoru Goto down
Kakuzu
Akatsuki
Akatsuki
Kakuzu


Počet příspěvkù : 47
Narození : 04. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Severný úkryt Left_bar_bleue2000/2000Severný úkryt Empty_bar_bleue  (2000/2000)

Severný úkryt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severný úkryt   Severný úkryt EmptyTue Oct 25, 2011 7:10 pm

Prikývol som. Mali by nám za to platiť. Povedal som a sadol som si na Nibi.
Návrat nahoru Goto down
Sasori
Akatsuki
Akatsuki



Počet příspěvkù : 122
Narození : 11. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Severný úkryt Left_bar_bleue3000/3000Severný úkryt Empty_bar_bleue  (3000/3000)

Severný úkryt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severný úkryt   Severný úkryt EmptyMon Oct 31, 2011 2:03 pm

Severný úkryt R2w0bb

,, Astrálna projekcia sféry Devy sa zjavila uprostred zo slovami no konečne "
... Dobrá práca, Kakuzu, Hidan ...
,, Kuchiyose: Gedou Mazou... "
Severný úkryt Svl3l1
Nagato vyskočil na svoj prst a čakal kým sa pridajú Hidan a Kakuzu pričom dorazia ostatný a pridajú sa tiež.
Návrat nahoru Goto down
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Severný úkryt Left_bar_bleue1300/1500Severný úkryt Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Severný úkryt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severný úkryt   Severný úkryt EmptyMon Oct 31, 2011 2:12 pm

Moja Astralna projekcia sa zjavila na svojom prste.Dal som ruku do znamenia a zakril oči čakal som kym prídu ostatný.Aj tak teraz nemalo ešte zmysel hovoriť čo sa deje.
Návrat nahoru Goto down
Konan
Akatsuki
Akatsuki
Konan


Počet příspěvkù : 42
Narození : 14. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Severný úkryt Left_bar_bleue980/1000Severný úkryt Empty_bar_bleue  (980/1000)

Severný úkryt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severný úkryt   Severný úkryt EmptyMon Oct 31, 2011 3:38 pm

,, V miestnosti sa objavila ďalšia astrálna projekcia, kt. znázorňovala Konan "
Takže Nibi? Dodala Konan. * Konan vyskočila na prst a začala pečatiť *
Návrat nahoru Goto down
Tobi
Akatsuki
Akatsuki
Tobi


Počet příspěvkù : 141
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Severný úkryt Left_bar_bleue2000/2000Severný úkryt Empty_bar_bleue  (2000/2000)

Severný úkryt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severný úkryt   Severný úkryt EmptyMon Oct 31, 2011 5:50 pm

Moja astrálna projekcia sa objavila na prste s Deidarovým vyobrazením prsteňa, pričom som sa jednou rukou hrabal vo vlasoch a druhou mával.
"Eto, ahojda. Som rád, že ste ma po dlhých mesiacoch presviedčania konečne nechali vstúpiť do akatsuki! Deidara-senpai pravdepodobne potreboval vybaviť nejaké neodkladné záležitosti, tak som dnes prišiel pomôcť s pečatením namiesto neho!" prehovoril som mladnickým hlasom plným energie a nadšenia.
"Dúfam, že spolu budeme vychádzať! Tak, čo mám robiť, čo mám robiť?" krútil som sa nervózne na mieste. Po chvíli však moja projekcia začala strácať signál.
"Heee?! Čo má byť zasa toto?! Šéfe, ako sa to ov-" zmizol som tak rýchlo, ako som sa aj objavil.
Návrat nahoru Goto down
Zetsu
Akatsuki
Akatsuki
Zetsu


Počet příspěvkù : 36
Narození : 03. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Severný úkryt Left_bar_bleue800/800Severný úkryt Empty_bar_bleue  (800/800)

Severný úkryt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severný úkryt   Severný úkryt EmptyMon Oct 31, 2011 6:15 pm

Dostvil se i na poslední chvíli zetsu bez řečí začal pečetit.
Návrat nahoru Goto down
Sasori
Akatsuki
Akatsuki



Počet příspěvkù : 122
Narození : 11. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Severný úkryt Left_bar_bleue3000/3000Severný úkryt Empty_bar_bleue  (3000/3000)

Severný úkryt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severný úkryt   Severný úkryt EmptyThu Nov 03, 2011 6:36 pm

Takže chýba Deidara a Sasori, kto vie kde sa túlajú.
,, Práve oni pôjdu na lov 3 ocasého. Sanbi no Isonade "
* Nagato ďalej bez slov potichu pečatil *
Návrat nahoru Goto down
Tobi
Akatsuki
Akatsuki
Tobi


Počet příspěvkù : 141
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Severný úkryt Left_bar_bleue2000/2000Severný úkryt Empty_bar_bleue  (2000/2000)

Severný úkryt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severný úkryt   Severný úkryt EmptyThu Nov 03, 2011 7:03 pm

Konečne som sa znova objavil na prste.
"Ách, všetky vaše techniky sú tak náročné a zložité, jak projekcia, tak pečatenie. Našťastie som od Deidaru-senpai dostal niečo, čo sa mi bude hodiť," prehovoril som nadšene a otvoril knižku, ktorá mala reprezentovať manuál. Nenašiel som v nej však nič iné než nadávky.
"Heeeeeh, on je na mňa tak zlý! Čo mám robiť, šéfe?!" moja nálada rapidne poklesla, čo sa odrazilo i v hlase.
Návrat nahoru Goto down
Konan
Akatsuki
Akatsuki
Konan


Počet příspěvkù : 42
Narození : 14. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Severný úkryt Left_bar_bleue980/1000Severný úkryt Empty_bar_bleue  (980/1000)

Severný úkryt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severný úkryt   Severný úkryt EmptyFri Nov 04, 2011 5:34 pm

Konan na svojom ,, pravom tele " ucítila mráz a zistila, že niekto u ich pravých tiel je.
Nagaatooo. Vykríkla Konan. cez svoju astrálnu projekciu.
Návrat nahoru Goto down
Sasori
Akatsuki
Akatsuki



Počet příspěvkù : 122
Narození : 11. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Severný úkryt Left_bar_bleue3000/3000Severný úkryt Empty_bar_bleue  (3000/3000)

Severný úkryt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severný úkryt   Severný úkryt EmptyFri Nov 04, 2011 5:39 pm

Severný úkryt R2w0bb
,, Ja viem Konan " hneď to vyriešim, ale pečatenie musíme dokončiť za každú cenu. Prehovoril Nagato kludným hlasom. ,, Nagato zavrel oči a sústredil sa "
Návrat nahoru Goto down
Tobi
Akatsuki
Akatsuki
Tobi


Počet příspěvkù : 141
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Severný úkryt Left_bar_bleue2000/2000Severný úkryt Empty_bar_bleue  (2000/2000)

Severný úkryt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severný úkryt   Severný úkryt EmptyFri Nov 04, 2011 6:57 pm

Konanin výkrik spôsobil, že som sa pri čítaní manuálu a pečatení z ničoho nič preľakol a následne upustil knižku.
"Neeeeeeeeeeeeeee! Môj, *fňuk*, darček od, *fňuk*, Deidaru-senpai, *fňuk*, sa zrútil dole vodopádom!" opätoval som Konan jej výkrik ustarostene, zatiaľ čo som si vlastnými slzami zmáčal masku.
Zdá sa, že sa niečo deje. O chvíľu to tam pôjdem omrknúť.
Návrat nahoru Goto down
Sasori
Akatsuki
Akatsuki



Počet příspěvkù : 122
Narození : 11. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Severný úkryt Left_bar_bleue3000/3000Severný úkryt Empty_bar_bleue  (3000/3000)

Severný úkryt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severný úkryt   Severný úkryt EmptySat Nov 05, 2011 6:39 pm


Po 3 dňoch: Socha, ktorá vysávala démonov s toho Jinchuurikiho uvoľnila svoju techniku a na soche na otvorilo ďalšie oko. ,, Naishi padla na zem a nejavila žiadne známky života "
* Pečatenie dokončené, Nibi no Nekomata bola úspešne zapečatená * dobrá práca.
,, Nagato uvoľnil techniku a socha zmizla "
Teraz všetci rýchlo do najvyššej veže v Ame, je tam útok na Akatsuki.
... Nagatova astrálna projekcia zmizla ...
Návrat nahoru Goto down
Kurodama Shirome
Death
Death
Kurodama Shirome


Počet příspěvkù : 100
Narození : 21. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Severný úkryt Left_bar_bleue900/900Severný úkryt Empty_bar_bleue  (900/900)

Severný úkryt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severný úkryt   Severný úkryt EmptySat Nov 05, 2011 6:53 pm

/Astrální projekce Yahikova těla Tenda zmizela už dávno když je na s****y xD, ale to si říkáš vůdce když potřebuješ i ostatní ? ^^
Návrat nahoru Goto down
Tobi
Akatsuki
Akatsuki
Tobi


Počet příspěvkù : 141
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Severný úkryt Left_bar_bleue2000/2000Severný úkryt Empty_bar_bleue  (2000/2000)

Severný úkryt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severný úkryt   Severný úkryt EmptySat Nov 05, 2011 7:17 pm

Vydýchol som si.
"Haaaaai! Eh? Jak sa to, jak... HEEEEEEJ! JAK SA TO VYPÍNA?!"
Po chvílke trápenia sa mi ju našťastie podarilo zrušiť a tak moja astrála projekcia zmizla.
Návrat nahoru Goto down
Hidan$
Akatsuki
Akatsuki
Hidan$


Počet příspěvkù : 108
Narození : 20. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Severný úkryt Left_bar_bleue800/800Severný úkryt Empty_bar_bleue  (800/800)

Severný úkryt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severný úkryt   Severný úkryt EmptySun Nov 13, 2011 11:47 am

odešel jsem spolu s Kakuzem...
Návrat nahoru Goto down
Yakushi Kabuto
Nukenin
Nukenin
Yakushi Kabuto


Počet příspěvkù : 154
Narození : 10. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Severný úkryt Left_bar_bleue1875/2300Severný úkryt Empty_bar_bleue  (1875/2300)

Severný úkryt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severný úkryt   Severný úkryt EmptyMon Dec 12, 2011 2:10 pm

Společně s dvěma těli jsem se dostal až sem, do severního úkrytu Akatsuki, tak jak mi je Tobi popisoval. Většina z nich už bylo odhaleno, ale tady se nacházela největší šance na úspěch. Tu holku s Gobim jsem hodil na zem a toho Panoshe jsem hodil před vchod. O ty už se postarala Chiyo, která mi byla společně s Kimimarem v patách. Čekal jsem, až se tu zjeví ty dva, ti dva, kteří jako jediní zbyli.
Návrat nahoru Goto down
Sasori
Akatsuki
Akatsuki



Počet příspěvkù : 122
Narození : 11. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Severný úkryt Left_bar_bleue3000/3000Severný úkryt Empty_bar_bleue  (3000/3000)

Severný úkryt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severný úkryt   Severný úkryt EmptyMon Dec 12, 2011 2:15 pm

Objevil jsem se zde pomocí sféry Tendo. Jen jsem se rozhlédl a viděl místnost zející prázdnotou. Naše organizace ztratila mnoho členů, ale jen díky nim jsme to dotáhli takhle daleko. Přecejen, není čas vzpomínat. Po chvíli jsem složil pečetě, po kterých ze země vylezla socha Kacířského Démona. Čekal jsem na Tobiho zjevení, jelikož bez něj by to nešlo, i když jsem věděl, že není takový blbec, jakého ze sebe dělá. Ale jen po očku jsem sledoval Kabuta. Nemohl jsem uvěřit, že se k nám dobrovolně přidal. Po chvíli mne ale ta myšlenka pustila. " Pečeť Devíti Draků " Řekl jsem klidně po Tobiho zjevení a Arame úplně pohltili a začali z ní sát chakru. Okamžitě po pečeti, která nastane s příchodem Tobiho, Tendo zmizel.

//Až postne Tobi, můžeme pryč, jelikož měl Kabuto dlouhé zpoždění, a nechceme nechat dva hráče mrtvé ...
Návrat nahoru Goto down
Tobi
Akatsuki
Akatsuki
Tobi


Počet příspěvkù : 141
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Severný úkryt Left_bar_bleue2000/2000Severný úkryt Empty_bar_bleue  (2000/2000)

Severný úkryt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severný úkryt   Severný úkryt EmptyTue Dec 13, 2011 4:27 pm

Pochopiteľne som sa i ja dostavil, no tentokrát sa nijak zvlášť k veci nevyjadroval. Dalo by sa povedať, že som bol až priveľmi tichý, no pečatenie som previedol. Stál som jednoducho na mieste a sústredil sa na techniku, pričom som si uvedomoval, že ten čas, na ktorý tak dlho čakám, je stále bližšie a bližšie.
Návrat nahoru Goto down
Yakushi Kabuto
Nukenin
Nukenin
Yakushi Kabuto


Počet příspěvkù : 154
Narození : 10. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Severný úkryt Left_bar_bleue1875/2300Severný úkryt Empty_bar_bleue  (1875/2300)

Severný úkryt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severný úkryt   Severný úkryt EmptyTue Dec 13, 2011 5:49 pm

Po zapečetění jsem poslal Chiyo k mrtvému tělu Arame. Byl to divný pocit, když skrze Edo Tensei přiváděla někoho k životu svojí technikou. Držela každé tělo jednou rukou. Po chvíli byli oba schopní chůze a začali se hýbat. Společně s Kimimarem jsem je vzal na záda, jelikož stále nebyli schopní pohybu.
Přesun
Návrat nahoru Goto down
Sasori
Akatsuki
Akatsuki



Počet příspěvkù : 122
Narození : 11. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Severný úkryt Left_bar_bleue3000/3000Severný úkryt Empty_bar_bleue  (3000/3000)

Severný úkryt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severný úkryt   Severný úkryt EmptyThu Dec 15, 2011 5:58 pm

Společně se všemi sférami jsem došel až sem, kde jsem doprostřed místnosti pohodil Utakatovo tělo. Sféry se rozestavěly po soše, která před chvíli ze země vyjela. " Tak blízko ... " Zašeptal jsem, přičmež jsem začal opakovat rituál pečetě devíti draků, nímž jsem začal vysávat Rokubiho chakru. Kdykoliv se mohl kdokoliv připojit a pomoci, ale tohle moje chakra zvládne sama.
Návrat nahoru Goto down
Sasori
Akatsuki
Akatsuki



Počet příspěvkù : 122
Narození : 11. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Severný úkryt Left_bar_bleue3000/3000Severný úkryt Empty_bar_bleue  (3000/3000)

Severný úkryt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severný úkryt   Severný úkryt EmptySat Dec 17, 2011 4:49 pm

Jakmile jsem dokončil zapečetění Gobi no Houkou, odvolal jsem Gedou Mazou a spolu se sférami a Konan jsem se přesunul směrem do Konohy. Můj další cíl nebyl nikdo jiný než ... Uzumaki Naruto, Kyuubi no Jinchuuriki.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Severný úkryt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Severný úkryt   Severný úkryt Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Severný úkryt
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Východný úkryt
» Západný úkryt
» Južný úkryt
» Podzemný úkryt
» Úkryt pri mori

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Akatsuki :: Sever-
Přejdi na: