Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Kancelář Raikageho

Goto down 
+16
Shu
Tetsuo
Panosh
Yakushi Kabuto
Muteki Gomon
Shiki Takeru
Arame Akiyama
Kurodama Shirome
Narumi Kaname
Ken Kuruima
Sho Terumi
Takeshi Aokawa
kenpachi zaraki
Masaru
Tsunade
In-Admin
20 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Kancelář Raikageho - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 7 EmptyTue Sep 06, 2011 5:39 pm

First topic message reminder :

Zde je Raikage asi čtvrtinu svého času.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com

AutorZpráva
Mokuto
Jounin
Jounin
Mokuto


Počet příspěvkù : 35
Narození : 08. 12. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 7 Left_bar_bleue665/665Kancelář Raikageho - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (665/665)

Kancelář Raikageho - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 7 EmptyWed Dec 21, 2011 6:08 pm

Mokuto Takahiro

Z lesa jsem pomalu došel k budově Raikageho. Zajímavá mise, čekal jsem více osadníků, ale co už...aspon něco řekl jsem si v hlavě a když jsem došel k Raikageho kanceláři, jen jsem zaklepal a pomalu zatáhl za kliku dveří.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Kancelář Raikageho - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 7 EmptyWed Dec 21, 2011 6:24 pm

Raikage
Jakmile Mokuto vešel do mých dveří, s tichým zavrzáním židle jsem se opřel a podíval se na něj. Soudě podle jeho tváře jsem očekával úspěch. Hodil jsem po něm sáček s penězi a do papírů si cosi zapsal. Čekal jsem poté jen jestli odejde, či se na něco zeptá.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Mokuto
Jounin
Jounin
Mokuto


Počet příspěvkù : 35
Narození : 08. 12. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 7 Left_bar_bleue665/665Kancelář Raikageho - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (665/665)

Kancelář Raikageho - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 7 EmptyWed Dec 21, 2011 6:39 pm

Mokuto Takahiro

Chytil jsem sáček, kývl jsem hlavou a malou chvíly jsem se mlčenlivě díval na Raikageho. Rozhodoval jsem se, zda mam něco říct nebo se otočit a odejít. Stále jsem měl celkem popálenou levou ruku a na místech to krvácelo. Pak jen ze mně vypadlo "Nějaké další rozkazy ?"
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Kancelář Raikageho - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 7 EmptyWed Dec 21, 2011 6:54 pm

Raikage
" Pokud zvládneš další misi ... Tentokrát ale něco lehčího, jelikož vidím, že tvá ruka ti víc nedovolí. Dones tenhle vzkaz Hokage-dono a řekni jí, aby nám podala informace o dnešních stavech Akatsuki, měli by jsme začít jednat " Dodal jsem a na stole rozložil svitek, jenž měl vzít s sebou. " Předej jí ho " Dodal jsem a otočil se k oknu.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Mokuto
Jounin
Jounin
Mokuto


Počet příspěvkù : 35
Narození : 08. 12. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 7 Left_bar_bleue665/665Kancelář Raikageho - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (665/665)

Kancelář Raikageho - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 7 EmptyWed Dec 21, 2011 6:57 pm

Mokuto Takahiro

Kývl jsem hlavou, vzal jsem svitek a odešel z kanceláře. Konoha...celkem daleko, no co se dá dělat pomyslím si a vyšel jsem z budovy a mířím si to k hlavní bráně.
Návrat nahoru Goto down
Masaru
Raikage
Raikage
Masaru


Počet příspěvkù : 149
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 7 Left_bar_bleue2500/2500Kancelář Raikageho - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (2500/2500)

Kancelář Raikageho - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 7 EmptyWed Dec 21, 2011 8:57 pm

Ako náhle som vybavil Mokuta, s mierne ustráchaným pohľadom som sa zahľadel von z okna.
Veci nabrali prirýchly spád. Stoja proti nám mnohí nebezpeční nepriatelia, s utvorením aliancie si bude treba pohnúť.
Než aby som si robil naďalej starosti, keď som bol už v presvedčení, že sa dnes nič viac neudeje, vydal som sa na prechádzku.

- PRESUN -
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 7 Left_bar_bleue800/800Kancelář Raikageho - Stránka 7 Empty_bar_bleue  (800/800)

Kancelář Raikageho - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 7 EmptyThu Dec 22, 2011 5:49 pm

Špeciálny poštový holub s pečaťou Chuninskych skúšok dorazil do kancelárie Raikage. V správe sa písalo že pôvodné fámy o skúške v Kiri boli lži a nová a pravá skúška sa odohrá v Yukigakure.

/// https://nsnn.forumczech.com/t843-chuninska-skuska ///
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kancelář Raikageho - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 7 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Kancelář Raikageho
Návrat nahoru 
Strana 7 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» Dům Raikageho
» Hrobka Sandaime Raikageho

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Země Blesku :: Kumogakure no sato :: Budova Raikageho-
Přejdi na: