Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Kancelář Raikageho

Goto down 
+16
Shu
Tetsuo
Panosh
Yakushi Kabuto
Muteki Gomon
Shiki Takeru
Arame Akiyama
Kurodama Shirome
Narumi Kaname
Ken Kuruima
Sho Terumi
Takeshi Aokawa
kenpachi zaraki
Masaru
Tsunade
In-Admin
20 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Kancelář Raikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 2 EmptyTue Sep 06, 2011 5:39 pm

First topic message reminder :

Zde je Raikage asi čtvrtinu svého času.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com

AutorZpráva
kenpachi zaraki
Jounin
Jounin
kenpachi zaraki


Počet příspěvkù : 43
Narození : 16. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Kancelář Raikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Raikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 2 EmptyMon Oct 17, 2011 2:19 pm

dělal jsem že poslouchám ale jedním uchem to šlo dovnitř a druhým ven.. když jsem postřehl že skončil jenom jsem kývl hlavou protože se mi chtěl šíleně spát... a když už vás mám poslouchat co mám udělat? řekl pohrdavě...
Návrat nahoru Goto down
Masaru
Raikage
Raikage
Masaru


Počet příspěvkù : 149
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue2500/2500Kancelář Raikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (2500/2500)

Kancelář Raikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 2 EmptyMon Oct 17, 2011 2:34 pm

"Postačí opustiť kanceláriu. Príjemný zvyšok dňa," dohovoril som a zasa sa sústredil na papiere.
Návrat nahoru Goto down
kenpachi zaraki
Jounin
Jounin
kenpachi zaraki


Počet příspěvkù : 43
Narození : 16. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Kancelář Raikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Raikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 2 EmptyMon Oct 17, 2011 2:57 pm

moment.. doslechl jsem se o válce s Kiri... nechcete to vyřídit jednou provždya Kiri si přivlastnit? řekl jsem a ani jsem se nehl
Návrat nahoru Goto down
Masaru
Raikage
Raikage
Masaru


Počet příspěvkù : 149
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue2500/2500Kancelář Raikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (2500/2500)

Kancelář Raikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 2 EmptyMon Oct 17, 2011 3:03 pm

Na malý okamih som odpútal pozornosť od papierov.
"Čo presne máš namysli?"
Návrat nahoru Goto down
kenpachi zaraki
Jounin
Jounin
kenpachi zaraki


Počet příspěvkù : 43
Narození : 16. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Kancelář Raikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Raikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 2 EmptyMon Oct 17, 2011 3:11 pm

vy jste zavřený v kanceláři a já jsme s lidma podobnýma mě... Co se těší z boje a když smme se dozvěděli že je válka mezi Kiri a Kumo tak jsme byli dost nadšení.. To je ten důvod proč jsem se přišel prvně a ptal jsem se na misi mimo vesnici i přes mojí minulost.... usmál jsem se a ještě na něco bych se rád zeptal pak se odmlčel a čekla na kageho reakci
Návrat nahoru Goto down
Masaru
Raikage
Raikage
Masaru


Počet příspěvkù : 149
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue2500/2500Kancelář Raikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (2500/2500)

Kancelář Raikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 2 EmptyMon Oct 17, 2011 3:23 pm

"Je zvláštne, že som sa o žiadnej vojne nedopočul. V prípade, že by nám kirigakure oficiálne vyhlásila vojnu, samozrejme by som o tom ako raikage vedel. Vzhľadom na to, že sa tak nestalo, ma už vaše osobné konflikty nezaujímajú. Ako náhle kirigakure prekročí hranice kumo, zaútočíme v plnej sile. Dovtedy nemám v úmysle podnikať žiadne zbytočné kroky. Bojová sila neznamená všetko."
Návrat nahoru Goto down
kenpachi zaraki
Jounin
Jounin
kenpachi zaraki


Počet příspěvkù : 43
Narození : 16. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Kancelář Raikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Raikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 2 EmptyMon Oct 17, 2011 3:31 pm

pousmál jsem se... omlouvám se ... Ale kage který neví o válce dřív než jeho lidé.. Jak chce bránit vesnici... usmál jsem se a provokativně dodal smím odejít?
Návrat nahoru Goto down
Masaru
Raikage
Raikage
Masaru


Počet příspěvkù : 149
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue2500/2500Kancelář Raikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (2500/2500)

Kancelář Raikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 2 EmptyMon Oct 17, 2011 3:38 pm

"Zjavne sa snažíš pre vlastné pobavenie vyvolať konflikt. To nie je chovanie shinobiho. Sme v mierovom stave a až do doby, než s nami Kirigakure nezačne vojnu, žiadna nie je. Si prvý, od koho to počujem. Teraz už môžeš ísť, ak sa táto informácia naozaj potvrdí, dám ti za pravdu a postavím ťa do prednej línie."
Návrat nahoru Goto down
kenpachi zaraki
Jounin
Jounin
kenpachi zaraki


Počet příspěvkù : 43
Narození : 16. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Kancelář Raikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Raikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 2 EmptyMon Oct 17, 2011 3:49 pm

usmál se a odešel bude ještě sranda
pomyslel si a zavřel dveře



PS (mimo hru) Mizukage psal v kanceláři že nibi je z kumo a že Kumo vyhlásila kvůli tomu válku...
Návrat nahoru Goto down
Masaru
Raikage
Raikage
Masaru


Počet příspěvkù : 149
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue2500/2500Kancelář Raikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (2500/2500)

Kancelář Raikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 2 EmptyMon Oct 17, 2011 4:03 pm

(Jasné, soráč, dostal som očividne od istého admina zlú informáciu. xD Ale nejako to už uhrajem.)

So stále nemenným výrazom v tvári som sledoval jeho odchod.
Kto by bol povedal, že sa náš malý spor o nibiho do povedomia občanov dostane tak skoro. Potrebujem tu silných ninjov, nemôžem si dovoliť riskovať, že by sa bol nadšene pustil do boja. Všetko má svoj čas, kirigakure zaplatí za svoje skutky. Oficiálne totiž vojna ešte nezačala a ja si nemôžem dovoliť vyslať v čase tejto krízy s akatsuki do boja svoje jednotky.
Návrat nahoru Goto down
kenpachi zaraki
Jounin
Jounin
kenpachi zaraki


Počet příspěvkù : 43
Narození : 16. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Kancelář Raikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Raikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 2 EmptyMon Oct 17, 2011 5:12 pm

přišel ke kageho kanceláři a zakplepal to zas bude doba než otevře pomyslel si a přitom se zaxichtil
Návrat nahoru Goto down
Masaru
Raikage
Raikage
Masaru


Počet příspěvkù : 149
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue2500/2500Kancelář Raikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (2500/2500)

Kancelář Raikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 2 EmptyMon Oct 17, 2011 5:46 pm

Po krátkej chvíli sa dvere otvorili.
"Zdá sa, že som niekomu chýbal."
Návrat nahoru Goto down
kenpachi zaraki
Jounin
Jounin
kenpachi zaraki


Počet příspěvkù : 43
Narození : 16. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Kancelář Raikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Raikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 2 EmptyMon Oct 17, 2011 6:45 pm

zasmál jsem se kage chci svého summona... ale tady v kumo ho nemůžu získat.. Jestli máte strach že něco podělám pošlete někho se mnou... řekl vážnám hlasem
Návrat nahoru Goto down
Takeshi Aokawa
ANBU
ANBU
Takeshi Aokawa


Počet příspěvkù : 21
Narození : 15. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue800/800Kancelář Raikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (800/800)

Kancelář Raikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 2 EmptyMon Oct 17, 2011 6:51 pm

Konečně jsem se odhodlal vejít a pozdravil.''Jdu si tedy pro nějakou misi..''Řekl jsem potišeji a opřel se o zeď.
Návrat nahoru Goto down
Masaru
Raikage
Raikage
Masaru


Počet příspěvkù : 149
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue2500/2500Kancelář Raikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (2500/2500)

Kancelář Raikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 2 EmptyMon Oct 17, 2011 8:30 pm

S miernym úsmevom pod maskou som na nich oboch pohliadol.
Toto by mohlo byť celkom zaujímavé.
Po krátkej intonačnej pauze som sa odhodlal prehovoriť.
"Nuž teda dobre, dávam ti povolenie na istý čas opustiť hranice kumogakure. Pochopiteľne ale nepôjdeš sám. Takeshi, tvoja misia je," na malý okamih som sa odmlčal.
"Postarať sa o to, aby tuto zjazvená tvár nezablúdila a včas trafila do dediny. Očakávam od vás čo najskorší návrat, v prípade, že by sa čokoľvek stalo, buďte v pohotovosti."
Návrat nahoru Goto down
kenpachi zaraki
Jounin
Jounin
kenpachi zaraki


Počet příspěvkù : 43
Narození : 16. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Kancelář Raikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Raikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 2 EmptyMon Oct 17, 2011 8:36 pm

zasmál jsem se díky pak jsme se podíval na toho vedle mě no nevím jak ty ale já jsem připravenej budu u brány nachystanej... a odešel
Návrat nahoru Goto down
Takeshi Aokawa
ANBU
ANBU
Takeshi Aokawa


Počet příspěvkù : 21
Narození : 15. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue800/800Kancelář Raikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (800/800)

Kancelář Raikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 2 EmptyTue Oct 18, 2011 2:52 pm

Chvíly sjem tam ještě postával a sledoval ho a pak se pomalu odklidil ke dveřím.''Arigato'',řekl jsem ještě polohlasně a zmizel k bráně.(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Masaru
Raikage
Raikage
Masaru


Počet příspěvkù : 149
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue2500/2500Kancelář Raikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (2500/2500)

Kancelář Raikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 2 EmptyWed Oct 19, 2011 6:19 pm

Kancelária bola prázdna. Zdá sa, že som pred pár minútami opustil svoje miesto.
Návrat nahoru Goto down
Sho Terumi
Death
Death
Sho Terumi


Počet příspěvkù : 106
Narození : 09. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue1200/1200Kancelář Raikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1200/1200)

Kancelář Raikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 2 EmptySun Oct 23, 2011 3:46 pm

Vešel jsem do budovy a zaklepal na dveře. Jenže nic se nestalo. Ještě mi řekněte, že tu není a já se půjdu zahrabat třeba do betonu! Zkusil jsem to tedy znovu, ale opět jsem se nesetkal se zpětnou reakcí. "Ksoo to se fakt může stát jenom mě!" Zanaříkal jsem a opřel se vedle dveří, snažíc se vymyslet, co udělám dál!
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue995/995Kancelář Raikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (995/995)

Kancelář Raikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 2 EmptySun Oct 23, 2011 3:52 pm

Heem.. veď on.. príde.. snáď.. čo od neho vlastne chceš? spýtala som sa už mojim obviklím veselým tónom hlasu a znova som sa rozžiarila.. za mnou išla taká cestička tenkého ľadu ktorá sa tiahla asi až k bráne Kumogakure no sato.. niekto na schodoch by si asi mal dávať pozor.
Návrat nahoru Goto down
Sho Terumi
Death
Death
Sho Terumi


Počet příspěvkù : 106
Narození : 09. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue1200/1200Kancelář Raikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1200/1200)

Kancelář Raikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 2 EmptySun Oct 23, 2011 3:55 pm

"Jde o vztah mezi Kiri a Kumo... není na tom zrovna nejlépe, proto sem jdu osobně... jinak bych to nechal vyžrat Toshiho!" povzdechl jsem si a podíval se na ní. Aspoň byla zase "normální" xD.
Návrat nahoru Goto down
Masaru
Raikage
Raikage
Masaru


Počet příspěvkù : 149
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue2500/2500Kancelář Raikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (2500/2500)

Kancelář Raikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 2 EmptySun Oct 23, 2011 4:05 pm

Už to vyzeralo, že tam takto budú stáť ešte dlho bez povšimnutia, no z ničoho nič k ním zozadu prišla skupinka ANBU s kunaimi v rukách.
Zbiehali sa zo všetkých strán, až ich konečne obkľúčili. Z dverí vystúpil pravdepodobne ich vodca.
Kancelář Raikageho - Stránka 2 441342_1273764607806_100 Hisaki
"Narušitelia boli zadržaní," prehovoril do mikrofónu s podivným výrazom v tvári a vypulenými očami, čo však nebolo možné rozoznať kvôli jeho okuliarom.
"Mizukage-dono osobne? Takúto návštevu by sme naozaj neboli čakali, obzvlášť pre našu momentálnu situáciu."
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue995/995Kancelář Raikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (995/995)

Kancelář Raikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 2 EmptySun Oct 23, 2011 4:07 pm

Heem.. poobzerala som sa naokolo a len som sa rozžiarila.. mám ich zmraziť? bude to len chvíľočka !! zaškerila som sa .. očividne mi.. vôbec nedochádzalo v akej situácii sa Kiri a Kumo nachádzjaú.. aj keď mi to Mizukage povedal... proste som v týchto veciach bola.. spostá !
Návrat nahoru Goto down
Sho Terumi
Death
Death
Sho Terumi


Počet příspěvkù : 106
Narození : 09. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue1200/1200Kancelář Raikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1200/1200)

Kancelář Raikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 2 EmptySun Oct 23, 2011 4:09 pm

"Klid Yuki, nic nedělej!" zadržel jsem ji rychle a zvedl ruce před sebe v obraném gestu. "Dobrý den, ehmmm... já přišel jsem si o té situaci promluvit s Raikagem, přišlo mi to jako závažná věc, proto jsem přišel osobně!" snažil jsem se objasnit situaci. "Myslíte, že kdybych chtěl něco udělat, jdu sem takhle..?!" roztáhl jsem ruce v gestu, že nic nemám, nic, neumím, nic nedělám xD. "Jen si chci s Raikagem promluvit a rozumně to vyřešit, to je všechno!"
Návrat nahoru Goto down
Masaru
Raikage
Raikage
Masaru


Počet příspěvkù : 149
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue2500/2500Kancelář Raikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (2500/2500)

Kancelář Raikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 2 EmptySun Oct 23, 2011 4:13 pm

Dvaja ANBU sa nezdržali poznámky: "Že vraj rozumne to vyriešiť... s raikagem," to malo na svedomí menší zával nie veľmi hlasného smiechu, ktorý však zastavil ostrý pohľad Hisakiho na dotyčnú skupinku.

Kancelář Raikageho - Stránka 2 441342_1273764607806_100 Hisaki
"Nuž teda dobre, nemám námietky. Avšak, za raikagem pôjdete iba vy, to dievča ostane tu, pod našou kontrolou,"
odpovedal nebojácne.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kancelář Raikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Kancelář Raikageho
Návrat nahoru 
Strana 2 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Dům Raikageho
» Hrobka Sandaime Raikageho

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Země Blesku :: Kumogakure no sato :: Budova Raikageho-
Přejdi na: