Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Kancelář Raikageho

Goto down 
+16
Shu
Tetsuo
Panosh
Yakushi Kabuto
Muteki Gomon
Shiki Takeru
Arame Akiyama
Kurodama Shirome
Narumi Kaname
Ken Kuruima
Sho Terumi
Takeshi Aokawa
kenpachi zaraki
Masaru
Tsunade
In-Admin
20 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Kancelář Raikageho - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 6 EmptyTue Sep 06, 2011 5:39 pm

First topic message reminder :

Zde je Raikage asi čtvrtinu svého času.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com

AutorZpráva
Shiki Takeru
Jounin
Jounin
Shiki Takeru


Počet příspěvkù : 189
Narození : 18. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue600/600Kancelář Raikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (600/600)

Kancelář Raikageho - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 6 EmptySat Nov 19, 2011 11:46 am

Nevěděl jsem, zda Raikage-sama mluví na mě, nebo na příchozího ninju, no následoval jsem ho do kanceláře. Druhý ninja promluvil a já jsem čekal, až skončí, abych mohl začít já.
Návrat nahoru Goto down
Tetsuo
Genin
Genin
Tetsuo


Počet příspěvkù : 43
Narození : 15. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue350/350Kancelář Raikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (350/350)

Kancelář Raikageho - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 6 EmptySat Nov 19, 2011 11:56 am

Je toto možné? Pomyslím si, keď vidím ďalšieho genina, ako vchádza dnu. No potom pokrčím plecami a od nervozity sa začnem prechádzať po chodbe sem a tam.
Návrat nahoru Goto down
Masaru
Raikage
Raikage
Masaru


Počet příspěvkù : 149
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue2500/2500Kancelář Raikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (2500/2500)

Kancelář Raikageho - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 6 EmptySat Nov 19, 2011 12:27 pm

"Najskôr si ešte vypočujem, po čo prišiel požiadať druhý shinobi," prerušil som gennina a dal slovo Shikimu.
"Počúvam."
Návrat nahoru Goto down
Shu
Genin
Genin
Shu


Počet příspěvkù : 24
Narození : 14. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue350/350Kancelář Raikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (350/350)

Kancelář Raikageho - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 6 EmptySat Nov 19, 2011 12:30 pm

Len kývnem hlavou a pozriem na toho Jounina čo stál vedľa mňa.
Návrat nahoru Goto down
Shiki Takeru
Jounin
Jounin
Shiki Takeru


Počet příspěvkù : 189
Narození : 18. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue600/600Kancelář Raikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (600/600)

Kancelář Raikageho - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 6 EmptySat Nov 19, 2011 12:37 pm

Vlastně.. přišel jsem vás o něco požádat Raikage-sama. Promluvil jsem s vážným výrazem. Nevím, zda je to žádost, nebo spíš nabídka, ale setkal jsem se se dvěma geniny, a ti mě, požádali, jestli bych se nestal jejich senseiem. Takže jsem, tu, abych vás požádal o povolení.
Návrat nahoru Goto down
Masaru
Raikage
Raikage
Masaru


Počet příspěvkù : 149
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue2500/2500Kancelář Raikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (2500/2500)

Kancelář Raikageho - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 6 EmptySat Nov 19, 2011 12:47 pm

"V poriadku, len mi na papieri nechaj ich mená. A priber k ním prosím pekne i genina stojaceho vedľa vás (mám namysli Shua xD). Okamžite pre vás mám misiu," prehovoril som.
"Vyrazíte na korytnačí ostrov jinchuuriki loďou. Tam sa skontaktujete s Killer Beem a dohliadnete jak na hachibiho, tak na gobiho. Mám totiž mierne obavy, keďže som dostal informáciu, že Motoi-dono na ostrove nie je. Veľa šťastia."

(Ja teraz musím ísť preč, vrátim sa až večer.)
Návrat nahoru Goto down
Shiki Takeru
Jounin
Jounin
Shiki Takeru


Počet příspěvkù : 189
Narození : 18. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue600/600Kancelář Raikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (600/600)

Kancelář Raikageho - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 6 EmptySat Nov 19, 2011 12:55 pm

Hai! Řekl jsem s radostí v hlase. Napsal jsem na papír jména a odešel z kanceláře. Takže další část týmu? Doufám, že pak budu moct spolupracovat i s Arame.. Napadlo mě pak, ale nechal jsem to být. Nějak se to vyřeší..
Návrat nahoru Goto down
Shu
Genin
Genin
Shu


Počet příspěvkù : 24
Narození : 14. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue350/350Kancelář Raikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (350/350)

Kancelář Raikageho - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 6 EmptySat Nov 19, 2011 12:56 pm

"Ďakujem." poviem, ukloním sa a odídem tiež z kancelárie.
"Tak sensei. Ja som Shusuke Amagai. Ale hovorte mi Shu."poviem rýchlo.
Návrat nahoru Goto down
Tetsuo
Genin
Genin
Tetsuo


Počet příspěvkù : 43
Narození : 15. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue350/350Kancelář Raikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (350/350)

Kancelář Raikageho - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 6 EmptySat Nov 19, 2011 2:02 pm

Keď Shiki vyjde, okamžite k nemu pribehnem a na ďalšieho genina stojaceho vedľa ani nekuknem. "Takže, ako to dopadlo?" spýtal som sa ho s ohromnou radosťou v hlase, pričom som zvieral ruky v päsť a čakal na pozitívnu odpoveď.
Návrat nahoru Goto down
Shiki Takeru
Jounin
Jounin
Shiki Takeru


Počet příspěvkù : 189
Narození : 18. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue600/600Kancelář Raikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (600/600)

Kancelář Raikageho - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 6 EmptySat Nov 19, 2011 6:23 pm

Ahaha... Trochu se usměju, když se ke mě nahrne, no pak odpovím. Jo.. tak od teď jsme tým a jdeme rovnou i na misi. A tady tenhle klučina jde s námi. Ukážu při tom na Shua. Takže.. asi bychom se měli představit, když teď budeme tým. Jmenuju se Shiki Takeru..těší mě. Jinak.. myslím, že bychom měli na tu misi vyrazit co nejdříve, takže když něco potřebujete, zajděte si domů a pak se střetneme u brány.
Návrat nahoru Goto down
Tetsuo
Genin
Genin
Tetsuo


Počet příspěvkù : 43
Narození : 15. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue350/350Kancelář Raikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (350/350)

Kancelář Raikageho - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 6 EmptySat Nov 19, 2011 7:16 pm

S úsmevom na tvári si vypočujem, čo mi hovorí. "Jupí!" začnem vrieskať a v tú chvíľu mi je úplne jednoi, že od Raikageho nás delí iba tenká stena. Od radosti spravím pár premetov a potom skočím na Kotokeho. "Máme to! Máme!" stále sa radujem.
Keď sa trošku skľudním, opäť sa vrátim ku senseiovi. Pritom sa usmejem na Shua. "Takže, čo je to vlastne za misiu?"
Návrat nahoru Goto down
Shu
Genin
Genin
Shu


Počet příspěvkù : 24
Narození : 14. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue350/350Kancelář Raikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (350/350)

Kancelář Raikageho - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 6 EmptySun Nov 20, 2011 11:21 am

"Tak to neviem. Ale nemali by sme strácať čas. Mali by sme už vyraziť."poviem a pritom pozerám zo sensei-a na Tetsua
Návrat nahoru Goto down
Shiki Takeru
Jounin
Jounin
Shiki Takeru


Počet příspěvkù : 189
Narození : 18. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue600/600Kancelář Raikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (600/600)

Kancelář Raikageho - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 6 EmptySun Nov 20, 2011 11:23 am

Máš pravdu.. Ve zkratce máme jen dohlédnout na dva ninji. Takže vyrážíme. Řekl jsem zatím vše a už odcházel směrem k přístavu.

přesun
Návrat nahoru Goto down
Tetsuo
Genin
Genin
Tetsuo


Počet příspěvkù : 43
Narození : 15. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue350/350Kancelář Raikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (350/350)

Kancelář Raikageho - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 6 EmptySun Nov 20, 2011 11:29 am

Usmial som sa. "Ak som sa ešte nepredstavil, som Tetsuo Shi," uškrnul som sa, chytil brata a ťahal som ho za senseiom. (presun)
Návrat nahoru Goto down
Shu
Genin
Genin
Shu


Počet příspěvkù : 24
Narození : 14. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue350/350Kancelář Raikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (350/350)

Kancelář Raikageho - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 6 EmptySun Nov 20, 2011 12:16 pm

Poberal som sa za nimi.(presun)
Návrat nahoru Goto down
Saki Karui
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Saki Karui


Počet příspěvkù : 85
Narození : 22. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue700/700Kancelář Raikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (700/700)

Kancelář Raikageho - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 6 EmptySun Nov 27, 2011 7:49 pm

Saki hľadala a nakoniec našla dvere do kanclu Raikageho zaklopala chvíľu počkala potom otvorila a povedala Dobrý deň . Ja som Saki potulná kunoichi a chcela by som sa opýtať či tu nemáte nejakú prácu za peniaze pre mňa dokážem toho veľa od upratovania cez výpomoc až po zabíjanie tak že to je celkom jedno záleží od odmene a veľmi sa vám poďakujem ak mi niečo dáte pretože Potulný ninjovia teraz nemajú moc práce a pomyslela si najradšej by som bola keby že mi niečo dá za pekné peniaze aby som nebola na mizine
Návrat nahoru Goto down
Masaru
Raikage
Raikage
Masaru


Počet příspěvkù : 149
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue2500/2500Kancelář Raikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (2500/2500)

Kancelář Raikageho - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 6 EmptyMon Nov 28, 2011 6:24 pm

Pohliadol som jej smerom a iba nečinne prizeral. Môj pohľad nevypovedal o ničom dobrom, rozhodne som nemal práve najlepšiu náladu a žiadať o zamestnanie cudzieho človeka mi prišlo viac než drzé.
"Než sa rozhodnem, čo s vami urobím, skúste mi objasniť, v akej finančnej čiastke by sa vaša "odmena" podľa vás mala pohybovať," pokúsil som sa byť čo najslušnejší, hoci mierny nádych sarkazmu som si odpustiť nemohol.
Návrat nahoru Goto down
Saki Karui
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Saki Karui


Počet příspěvkù : 85
Narození : 22. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue700/700Kancelář Raikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (700/700)

Kancelář Raikageho - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 6 EmptyMon Nov 28, 2011 6:36 pm

Podľa toho o akej úlohe sa bavíme ... beriem od 100 - po 1000 Ryo podľa náročnosti úlohy ktorú mi zadáte nebojte za 1000 ryo by som vas ani nepožiadala ... jedine jak by som musela zabiť 20 A - rank nukeninov ale to je jedno chcem sa vás opýtať máte tu niečo pre mňa ? rád budem nápomocná pri hoci akej činnosti .. až na niektoré Povedala Saki aj keď sa cítila docela trápne že tu prišla žiadať o prácu ale v týchto dobách musí toto podstúpiť lebo peňazí je málo Snáď mi niečo dá aby som len tak nechodila ako nejaká leňoška
Návrat nahoru Goto down
Masaru
Raikage
Raikage
Masaru


Počet příspěvkù : 149
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue2500/2500Kancelář Raikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (2500/2500)

Kancelář Raikageho - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 6 EmptyMon Nov 28, 2011 6:41 pm

"Nemám ani len zdanie, čo presne sa na onom mieste deje. Chcem vás totiž poslať na korytnačí ostrov, lokalitu vám zadám v dokumentoch. Pevne verím, že sa tam stalo niečo zlé, no ja skrátka v takomto stave dedinu opustiť nemôžem. Sumu vyplatím až potom, podľa toho, nakoľko úspešní budete a kto bude stáť za útokom. Teraz choďte, mám dnes zlú náladu," podával som jej dokument s momentálnou lokalitou ostrova.
Návrat nahoru Goto down
Saki Karui
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Saki Karui


Počet příspěvkù : 85
Narození : 22. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue700/700Kancelář Raikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (700/700)

Kancelář Raikageho - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 6 EmptyMon Nov 28, 2011 6:49 pm

Hai! povedala Saki zobrala dokument otvorila dvere vyšla von zatvorila a otvorila dokumenty Takže takto to je.Snáď sa tam nič zlé nestalo. pomyslela si Saky no dúfac že tam nepríde po boji ak nejaký boj prebiehal dokumenty si dala do plášťa a dávala pozor aby jej nespadli rozbehla sa von z budovy a šla k bráne (presun)
Návrat nahoru Goto down
Gats
Genin
Genin
Gats


Počet příspěvkù : 3
Narození : 23. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue350/350Kancelář Raikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (350/350)

Kancelář Raikageho - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 6 EmptyThu Dec 01, 2011 8:25 pm

Vojdem do miestnosti. "Dobrý. Ja som nový genin v Kumogakure." Poviem Raikagemu.
Návrat nahoru Goto down
Saki Karui
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Saki Karui


Počet příspěvkù : 85
Narození : 22. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue700/700Kancelář Raikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (700/700)

Kancelář Raikageho - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 6 EmptySun Dec 04, 2011 2:18 pm

Zaklopala na dvere a vošla a povedala Ak si ma nepamätáte som Saki ,šla som na ostrov Jinchuriky stretla som tam Shikiho .. spoločne sme ,,Zabili" nesmrtelného nepriateľa ,mal odseknutú hlavu ale furt rozprával zbraň mal Kosu na lane a nejakou pomocou sa prepojil s niekym .. a vtedy zomrel nejaký genin ... Ten genín mal zranenia a tiekla mu krv ten týpek sa asi s tym geninom prepojil pomocou krvi .. ale to je asi tvrdenie . Keď sme mali toho srá*a dole tak prišiel ďalší ktorý porazil gobiho ale Hachibi ho odohnal a šiel k nám ten jeden sa volal asi Kakuza alebo tak nejak . Bol ako keby poskladaný z nitiek a mal pri sebe potvory ktoré ovládali jednotlivé elementy tento nepriateľ bol silný a však som mu tie potvory zničila ale on ma skoro zabil ale zobral si toho druhého týpka .. jeho telo a jeho hlavu mám vzorku tých nití tak že ak vám to na niečo bude tak si ich zoberte vytiahla nite položila ich na stôl a dodala Teraz Bee-sama bojuje proti loutkarke Choiy .. tak nejak sa volala mám pocit a v stredisku kde je Shiki je nejaký loutkar poviem to na rovinu . Tá nová jinchuriky je asi unesená Akatsuki neviem to na isto ale byť vami tak tam idem a k tomu nemenovanému mam ešte niečo keď som sa ho na niečo opýtala ukázal mi nejaký znak,asi to bude súvisieť s jeho schopnosťami konečne dopovedala Saki a zobrala tušku papier a nakreslila ten náramok čo jej ukázal Hidan s tým že to nejako pomôže a Saki odišla z miestnosti a rýchlo šla von s vesnice

-------------------------------------------Presun------------------------------------------------------
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Jounin
Jounin
Mokuto


Počet příspěvkù : 35
Narození : 08. 12. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue665/665Kancelář Raikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (665/665)

Kancelář Raikageho - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 6 EmptySat Dec 17, 2011 7:52 pm

Mokuto Takahiro

Pomalým krokem jdu ulicí. Nevšímám si kolemjdoucích lidí a na chvíli se zastavím. Sundám si obvaz z očí a pohlédnu na oblohu. Hlavou mi proběhne vzpomínka na rodinu a na jedinou přítelkyni, kterou stratil. Po té si oči znovu zavázal a zamířil jsi to k budově Raikageho. Potřebuji se odreagovat, snad nějakou těžší misí dostanu tyhle myšlenky pryč z hlavy. Řekl jsem si v hlavě a netrvalo dlouho, stál jsem už před Raikageho kanceláří. Pozvedl jsem ruku a lehce jsem zaklepal na dveře a pomalu jsem zatáhl za kliku.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Kancelář Raikageho - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 6 EmptySat Dec 17, 2011 8:23 pm

Raikage
" Mám pro tebe misi ranku A, bližší popis, je to malá osada Banditů, které potřebuji zlikvidovat " Řekl klidně a začal znovu vyplňovat papíry. Ona mise se odehrávala v lese Natsu.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Mokuto
Jounin
Jounin
Mokuto


Počet příspěvkù : 35
Narození : 08. 12. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 6 Left_bar_bleue665/665Kancelář Raikageho - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (665/665)

Kancelář Raikageho - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 6 EmptySun Dec 18, 2011 6:09 pm

Mokuto Takahiro

Jen jsem přikývl a vyšel z jeho kanceláře a rozběhl se z budovy. Probíhal jsem ulicemi k bráně až směrem k lesu. Třída A, to se hodí...aspoň mně to zabaví na nějakou dobu pomyslel jsem si.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kancelář Raikageho - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 6 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Kancelář Raikageho
Návrat nahoru 
Strana 6 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Dům Raikageho
» Hrobka Sandaime Raikageho

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Země Blesku :: Kumogakure no sato :: Budova Raikageho-
Přejdi na: