Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Kancelář Hokageho

Goto down 
+9
Nai
Hyuuga Kiyoshi
Tenshi Gurama
Ichiro Kiosho
Dark
Hanaki
Satoru Daimon
Shiro Hyuuga
In-Admin
13 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Kancelář Hokageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho - Stránka 3 EmptyWed Dec 14, 2011 7:20 pm

First topic message reminder :

Kancelář Hokageho - Stránka 3 Tsunad10

Vlastně prázdná místnost zaplněná spisy a stohy papírů, určených pro ruku Hokage, k podepsání její rukou. Většinou jsou to nervy, hlavně když si spousta ninjů vyžaduje misi, která není na skladě. Nejtěžší je poté všechno sepsat a správně to uložit do spisů a informací, přičemž tyto spisy slouží k vyplňování ninja identifikačních kartiček s rozvedeným informačním obsahem.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com

AutorZpráva
Ichiro Kiosho
Genin
Genin
Ichiro Kiosho


Počet příspěvkù : 82
Narození : 03. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokageho - Stránka 3 Left_bar_bleue350/350Kancelář Hokageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (350/350)

Kancelář Hokageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho - Stránka 3 EmptySat Dec 17, 2011 9:27 am

Takže máme tým.No, jedného máš pred očami.
Návrat nahoru Goto down
Hyuuga Kiyoshi
Chuunin
Chuunin
Hyuuga Kiyoshi


Počet příspěvkù : 302
Narození : 10. 10. 11
Age : 25
Location : Konoha

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokageho - Stránka 3 Left_bar_bleue450/450Kancelář Hokageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (450/450)

Kancelář Hokageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho - Stránka 3 EmptySat Dec 17, 2011 1:49 pm

"Takže nakonec mám tým."
řekl jsem si v duchu.
"Takže já půjdu sledovat ten trénink."
řekl jsem a pokračoval k dveřím.

(Hmm, to máme dobrej tým, velitel je Chuunin, to se mi líbí xD)
Návrat nahoru Goto down
Sokiha Hoozuki
Chuunin
Chuunin
Sokiha Hoozuki


Počet příspěvkù : 33
Narození : 14. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokageho - Stránka 3 Left_bar_bleue500/500Kancelář Hokageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (500/500)

Kancelář Hokageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho - Stránka 3 EmptySat Dec 17, 2011 2:30 pm

všichni tři jdem chodbami nahoru ke kenceláři kde je Hokage...ještě jednou se ujistím že mám svitek..."zatim to de hladce co?.." otočil jsem se na ty dva...."doufám že to bude i při cestě zpět"
Všichni jsme došli před dveře kanceláře...otočim se jestli jsme všichni a potom zaklepu...ted jen čekám na odezvu...
Návrat nahoru Goto down
Sentoi
Jounin
Jounin
Sentoi


Počet příspěvkù : 177
Narození : 05. 11. 11
Location : Chomutov

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokageho - Stránka 3 Left_bar_bleue600/600Kancelář Hokageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (600/600)

Kancelář Hokageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho - Stránka 3 EmptySat Dec 17, 2011 2:45 pm

Vzal jsem si od Sokiny ten svitek a čekal jsem před kanceláří po chvíly jsem sám otevřel a řekl jsem dobrý den Hokage tady máte zprávu od Mizukage.

Svitek:
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Hanaki
Hokage
Hokage
Hanaki


Počet příspěvkù : 375
Narození : 07. 10. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokageho - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Kancelář Hokageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Hokageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho - Stránka 3 EmptySat Dec 17, 2011 7:45 pm

Usmála jsem se a přikývla jsem, když jsem přečetla svitek.
Nechtěla jsem, aby měla Konoha nepřátele, takže jsem tu smlouvu chtěla podepsat.
Slyšela jsem zvláštní zvuky.
Ohlédla jsem se za sebe, kde bylo náměstí.
"Jak se sem...?!"
řekla jsem rychle.
Všichni si mohli všimnout, že něco není v pořádku.
Rychle jsem vstala ze židle, otevřela jsem okno a vyskočila jsem ven na náměstí.
*Jak to, že nepřišlo hlášení?!*
pomyslela jsem si.
Návrat nahoru Goto down
Hyuuga Kiyoshi
Chuunin
Chuunin
Hyuuga Kiyoshi


Počet příspěvkù : 302
Narození : 10. 10. 11
Age : 25
Location : Konoha

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokageho - Stránka 3 Left_bar_bleue450/450Kancelář Hokageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (450/450)

Kancelář Hokageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho - Stránka 3 EmptySat Dec 17, 2011 8:01 pm

Při mém odchodu najednou Hokage odešla.
Já jsem jí následoval.
(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Hanaki
Hokage
Hokage
Hanaki


Počet příspěvkù : 375
Narození : 07. 10. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokageho - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Kancelář Hokageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Hokageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho - Stránka 3 EmptySat Dec 17, 2011 8:45 pm

Skočila jsem dovnitř otevřeným oknem.
Začala jsem ve stole štrachat dokumenty a informace.
Házela jsem všechno nepotřebné ven ze skříně.
Ale nemohla jsem nic najít.
Žádné informace o nich tu nebyly.
"Kso."
řekla jsem a vyskočila jsem zase ven.
Chtěla jsem ochránit, co nejvíce lidí.
*Shiro-chan.*
proběhlo mi hlavou.
Běžela jsem na cvičiště.
Návrat nahoru Goto down
Sentoi
Jounin
Jounin
Sentoi


Počet příspěvkù : 177
Narození : 05. 11. 11
Location : Chomutov

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokageho - Stránka 3 Left_bar_bleue600/600Kancelář Hokageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (600/600)

Kancelář Hokageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho - Stránka 3 EmptySat Dec 17, 2011 9:30 pm

Jen jsem se nevěřícně díval na Hokage Co se stalo Kdo tu je?Zhrozeně jsem se podíval na Hokage.
Běžel jsem vedle Hokage vysvětlíte mi už co se stalo?
Stále jsem se zhrozeně koukal na Hokage.
Návrat nahoru Goto down
Sokiha Hoozuki
Chuunin
Chuunin
Sokiha Hoozuki


Počet příspěvkù : 33
Narození : 14. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokageho - Stránka 3 Left_bar_bleue500/500Kancelář Hokageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (500/500)

Kancelář Hokageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho - Stránka 3 EmptySat Dec 17, 2011 9:42 pm

Stál jsem na chodbě a viděl co se děje ve vnitř místnosti...nechápal jsem to..*Hokage je tak rozrušená...cose děje?* ona jev zuřivě něco hledala a pak vyskočila oknem a Sentoi za ní..."sakra co se to děje?...Sentoi kam jdeš?...tohle už není naše mise...sakra" křikl jsem a celý znervozněl....okamžitě vběhl do místnosti a oknem ven * kam běžíte...co se děje?...*
Návrat nahoru Goto down
Ichiro Kiosho
Genin
Genin
Ichiro Kiosho


Počet příspěvkù : 82
Narození : 03. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokageho - Stránka 3 Left_bar_bleue350/350Kancelář Hokageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (350/350)

Kancelář Hokageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho - Stránka 3 EmptySun Dec 18, 2011 10:41 am

Vybehol som von.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Uzumaki Aiko
Genin
Genin
Uzumaki Aiko


Počet příspěvkù : 17
Narození : 13. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokageho - Stránka 3 Left_bar_bleue300/300Kancelář Hokageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (300/300)

Kancelář Hokageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho - Stránka 3 EmptySun Dec 18, 2011 12:46 pm

Počul som divné zvuky a cítil som otrasy ktoré neboli normálne. Niečo je zle! Žeby na Konohu niekto útočí?! Premýšľal som a rýchlo som vybehol von z budovy a položil som ruku na zem. Sústredil som sa na otrasy a zistil som, kde to je. Potom som sa rozbehol k miestu určenia. Zrazu som zacítil mohutnú vlnu ktorá ma zmietla takisto ako aj celú Konohu. Nejakým šťastím sa mi podarilo prežiť. Postavil som sa a snažil som sa zistiť kde som. Keď som zistil, že stojím na troskách udrel som päsťou do zeme. Sakra!! Čo sa to deje!? Zistil som, že celá Konoha je v troskách. Cítil som, že mi po hlave tečie krv. Ignoroval som to a utekal som na miesto kde som cítil otrasy. Pravdepodobne sa tam bojovalo.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokageho - Stránka 3 Left_bar_bleue800/800Kancelář Hokageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (800/800)

Kancelář Hokageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho - Stránka 3 EmptyThu Dec 22, 2011 5:46 pm

Špeciálny poštový holub s pečaťou Chuninskych skúšok dorazil do kancelárie Hokage. V správe sa písalo že pôvodné fámy o skúške v Kiri boli lži a nová a pravá skúška sa odohrá v Yukigakure.

/// https://nsnn.forumczech.com/t843-chuninska-skuska ///
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kancelář Hokageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Kancelář Hokageho
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Dům Hokageho
» Kancelář Hokageho

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Země Ohně :: Konohagakure no Sato :: Budova Hokageho-
Přejdi na: