Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Kancelář Hokageho

Goto down 
+9
Nai
Hyuuga Kiyoshi
Tenshi Gurama
Ichiro Kiosho
Dark
Hanaki
Satoru Daimon
Shiro Hyuuga
In-Admin
13 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Kancelář Hokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho - Stránka 2 EmptyWed Dec 14, 2011 7:20 pm

First topic message reminder :

Kancelář Hokageho - Stránka 2 Tsunad10

Vlastně prázdná místnost zaplněná spisy a stohy papírů, určených pro ruku Hokage, k podepsání její rukou. Většinou jsou to nervy, hlavně když si spousta ninjů vyžaduje misi, která není na skladě. Nejtěžší je poté všechno sepsat a správně to uložit do spisů a informací, přičemž tyto spisy slouží k vyplňování ninja identifikačních kartiček s rozvedeným informačním obsahem.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com

AutorZpráva
Hanaki
Hokage
Hokage
Hanaki


Počet příspěvkù : 375
Narození : 07. 10. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokageho - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Kancelář Hokageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Hokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho - Stránka 2 EmptyFri Dec 16, 2011 3:18 pm

"Já nevím, Kiyoshi.
Jenom mám divný pocit.
"
pak mě zaskočila Kiyoshiho otázka.
Ale jenom jsem se usmála.
"Neboj se o ně.
Poslala jsem s nimi ochranu
."
řekla jsem.
Návrat nahoru Goto down
Tenshi Gurama
Chuunin
Chuunin
Tenshi Gurama


Počet příspěvkù : 50
Narození : 25. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokageho - Stránka 2 Left_bar_bleue350/350Kancelář Hokageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (350/350)

Kancelář Hokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho - Stránka 2 EmptyFri Dec 16, 2011 4:08 pm

Vstúpil som dnu.Hokage-sama, prišiel som vám oznámiť, že sme sem prišli na pár dní.Je to cvičná evakuácia ktorú nariadil Tsuchikage.
Návrat nahoru Goto down
http://tgnw.slovakforum.net/
Hanaki
Hokage
Hokage
Hanaki


Počet příspěvkù : 375
Narození : 07. 10. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokageho - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Kancelář Hokageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Hokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho - Stránka 2 EmptyFri Dec 16, 2011 4:28 pm

Přišel tam nějaký kluk.
Bylo vidět, že není z Konohy.
Ale pak začal mluvit.
Můj úsměv pomalu mizel a já přestala dýchat.
Nevydávala jsem žádné zvuky a cítila jsem, jako by se mi úplně zastavilo srdce.
Můj obličej začal mít červenou barvu
Návrat nahoru Goto down
Tenshi Gurama
Chuunin
Chuunin
Tenshi Gurama


Počet příspěvkù : 50
Narození : 25. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokageho - Stránka 2 Left_bar_bleue350/350Kancelář Hokageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (350/350)

Kancelář Hokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho - Stránka 2 EmptyFri Dec 16, 2011 4:31 pm

Všimol som si, že zčervenala.Ja... ja len aby neboli komplikácie.Nevedel som čo príde no nemal som veľmi dobrí pocit.
Návrat nahoru Goto down
http://tgnw.slovakforum.net/
Hanaki
Hokage
Hokage
Hanaki


Počet příspěvkù : 375
Narození : 07. 10. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokageho - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Kancelář Hokageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Hokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho - Stránka 2 EmptyFri Dec 16, 2011 4:41 pm

Párkrát jsem se nadechla.
Můj obličej už nabíral fialovou barvu, ale teď se pomalu začal vracet do normálu.
Začala jsem vydávat podivné tiché zvuky.
"H-h-h-h-hai."
řekla jsem a dívala jsem na toho kluka pohledem: nejsi mimozemšťan?.
"J-j-jenom bys měl vědět, že....."
následovala opravdu dlouhá odmlka a já jsem bouchla hlavou několikrát o stůl.
Následně jsem si hlavu podepřela.
"My taky provádíme........ cvičnou evakuaci, ale v osadě Shousen."
řekla jsem a několikrát jsem se z hluboka nadechla a vydechla.
"Jestli se chcete přesunout tam, můžete."
řekla jsem s poněkud rudým obličejem.
Návrat nahoru Goto down
Tenshi Gurama
Chuunin
Chuunin
Tenshi Gurama


Počet příspěvkù : 50
Narození : 25. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokageho - Stránka 2 Left_bar_bleue350/350Kancelář Hokageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (350/350)

Kancelář Hokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho - Stránka 2 EmptyFri Dec 16, 2011 4:51 pm

Čo? Aj oni majú cvičnú evakuáciu?Tak, keď vám to nebude prekážať.Pomaly som zacítil slabosť.Ale poď bude sranda.Zasa to moje KG.Áno zasa ja.
Návrat nahoru Goto down
http://tgnw.slovakforum.net/
Hanaki
Hokage
Hokage
Hanaki


Počet příspěvkù : 375
Narození : 07. 10. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokageho - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Kancelář Hokageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Hokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho - Stránka 2 EmptyFri Dec 16, 2011 5:07 pm

Opřela jsem si lokty o stůl a rukama jsem si zajela do vlasů.
"Ne."
řekla jsem a dívala jsem se na stůl.
Na čele jsem měla modřinu od toho, jak jsem bouchala hlavou o stůl.
Jednou rukou jsem si tu modřinu začala mnout.
*Udělal to Tsuchikage schválně.*
pomyslela jsem si a zaťala jsem zuby.
"Jenom, bude někdo muset vysvětli Feudálnímu pánovi, o co jde."
řekla jsem s povzdechem.
Návrat nahoru Goto down
Tenshi Gurama
Chuunin
Chuunin
Tenshi Gurama


Počet příspěvkù : 50
Narození : 25. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokageho - Stránka 2 Left_bar_bleue350/350Kancelář Hokageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (350/350)

Kancelář Hokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho - Stránka 2 EmptyFri Dec 16, 2011 5:11 pm

Dobre ja mu to zdelím.No tak už vipadnime.Začal mi lezť z rukáva a zas som ho stiahol.Prestaň.Ešte nie.Tak ja pôjdem.Vyšiel som von dverami.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
http://tgnw.slovakforum.net/
Shiro Hyuuga

Shiro Hyuuga


Počet příspěvkù : 125
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokageho - Stránka 2 Left_bar_bleue350/350Kancelář Hokageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (350/350)

Kancelář Hokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho - Stránka 2 EmptyFri Dec 16, 2011 6:29 pm

Podišla som zozadu k Hanaki a len som jej položila ruky na plecia.
Netráp sa Hanaki-chan, bude to v poriadku.
Usmiala som sa na ňu a skúsila som jemnou masážou, odbúrať jej stres v ktorom sa od pohľadu nachádzala.. no aspoň sa mi zo zdalo.
Návrat nahoru Goto down
Hyuuga Kiyoshi
Chuunin
Chuunin
Hyuuga Kiyoshi


Počet příspěvkù : 302
Narození : 10. 10. 11
Age : 25
Location : Konoha

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokageho - Stránka 2 Left_bar_bleue450/450Kancelář Hokageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (450/450)

Kancelář Hokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho - Stránka 2 EmptyFri Dec 16, 2011 6:34 pm

*Divný týpek*
pomyslel jsem si.
"Hanaki-san, neměla by jste si odpočinout?"
zeptal jsem se jí.
"Já bych to tu za vás dodělal."
dodal jsem.
Návrat nahoru Goto down
Hanaki
Hokage
Hokage
Hanaki


Počet příspěvkù : 375
Narození : 07. 10. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokageho - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Kancelář Hokageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Hokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho - Stránka 2 EmptyFri Dec 16, 2011 6:48 pm

"Arigato, Shiro."
řekla jsem a pak jsem už jen zavřela oči.
Bylo to uklidňující.
"Jsem v pořádku, Kiyoshi.
Jenom, příjde mi docela zvláštní, že Tsuchikage zrovna teď chce udělat cvičnou evakuaci.
A taky, proč v Konoze?
"
přemýšlela jsem nahlas.
Vlastně jsem si nemyslela, že by na nás Iwa chtěla zaútočit.
Návrat nahoru Goto down
Nai
Jounin
Jounin
Nai


Počet příspěvkù : 29
Narození : 26. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokageho - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Kancelář Hokageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Hokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho - Stránka 2 EmptyFri Dec 16, 2011 6:48 pm

Nai

Svým normálním tempem plným chladu a bezcitnosti jsem kráčela po šedivě zbarvených kamenných schodech, točících se do druhého patra. Přemýšlela jsem o svém minulém životě, ale to bylo pro mou povahu- podivné. Došla jsem k dřevěným dveřím, zatímco bez zaklepání jsem vlezla dovnitř. Danzou-sama mi dal svou důvěru, proto nesmím v ničem sklamat. Měla jsem úsměv na tváři, který okamžitě po příchodu do místnosti opadl. Jen suše jsem se zeptala. " Hokage-dono, nemáte nějakou práci ? " Pronesla jsem hlasem nelítostného vraha, odhodlaným zabít cokoliv a kohokoliv, na koho jen Hokage, či Danzou-sama ukáže ...
Návrat nahoru Goto down
Hyuuga Kiyoshi
Chuunin
Chuunin
Hyuuga Kiyoshi


Počet příspěvkù : 302
Narození : 10. 10. 11
Age : 25
Location : Konoha

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokageho - Stránka 2 Left_bar_bleue450/450Kancelář Hokageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (450/450)

Kancelář Hokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho - Stránka 2 EmptyFri Dec 16, 2011 6:50 pm

Dovnitř vešla žena.
Moc jsem si jí nevšímal.
"Hanaki-san, mám ho jít sledovat?"
zeptal jsem se.
Chtělo se mi něco udělat.
Návrat nahoru Goto down
Shiro Hyuuga

Shiro Hyuuga


Počet příspěvkù : 125
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokageho - Stránka 2 Left_bar_bleue350/350Kancelář Hokageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (350/350)

Kancelář Hokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho - Stránka 2 EmptyFri Dec 16, 2011 7:09 pm

Uhm.. nemáš zač.
Pusmiala som sa a len som v masáži pokračovala.
Vypočula som si jej starosti, tiež ma to napadlo no, čo sa dalo robiť?
Keby zaútočili.. boli by sme v nevýhode... aj keď sa nachádzame v Konohe.
pomyslela som si no o chvíľku do miestnosti vošla nejaká žena.
Zaregistrovala som ju už pred tým no nevenovala som jej moc pozornosti.
Návrat nahoru Goto down
Hanaki
Hokage
Hokage
Hanaki


Počet příspěvkù : 375
Narození : 07. 10. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokageho - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Kancelář Hokageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Hokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho - Stránka 2 EmptyFri Dec 16, 2011 7:26 pm

"Kiyoshi, věř mi, jsou to jenom moje přehnané obavy."
řekla jsem s úsměvem.
Podívala jsem se na nově příchozí dívku.
"H-hai, mám tu pro tebe tým."
řekla jsem a podala jsem Nai papíry.
V týmu:
Satoru Daimon, Shiro Hyuuga, Inuzuka Shinsuke
Návrat nahoru Goto down
Nai
Jounin
Jounin
Nai


Počet příspěvkù : 29
Narození : 26. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokageho - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Kancelář Hokageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Hokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho - Stránka 2 EmptyFri Dec 16, 2011 7:36 pm

Nai

Jen tiše jsem mlčela a převzala papíry. Když můj pohled spočinul na těch ošuntělých listech, myslela jsem, že Hokage jednu schytá. Jen jsem jazykem přejela přes zuby a na podpatku se otočila. Hluboce jsem se nadechla. " Takže mi dáváte na starost ono " Bílé nebeské oko " ? " Usmála jsem se při zastavení ve dveřích, kde jsem pronesla tuto řečnickou otázku. Na odpověď jsem nečekala a vydala se na tréninková pole, kde jsem čekala na ty tři Geniny, které jsem měla naučit být Shinobi.
Přesun
Návrat nahoru Goto down
Hyuuga Kiyoshi
Chuunin
Chuunin
Hyuuga Kiyoshi


Počet příspěvkù : 302
Narození : 10. 10. 11
Age : 25
Location : Konoha

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokageho - Stránka 2 Left_bar_bleue450/450Kancelář Hokageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (450/450)

Kancelář Hokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho - Stránka 2 EmptyFri Dec 16, 2011 7:49 pm

"A je tu vůbec něco, co můžu udělat?"
zeptal jsem se otráveně.
Potom jsem se usmál.
Návrat nahoru Goto down
Hanaki
Hokage
Hokage
Hanaki


Počet příspěvkù : 375
Narození : 07. 10. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokageho - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Kancelář Hokageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Hokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho - Stránka 2 EmptyFri Dec 16, 2011 7:52 pm

"Vlastně budu ráda, když budeš sledovat trénink, který ... bude řídit Nai.
Nevěřím Danzoovi a Nai taky moc ne.
A navíc jsem... přidělila Shiro k ní do týmu na Danzovo doporučení
."
řekla jsem sklesle.
Nechtěla jsem, aby se Shiro něco stalo a kdyby Kiyoshi viděl nebezpečí, určitě by zakročil.
Návrat nahoru Goto down
Hyuuga Kiyoshi
Chuunin
Chuunin
Hyuuga Kiyoshi


Počet příspěvkù : 302
Narození : 10. 10. 11
Age : 25
Location : Konoha

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokageho - Stránka 2 Left_bar_bleue450/450Kancelář Hokageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (450/450)

Kancelář Hokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho - Stránka 2 EmptyFri Dec 16, 2011 7:54 pm

"Hai."
řekl jsem a můj úsměv náhle pominul.

(A a můj tým? Dostanu ho na narozky? xD)
Návrat nahoru Goto down
Hanaki
Hokage
Hokage
Hanaki


Počet příspěvkù : 375
Narození : 07. 10. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokageho - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Kancelář Hokageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Hokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho - Stránka 2 EmptyFri Dec 16, 2011 8:04 pm

/Kiyoshi, jistě víš, že mám mnoho práce a kdyby se mě každý ptal To dostanu tým na narozky, asi bych se zbláznila, kdy máš narozky? jestli je máš někdy v lednu, tak možná xD, ale možná, že ho dostaneš, až skončí ta cvičná evakuace, kdo ví /
Návrat nahoru Goto down
Hyuuga Kiyoshi
Chuunin
Chuunin
Hyuuga Kiyoshi


Počet příspěvkù : 302
Narození : 10. 10. 11
Age : 25
Location : Konoha

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokageho - Stránka 2 Left_bar_bleue450/450Kancelář Hokageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (450/450)

Kancelář Hokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho - Stránka 2 EmptyFri Dec 16, 2011 8:38 pm

(aha xD)
Návrat nahoru Goto down
Hanaki
Hokage
Hokage
Hanaki


Počet příspěvkù : 375
Narození : 07. 10. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokageho - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Kancelář Hokageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Hokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho - Stránka 2 EmptyFri Dec 16, 2011 8:59 pm

"Kiyoshi, ty nemáš tým, že?
A většina lidí je v osadě Shousen
."
povzdechla jsem si.
"Prozatím tě přiděluji do týmu, kde je sensei Nai.
Až se ostatní vrátí, přeřadím tě do tvého oficiálního týmu.
Do té doby... bude tým pod vedením Nai, zároveň tvůj tým a Nai bude tvůj sensei
."
řekla jsem a mírně jsem se usmála.
Návrat nahoru Goto down
Uzumaki Aiko
Genin
Genin
Uzumaki Aiko


Počet příspěvkù : 17
Narození : 13. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokageho - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Kancelář Hokageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)

Kancelář Hokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho - Stránka 2 EmptyFri Dec 16, 2011 9:37 pm

Kráčal som ulicami Konohy. Môj pohľad smeroval rovno predo mňa. Smeroval som k budove Hokageho. Kráčal som a riadil som sa vibráciami ktoré som vytváral. Mal som bosé nohy. Bola celkom zima. No to mi nevadilo... bol som zvyknutý, pretože som si na to, že som chodil bosí už zvykol. Cítil som pred sebou budovu ku ktorej som smeroval. Prišiel som pri budovu a na chvíľu som sa zastavil. Potom som vošiel do budovy. Kráčal som hore po schodoch a premýšľal som, či mi Hokage dá tým, alebo poviem, že je to zbytočne, pretože som slepý. Dúfal som, že ma len tak neodpíše ako nejakú pokazenú vec. Chcel som pomáhať druhým. Stál som pri dverách a pozeral som priamo na ne. Zaklopal som a vošiel som dnu. Môj zrak sa obrátil na slečnu Hokage aj keď som ju nemohol vidieť. Počul som, že je pekná. Bolo mi trošku ľúto, že ju nemôžem vidieť. Ale aký taký obraz som v hlave mal. Vedel som ako približne vypadá. Dobrý deň, Hokage-sama. Som Aiko Uzumaki a chcel som vás požiadať, aby ste ma pridelili do týmu. O tom, že som slepý som jej ani nehovoril. Možno to už vedela z papierov. Ak nie mohla si to všimnúť z môjho pohľadu. A z mojich očí. Len som ticho stál a čakal som na odpoveď. Ešte som sa usmial aby som nevypadal ako blbec keď som na ňu tak pozeral.
Návrat nahoru Goto down
Hanaki
Hokage
Hokage
Hanaki


Počet příspěvkù : 375
Narození : 07. 10. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokageho - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Kancelář Hokageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Hokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho - Stránka 2 EmptyFri Dec 16, 2011 10:01 pm

"Jistě."
řekla jsem milým tónem.
Dívala jsem se na nějaké papíry.
"Ehm... jenom je trochu problém, že je většina ninjů v osadě Shousen.
Ale, tvůj tým se skládá z :
Hyuuga Kiyoshi, Ichiro Kiosho a tvůj sensei bude Inari Nadare.
Je to sice chuunin, ale myslím, že je dost silný
."
řekla jsem mile a usmála jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Uzumaki Aiko
Genin
Genin
Uzumaki Aiko


Počet příspěvkù : 17
Narození : 13. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokageho - Stránka 2 Left_bar_bleue300/300Kancelář Hokageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (300/300)

Kancelář Hokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho - Stránka 2 EmptyFri Dec 16, 2011 10:13 pm

Neprítomne som prikývol a usmial som sa. Som rád, že budem znova trénovať, a že budem mať tým. Arigato, Hokage-sama. Povedal som a zatváril som sa trochu smutne. Chýbalo mi to, že nemôžem vidieť dievčatá. Otočil som sa a potom som sa pomaly dal na odchod. Len som si ešte raz vytvoril obraz Hokage v hlave. Potom som sa ale otočil naspäť na Hokage. A kde ich asi nájdem? Spýtal som sa mimo a v ruke som už držal kľučku od dverí.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kancelář Hokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Kancelář Hokageho
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Dům Hokageho
» Kancelář Hokageho

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Země Ohně :: Konohagakure no Sato :: Budova Hokageho-
Přejdi na: