Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Kancelář Hokageho

Goto down 
+26
Takeru Takahashi
Gillus-kun
Kagami
Uzumaki Naruto
Shizuka Yoru
Zoban
Masaru
Yakushi Kabuto
Hyuuga Kiyoshi
Hanaki
Itachi Uchiha
Lein Amada
Daisuke Maeda
Kishin Midori
Hyuuga Neji
Neome
Tsunade
Inzuka Ashi
Takeshi Kesshouryuu
joukuu
Sabaku no Gaara
Ferii Fey
Manami Suzu
Hatake Kakashi
Kitaru D. Sora
In-Admin
30 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Kancelář Hokageho Empty
PříspěvekPředmět: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho EmptyFri Sep 02, 2011 4:07 pm

Zde většinou sedí Hokage a vyplňuje spisy a zadává pár ninjům mise.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Kitaru D. Sora
ANBU
ANBU
Kitaru D. Sora


Počet příspěvkù : 72
Narození : 13. 09. 11

Kancelář Hokageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho EmptyWed Sep 14, 2011 6:24 pm

Den na to co jsem splnil misi v Anbu jednotce jsem se rozhodl,že zkusím misi od Hokageho.Náš pán v Anbu jednotce byl příliš unavený na to,abych ho já rušil.Vstoupil jsem do budovy,kde sídlil Hokage a nasadil si slamák.Nasadil si usměvavý výraz a lehce zaklepal pravou rukou na dveře.Byl jsem nervozní,protože 2 roky jsem Hokage neviděl,neboť mi lidé v Anbu dostáváme rozkazy od našich "mistrů v anbu".
Návrat nahoru Goto down
Hatake Kakashi
Jounin
Jounin
Hatake Kakashi


Počet příspěvkù : 13
Narození : 01. 09. 11

Kancelář Hokageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho EmptyWed Sep 14, 2011 6:28 pm

Příjdu a zaklepu na dveře
Návrat nahoru Goto down
Kitaru D. Sora
ANBU
ANBU
Kitaru D. Sora


Počet příspěvkù : 72
Narození : 13. 09. 11

Kancelář Hokageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho EmptyWed Sep 14, 2011 6:40 pm

Uviděl jsem nově příchozí osobu a všiml si,že se přede mě nacpala.Jediné co jsem udělal je že jsem odstoupil a stoupl si za něj,aby nevznikl zbytečný konflikt.Podíval jsem se na něj,jenže nebylo moc co vidět.Tvář měl zakrytou maskou a byl oblečený jako shinobi z Konohy.Jediné co jsem udělal je že jsem se na něj pousmál.
Návrat nahoru Goto down
Hatake Kakashi
Jounin
Jounin
Hatake Kakashi


Počet příspěvkù : 13
Narození : 01. 09. 11

Kancelář Hokageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho EmptyWed Sep 14, 2011 7:21 pm

Ou promiň byl jsi tu první. řeknu a vytáhnu si knížku a začnu si číst

Kancelář Hokageho 0052
Návrat nahoru Goto down
Kitaru D. Sora
ANBU
ANBU
Kitaru D. Sora


Počet příspěvkù : 72
Narození : 13. 09. 11

Kancelář Hokageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho EmptyWed Sep 14, 2011 7:24 pm

V pořádku jestli spěcháte klidně jděte přede mě.Lehce jsem začal zkoumat očima co to čte.Držel to tak zvláště,že jsem se nemohl kouknout na celý nadpis obalu.Jediné co jsem viděl byl kousek dívky na obalu.MMm strejdo co to čtete?
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Kancelář Hokageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho EmptyWed Sep 14, 2011 7:28 pm

Přišel
" Cya Kitaru ...máme přijít do Lesa Smrti" řekne a otočí se na Kakashiho
" Ahoj ... Ty máš odnést do Suny Kazekagemu tenhle svitek s pár Jutsu ..." řekl hodil mu svitek a odešel
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Hatake Kakashi
Jounin
Jounin
Hatake Kakashi


Počet příspěvkù : 13
Narození : 01. 09. 11

Kancelář Hokageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho EmptyWed Sep 14, 2011 7:30 pm

Nejlepší knížku na světě


Kancelář Hokageho 0056

Icha Icha Paradise!
Spoiler:

Dobře řeknu a odcházím.(přesun)


Naposledy upravil Hatake Kakashi dne Wed Sep 14, 2011 7:34 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Kitaru D. Sora
ANBU
ANBU
Kitaru D. Sora


Počet příspěvkù : 72
Narození : 13. 09. 11

Kancelář Hokageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho EmptyWed Sep 14, 2011 7:32 pm

Jen jsem se pousmál na reakci toho muže a zasmál se"Takže Ero knížka?"V tom momentě jsem zaslyšel nové příchozí osobu a otočil jsem na něj.To co právě řekl mě zmátlo a můj pohled zvážněl."Ahoj Tenshi a co tam teď máme volno ne?"Řekl jsem skleslým hlasem a otočil se na zamaskovaného muže"Doufám že se ještě potkáme strejdo"Otočil jsem se zase xD na Kitara a pousmál se a šel za ním.
Návrat nahoru Goto down
Kitaru D. Sora
ANBU
ANBU
Kitaru D. Sora


Počet příspěvkù : 72
Narození : 13. 09. 11

Kancelář Hokageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho EmptyFri Sep 16, 2011 7:18 pm

Se slečnama jsme došli do budovy před sídlo Hokageho.Lehce jsem se pousmál a podíval se na okolo."Jo až tu budu sídlit já tak jsem dám víc stromů"Pyšně jsem prohlásil a otevřel dveře.Došli jsem před dveře Hokageho a zaklepal jsem.S děvčaty jsme čekaly na nějakou odpověď."Tak co zatím říkáte na Konohu?
Návrat nahoru Goto down
Manami Suzu
Chuunin
Chuunin
Manami Suzu


Počet příspěvkù : 108
Narození : 10. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokageho Left_bar_bleue550/550Kancelář Hokageho Empty_bar_bleue  (550/550)

Kancelář Hokageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho EmptySat Sep 17, 2011 12:55 pm

Nějak mě dotáhli k budově Hokageho, ani jsem nestihla obdivovat krásu okolí. Zastavila jsem se až u nich a ten provázek na zápěstí už ignorovala.
"Říkala bych toho na ní hodně, kdybych z ní něco viděla.." Ušklíbla jsem se a pak zavrtěla hlavou. "Ne, zatím je krásná, ale jsem zvyklá na svůj domov, asi jako každý.." Podotkla jsem a zazubila se. Odfoukla jsem si vlasy z čela a sledovala zavřené dveře od kanceláře.
Návrat nahoru Goto down
Kitaru D. Sora
ANBU
ANBU
Kitaru D. Sora


Počet příspěvkù : 72
Narození : 13. 09. 11

Kancelář Hokageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho EmptySat Sep 17, 2011 12:59 pm

Že by tu zas Hokage-sama nebyl?Podivil jsem se a chytl za bradu."Nooooooooo pokuď tu není tak co teď slečny?"Podrbal jsem se na hlavě a přemýšlel jestli mám něco navrhnout nebo jít svou cestou do anbu centrály vzít si nějakou misy,pak to zajíst a zapít.Po přemýšlení o jídle mi z pusy tekly sliny a zakručelo bříško.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Kancelář Hokageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho EmptySat Sep 17, 2011 1:17 pm

Tsunade
"Jsou odemčené ... můžete vstoupit ..." řekla
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Ferii Fey
Genin
Genin
Ferii Fey


Počet příspěvkù : 209
Narození : 10. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokageho Left_bar_bleue400/400Kancelář Hokageho Empty_bar_bleue  (400/400)

Kancelář Hokageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho EmptySat Sep 17, 2011 1:56 pm

"Ummmm asi bychom měli jít dovnitř!" podotkla jsem zamyšleně a sundala provázek z Manamina zápěstá a zavázala si jej na své. Dívala jsem se na dveře a čekala, jestli půjdou oni, nebo mám jít já.
Návrat nahoru Goto down
Kitaru D. Sora
ANBU
ANBU
Kitaru D. Sora


Počet příspěvkù : 72
Narození : 13. 09. 11

Kancelář Hokageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho EmptySat Sep 17, 2011 2:06 pm

Otevřel jsem dveře a nechal slečny projít první dovnitř,hned po nich jsem vstoupil já a viděl za stolem sedět velkou ženu v historii světa shinobi.Byl to legendární sannin a nejlepší medic v ninja světe velká Tsunade.Lehce jsem se uklonil na znak své úcty k ní"Zdravím babčo"
Návrat nahoru Goto down
Ferii Fey
Genin
Genin
Ferii Fey


Počet příspěvkù : 209
Narození : 10. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokageho Left_bar_bleue400/400Kancelář Hokageho Empty_bar_bleue  (400/400)

Kancelář Hokageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho EmptySat Sep 17, 2011 2:13 pm

"Dobrý den Hokage-sama!" mírně jsem se usklonila na pozdrav a prohlížela si jí. První žena na tak vysokém postu, kterou jsme kdy viděla... joo feministky go!! Lehce jsem se usmála a vyndala listiny od Gaary, které byli uložené v mém batůžku. Čekala jsem, jestli bude Kitaru mluvit nebo ne, ale pak jsem pokrčila rameny. "Neseme vám nějaké listiny od Kazekageho-sama."
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Kancelář Hokageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho EmptySat Sep 17, 2011 2:40 pm

Tsunade
"Ooh ..." přitakala a převzala listiny, které beze slov začala pročítat
*Půjde po něm Akatsuki ? ... Nebo má jiné záměry ? ...* přemýšlela
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Kitaru D. Sora
ANBU
ANBU
Kitaru D. Sora


Počet příspěvkù : 72
Narození : 13. 09. 11

Kancelář Hokageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho EmptySat Sep 17, 2011 3:09 pm

Když jsem viděl že nikdo nic neříká,tak jsem se jen pousmál"Hokage-sama nebyla by nějaká mise?Klidně půjdu aji sám,zde je celkem nuda!"Řekl jsem zklesle a z kalhot si vytáhl tyčinku,kterou jsem ukradl z lednice z Ferrina bytu xD
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Kancelář Hokageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho EmptySat Sep 17, 2011 3:11 pm

Tsunade
" Když o tom tak mluvíš ... potřebovala bych aby jsi sehnal Tenshiho a prošetřili situaci v Ame, kde údajně vládne vůdce Akatsuki ... Pein ..." řekla vážně
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Kitaru D. Sora
ANBU
ANBU
Kitaru D. Sora


Počet příspěvkù : 72
Narození : 13. 09. 11

Kancelář Hokageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho EmptySat Sep 17, 2011 4:09 pm

A nemohl bych sám?S Tenshim se mi moc nechce"Odvětil jsem smutně,ale pak si uvědomil že je to velice nebezpečné jít tám sám a uvědomil jsem si že bych se mu mohl,tak pomstít menším žertíkem"A nebo víte co půjdu s ním"Ďábelsky jsem se usmál a šel jsem ho hledat.
Návrat nahoru Goto down
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Kancelář Hokageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho EmptySat Sep 17, 2011 5:17 pm

Tsunade mohla ucítit závan větru,a v tu chvíly se písek sformoval do lidské podoby.Dal jsem jednu nohu před druhou a podíval se na Tsunade.''Sate..Asi už víte,to o mě a Akatsuki...''Řekl jsem chladně a díval se jí do očí.''Vzdálím se teď od mé vesnice,na nějaký čas,aby se jí nic nemohlo stát..''Řekl jsem pevným a sebejistým hlasem.''Pravděpodobně si udělám výlet do Amegakure abych zjistil jak to doopravdy je..''
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Kancelář Hokageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho EmptySat Sep 17, 2011 5:20 pm

TSUNADE
" Gaaro ... Amegakure je pro tebe vysoce neezpečná už jen kvůli tomu že tam je věčný déšť, který rozmočí tvůj písek... tím se stane nepoužitelný ... nedoporučuji ti tam chodit ... ale pokud po tom toužíš nemohu ti bránit, jsi Kazekage a jsi svéprávný (SNAD:))" řekla a poté si hleděla svého
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Manami Suzu
Chuunin
Chuunin
Manami Suzu


Počet příspěvkù : 108
Narození : 10. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokageho Left_bar_bleue550/550Kancelář Hokageho Empty_bar_bleue  (550/550)

Kancelář Hokageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho EmptySat Sep 17, 2011 5:44 pm

Zjistila jsem, že stojím v kanceláři. "Dobrý den.." Zamumlala jsem, i když to bylo krajně nevhodné. Všimla jsem si Kazekageho, ovšem nás už tu evidentně víc potřeba nebylo. "Ferii, jdeme.." Špitla jsem jí do ucha a vytáhla jí ven z kanceláře, tohle nebylo pro naše uši.
Návrat nahoru Goto down
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Kancelář Hokageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho EmptySat Sep 17, 2011 5:46 pm

''Ano..vím,ale musím to udělat..Chci vás poprosit jen o to,aby vztahy mezi Sunou a Konohou zůstaly stále v míru.Snad se ještě někdy vrátím..''Špitl jsem a ohlédl se po dvou stojících dívkách.Nemohu jí říct pravdu..Ale to co chci prostě dostanu!Přivřel jsem oči a pak se jen otočil k Tsunade zády.''Snad se ještě někdy uvidíme..''Dodal jsem a pomalu se sunul ke dveřím.
Návrat nahoru Goto down
Kitaru D. Sora
ANBU
ANBU
Kitaru D. Sora


Počet příspěvkù : 72
Narození : 13. 09. 11

Kancelář Hokageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho EmptySun Sep 18, 2011 7:29 pm

Vstoupil jsem do Konohy a ihned mířil k budově hokage.Šel jsem po červeném koberci s potrhaným oblečením a zaklepal na dveře hokage"Snad tu je"Vzdychl jsem si a čekal jestli se někdo ozve.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kancelář Hokageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokageho   Kancelář Hokageho Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Kancelář Hokageho
Návrat nahoru 
Strana 1 z 17Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next
 Similar topics
-
» Dům Hokageho
» Kancelář Hokageho

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Kôš-
Přejdi na: