Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Kancelář Kazekageho

Goto down 
+23
Kagami
Sentoi
joukuu
Abandoned chair
Temarii
Killunia
Haku
Narumi Kaname
Yukki Maeda
Chisuna
Midotsuchi
Toshi Terumi
Daisuke Maeda
Shizuka Yoru
Keith Clay
Kitaru D. Sora
Ferii Fey
Manami Suzu
Ken Kuruima
Hatake Kakashi
Sabaku no Gaara
Kasume Uky
In-Admin
27 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Kancelář Kazekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 2 EmptyMon Sep 05, 2011 3:48 pm

First topic message reminder :

Místnost určená Kazekagemu a jeho jednáním, ať už v zájmu vesnice či osobním. Povětšinou zde vyřizuje nějaké papíry, ale není žádnou výjimečností, když Kazekageho zahlédnete venku, mimo kancelář, nebo dokonce mimo vesnici. Někdy si přijdou Starší prohlédnout práci zdejšího Kage, aby ho mohli v něčem omezit, či mu více pustit obojek. Největší práce je samozřejmě s udržováním míru mezi národy.


Naposledy upravil In-Admin dne Wed Nov 16, 2011 7:06 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com

AutorZpráva
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Kancelář Kazekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 2 EmptyThu Sep 15, 2011 6:27 pm

Nechápavě jsem sledoval chlapíka který právě dorazil.Odstoupil jsem od okna,a sedl si za svůj velký,plný papírů stůl.Chce mě sežrat?Ušklíbl jsem se a majestátně odkašlal.''Co vás sem přivází?''Snažil jsem se řící nadřazeně,ač mi začal nepříjemně přeskakovat hlas.
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 2 Left_bar_bleue995/995Kancelář Kazekageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (995/995)

Kancelář Kazekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 2 EmptyThu Sep 15, 2011 6:29 pm

Heem? no.. chcem úplne sugooi barák, veľký a s vlastným zdrojom vody ! vlastnou obsluhou.. no keď si to tak vezmem tak obsluhu radšej nie, plne zariadený a rozhodne chcem plnú chladničku ! zaškeril som sa takým nedisciplinovaným spôsobom a znova som sa len až nepríjemne nadšene zazubil.
Návrat nahoru Goto down
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Kancelář Kazekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 2 EmptyThu Sep 15, 2011 6:34 pm

''Blázinec je o dvě ulice dál a pak v pravo'',mile jsem zamrkal,a pak vstal,přičemž jsem přez sebe hodil plášť.Oddechl jsem a znovu se posadil.''Tak teď k věci co chcete?''Řekl jsem s klidem v hlase,a podepřel si bradu.
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 2 Left_bar_bleue995/995Kancelář Kazekageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (995/995)

Kancelář Kazekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 2 EmptyThu Sep 15, 2011 6:37 pm

Myslel som to vážne. Len ste sa nespýtali čo za to odo mňa môžte očakávať.. Povedal som pre zmenu vážnejším tónom hlasu. Oprel som sa o stenu a jednou rukou som si prešiel po jazve ktorá sa mi ťahala cez obe tváre.
Návrat nahoru Goto down
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Kancelář Kazekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 2 EmptyThu Sep 15, 2011 6:43 pm

''Nebudu tu řešit tyhle blbosti..Jestli chcete můžete jít do nějakého hotelu,či hostince.''Řekl jsem a dal si ruce za hlavu.''Takže ještě něco potřebujuete vědět?''Dodal jsem polohlasně a začal se škrábat na třech místech najednou.Ten plášť mě jednou zabije.
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 2 Left_bar_bleue995/995Kancelář Kazekageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (995/995)

Kancelář Kazekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 2 EmptyThu Sep 15, 2011 6:46 pm

Pozrel som sa na neho mierne pobavene, naozaj nechceš poistku ? aby vám neskrachovala Sunagakure? neklamme si, je to púšť, nie je tu nič čo by sa dalo vyvážať okrem piesku a toho je dosť všade, s takovouhle čoskoro Sunagakure skrachuje. Záleží len na tebe či sa o tom naozaj nechceš porozprávať ale.. môžeš toho neskôr ľutovať keď ma teraz odmietneš.. zachechtal som sa nepríjemne ľadovým hlasom. Pozeral som sa na neho tak vyzývavo a čakal som na jeho reakciu.
Návrat nahoru Goto down
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Kancelář Kazekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 2 EmptyThu Sep 15, 2011 6:51 pm

''Tak budiž..Co bych od vás mohl očekávat za ten dům?''Řekl jsem spíše ironicky a opřel se.Od kdy si my dva tykáme?Stále jsem se přívětivě usmíval,nebo se spíše jen snažil.''O tom jak je na tom Suna v tomto ohledu vám vážně do toho nic není..Navíc pochybuji že toho máte tolik,abych vám dal dům tohoto typu.''
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 2 Left_bar_bleue995/995Kancelář Kazekageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (995/995)

Kancelář Kazekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 2 EmptyThu Sep 15, 2011 6:56 pm

Mám ? mám toho viac než si myslíš, viem o Sunagakure všetko. .teda aspoň mi to tak pripadá. Viem že mal tvoj otec element zlatého prachu a vďaka nemu až do svojej smrti držal Sunagakure na nohách. A.. uuhm mám ho tiež. môžem ti ho privolať koľko sa ti zachce ! .. ale naozaj by som poteboval nejaký "dom".. najlepšie spomínanú vilu a jedlo.. človek musí z niečoho žiť a nič nie je zadarmo.. Povedal som nahlas pri čom som sa viac menej výťazoslávne a úplne naradostene usmial.
Návrat nahoru Goto down
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Kancelář Kazekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 2 EmptyThu Sep 15, 2011 7:02 pm

''Myslím že ti v tomhle nepomohu...Prodej prach a přines Ryo nic jiného ti na to neřeknu'',ušklíbl jsem se a vstal ze židle.''Omlouvám se,ale v této době..hlavně zde v Suně mi ten prach..K ničemu není,jestli je vážně tak vzácný..Jdi a kup si dům přímo od majitele'',řekl jsem a pokřivil rty.''Ale tvé Kekkei Genkai mě celkem zajímá'',řekl jsem už vážněji a sledoval ho.
Návrat nahoru Goto down
Manami Suzu
Chuunin
Chuunin
Manami Suzu


Počet příspěvkù : 108
Narození : 10. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 2 Left_bar_bleue550/550Kancelář Kazekageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (550/550)

Kancelář Kazekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 2 EmptyThu Sep 15, 2011 7:04 pm

Dorazila jsem před kancelář, zastavila jsem se a tím dala prostor vlající Ferii postavit se na nohy. Usmála jsem se, oustila její ruku a nahlédla pootevřenými dveřmi do kanceláře, nechtěla jsem tam vtrhnout jako uragán a chrlit na Kazekageho jednu otázku za druhou, i když v mém případě by to bylo opravdu hodně pravděpodobné. No zvolila jsem klidnější verzi a radši zaklepala, i když rušit je v hovoru budu stejně.
Návrat nahoru Goto down
Ferii Fey
Genin
Genin
Ferii Fey


Počet příspěvkù : 209
Narození : 10. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 2 Left_bar_bleue400/400Kancelář Kazekageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (400/400)

Kancelář Kazekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 2 EmptyThu Sep 15, 2011 7:07 pm

Snažila jsem se upravit vrabčí hnízdo, které mi létání za Manami způsobilo. Dívala jsem se na ní a cítila touhu vtrhnout tam, přesně její styl! No naštěstí se udržela a zaklepala. Sundala jsem Freyu z kalhot a dala si ji do náruče. Docela jsem se těšila!
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 2 Left_bar_bleue995/995Kancelář Kazekageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (995/995)

Kancelář Kazekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 2 EmptyThu Sep 15, 2011 7:07 pm

Pchaaa ako chcete ! idem si to vybaviť priamo za ním ! zavrčal som po čom som sa len mierne podráždene otočil k dverám. Na jeho zvyšné poznámky som už neodpovedal a dvere som prudko otvoril, očami som sa chvíľku zastavil na oboch dievčatách ktoré tam stáli no po tom som len vyšiel a mieril som bohvie kam.
Návrat nahoru Goto down
Kitaru D. Sora
ANBU
ANBU
Kitaru D. Sora


Počet příspěvkù : 72
Narození : 13. 09. 11

Kancelář Kazekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 2 EmptyThu Sep 15, 2011 7:12 pm

Šel jsem rovnou za děvčaty a vešel do kanceláře,protože zaklepali dřív.Vstoupil jsem do místnosti a díval se"Trošku staromodní,ale pořád to má své kouzlo."Lehce jsem se pousmál a čekal na reakci Kazekageho.
Návrat nahoru Goto down
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Kancelář Kazekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 2 EmptyThu Sep 15, 2011 7:17 pm

''Pro vás z Konohy je všechno staromodní'',ušklíbl jsem se a znovu se posadil.Je urážlivější než jsem myslel.Zakřenil jsem se když odcházel Ken a pak se znovu podíval na toho chlapíka.''Každodenní jednání s ANBU se pro mě stává stereotypem'',dodal jsem pobaveně a znovu si sundal nepohodlný plášť,který zkončil na zemi místo na věšáku.Hups.
Návrat nahoru Goto down
Kitaru D. Sora
ANBU
ANBU
Kitaru D. Sora


Počet příspěvkù : 72
Narození : 13. 09. 11

Kancelář Kazekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 2 EmptyThu Sep 15, 2011 7:20 pm

PArdon nejsem tu pracovně Kazekage-sama.Dostal jste své reputace,že jste to hned poznal"Lehce jsem se pousmál a pomyslel si že tohle je ten slavný Kazekage.Elita mezi ninji a jeden z 5 vůdců.Kdybych ho asi naštval nedopadlo by to moc dobře.Nasadil jsem si slamák,protože na mě svítilo slunce,které bylo velice otravné."Jmenuji se Kitaru"Nastavil jsem ruku na důkaz míru.
Návrat nahoru Goto down
Manami Suzu
Chuunin
Chuunin
Manami Suzu


Počet příspěvkù : 108
Narození : 10. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 2 Left_bar_bleue550/550Kancelář Kazekageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (550/550)

Kancelář Kazekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 2 EmptyThu Sep 15, 2011 7:21 pm

všimla jsem si, že z kanceláře vyšel nějaký chlapec, no nevěnovala jsem mu příliš velkou pozornost a profičela kolem něj rovnou do kanceláře. Tam už stál Kitaru. Vešla jsem dovnitř, nechala dveře dokořán, no před Kazekagem jsem se mírně poklonla. "Dobrý den Kazekage-dono.." Zahlaholila jsem zvesela, no pak radši mlčela, což bylo podivné!
Návrat nahoru Goto down
Ferii Fey
Genin
Genin
Ferii Fey


Počet příspěvkù : 209
Narození : 10. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 2 Left_bar_bleue400/400Kancelář Kazekageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (400/400)

Kancelář Kazekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 2 EmptyThu Sep 15, 2011 7:24 pm

Vešla jsem za Manami a zavřela. "Zdravím!" kývla jsem na červenovláska, nespouštěje z něj oči. Založila jsem si ruce na prsa a čekala.. nesnáším čekání!!
"Freyo!" zavolala jsem na ni, protože se chtěla k našemu Kagemu vydat... ještě aby mu tak očůrala nohu! I když ta představa vyloudila na mých rtech úsmev.


Naposledy upravil Ferii Fey dne Thu Sep 15, 2011 7:29 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Kancelář Kazekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 2 EmptyThu Sep 15, 2011 7:27 pm

''Hmm..Sate,sate'',řekl jsem nadřazeným hlasem,až jsem začal kašlat.Tohle mi nikdy nešlo.Ušklíbl jsem se a vstal.Kolikrát dnes ještě budu vstávat a sedat?Přijal jsem jeho ruku a mile se usmál.''A proč jste tu tedy?''Spíše jsem špitl a pustil jeho ruku.Pak jsem věnoval úsměv té holce a znovu se od nich o krok vzdálil.Znovu jsem zapátral pohledem po dalším příchozím.Jen jsem nahlas vydechl a sledoval je.To zas bude.Usmál jsem se na ni což mělo znamenat nějaký pozdrav,a hned potom zvedl plášť ze země a pověsil ho na věšák.
Návrat nahoru Goto down
Kitaru D. Sora
ANBU
ANBU
Kitaru D. Sora


Počet příspěvkù : 72
Narození : 13. 09. 11

Kancelář Kazekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 2 EmptyThu Sep 15, 2011 7:31 pm

Víte že by mě to taky zajmalo?Včera jsem se tu z ničeho nic večer ocitl u jídla a pak jsem spal v jejich domě"Ukázal jsem na slečny,které přišli do místnosti."Jestli se něco stalo omlouvám se"Zase jsem se uklonil div že jim to už nelezlo na nervy."Jednoduše řečeno neumím v mapách a na navigaci taky nejsem moc dobrý.Jsem spíš bojovník jak logickej typ a rád bych se nejspíš dostal do Konohy a nakopal zadek Tenshimu,protože kvůli němu jsem tady"Řekl jsem naštvaně a při pomyšlení na Tenshiho jsem dal ruku na ramena a stiskl.
Návrat nahoru Goto down
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Kancelář Kazekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 2 EmptyThu Sep 15, 2011 7:41 pm

''Tenshi?Není to velitel ANBU?''Udiveně jsem zamrkal a přiblížil se znovu k nim.''Myslím že ze Suny se dostanete sám..Je to severozápadně od strážná věže..Při nejhorším s vámi pošlu někoho kdo vás tam zavede'',řekl jsem přívětivě a podíval se na ty zbylé.U nich v domě?Skřivil jsem rty a trochu se oddálil.Tam jsem nikdy nebyl ani já.Usmál jsem se nad touto myšlenou a začal chodti z leva do prava a z pět.Po chvilce jsem se konečně odhodlal.''Jak mohu pomoc vám?''
Návrat nahoru Goto down
Ferii Fey
Genin
Genin
Ferii Fey


Počet příspěvkù : 209
Narození : 10. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 2 Left_bar_bleue400/400Kancelář Kazekageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (400/400)

Kancelář Kazekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 2 EmptyThu Sep 15, 2011 7:44 pm

Podívala jsem se na Manami a pak na něj. "Chtěli bychom nějakou misi!" pousmála jsem se a smyslně si olízla rty. Kroť se! Ušklíbla jsem se sama sobě. "Jestli to tedy není problém!" dodala jsem tiše a opřela se ledabyle zády o zeď.
Návrat nahoru Goto down
Manami Suzu
Chuunin
Chuunin
Manami Suzu


Počet příspěvkù : 108
Narození : 10. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 2 Left_bar_bleue550/550Kancelář Kazekageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (550/550)

Kancelář Kazekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 2 EmptyThu Sep 15, 2011 7:46 pm

"Byla by na skladě nějaká?" Podotkla jsem posléze s dalším úsměvem na rtech, pro mě tak typickým. Založila jsem ruce v bok a odhrnula neposedné prameny vlasů z očí. Doufala jsem, že se nějaká najde.
Návrat nahoru Goto down
Kitaru D. Sora
ANBU
ANBU
Kitaru D. Sora


Počet příspěvkù : 72
Narození : 13. 09. 11

Kancelář Kazekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 2 EmptyThu Sep 15, 2011 7:51 pm

Jo asi se mě bojí nebo já nevím.Momentálně je to sice velitel,ale jsme ve stejném týmu z čehož vyplívá že nemusí být silnější jak já.Teď by to vlastně dávalo smysl!Zaútočil na mě,když jsem byl nepřipravenej,protože se bojí o svou pozici!To je ale h*j*l."Sedl jsem si na židli bez jakéhokoliv zeptání a začal přemýšlet co teď udělám.
Návrat nahoru Goto down
Sabaku no Gaara
Death
Death
Sabaku no Gaara


Počet příspěvkù : 164
Narození : 12. 09. 11

Kancelář Kazekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 2 EmptyThu Sep 15, 2011 7:53 pm

''Ano mám tu jednu misi...Na první pohled je to prkotina,avšak je to důležitá ve vztazích mezi Konohou a Sunagakure.''Vytáhl jsem jakýsi spis,který představoval důležitou smlouvu.''je to mise Ranku B,musíte tyto listiny dopravit Hokagemu a co nejdřívě se vrátit'',podal jsem jim svázané listy a obrátil se znovu na toho z ANBU.''Hmm..Chcete ještě něco?''Ušklíbl jsem se při pohledu na něj a udržoval se v klidu.
Návrat nahoru Goto down
Kitaru D. Sora
ANBU
ANBU
Kitaru D. Sora


Počet příspěvkù : 72
Narození : 13. 09. 11

Kancelář Kazekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 2 EmptyThu Sep 15, 2011 7:56 pm

Pozorně jsem zaslechl to o čem se slečnami mluvil."Ne v pořádku už nic!Rozhodl jsem se,že na své cestě domů doprovodím tyto slečny,aby se jim nic nestalo.Přeci jen jsou to geninky a toto je mise typu B"Lehce jsem se pousmál a koukl na slečny.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kancelář Kazekageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Kancelář Kazekageho
Návrat nahoru 
Strana 2 z 17Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next
 Similar topics
-
» Dům Kazekageho
» Kancelář Kazekageho
» Hrobka Yondaime Kazekageho

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Kôš-
Přejdi na: