Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Kancelář Kazekageho

Goto down 
+4
Hanaki
Shiro Goen
Ken Kuruima
In-Admin
8 posters
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Kancelář Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho EmptyFri Dec 16, 2011 4:31 pm

Kancelář Kazekageho Suna_k10
Místnost určená Kazekagemu a jeho jednáním, ať už v zájmu vesnice či osobním. Povětšinou zde vyřizuje nějaké papíry, ale není žádnou výjimečností, když Kazekageho zahlédnete venku, mimo kancelář, nebo dokonce mimo vesnici. Někdy si přijdou Starší prohlédnout práci zdejšího Kage, aby ho mohli v něčem omezit, či mu více pustit obojek. Největší práce je samozřejmě s udržováním míru mezi národy.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho Left_bar_bleue995/995Kancelář Kazekageho Empty_bar_bleue  (995/995)

Kancelář Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho EmptyFri Dec 16, 2011 7:40 pm

Taaak.. kde sme to skončili? spýtal som sa Kazekageho no len som sa pousmial. Anbu ROOT.. elitná jednotka tých najsilnejších shinobi v Sunagakure no sato, Anbu jednotka ktorá nepodlieha Kazekagemu ale .. dá sa povedať je sama za seba. Ukrytá v tieni pri čom čaká na svoju príležitosť.. chráni dedinu no.. bez zodpovednosti u Kazekageho.. nikto z nás v skutočnosti neexistuje.. aj keď.. Anbu Root už neexistuje, rozpustil som ho.. Odpovedal som mu a následne som sa ponaťahoval.
Návrat nahoru Goto down
Shiro Goen
Kazekage
Kazekage
Shiro Goen


Počet příspěvkù : 120
Narození : 28. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho Left_bar_bleue1000/1000Kancelář Kazekageho Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Kancelář Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho EmptyFri Dec 16, 2011 7:52 pm

Poté co odešla Yukki jsem si nalil další Sake a čekal na Kena až začne mluvit a pak jsem poslouchal pečlivě co říká o Rootu.Bylo zajímavé se dozvědět o organizaci která existovala v Suně aniž by o ní kdokoliv vůbec slyšel.
Nemělo důvod se ho ptát proč se rozhodl organizaci rozpustit bylo to jeho rozhodnutí.Takže si vedl tajnou organizaci anbu Root a rozpustil si ji takže daleko přesahuješ schopnosti Chuunina za kterého si se představil jen by mě zajímalo co máš v plánu dělat teď když si organizaci zrušil ? zeptal jsem se ho s úsměvem na tváři nevím proč ale prostě jsem se usmíval buď to udělalo to sake nebo něco jiného.
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho Left_bar_bleue995/995Kancelář Kazekageho Empty_bar_bleue  (995/995)

Kancelář Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho EmptyFri Dec 16, 2011 8:34 pm

Teraz? neviem.. dá sa povedať že som na takej voľnej nohe.. aj keď som však Anbu Root zrušil, moje zámery ostávajú rovnaké, aj pre to ostanem v týme do ktorého si ma pridelil. Neber to zle ale, nemusia hneď všetci vedieť o tom kto som a akou silou ovplívam.. ľudia majú vo zvyku robiť si predsudky.. Odpovedal som mu a len som sa mierne uškrnul, následne som si znova upil z pohárika saké.
Návrat nahoru Goto down
Shiro Goen
Kazekage
Kazekage
Shiro Goen


Počet příspěvkù : 120
Narození : 28. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho Left_bar_bleue1000/1000Kancelář Kazekageho Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Kancelář Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho EmptyFri Dec 16, 2011 8:56 pm

Jo jasně chápu ale bylo by zbytečný tě posílat na mise který jsou pod tvoji úroveň chápej v týmu s tebou by byl Chunin mise by byli až moc jednoduché a mrhali by jsme tvým potenciálem.Nebylo by teda lepší abys chodil na mise sám ? jaké důvody ho mohli vést k tomu aby si dobrovlně zvolil takhle pro něj podřadné mise když by mohl pro vesnici vykonávat mnohem víc.
Zajímalo mě jak odpoví a tak jsem čekal a byl napjatý ani nevěděl proč dneska je hold divnej den rozpitou sklenku sake kterou jsem měl před sebou jsem dopil a naléval další.
Dáš si taky řekl jsem Kenovi a aby bylo jasné o čem to mluvím tak jsem lahví sake zatřásl
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho Left_bar_bleue995/995Kancelář Kazekageho Empty_bar_bleue  (995/995)

Kancelář Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho EmptySat Dec 17, 2011 7:14 pm

Nop.. už radšej nie.. povedal som potichu no následne som sa zamyslel. Možno máš pravdu aj keď.. heeh.. vidina chvíľkového voľna sa asi rozpadla čo?.. zamumlal som a len som mikol ramenom. Okej.. rob čo uznáš za vhodné, kludne mi daj aj sólovky. Dodal som v podstate nemenným hlasom, tváril som sa až tak ľahostajne, vlastne mi to bolo naozaj jedno, bol to len môj rozmar a vidina oddychu.
Návrat nahoru Goto down
Shiro Goen
Kazekage
Kazekage
Shiro Goen


Počet příspěvkù : 120
Narození : 28. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho Left_bar_bleue1000/1000Kancelář Kazekageho Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Kancelář Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho EmptySat Dec 17, 2011 8:35 pm

Oddechl jsem si byl jsem rád že tohle příjmul a zdál se být fajn a začínal jsem si sním rozumět.
Takže domluveno ale neboj nebude tu dost misí které by byli pro tebe bude tě posílat jen na velmi důležité mise S-rank nebo A-rank smozřejmě někdy vyberu někoho k tobě aby si furt nemusel bejt sám.řekl a usmál se ale už hodně dlouho mi vrtalo hlavou co řekl minule.
Kene minule si říkal něco v souvyslosti že Když si ještě žil.. co to znamená ? možná jsem se ptal blbě a fakt byl mrtvý, a nějákým divným způsobem ožil v tomhle světě by už mě nic nepřekvapilo, a nebo možná to byla nějáká metafora to opravdu nevím . Právě kůli tomu se na to ptám.
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho Left_bar_bleue995/995Kancelář Kazekageho Empty_bar_bleue  (995/995)

Kancelář Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho EmptySun Dec 18, 2011 9:26 am

Hmm?.. no.. býval som Jinchuurikym kým ma nedostali Akatsuki, pochopiteľne ma zabili, Chiyo ma oživila pomocou jej techniky.. Vysvetlil som mu a mierne som sa zahmíril v kresle.. je to už nejaký ten čas, zároveň so mnou dostali aj Gaaru.. potom som sa proste utiahol do ústrania a.. trénoval som.. nakoniec som sa dostal na takú úroveň na akej som dnes a založil som Root..Dodal som a mierne som sa pousmial
Návrat nahoru Goto down
Shiro Goen
Kazekage
Kazekage
Shiro Goen


Počet příspěvkù : 120
Narození : 28. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho Left_bar_bleue1000/1000Kancelář Kazekageho Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Kancelář Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho EmptySun Dec 18, 2011 11:14 am

Tak takhle to teda je. pomyslel si. Samozřejmě jsem se už doslechl o incidentu který se stal v Suně únos dvou jinchuriki a zabití kageho tenkrát hodně oslabilo Sunu ale dokázali jsme se z toho dostat.Nikdy by mě nenapdlo že Ken je ten Jinchuuriky který tenkrát umřel s Gaarou.
Chápu... řekl jsem Kenovi a pak se odmlčel.No myslím že to pro dnešek bude vše kdybych něco potřeboval buď si pro tebe někoho pošlu nebo přijdu osobně.Kdyby si něco potřeboval ty no..víš kde mě najdeš že ? usmál jsem se na něj a natáhl ruku na rozloučenou a na symbol přátelství.
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho Left_bar_bleue995/995Kancelář Kazekageho Empty_bar_bleue  (995/995)

Kancelář Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho EmptySun Dec 18, 2011 6:48 pm

Hm.. a ty vieš kde nájdeš mňa.. dodal som nemenným hlasom. Chvíľku som sa na jeho ruku pozeral no nakoniec som ju len prijal.. po tom som sa však postavil a takým flegmatickým krokom som vyšiel z kanclu.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Shiro Goen
Kazekage
Kazekage
Shiro Goen


Počet příspěvkù : 120
Narození : 28. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho Left_bar_bleue1000/1000Kancelář Kazekageho Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Kancelář Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho EmptyMon Dec 19, 2011 1:46 pm

Potom co Ken odešel jsem měl dlouhou chvíli.Nevěděl jsem co mám dělat protože práci jsem už ten den žádnou neměl.Před časem jsem ale našel celkem zajímavé Genjutsu které bych se mohl naučit.
Jelikož jsem opravdu neměl co dělat rozevřel jsem svitek s technikou a začal pročítat informace a provedení techniky.
Návrat nahoru Goto down
Hanaki
Hokage
Hokage
Hanaki


Počet příspěvkù : 375
Narození : 07. 10. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho Left_bar_bleue650/650Kancelář Kazekageho Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho EmptyMon Dec 19, 2011 7:01 pm

Poštovní holub přiletěl a usedl Kazekagemu na stůl.
Na noze měl přivázaný docela špinavý papírek.
Holub chvilku poskakoval po stole a čekal, až Kazekage vzkaz vezme.
Ve vzkazu.
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Shiro Goen
Kazekage
Kazekage
Shiro Goen


Počet příspěvkù : 120
Narození : 28. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho Left_bar_bleue1000/1000Kancelář Kazekageho Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Kancelář Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho EmptyMon Dec 19, 2011 7:31 pm

Cvičil jsem techniku když v tom do místnosti přiletěl holub a hned jsem poznal že je to spěšný posel z Listové.Odhodil jsem vše stranou a přečetl si dopis.Vyvalil jsem na něj oči a rychle začal jednat.
Napsal jsem hokage odpověď

V dopise.

Spoiler:

Holubovi jsem přivázal dopis a poslal jsem ho zpátky do Konohy s odpovědí.Pak jsem vyběhl ven z místnosti a houkl na stráže.Kenzou! zavolal jsem a poslušný strážce hned přiběhl.Zmobilizuj tesaře a stavitele v naší vesnici ať jsou připraveni vyrazit do Konohy.Pak se taky zastav do místního skladiště ať nachystají co nejvíce stavebního materiálu co dokážou pobrat.Samozřejmě jim vyřiď že za práci dostanou dobře zaplaceno.řekl jsem a dodal když viděl Kenzův nechápavý výraz Konoha byla zničena Akatsuki. Teď už běž . Kenzou bezeslova zmizel a já se připravil jít za tím kdo doprovodí konvoj do vesnice.Hodil jsem na sebe Kazekageho plášť a utíkal za Kenem.
Návrat nahoru Goto down
Yukki Maeda
Jounin
Jounin
Yukki Maeda


Počet příspěvkù : 269
Narození : 19. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho Left_bar_bleue600/600Kancelář Kazekageho Empty_bar_bleue  (600/600)

Kancelář Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho EmptyMon Dec 19, 2011 7:46 pm

V rychlosti jsem dorazila k budově, kde sídli kazekage. Třikrát se zhluboka nadechla a zaklepala na dveře.
"Ehm... kazekage-dono? Neruším?" zeptám se a počkám co odpoví. Byla jsem trochu nesvá z toho, co se stalo doma.
Dala jsem si obličej do dlaní a přemýšlela, co dělat. Znovu jsem netrpělivě zaklepala a raději přestala přemýšlet a věnovala se životu kunoichi.
Návrat nahoru Goto down
Shiro Goen
Kazekage
Kazekage
Shiro Goen


Počet příspěvkù : 120
Narození : 28. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho Left_bar_bleue1000/1000Kancelář Kazekageho Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Kancelář Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho EmptyMon Dec 19, 2011 8:43 pm

Došel jsem přededveře kanceláře kde čekala Yukki.Tím byli moje problémy vyřešeny a hned věděl koho do konohy poslat s Kenem.Ahoj Yukki mám tady pro tebe misi.Konoha byla napadena Akatsuki a srovnána se zemí.Naštěstí ninja jménem Uzumaki Naruto útok odvrátil. Hokage si žádá naši pomoc a já tam posílám konvoj s materíálem a nějáké stavitele.Chtěl bych tě poslat s nimi jednak díky tomu aby si pomohla při případném útoku banditů jednak kůli tomu aby si pomohla Hokage kdyby něco potřebovala.Konvoj by měl už čekat u brány.řekl jsem jí a stejně jako jsem se omluvil Kenovi tak jsem i jí řekl. Promiň že tě stavím před hotovou věc ale jak jistě pochopíš pomoc tam musí dorazit co nejdříve.
Návrat nahoru Goto down
Yukki Maeda
Jounin
Jounin
Yukki Maeda


Počet příspěvkù : 269
Narození : 19. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho Left_bar_bleue600/600Kancelář Kazekageho Empty_bar_bleue  (600/600)

Kancelář Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho EmptyMon Dec 19, 2011 8:53 pm

"Ehm... zdravím.." pozdravila. "to nevadí stejně jsem chtěla misi." usměji se a pomalu se vydám se směrem k bráně.
"Tak já teda půjdu rovnou..." zamávám Kazekage a už jsem pryč. Raději jsem spěchala. Bylo možné, že u brány teď není Daisuke.
Neměla jsem ráda chvilky, když jsem se mu musela stranit. Ale nedalo se nic dělat. Z tašky jsem rychle vyndala lízátko a pustila se do něj.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Shiro Goen
Kazekage
Kazekage
Shiro Goen


Počet příspěvkù : 120
Narození : 28. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho Left_bar_bleue1000/1000Kancelář Kazekageho Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Kancelář Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho EmptyTue Dec 20, 2011 11:50 am

Vešel jsem do kanceláře a stále nebylo nic moc co dělat.Papíry už jsem měl hotové tak jsem se rozhodl opět procvičovat Genjutsu.Teorii jsem už skoro měl za chvíli hotovou.Chybělo už jen trochu.Potom co zvládnu teorii už chybí jen praxe.Tu jsem se zohodl dělat tak že vytvořím jednoho klona a sešlu na něj Genjutsu.Sice to nebude moc efektivní ale nic lepšího mě nenapadlo.
Začal jsem tedy opět studovat pečlivě svitek a četl různé způsoby jak techniku používat a jak se tvoři.Po půl hodinovém čtení jsem měl teorii zvládlou a vytvořil z písku Klona a pokračoval v procvičování.
Návrat nahoru Goto down
Sentoi
Jounin
Jounin
Sentoi


Počet příspěvkù : 177
Narození : 05. 11. 11
Location : Chomutov

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho Left_bar_bleue600/600Kancelář Kazekageho Empty_bar_bleue  (600/600)

Kancelář Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho EmptyWed Dec 21, 2011 5:47 pm

Když jsem uviděl tu největší budovu na které bylo napsáno suna tak mi to bylo jasné.
strčil jsem do bráchy Hele to jo vono.
Vlezl jsem dovnitř a všechny jsem pokorně pozdravil když už jsem doel ke dveřím tak jsem Zaťukal Dobrý den Kazekage Mizukage by s vámi chtěl podopsat tuto smlouvu a rozbalil jsem svitek
Svitek:
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Kamiki Kazuma
Chuunin
Chuunin
Kamiki Kazuma


Počet příspěvkù : 33
Narození : 11. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho Left_bar_bleue450/450Kancelář Kazekageho Empty_bar_bleue  (450/450)

Kancelář Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho EmptyWed Dec 21, 2011 5:55 pm

Žduchl do mě, i přesto že jsem tu budovu viděl. Pak jsem vidl jak jde dovnitř, tak jsem šl za ním a namířil si to rovnou ke dveřím u kterých stál. Pak jsem s ním vešel dovnitř a pozdravil jsem. ,,Dobrý den Kazekage-sama.'' Rozhlížel jsem se kolem a prohlížel si tu místnost. Byla docela pěkná, ale kvůli tomu jsem tu nebyl, takže jsem zaměřil pozornost na kageho, Který seděl za stolem. Prohlížel jsem si ho a hodnotil ho. Kiri má nejhezčí Kage, to je super. Proletělo mi hlavou a pak už jsem na to dál nemyslel.
Návrat nahoru Goto down
Shiro Goen
Kazekage
Kazekage
Shiro Goen


Počet příspěvkù : 120
Narození : 28. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho Left_bar_bleue1000/1000Kancelář Kazekageho Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Kancelář Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho EmptyWed Dec 21, 2011 7:17 pm

Poté co jsem skončil s tréninkem té techniky jelikož už byla hotová tak někdo zaklepal na dveře a ještě než jsem stačil říct ''dále'' vešel dovnitř.Byli to dva muži podle ochraných čelenek byli s Kirigakure.Vyslech jsem si jejich zprávu a řekl.Zdravím vás oba dva jmenuji se Shiro Goen a jsem Kazekage.Tak samozřejmě že mírovou dohodu s vaší vesnicí přijimám.usmál jsem se na ně. Byl jsem celkem šťastnej že Kiri udělala první krok a nemusel jsem tam posílat posel já.Podíval jsem se na svitek a podepsal ho.Potom jsem vzal papír a začal psát dopis pro Mizukage.

V Dopise

Spoiler:

Poté co jsem dopis dopsal podal jsem to tomu chlápkovi s modrejma vlasama a řekl.Byl bych rád jestli by jste mohli tento dopis doručit Mizukage.
Návrat nahoru Goto down
Sentoi
Jounin
Jounin
Sentoi


Počet příspěvkù : 177
Narození : 05. 11. 11
Location : Chomutov

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho Left_bar_bleue600/600Kancelář Kazekageho Empty_bar_bleue  (600/600)

Kancelář Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho EmptyWed Dec 21, 2011 7:47 pm

Děkuji vzal jsem si papír Tak ten Kage je chlap to jsem teda nečekal Aspoň mě nevzrušuje a nevyrušuje od práce.
Vypadal jako fajn chlap.A odešel jsem když jsem za sebou zavíral dveře tak jsem si ho stále prohlížel a nakonec jsem odešel.
Kamiki pospěš!(přesun-brány)
Návrat nahoru Goto down
Kamiki Kazuma
Chuunin
Chuunin
Kamiki Kazuma


Počet příspěvkù : 33
Narození : 11. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho Left_bar_bleue450/450Kancelář Kazekageho Empty_bar_bleue  (450/450)

Kancelář Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho EmptyThu Dec 22, 2011 2:22 pm

,,Nashle.'' Řekl jsem a už jsem šel pryč. Když jsem vyšel před budovu, a zjistil že Sentoi už je v trapu, tak jsem s velkými optížemi našel zprávnou cestu k bráně. Vyběhl jsem tou cestou a doháněl jsem Sentoie. Cestou jsem si promýšlel technku, kterou jsem chtěl trénovat. Takže chci aby to byla obraná technika, a aby byla Suitonová. Myslím že se pokusím, aby to vypadalo jako větší štít z vody. Nazvu to asi Nensuikai. Doufám že jak se vrátíme, tak mi Mizukage nedá další misi. Už se musím vrhnout na ten ténink. Pak jsem se zastavil rozhlédl se a uviděl jsem Sentoie, takže jsem se vydal přímo za ním.
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho Left_bar_bleue800/800Kancelář Kazekageho Empty_bar_bleue  (800/800)

Kancelář Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho EmptyThu Dec 22, 2011 5:48 pm

Špeciálny poštový holub s pečaťou Chuninskych skúšok dorazil do kancelárie Kazekage. V správe sa písalo že pôvodné fámy o skúške v Kiri boli lži a nová a pravá skúška sa odohrá v Yukigakure.

/// https://nsnn.forumczech.com/t843-chuninska-skuska ///
Návrat nahoru Goto down
Shiro Goen
Kazekage
Kazekage
Shiro Goen


Počet příspěvkù : 120
Narození : 28. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho Left_bar_bleue1000/1000Kancelář Kazekageho Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Kancelář Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho EmptyFri Dec 23, 2011 1:45 pm

Na stůl přiletěl další holub.Prvně jsem si myslel že de o vzkaz z Konohy že karavana dorazila v bezpečí a nebo hlášení od Kena ale mýlil jsem se.Holub nesl psaní ohledně Chuuninských zkoušek.To jsem poznal podle pečetě na dopise.Převzal jsem psaní a pozorně si ho přečetl.Zatím se mi žádný mistr a ani jednotlivec nehlásil že by měl Genniny na Chuuninskou zkoušku.Tak to prozatím ponechám tak dokud se někdo neozve.pomyslel jsem si a dopis hodil do šuplíku.Potom jsem se chtěl vrátit k tréninku ale Genjutsu které jsem poslední dva dny trénoval jsem měl už zvládnuté.Rozhodl jsem se tedy pro nacvičení dalšího jutsu a to Kuchyiose no jutsu.Udělal jsem tedy písečnýho klona který se staral o papírování a já si sedl na gauč a začal si číst svitek s technikou Kuchyiose no jutsu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kancelář Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Kancelář Kazekageho
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Dům Kazekageho
» Kancelář Kazekageho
» Hrobka Yondaime Kazekageho

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Země Vzduchu :: Sunagakure no Sato :: Budova Kazekageho-
Přejdi na: