Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Kancelář Kazekageho

Goto down 
+23
Kagami
Sentoi
joukuu
Abandoned chair
Temarii
Killunia
Haku
Narumi Kaname
Yukki Maeda
Chisuna
Midotsuchi
Toshi Terumi
Daisuke Maeda
Shizuka Yoru
Keith Clay
Kitaru D. Sora
Ferii Fey
Manami Suzu
Ken Kuruima
Hatake Kakashi
Sabaku no Gaara
Kasume Uky
In-Admin
27 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Next
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Kancelář Kazekageho - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 9 EmptyMon Sep 05, 2011 3:48 pm

First topic message reminder :

Místnost určená Kazekagemu a jeho jednáním, ať už v zájmu vesnice či osobním. Povětšinou zde vyřizuje nějaké papíry, ale není žádnou výjimečností, když Kazekageho zahlédnete venku, mimo kancelář, nebo dokonce mimo vesnici. Někdy si přijdou Starší prohlédnout práci zdejšího Kage, aby ho mohli v něčem omezit, či mu více pustit obojek. Největší práce je samozřejmě s udržováním míru mezi národy.


Naposledy upravil In-Admin dne Wed Nov 16, 2011 7:06 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com

AutorZpráva
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 9 Left_bar_bleue1035/1035Kancelář Kazekageho - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Kancelář Kazekageho - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 9 EmptyFri Oct 28, 2011 9:43 pm

Utekal som najrýchlejšie ako som len vládal a konečne som prišiel pred kanceláriu.
Ani som sa nenamáhal zaklopať a hned som vošiel dnu"heh heh Kazekage sama nebol tu"
Zmlkol som a videl som že vnutri je sensei"heh tak precaj vas mám hh"
Zasmial som sa
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 9 Left_bar_bleue650/650Kancelář Kazekageho - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Kazekageho - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 9 EmptyFri Oct 28, 2011 9:52 pm

"Co tady děláš?" Tak nejdřív uteče z nemocnice a teď tu utíká po vesnici? povzdechla jsem si.
"Co jsi potřeboval?" zeptala jsem se.
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 9 Left_bar_bleue1035/1035Kancelář Kazekageho - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Kancelář Kazekageho - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 9 EmptyFri Oct 28, 2011 10:00 pm

"Chcel som len vedeť že čkde ste a mal som take tušenie že tu budete boli ste nám pre misiu?"
Jo super pojdeme na misiu konečne,na tvári sa mi urobil zvláštny uškrn.
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 9 Left_bar_bleue650/650Kancelář Kazekageho - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Kazekageho - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 9 EmptyFri Oct 28, 2011 10:04 pm

"Byla jsem nahlásit tvůj stav. Mise počká!" Nějak jsem zapomněla proč jsem tu byla. "Tak jdeme od tud!" nařídila jsem.
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 9 Left_bar_bleue1035/1035Kancelář Kazekageho - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Kancelář Kazekageho - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 9 EmptyFri Oct 28, 2011 10:06 pm

Hehehe konečne po roku nejaka poriadna misia povedal som si v hlave a nou aj kýval smerom do predu.
Ale moja radosť rýchlo skončila"čooooooo akože jak to neeee ja nechcem ísť nikam ja chcem misiu ja nikam nejdem!!"
Zvolal som nahnevane a ruky si dal do kríža.
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 9 Left_bar_bleue650/650Kancelář Kazekageho - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Kazekageho - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 9 EmptyFri Oct 28, 2011 10:09 pm

To je paličák!
"Daisuke!" udělala jsem krok k němu. Musím něco vymyslet!
"Nemáš náhodou hlad?" zeptala jsem se s nadějí, že půjdeme odtud.
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 9 Left_bar_bleue1035/1035Kancelář Kazekageho - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Kancelář Kazekageho - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 9 EmptyFri Oct 28, 2011 10:13 pm

Hmm zapremýšlal som je pravda že som bol hladný lebo celí rok byť len na infuziach a strava len cez hadičku neni 2 krat najlepšia.
"Sensei ak to je len preto aby ste ma dostali preč tak to neni najlepšie a klamať sa vam ma neoplatí lebo sa pozrem do vašho srdca ale dobre hladný som najesť sa pojdem ale potom sa sem vrátime"
Povedal som trocha urazene.
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 9 Left_bar_bleue650/650Kancelář Kazekageho - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Kazekageho - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 9 EmptyFri Oct 28, 2011 10:14 pm

To je ono!
"Dobře!" řekla jsem radostně. "Tak jdeme! Za mnou!" otevřela jsem dveře a vyšla jsem z kanceláře.
(přesun)
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 9 Left_bar_bleue1035/1035Kancelář Kazekageho - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Kancelář Kazekageho - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 9 EmptyFri Oct 28, 2011 10:18 pm

Hmmm neviem prečo mala radosť s toho že sa ideme niekam najesť ale dobre.
"Tak zatial sa majte Kazekage o chvílu sme spať"povedal som a višiel som von.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Narumi Kaname
Genin
Genin
Narumi Kaname


Počet příspěvkù : 109
Narození : 15. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 9 Left_bar_bleue450/450Kancelář Kazekageho - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (450/450)

Kancelář Kazekageho - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 9 EmptyFri Oct 28, 2011 11:48 pm

No keďže senseii odišla tak ja som nakoniec odtiaľto teda šiel tiež nemal som tu už prečo byť aj keď Kazekage sama nedohovoril asi tak riešilo sa tu aj tak práve toto .
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Temarii
Jounin
Jounin
Temarii


Počet příspěvkù : 28
Narození : 28. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 9 Left_bar_bleue600/600Kancelář Kazekageho - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (600/600)

Kancelář Kazekageho - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 9 EmptySat Oct 29, 2011 12:42 pm

Zaklepala jsem "Haló, je tam někdo?" a čekala kdo se ozve.
Návrat nahoru Goto down
Keith Clay
Kazekage
Kazekage
Keith Clay


Počet příspěvkù : 126
Narození : 23. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 9 Left_bar_bleue1100/1100Kancelář Kazekageho - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Kancelář Kazekageho - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 9 EmptySat Oct 29, 2011 1:02 pm

,,Dále.'' Zavolal jsem a už jsem ani nevěděl kdo tu byl a kdo ne. Počkal jsem než další návštěvník přijde a pak jsem se zeptal. ,,Co potřebuješ?''
Návrat nahoru Goto down
http://bakugan.stranky1.cz
Temarii
Jounin
Jounin
Temarii


Počet příspěvkù : 28
Narození : 28. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 9 Left_bar_bleue600/600Kancelář Kazekageho - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (600/600)

Kancelář Kazekageho - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 9 EmptySat Oct 29, 2011 1:37 pm

Vešla jsem dovnitř "Dobrý den Kazekage-sama, ve vesnici je nuda nemáte nějakou misi?" zeptala jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Keith Clay
Kazekage
Kazekage
Keith Clay


Počet příspěvkù : 126
Narození : 23. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 9 Left_bar_bleue1100/1100Kancelář Kazekageho - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Kancelář Kazekageho - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 9 EmptySat Oct 29, 2011 1:40 pm

,,No není to zrovna mise.'' Na chvlíli jsem se odmlčel. ,,Hledám dva velmi dobré Jouniny, kteří se mnou půjdou jako doprovod na sraz kage.'' 4ekám co se bude dít s pobaveným výrazem ve tváři.
Návrat nahoru Goto down
http://bakugan.stranky1.cz
Chisuna
Jounin
Jounin
Chisuna


Počet příspěvkù : 39
Narození : 17. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 9 Left_bar_bleue600/600Kancelář Kazekageho - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (600/600)

Kancelář Kazekageho - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 9 EmptySat Oct 29, 2011 2:04 pm

Vstúpil som do pracovne a pozdravil Kazekageho miernym úklonom. "Kazekage-sama, pečatiaca jednotka je už skoro na konci tréningu. Podľa informácií, ktoré Suna počas svojej existencie nazbierala, zostavujeme taktiky proti vyvolaním ninjom." Až teraz som si všimol, že v pracovni je aj kunoichi. "Dobrý deň." Usmial som sa.
Návrat nahoru Goto down
Temarii
Jounin
Jounin
Temarii


Počet příspěvkù : 28
Narození : 28. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 9 Left_bar_bleue600/600Kancelář Kazekageho - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (600/600)

Kancelář Kazekageho - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 9 EmptySat Oct 29, 2011 2:54 pm

"Výborně, klidně s vámi půjdu na sraz kage" řekla s úsměvem ve tváři.
Návrat nahoru Goto down
Keith Clay
Kazekage
Kazekage
Keith Clay


Počet příspěvkù : 126
Narození : 23. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 9 Left_bar_bleue1100/1100Kancelář Kazekageho - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Kancelář Kazekageho - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 9 EmptySat Oct 29, 2011 3:22 pm

Kývl jsem na pozdrav Chisunovi pověděl mu. ,,Jen tak dál,jen tak dál.'' Pak jsem se podíval na Temari. ,,Dobře, takže potřebujeme ještě jednoho Jounina.''
Návrat nahoru Goto down
http://bakugan.stranky1.cz
Temarii
Jounin
Jounin
Temarii


Počet příspěvkù : 28
Narození : 28. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 9 Left_bar_bleue600/600Kancelář Kazekageho - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (600/600)

Kancelář Kazekageho - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 9 EmptySat Oct 29, 2011 4:42 pm

"Mám někoho najít?" zeptala jsem se a popřemýšlela.
Návrat nahoru Goto down
Yukki Maeda
Jounin
Jounin
Yukki Maeda


Počet příspěvkù : 269
Narození : 19. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 9 Left_bar_bleue600/600Kancelář Kazekageho - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (600/600)

Kancelář Kazekageho - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 9 EmptySat Oct 29, 2011 5:00 pm

Přišla jsem s Kanamem a zaklepala na dveře...´´Promiňte že vyrušuji..´´
Návrat nahoru Goto down
Keith Clay
Kazekage
Kazekage
Keith Clay


Počet příspěvkù : 126
Narození : 23. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 9 Left_bar_bleue1100/1100Kancelář Kazekageho - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Kancelář Kazekageho - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 9 EmptySat Oct 29, 2011 5:08 pm

,,Jako na zavolanou!'' Skoro jsem to začval na Yukki. ,,Půjdeš s námi na sraz kage.'' Povzbudivě jsem se na ni podíval a pak jsem se opět podíval na Temari. ,,Už nikoho nemusíš vodit.'' Pak jsem jen přejížděl očima z jedné na druhou a řekl jsem. ,,Tak co? Vyrazíme už?'' Pak jsem se omluvně podíval na Chisunu. ,,Zvládneš to tady sám?''
Návrat nahoru Goto down
http://bakugan.stranky1.cz
Yukki Maeda
Jounin
Jounin
Yukki Maeda


Počet příspěvkù : 269
Narození : 19. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 9 Left_bar_bleue600/600Kancelář Kazekageho - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (600/600)

Kancelář Kazekageho - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 9 EmptySat Oct 29, 2011 5:16 pm

Trošku jsem se lekla jak na mě Kazekage zavolal...už jsem si myslela že jsem něco provedla..
pak jsem pochytila něco ohledně srazu... to už jsem věděla kde a co ale nevěděla jsem co tam
budu dělat...jen jsem přikyvovala a koukala se kde a co....
Návrat nahoru Goto down
Chisuna
Jounin
Jounin
Chisuna


Počet příspěvkù : 39
Narození : 17. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 9 Left_bar_bleue600/600Kancelář Kazekageho - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (600/600)

Kancelář Kazekageho - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 9 EmptySat Oct 29, 2011 5:22 pm

"Myslím, že áno." Povedal som s úsmevom. "Počas vašej neprítomnosti bude obrana dediny posilnená. Nemalo by sa nič stať." Premýšľal som o možnom útoku Kabuta, ale nechcel som vzbudzovať paniku.
Návrat nahoru Goto down
Keith Clay
Kazekage
Kazekage
Keith Clay


Počet příspěvkù : 126
Narození : 23. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 9 Left_bar_bleue1100/1100Kancelář Kazekageho - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Kancelář Kazekageho - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 9 EmptySat Oct 29, 2011 5:27 pm

,,Dobrá. Tak se tu měj.'' Otočil jsem se na Yukki a Temari. ,,Vyrážíme.'' A vyšel jsem z kanceláře. Můj směr byl jasný, brána vesnice a pak Země Železa.
Návrat nahoru Goto down
http://bakugan.stranky1.cz
Temarii
Jounin
Jounin
Temarii


Počet příspěvkù : 28
Narození : 28. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 9 Left_bar_bleue600/600Kancelář Kazekageho - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (600/600)

Kancelář Kazekageho - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 9 EmptySat Oct 29, 2011 5:29 pm

Šla jsem hned k bráně. (přesun)
Návrat nahoru Goto down
Narumi Kaname
Genin
Genin
Narumi Kaname


Počet příspěvkù : 109
Narození : 15. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Kazekageho - Stránka 9 Left_bar_bleue450/450Kancelář Kazekageho - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (450/450)

Kancelář Kazekageho - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 9 EmptySat Oct 29, 2011 5:39 pm

"No tak to bolo teda pekné ... že misia ale nakoniec takáto ."
Zašklebím sa trocha a pozerám po tom čo sa deje nakoniec som sa rozhodol že počkám než si ma tu všimne ten čo tu je že nejakú misiu už si nájdem aj ja keď už som tu .
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kancelář Kazekageho - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Kazekageho   Kancelář Kazekageho - Stránka 9 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Kancelář Kazekageho
Návrat nahoru 
Strana 9 z 17Jdi na stránku : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Next
 Similar topics
-
» Dům Kazekageho
» Kancelář Kazekageho
» Hrobka Yondaime Kazekageho

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Kôš-
Přejdi na: