Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Hrobka Yondaime Kazekageho

Goto down 
+2
Yakushi Kabuto
In-Admin
6 posters
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Hrobka Yondaime Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Hrobka Yondaime Kazekageho   Hrobka Yondaime Kazekageho EmptyWed Oct 12, 2011 3:23 pm

Zde leží Gaarův otec, Yondaime Kazekage, který byl chladnokrevně zavražděn Orochimarem.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Yakushi Kabuto
Nukenin
Nukenin
Yakushi Kabuto


Počet příspěvkù : 154
Narození : 10. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hrobka Yondaime Kazekageho Left_bar_bleue1875/2300Hrobka Yondaime Kazekageho Empty_bar_bleue  (1875/2300)

Hrobka Yondaime Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hrobka Yondaime Kazekageho   Hrobka Yondaime Kazekageho EmptySat Oct 15, 2011 8:24 am

Pomalým krokem jsem se tiše doplazil k hrobu. Moji hadi za mnou zanechávali pouhá mrtvá těla s prokousnutým krkem a organismem plném jedu. Vztáhnul jsem ruku na hrob a cítil to vzrušení. Slyšel jsem že zemřel i Gaara-kun a tak jsem neváhal o tom, jestli ho půjdu poté hledat. Ale nyní jsem nadzvedl víko hrobu a odebral si vzorky DNA. Byl jsem si vědom že jsou tu zástupci již takto okradených vesnic, ale i na to jsem byl připraven. Pokud byl nynější Kazekage alespoň stejně dobrý jako ti předchozí, musel vycítit mou přítomnost jak ve vesnici, tak u hrobu. Po odebrání trochy tkání jsem se jen s úsměvem otočil a pln očekávání jsem byl připraven na nepřátelský útok.
Návrat nahoru Goto down
Keith Clay
Kazekage
Kazekage
Keith Clay


Počet příspěvkù : 126
Narození : 23. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hrobka Yondaime Kazekageho Left_bar_bleue1100/1100Hrobka Yondaime Kazekageho Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Hrobka Yondaime Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hrobka Yondaime Kazekageho   Hrobka Yondaime Kazekageho EmptySat Oct 15, 2011 3:49 pm

Přiběhnu do chodby, která vede do hrobky a rozhlížím se, vidím samé mrtvé shinobi. ,,Sakra!'' Běžím dál a doufám že ostatní za mnou.
Návrat nahoru Goto down
http://bakugan.stranky1.cz
Midotsuchi
Chuunin
Chuunin
Midotsuchi


Počet příspěvkù : 15
Narození : 09. 10. 11
Location : Zem Zeme

Shinobi
Chakra Chakra:
Hrobka Yondaime Kazekageho Left_bar_bleue500/500Hrobka Yondaime Kazekageho Empty_bar_bleue  (500/500)

Hrobka Yondaime Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hrobka Yondaime Kazekageho   Hrobka Yondaime Kazekageho EmptySat Oct 15, 2011 3:54 pm

Prechádzal som krokom chodbou, kde lažali mŕtve telá. Hmm, asi to bude tá druhá možnosť. Neskutočne silný shinobi... Bál som sa, ale chcel som toho ninju vidieť. Jeho a Kazekageho schopnosti.
Návrat nahoru Goto down
Yakushi Kabuto
Nukenin
Nukenin
Yakushi Kabuto


Počet příspěvkù : 154
Narození : 10. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hrobka Yondaime Kazekageho Left_bar_bleue1875/2300Hrobka Yondaime Kazekageho Empty_bar_bleue  (1875/2300)

Hrobka Yondaime Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hrobka Yondaime Kazekageho   Hrobka Yondaime Kazekageho EmptySat Oct 15, 2011 4:06 pm

" Sá ! " začal jsem se šíleně smát, plný vzrušení že konečně příjde pravý boj. " KUCHIYOSE: EDO TENSEI !!! " zařval jsem skrz celou chodbu a ruce se mi klepali vzrušením. Před vámi vyjela ze země rakev. Ve které byl ... Muu ...
Návrat nahoru Goto down
Midotsuchi
Chuunin
Chuunin
Midotsuchi


Počet příspěvkù : 15
Narození : 09. 10. 11
Location : Zem Zeme

Shinobi
Chakra Chakra:
Hrobka Yondaime Kazekageho Left_bar_bleue500/500Hrobka Yondaime Kazekageho Empty_bar_bleue  (500/500)

Hrobka Yondaime Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hrobka Yondaime Kazekageho   Hrobka Yondaime Kazekageho EmptySat Oct 15, 2011 4:23 pm

(Ospravedlňujem sa, ale musím končiť. Čaká ma neodkladná práca a dnes sa už nevrátim. Aby som "nebrzdil" hru v najnutnejšom prípade za mňa bude písať Kazekage-sama. Dúfam, že Admin Team nemá nič proti.)
Návrat nahoru Goto down
Toshi Terumi
Jounin
Jounin
Toshi Terumi


Počet příspěvkù : 28
Narození : 10. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hrobka Yondaime Kazekageho Left_bar_bleue650/650Hrobka Yondaime Kazekageho Empty_bar_bleue  (650/650)

Hrobka Yondaime Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hrobka Yondaime Kazekageho   Hrobka Yondaime Kazekageho EmptySun Oct 16, 2011 2:44 pm

K hrobce jsem dorazil, chvíli po nich, no kdo se má taky v téhle vesnici vyznat. Pak jsen si všiml nějaké osoby v kápi, no tohle asi ze Suny nebude. Ušklíbl jsem se a sledoval ho, pak jsem si všiml té divné rakve, co jako blesk vyjela ze země. Hm, lepší už to fakt bejt nemůže..
Návrat nahoru Goto down
Midotsuchi
Chuunin
Chuunin
Midotsuchi


Počet příspěvkù : 15
Narození : 09. 10. 11
Location : Zem Zeme

Shinobi
Chakra Chakra:
Hrobka Yondaime Kazekageho Left_bar_bleue500/500Hrobka Yondaime Kazekageho Empty_bar_bleue  (500/500)

Hrobka Yondaime Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hrobka Yondaime Kazekageho   Hrobka Yondaime Kazekageho EmptySun Oct 16, 2011 3:06 pm

Sledoval som pozorne truhlu, ktorú Kabuto privolal. Nevyrušil ma ani príchod ninju z Kiri. "Čo je to za techniku?" Spýtal som sa tichým hlasom Kazekageho.
Návrat nahoru Goto down
Yakushi Kabuto
Nukenin
Nukenin
Yakushi Kabuto


Počet příspěvkù : 154
Narození : 10. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hrobka Yondaime Kazekageho Left_bar_bleue1875/2300Hrobka Yondaime Kazekageho Empty_bar_bleue  (1875/2300)

Hrobka Yondaime Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hrobka Yondaime Kazekageho   Hrobka Yondaime Kazekageho EmptySun Oct 16, 2011 8:59 pm

" Mám lepší věci na práci než tu s vámi vysedávat ..." řekl klidněji a nechal vám tu pro boj Tsuchikageho. " Matao ..." řekl jsem a zmizel pryč. " Myslím, že jsem naposledy viděl v Kiri Kimimara .." ušklíbl jsem se a dodal jsem tomu výhružný tón. Už jsem byl někde pryč a tak jsem si naprosto v klidu odešel pryč. Měl jsem to co jsem chtěl. Muu: "Kde to sakra jsem ? Midotsuchi !? Ty děcko, kde to jsem ?" začal říkat rozzuřeně. " Co to ? Moje tělo se hýbe proti mé vůli !" řekl s ohromeným výrazem. Genkai Hakuri no jutsu. Proneslo se vzduchem a Tsuchikage vytvořil mezi rukama malou krychli.
Návrat nahoru Goto down
Midotsuchi
Chuunin
Chuunin
Midotsuchi


Počet příspěvkù : 15
Narození : 09. 10. 11
Location : Zem Zeme

Shinobi
Chakra Chakra:
Hrobka Yondaime Kazekageho Left_bar_bleue500/500Hrobka Yondaime Kazekageho Empty_bar_bleue  (500/500)

Hrobka Yondaime Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hrobka Yondaime Kazekageho   Hrobka Yondaime Kazekageho EmptyMon Oct 17, 2011 12:36 pm

(Kabuto-sama, nechcete to ukončiť? Chichotání Kazekage-sama má veľa práce a tento súboj by sa tiahol ďalšie dva dni /najmenej/. Muuho budete potrebovať určite viac v aktívnejších súbojoch. Chichotání)
Návrat nahoru Goto down
Yakushi Kabuto
Nukenin
Nukenin
Yakushi Kabuto


Počet příspěvkù : 154
Narození : 10. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hrobka Yondaime Kazekageho Left_bar_bleue1875/2300Hrobka Yondaime Kazekageho Empty_bar_bleue  (1875/2300)

Hrobka Yondaime Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hrobka Yondaime Kazekageho   Hrobka Yondaime Kazekageho EmptyMon Oct 17, 2011 12:59 pm

/Boha xD Klidně xD Stejně by jste si u něj ani neškrtli Jasně
Muu najednou zase zmizel v rakvi a zarazil se do země. Před vámi zůstala pouze pustá hrobka.
Návrat nahoru Goto down
Midotsuchi
Chuunin
Chuunin
Midotsuchi


Počet příspěvkù : 15
Narození : 09. 10. 11
Location : Zem Zeme

Shinobi
Chakra Chakra:
Hrobka Yondaime Kazekageho Left_bar_bleue500/500Hrobka Yondaime Kazekageho Empty_bar_bleue  (500/500)

Hrobka Yondaime Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hrobka Yondaime Kazekageho   Hrobka Yondaime Kazekageho EmptyMon Oct 17, 2011 1:02 pm

"To bol...?! Muu-sama! Ten had musel vykradnúť hrobku v našej dedine!" Zovrel som päste. "Ale je dobre, že ho zasa odvolal. Proti Jintonu by sme nemali šancu." Povedal som skôr pre seba. Nechcel som o najsilnejšom elemente rozprávať pred shinobi z cudzích dedín.

(To je mi jasné. xD)
Návrat nahoru Goto down
Keith Clay
Kazekage
Kazekage
Keith Clay


Počet příspěvkù : 126
Narození : 23. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hrobka Yondaime Kazekageho Left_bar_bleue1100/1100Hrobka Yondaime Kazekageho Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Hrobka Yondaime Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hrobka Yondaime Kazekageho   Hrobka Yondaime Kazekageho EmptyMon Oct 17, 2011 5:51 pm

,,Tsuchikage??!!'' Vydechl jsem a začal skládat pečetě. Najednou zase zmizel. ,,Co to? Já myslel že je mrtvý.'' Zamyslel jsem se a přebral si vše co vím o tom zjevení co jsem viděl. ,,Jinton, element prachu. A kdo byl ten chlápek?'' Zeptal jsem se, zamyslel jsem se a vyrazil jsem do své kanceláře. ,,Pojď se mnou, pro jistotu ti přidělím doprovod.'' Sdělil jsem po cestě Midotsuchimu.
Návrat nahoru Goto down
http://bakugan.stranky1.cz
Toshi Terumi
Jounin
Jounin
Toshi Terumi


Počet příspěvkù : 28
Narození : 10. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hrobka Yondaime Kazekageho Left_bar_bleue650/650Hrobka Yondaime Kazekageho Empty_bar_bleue  (650/650)

Hrobka Yondaime Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hrobka Yondaime Kazekageho   Hrobka Yondaime Kazekageho EmptyMon Oct 17, 2011 5:57 pm

Tak tohle bylo.. Divné.. Své myšlenk jsem si nechal pro sebe. Co chtěl u hrobky Kazeakgeho? Doufám, že takhle nevykrádá všechny. Pokud je tak skvělý jak to vypadalo.. Bráško, doufám, že na Kiri ještě nepřišla řada. Nijak jsem nereagoval na jejich otázky, jen jsem se rozhlížel kolem.
Návrat nahoru Goto down
Midotsuchi
Chuunin
Chuunin
Midotsuchi


Počet příspěvkù : 15
Narození : 09. 10. 11
Location : Zem Zeme

Shinobi
Chakra Chakra:
Hrobka Yondaime Kazekageho Left_bar_bleue500/500Hrobka Yondaime Kazekageho Empty_bar_bleue  (500/500)

Hrobka Yondaime Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hrobka Yondaime Kazekageho   Hrobka Yondaime Kazekageho EmptyMon Oct 17, 2011 5:59 pm

"Nie, vďaka, Kazekage-sama. Ja som nebol jeho cieľ. A už musím ísť. Zdržal som sa tu viac než dosť." Vyšiel som z hrobky a čakal na Kazekageho slová. Bol som rozhodnutý už ísť, ale slovo Kage je predsa rozhodujúce.
Návrat nahoru Goto down
Toshi Terumi
Jounin
Jounin
Toshi Terumi


Počet příspěvkù : 28
Narození : 10. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hrobka Yondaime Kazekageho Left_bar_bleue650/650Hrobka Yondaime Kazekageho Empty_bar_bleue  (650/650)

Hrobka Yondaime Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hrobka Yondaime Kazekageho   Hrobka Yondaime Kazekageho EmptyWed Oct 19, 2011 12:46 pm

Ještě jsem chvíli čekal na Kazekageho, než jsem pokrčil rameny a vydal se z tohohle místa pryč. I z téhle vesnice, no bohužel be Ashayi. Tak teď jsem si to pořádně zavařil. Nejenom, že jsem ztratil osobu, na kterou bratříček nenechá dopustit, ale mám několika denní zpoždění! Svůj vnitřní hysterický záchvat jsem si nechal pro sebe, s nečitelným výrazem zarazil ruce do kapes a typickým lenivým tempem odkráčel pryč. Pravděpodobně do další vesnice.
(Přesun)
Návrat nahoru Goto down
Keith Clay
Kazekage
Kazekage
Keith Clay


Počet příspěvkù : 126
Narození : 23. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hrobka Yondaime Kazekageho Left_bar_bleue1100/1100Hrobka Yondaime Kazekageho Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Hrobka Yondaime Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hrobka Yondaime Kazekageho   Hrobka Yondaime Kazekageho EmptyWed Oct 19, 2011 2:42 pm

Pokrčil jsem rameny a pomalu se přesouval do kanceláře.
Návrat nahoru Goto down
http://bakugan.stranky1.cz
Haku
Death
Death
Haku


Počet příspěvkù : 125
Narození : 07. 10. 11
Age : 28

Shinobi
Chakra Chakra:
Hrobka Yondaime Kazekageho Left_bar_bleue650/650Hrobka Yondaime Kazekageho Empty_bar_bleue  (650/650)

Hrobka Yondaime Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hrobka Yondaime Kazekageho   Hrobka Yondaime Kazekageho EmptyTue Oct 25, 2011 5:10 pm

škeble byla dost vysoko aby jí nikdo neviděl a otevřela se
Haku
Kazekage udělejte 3. oko a zjistěte jaká je situace
kazekage
udělal 3. oko a řekl dobré můžeme jít a udělal malý podnost ze zlata a snesl Hakua a sebe dolů
mizukage
vyškárbal se nahoru na škebli a udělal odraz před hrobku
Návrat nahoru Goto down
Haku
Death
Death
Haku


Počet příspěvkù : 125
Narození : 07. 10. 11
Age : 28

Shinobi
Chakra Chakra:
Hrobka Yondaime Kazekageho Left_bar_bleue650/650Hrobka Yondaime Kazekageho Empty_bar_bleue  (650/650)

Hrobka Yondaime Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hrobka Yondaime Kazekageho   Hrobka Yondaime Kazekageho EmptyTue Oct 25, 2011 5:13 pm

Haku
začal hledat hrobku pakury po chvíli jí našel a začal sbírat vzorky DNA
Kazekage
začal dělat co obvykle. Takže udělal techniku 3. oka a dával pozor jestli někdo nejde
Mizukage
měl nachystaný odraz na odlákaní nepřítele kdyby náhodou došel
Návrat nahoru Goto down
Haku
Death
Death
Haku


Počet příspěvkù : 125
Narození : 07. 10. 11
Age : 28

Shinobi
Chakra Chakra:
Hrobka Yondaime Kazekageho Left_bar_bleue650/650Hrobka Yondaime Kazekageho Empty_bar_bleue  (650/650)

Hrobka Yondaime Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hrobka Yondaime Kazekageho   Hrobka Yondaime Kazekageho EmptyTue Oct 25, 2011 5:26 pm

Haku
dosbíral posledí vzorky DNA mám hlad jdu na jídlo zasmál se a šel do jedné z restaurací a jak šel tak si nasdil masku Anbu
Mizukage
sletěl se škěblí dolů a zrušil odrazy
kazekage
vyskočil na škebli která potom vyletěla zase do oblak a letěla nad Hakuem
Návrat nahoru Goto down
Haku
Death
Death
Haku


Počet příspěvkù : 125
Narození : 07. 10. 11
Age : 28

Shinobi
Chakra Chakra:
Hrobka Yondaime Kazekageho Left_bar_bleue650/650Hrobka Yondaime Kazekageho Empty_bar_bleue  (650/650)

Hrobka Yondaime Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hrobka Yondaime Kazekageho   Hrobka Yondaime Kazekageho EmptyWed Oct 26, 2011 7:11 pm

škeble se oběvila a ještě než se otevřela
Haku
podíval se na Kazekageho víte co máte dělat že?
kazekage
udělal techniku 3. oka a potvrdil že nikdo nikde není a je bezpečné vyjít a 3. oko umísti tak aby mě perfektní rohzled zda li někdo jde
mizukage
dal povel škebli aby se otevřela a vylezl naní a udělal odraz

Jak se škěble otevřela Haku i Kazekage seskočili dolů kde Haku hcvíli hledal hrob a když ho anšel začal sbírat ostatky
Návrat nahoru Goto down
Haku
Death
Death
Haku


Počet příspěvkù : 125
Narození : 07. 10. 11
Age : 28

Shinobi
Chakra Chakra:
Hrobka Yondaime Kazekageho Left_bar_bleue650/650Hrobka Yondaime Kazekageho Empty_bar_bleue  (650/650)

Hrobka Yondaime Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hrobka Yondaime Kazekageho   Hrobka Yondaime Kazekageho EmptyWed Oct 26, 2011 7:21 pm

Haku
dosbíral poslední zbytky DNA babky a čekal až mizukage sletí dolů
Mizukage
sletěl dolů seskočil ze škeble a čekla až se oteveře... dkyž se otevřela vlezl do ní
kazekage
vlezl do škeble a zrušil 3.oko

oba čeli na Haka který tam taky vlezl a škeble zmizela
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hrobka Yondaime Kazekageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hrobka Yondaime Kazekageho   Hrobka Yondaime Kazekageho Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Hrobka Yondaime Kazekageho
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Hrobka Sandaime Raikageho
» Dům Kazekageho
» Kancelář Kazekageho
» Kancelář Kazekageho

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Kôš-
Přejdi na: