Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Ostrov Jinchuuriki

Goto down 
+9
Tobi
Tetsuo
Shu
Panosh
Shiki Takeru
In-Admin
Arame Akiyama
Killer Bee
Akahim Ukarai
13 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorZpráva
Akahim Ukarai




Počet příspěvkù : 296
Narození : 27. 08. 11

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 EmptySat Sep 10, 2011 6:49 pm

First topic message reminder :

Tento ostrov ktorý sa pohybuje na chrbte korytnačky predstavuje ostrov pre Jinchuuriki. Na tomto ostrove žije kopa zvierat a už od pradávna tu trénujú Jinchuuriki ovládnuť svojich Bijuu. O ostrove vie iba pár ľudí z Kumogakure a človek ktorý najviac navštevuje toto miesto je Killer Bee.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com/forum

AutorZpráva
Tetsuo
Genin
Genin
Tetsuo


Počet příspěvkù : 43
Narození : 15. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 Left_bar_bleue350/350Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (350/350)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 EmptyWed Nov 23, 2011 6:41 pm

Pozrel som za odchádzajúcim týmom, pretočil oči v stĺp a rozbehol sa za nimi.
Za pár sekúnd som dobehol brata, otočil sa a skákal chrbtom dozadu. S úškrnom som mu vyplazil jazyk a potom bežal za ostatnými.
Návrat nahoru Goto down
Panosh
Genin
Genin
Panosh


Počet příspěvkù : 31
Narození : 16. 11. 11
Age : 33

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 Left_bar_bleue350/350Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (350/350)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 EmptyWed Nov 23, 2011 7:11 pm

Ještě zrychlím předběhnu bráchu a když běžím okolo něj plácnu ho přes rameno a doběhnu senseie Sensei? Jsem rád že jsme mohly složit tým...už se těším až dorazíme na místo naší první mise... řeknu nadšeně a trochu zrychlím
Návrat nahoru Goto down
Shiki Takeru
Jounin
Jounin
Shiki Takeru


Počet příspěvkù : 189
Narození : 18. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 Left_bar_bleue600/600Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (600/600)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 EmptyWed Nov 23, 2011 7:16 pm

Mlčky jsem přikývl na odpověď a pousmál jsem se. Arame.. ty budeš tak překvapená! Nad touhle myšlenkou jsem se zasmál i nahlas.Po nějaké době jsme doskákali až k místu, kde se nacházel menší 'domek'. Pravděpodobně přebývají tady. Napadlo mě a seskočil jsem dolů. Podíval jsem se dovnitř, no nikdo tam nebyl. Hm.. myslím, že právě trénují, takže bychom mohli taky. Usoudil jsem, zatímco jsem se otáčel ke svým novým studentům.
Návrat nahoru Goto down
Tobi
Akatsuki
Akatsuki
Tobi


Počet příspěvkù : 141
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 Left_bar_bleue2000/2000Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (2000/2000)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 EmptyWed Nov 23, 2011 7:16 pm

Na ostrove však už neboli jediní. Nachádzali sa na ňom ďalší dvaja nezvaní hostia.
Kakuzu
"Kto by bol povedal, že tie informácie od toho slizkého hada budú na osoh," prehovoril som znudene ako obvykle a hnal sa vpred. Moje ruky a plášť boli pošpinené krvou nepriateľov, konkrétne sa jednalo o stráže, ktoré tento ostrov pôvodne mali spravovať, o Motoiovu jednotku, s ktorou iba pred nedávnom raikage stratil kontakt.
Návrat nahoru Goto down
Hidan$
Akatsuki
Akatsuki
Hidan$


Počet příspěvkù : 108
Narození : 20. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 Left_bar_bleue800/800Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (800/800)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 EmptyWed Nov 23, 2011 7:22 pm

došel jsem s Kakuzem a celou dobu na něj řval.... heeeej děláš to blbě.. všeci o nás už ví a to jen proto že ty jsi rapl a nezaplatil jsi mi plastiku!!!!!!!!
poupravil jsem si kosu a začal se moc smát... už vidím jak mu tečou nervy... zachvilku je plastika moje pomyslel jsem si když jsme se smál
Návrat nahoru Goto down
Tobi
Akatsuki
Akatsuki
Tobi


Počet příspěvkù : 141
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 Left_bar_bleue2000/2000Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (2000/2000)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 EmptyWed Nov 23, 2011 7:29 pm

Kakuzu
"Skús to povedať ešte ďalších 10 krát, možno ti na desiaty odpoviem inač," reflektoval som na Hidana ignorujúc jeho smiech a pokračujúc v ceste, ktorá nás zaviedla k podozrivému miestu. Jednalo sa konkrétne o domček uprostred divočiny, kde sme ale narazili na zopár ďalších nezvaných hostí.
Žeby posily? zarazil som sa a zastavil.
Návrat nahoru Goto down
Hidan$
Akatsuki
Akatsuki
Hidan$


Počet příspěvkù : 108
Narození : 20. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 Left_bar_bleue800/800Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (800/800)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 EmptyWed Nov 23, 2011 7:34 pm

všechno jsme to zopakoval a pak jsme uviděl kakuza jak zastavil a to si myslíš že to budu říkat 10x? pak jsem se pdoíval před něj a uviděl jsem baráček s lidma... hele mám nápada s tím xichtem mě nikdo nepozná... sundal jsme si pláš´t akatsuki a kosu si pověsil znovu na ramena...
a vydal se směrem k nim...
Návrat nahoru Goto down
Panosh
Genin
Genin
Panosh


Počet příspěvkù : 31
Narození : 16. 11. 11
Age : 33

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 Left_bar_bleue350/350Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (350/350)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 EmptyWed Nov 23, 2011 7:40 pm

Sensei budeme trénovat? Nebo se čekají nějaký komplikace? řeknu s úsměvem když dorazíme na místo Těším se až Bee-sama poznám slyšel jsem o něm hodně ale nikdy jsem se s ním nepotkal...
Návrat nahoru Goto down
Tetsuo
Genin
Genin
Tetsuo


Počet příspěvkù : 43
Narození : 15. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 Left_bar_bleue350/350Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (350/350)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 EmptyWed Nov 23, 2011 7:43 pm

Zívol som si a sadol si na zem. Pritom som nič nehovoril iba sa pozeral na zem.
Návrat nahoru Goto down
Hidan$
Akatsuki
Akatsuki
Hidan$


Počet příspěvkù : 108
Narození : 20. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 Left_bar_bleue800/800Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (800/800)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 EmptyWed Nov 23, 2011 7:47 pm

blížil jsme se k nim a vypadal jsme spíš jako zvíře... díky novému xichtu který mi kakuzu nechce zpravit... jen ta kosa poukazuje na to že jsem člověk....
došel jsem až k nim a jenom řekl zoufalým hlasem... prosím pomoc... Okradl mě jeden bandita a vzal mi vše kromě kosy kterou jsem ho poranila ukázal jsme směrem ke kakuzovi... kakuzu snad je zvládneš já je sundám zezadu pomyslel jsem si a čekal jak ti dva budou ragovat...
Návrat nahoru Goto down
Tobi
Akatsuki
Akatsuki
Tobi


Počet příspěvkù : 141
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 Left_bar_bleue2000/2000Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (2000/2000)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 EmptyWed Nov 23, 2011 7:49 pm

Kakuzu
Som zvedavý, čo ten m*gor zas vymyslí.
Oprel som sa o strom a zatiaľ iba sledoval Hidanovu akciu. Prekvapilo ma však, čo vykonal a sklamane som si vzdychol.
Blbý ako obvykle, niekedy naozaj neviem, na čo tú hlavu vlastne má. Každopádne, nezdá sa, že by ktokoľvek z nich odpovedal opisu, s najvyššou pravdepodobnosťou tu s nimi len budeme zbytočne strácať čas.
Návrat nahoru Goto down
Shiki Takeru
Jounin
Jounin
Shiki Takeru


Počet příspěvkù : 189
Narození : 18. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 Left_bar_bleue600/600Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (600/600)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 EmptyWed Nov 23, 2011 7:51 pm

Trénink zní jako dobrý nápad, asi bychom mohli začít. Já jsem vlastně potkal Beeho-sama jenom jednou, takže si nemůžu udělat názor tak hned, no myslím že je to skvělý člověk. Odpověděl jsem mu a pak jsem se zamračil. Zezadu jsem uslyšel nějaký šramot a podíval se tím směrem. K velkému překvapení odtamtud vystoupila neznámá osoba s velkou chakrou a opravdu podivným obličejem. Překvapivě jsem se na nej podíval. Kdo to sakra je? Napadlo mě jako první a připravoval jsem se na nejhorší. Kdo jsi? Nemyslím si, že bys byl z Kumo a nikdo jiný tady nemá co dělat! Řekl jsem přísně. I kdyby ho okradli, neměl se sem jak dostat. Tenhle ostrov je neobydlený a nikdo by neměl vědět, kde se nachází. Nepřítel? pošeptal jsem, potichu, aby mě nikdo neslyšel. Sáhl jsem na katanu. Něco tady nehraje! Buďte na pozoru. Zašeptal jsem směrem k týmu.
Návrat nahoru Goto down
Panosh
Genin
Genin
Panosh


Počet příspěvkù : 31
Narození : 16. 11. 11
Age : 33

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 Left_bar_bleue350/350Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (350/350)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 EmptyWed Nov 23, 2011 7:55 pm

Hai sensei... řeknu aby mě slyšel pouze on, pak se podívám na příchozího a jsem ve střehu.
Návrat nahoru Goto down
Tobi
Akatsuki
Akatsuki
Tobi


Počet příspěvkù : 141
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 Left_bar_bleue2000/2000Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (2000/2000)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 EmptyWed Nov 23, 2011 7:57 pm

Kakuzu
Je ich tu viac ako sme predpokladali, nehovoriac o tom, že budeme musieť čeliť jinchuurikim dvom, z čoho jeden je gobi a druhý hachibi. Dúfam teda, že sa "oni" nebudú len držať vzadu, ale zúčastnia sa tiež, ako to plánoval ten muž v maske, pomaly som sa narovnal a pohliadol smerom k Shikimu.
Zdá sa byť obozretnejším, navyše hovoril o tréningu a zdá sa, že má na starosti vedenie skupiny. Je teda jasné, že pôjde o jounina. Ak sundáme jeho ako prvého, ostatní si už pravdepodobne bez vodcu nebudú vedieť rady.
Návrat nahoru Goto down
Hidan$
Akatsuki
Akatsuki
Hidan$


Počet příspěvkù : 108
Narození : 20. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 Left_bar_bleue800/800Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (800/800)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 EmptyWed Nov 23, 2011 8:05 pm

všiml jsme si že sahá po kataně... do prdele.... a já měl tak genialní plán... začal jsme se smát... chytrej chlapec... Mám pro tebe návrh pojď se mnou bojovat a tvůj tým uštříme.. pokud tak neuděláš zemřete všeci chytl jsem kosu do pravé ruky.... a poškrábal se na čele.... Kakuzu mě zabije
Návrat nahoru Goto down
Shiki Takeru
Jounin
Jounin
Shiki Takeru


Počet příspěvkù : 189
Narození : 18. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 Left_bar_bleue600/600Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (600/600)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 EmptyWed Nov 23, 2011 8:26 pm

Povytáhl jsem katanu a pořádně si nepřítele přeměřil. Vypadá to, že má vysoké sebevědomí. To by mohlo znamenat, že si ve své síle věří a je to dost silný protivník. Stejně by mě nejvíc zajímalo, co tady dělá. Vsadím se, že nepřišel jenom aby si zabojoval. Zamračil jsem se a pokračoval ve své myšlence. Nejdříve bychom měli dát Arame a Beemu-sama vědět, co se tady děje. Tak počkat.. ti dva jsou jinchuuriki a pokud vím, tak po jinchuuriki jsou Akatsuky a jedním ze členů je maník s kosou. Mohl by to snad být- na tuhle možnost jsem ani nechtěl myslet. Horší bylo, že jsem si všiml postavu stojící ve stínu stromů. Sakra! a není sám. Tohle je horší než jsem si myslel. Tentokrát jsem se nerozhodně podíval na svůj tým. Tohle rozhodování je otřesné! Zanadával jsem si v duchu. Nejlepší by bylo dát vědět Raikagemu-sama, co se tady děje. Nevěřím si natolik, abych mohl bojovat s členy Akatsuki- tedy pokud se nemýlím, že jsou to oni. Znova jsem se podíval na svůj tým. Mám jistou představu o tom, kdo by to mohl být a jestli mám pravdu, tak jsou nebezpečnější než jsem si myslel. Upozornil jsem je. Zatím rozhodně neutočte a čekejte na mé rozkazy. V nejhorším případě se stáhněte a uvědomte vesnici! Přikázal jsem a znova jsem se soustředil na nepřítele před sebou.
Návrat nahoru Goto down
Panosh
Genin
Genin
Panosh


Počet příspěvkù : 31
Narození : 16. 11. 11
Age : 33

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 Left_bar_bleue350/350Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (350/350)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 EmptyWed Nov 23, 2011 8:32 pm

Neměly bychom dát vědět Beemu-sama? Třeba by nám pomohl...


Naposledy upravil Panosh dne Wed Nov 23, 2011 9:07 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Hidan$
Akatsuki
Akatsuki
Hidan$


Počet příspěvkù : 108
Narození : 20. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 Left_bar_bleue800/800Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (800/800)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 EmptyWed Nov 23, 2011 8:36 pm

usmál jsme se ikdyž to na mém xichtu nešlo moc vidět jak vidím tak jsi se rozhodl bojovat sám... a začal jsem na něj útočit ze všech stran abych neměl možnost vytvořit pečetě...
kakuzu si trucuje tak mi nepomůže... však mu to vrátím přemýšlel jsem když jsem sekal...
Návrat nahoru Goto down
Tobi
Akatsuki
Akatsuki
Tobi


Počet příspěvkù : 141
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 Left_bar_bleue2000/2000Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (2000/2000)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 EmptyWed Nov 23, 2011 8:43 pm

Kakuzu
"Oj, Hidan! Nemá zmysel už viac skrývať našu identitu. Dostaň z nich, kde sa nachádza gobi a potom si už s nimi rob, čo budeš chcieť," rozkázal som a naďalej sa nehýbal z miesta. Nemal som dôvod sa zapájať, nechal som Hidana vychutnať si tú zábavu aj za mňa.
Pri najmenšom budem analyzovať ich štýl boja.
Návrat nahoru Goto down
Shu
Genin
Genin
Shu


Počet příspěvkù : 24
Narození : 14. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 Left_bar_bleue350/350Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (350/350)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 EmptyThu Nov 24, 2011 6:32 am

Zostal som stáť a pozeral čo sa bude diať.
To nebude dobré. Čo vlastne od nás chcú? pomyslím si a pevne stojím.
Návrat nahoru Goto down
Tetsuo
Genin
Genin
Tetsuo


Počet příspěvkù : 43
Narození : 15. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 Left_bar_bleue350/350Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (350/350)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 EmptyThu Nov 24, 2011 4:09 pm

Začal som zrýchlene dýchať. Musel som sa zadržiavať, aby som sa nevrhol do súboja. I keď bolo isté, že by to so mnou nedopadlo dobre, veľmi rád by som bojoval.
Vstal som a pozorne sledoval pohyby. Ten, čo bojuje so Takeru-senseiom používa ako zbraň kosu. Navyše má tá kosa nejaký povraz, čiže by mohol použiť aj útok, ktorý má väčší dosah. Jeho pohyby vypadajú trošku agresívne, napovedá tomu aj jeho chovanie. Ako som rozmýšľal, stláčal som ruku v päsť a snažil sa ovládnuť.
Návrat nahoru Goto down
Shiki Takeru
Jounin
Jounin
Shiki Takeru


Počet příspěvkù : 189
Narození : 18. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 Left_bar_bleue600/600Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (600/600)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 EmptyThu Nov 24, 2011 5:54 pm

Takže je to pravda.. Pronesl jsem znepokojeně. V tom případě je tu jediná možnost.. Napadlo mě a nervózně jsem se koukl na Tetsua. Určitě by chtěl zaútočit. Sakra! Takových problémů hned na první misi. Povzdechl jsem si, no neměl jsem už na nic čas, jelikož jsem s katanou zastavil příchozí útok.
Návrat nahoru Goto down
Hidan$
Akatsuki
Akatsuki
Hidan$


Počet příspěvkù : 108
Narození : 20. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 Left_bar_bleue800/800Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (800/800)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 EmptyThu Nov 24, 2011 6:23 pm

když katanou zastavil útok tak jsme ho kopl do břicha... a sekl znovu tentokrát podélně... Kakuzu hlídej ty děcka... zařval jsem a soustředil se na boj....ale kap jsme zaslech kakuzovy instrukce... však počkej chvilku zařval jsem znovu a odskočil od něj a z kosy vyjelo lano...
Návrat nahoru Goto down
Shiki Takeru
Jounin
Jounin
Shiki Takeru


Počet příspěvkù : 189
Narození : 18. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 Left_bar_bleue600/600Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (600/600)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 EmptyThu Nov 24, 2011 6:45 pm

Když se naše zbraně setkali, mohl jsem se blíž podívat do jeho 'obličeje'. Pak trhl nohou a chystal se mě kopnout. V tom momentě jsem se i s katanou odtrhl a odskočil jsem dozadu, abych se vyhl ráně.
Návrat nahoru Goto down
Hidan$
Akatsuki
Akatsuki
Hidan$


Počet příspěvkù : 108
Narození : 20. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 Left_bar_bleue800/800Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (800/800)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 EmptyThu Nov 24, 2011 6:50 pm

(navrhuju aby jsme ostatní vynechali a bojovali sami... a až budou chtít ať se přidají... na posty se mi moc čekat nechce Chichotání )

V levé ruce jsem držel konec ocelového lana který trčel z kosy a v druhé kosu... rozběhl jsme se k němu a rozmáchl se... Když vypadalo že vyskočím a skočím na něj zastavil jsem se a hodil kosu tak aby ho naschvál minula a čepel se dostala za něj... poté jsem chytl lanou i druhou rukou a zatáhl za něj a kosa miříla soupeři přímo na záda neuvěřitelnou rychlostí....
musí to vyjít ať konečně mám klid a kakuzu mi zaplatí ten xicht přemýšlel jsme během celé "akce"
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 4 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Ostrov Jinchuuriki
Návrat nahoru 
Strana 4 z 10Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Země Blesku :: Okolí-
Přejdi na: