Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Ostrov Jinchuuriki

Goto down 
+9
Tobi
Tetsuo
Shu
Panosh
Shiki Takeru
In-Admin
Arame Akiyama
Killer Bee
Akahim Ukarai
13 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorZpráva
Akahim Ukarai




Počet příspěvkù : 296
Narození : 27. 08. 11

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 EmptySat Sep 10, 2011 6:49 pm

First topic message reminder :

Tento ostrov ktorý sa pohybuje na chrbte korytnačky predstavuje ostrov pre Jinchuuriki. Na tomto ostrove žije kopa zvierat a už od pradávna tu trénujú Jinchuuriki ovládnuť svojich Bijuu. O ostrove vie iba pár ľudí z Kumogakure a človek ktorý najviac navštevuje toto miesto je Killer Bee.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com/forum

AutorZpráva
Shiki Takeru
Jounin
Jounin
Shiki Takeru


Počet příspěvkù : 189
Narození : 18. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 Left_bar_bleue600/600Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (600/600)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 EmptyWed Nov 30, 2011 5:13 pm

Chvíli jsem jen tak stál u týmu a na nic jsem nereagoval.Na pár minut se tu objevil Hidan, no toho jsem ignoroval a vzal Jsem Kotokeho tělo. Na Shuovu otázku jsem jen přikývl a vydal jsem se hledat Beeho-sama. Pak jsem se podíval na Saki. Díky, žes mi pomohla. Jmenuji se Shiki a jsem jounin z Kumo. Co ty? Nijak jsem vlastně ani odpověď nečekal a předal jsem ke kroku.
Návrat nahoru Goto down
Saki Karui
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Saki Karui


Počet příspěvkù : 85
Narození : 22. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 Left_bar_bleue700/700Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (700/700)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 EmptyWed Nov 30, 2011 5:33 pm

Ja som Saki moja úloha je pomôcť v týchto miestach mali byť nejaké boje tak som mala prísť na pomoc videla som 2 bojiska ale toto bolo o mnoho bližšie tak som si povedala že ľahšie bude keď prídem tu pomôcť a že zabijeme toho srá*a ale prišiel tu zrejme ten druhý srá* a tak sme sa len tak obranili ale mala by som to tu obliahnuť tak že teraz idem s tebou ešte pridala sa k shikimu a šla za ním a opýtala sa Kam vlastne ideme? a saki sa pomaly hojili rany zo súboja a nasledovala shikiho a pri tom si myslela myslím že ideme na to druhé bojisko tak že to bola sprosta otázka ale aj tak ...
Návrat nahoru Goto down
Shiki Takeru
Jounin
Jounin
Shiki Takeru


Počet příspěvkù : 189
Narození : 18. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 Left_bar_bleue600/600Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (600/600)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 EmptyWed Nov 30, 2011 5:40 pm

V té chvíli jsem si uvědomil, že jsem úplně zapomněl na Arame. Kakuzu přišel za námi, mohlo by to snad znamenat- tuto myšlenku jsem ani nedokončil. Arame je určitě v pořádku. Ujistil jsem se, i když jsem pociťoval určité pochybnosti. Na tomhle ostrově by mělo být nějaké medické centrum, takže bychom ho měli najít. Arame podle mě bude tam a ty vypadáš že potřebuješ ošetřit. Ujasnil jsem a už jsem se neozýval.
Návrat nahoru Goto down
Killer Bee
Hachibi no Hachimata
Hachibi no Hachimata
Killer Bee


Počet příspěvkù : 85
Narození : 20. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 Left_bar_bleue600/6500Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (600/6500)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 EmptyWed Nov 30, 2011 5:53 pm

Vysedával som v medickom centre a priam neobvykle zamyslene hľadel do diaľavy. Strach o priateľa vo mne vyvolal bolestivé spomienky na smrť yondaime raikageho, ktorú som si na svoje triko pripisoval ja sám. Rozhodne som nechcel, aby podobným dôvodom, opäť kvôli mne, tento svet opustil i Motoi.
Zdá sa, že boje utíchli. Dlhú dobu sa už neozývajú žiadne hlasné zvuky.
Hmmm, konečne dobrá správa.
Návrat nahoru Goto down
Shu
Genin
Genin
Shu


Počet příspěvkù : 24
Narození : 14. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 Left_bar_bleue350/350Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (350/350)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 EmptyWed Nov 30, 2011 6:10 pm

Pokračoval som za nimi bez jedného tónu.
Návrat nahoru Goto down
Saki Karui
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Saki Karui


Počet příspěvkù : 85
Narození : 22. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 Left_bar_bleue700/700Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (700/700)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 EmptyFri Dec 02, 2011 2:14 pm

Keď došli do medického centrá tak sa opýtala Killer beeho Ehm .. ja som Saki a chcela by som sa opýtať to ty si bojoval proti tomu magorovi s tými potvorami ? a kto je to čo tu leží ta dievčina? Zbieram informácie pre Raikageho (myslela Arame) Usmiala sa a čakala na odpoveď a pomyslela si čo to je za chlapíka vôbec ? ma čudné čierne bríle :/ hmm snáď mi odpovie aby som mohla ísť za Raikage a mohla by som mu dať všetky potrebné informácie ktoré som nazbierala už unavená preto že bola zranená a cestovala až k tomuto centru ... a potom som si sadla sama som si obviazala hrudník šatkou a zrušila som techniku mojej hmoty ktorá mi zastavovala krvácanie a šatka sa trocha sćervenela ja som si to pritlačila zašla k jednému medikovi a dala som si na to masť a nejakú čudnú tekutinu dala som si čistej vody čo tu mali a postavila sa oproti Killer beemu
Návrat nahoru Goto down
Shiki Takeru
Jounin
Jounin
Shiki Takeru


Počet příspěvkù : 189
Narození : 18. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 Left_bar_bleue600/600Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (600/600)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 EmptyFri Dec 02, 2011 2:18 pm

Když jsme došli do centra, jen jsem nepřítomně pokývl Beemu-sama na pozdrav. Kotokeho tělo jsem předal medikům, aby ho někam odnesli a sedl jsem si vedle postele, kde ležela Arame. Neměl jsem chuť nic říkat, tak jsem jen mlčel.
Návrat nahoru Goto down
Shu
Genin
Genin
Shu


Počet příspěvkù : 24
Narození : 14. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 Left_bar_bleue350/350Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (350/350)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 EmptyFri Dec 02, 2011 2:32 pm

Ako dorazíme do medikálneho centra a spatrím Beeho-sana hneď k nemu pribehnem, hlboko sa pokloním a poviem:"Je mi cťou vás vidieť Bee-san. Ja som Shusuke Amagai."poviem a potom sa naňho pozriem a pokračujem za senseijom, sadol som si vedľa neho a ticho sedel.
Návrat nahoru Goto down
Yakushi Kabuto
Nukenin
Nukenin
Yakushi Kabuto


Počet příspěvkù : 154
Narození : 10. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 Left_bar_bleue1875/2300Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (1875/2300)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 EmptyFri Dec 02, 2011 8:09 pm

Chiyo
Tiše jsme doskočili na ostrov, zatímco s loutkami jsem hledala v okolí všechno, co by mi dalo nápovědu. Jako lékařský ninja jsem skryla mou a Kemichiho chakru aby o nás nemohl nikdo vědět, dokonce ani Hachibi. Po chvíli jsem narazila na bojiště, které zde zanechal Kakuzu. Po stopách nepřítele jsem se vydala až k onomu středisku. Loutky rozrazily stěnu tam, odkud jsem cítila chakru Gobiho. V tu chvíli si mne musel všimnout i Hachibi. " Kemichi ... Postarej se o Gobiho ... " Dodala jsem, zatímco jsem si stoupla dovnitř, přímo před Hachibiho, a dodatečně zaútočila pomocí skrytých zbraní mých loutek.
Návrat nahoru Goto down
Killer Bee
Hachibi no Hachimata
Hachibi no Hachimata
Killer Bee


Počet příspěvkù : 85
Narození : 20. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 Left_bar_bleue600/6500Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (600/6500)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 EmptyFri Dec 02, 2011 8:15 pm

Najskôr som pochopiteľne reagoval na predstavenie Shua.
"Nech sa ku mne prihovára akákoľvek lama,
upozorňujem vás hneď, hovorte mi Bee-SAMA!"
kládol som dôraz na zdvorilostnú príponu.
"Informácie doručím raikagemu sám,
nemyslite si že ich komukoľvek vydám,"
reagoval som následne na Saki. Potom som pohliadol smerom k Chiyo, ktorej útok som síce nečakal, no hachibi ma stačil varovať dostatočne rýchlo nato, aby som sa im vyhol.
Návrat nahoru Goto down
KemichiNamare
Nukenin
Nukenin
KemichiNamare


Počet příspěvkù : 58
Narození : 23. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 Left_bar_bleue600/600Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (600/600)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 EmptyFri Dec 02, 2011 8:20 pm

Vytáhl jsem svitek a přivolal jsem Sanshouo a sundal jsem Karasu ze zad a spomocí jsem zaůtočil na holku která v sobě měla Gobiho Karasu vytáhla rukou jedem na puštěné nože a zaůtočila.
Návrat nahoru Goto down
Shu
Genin
Genin
Shu


Počet příspěvkù : 24
Narození : 14. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 Left_bar_bleue350/350Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (350/350)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 EmptyFri Dec 02, 2011 8:31 pm

Pootočil som sa a znova sa hlboko uklonil:"Prepáčte Bee-sama."poviem a potom pozerám na Kotokeho. Potom dám dole zo seba Tetsua. Dám mu dve facky a poviem:"Vstávaj...nesmieš umrieť aj ty." čakám na jeho reakciu.
Návrat nahoru Goto down
Tetsuo
Genin
Genin
Tetsuo


Počet příspěvkù : 43
Narození : 15. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 Left_bar_bleue350/350Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (350/350)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 EmptyFri Dec 02, 2011 8:39 pm

Tie jeho facky ma prebrali, no stále som ležal. "Č-čo sa stalo?" spýtal som sa zmätene. "Kto umrel?"
Návrat nahoru Goto down
Shu
Genin
Genin
Shu


Počet příspěvkù : 24
Narození : 14. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 Left_bar_bleue350/350Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (350/350)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 EmptyFri Dec 02, 2011 8:41 pm

Skloním hlavu a poviem:"Kotoke. Aspoň je na tom dosť zle. Dúfam, že sa uzdravý. Nemôže umrieť."poviem a dvihnem Tetsua.
Návrat nahoru Goto down
Tetsuo
Genin
Genin
Tetsuo


Počet příspěvkù : 43
Narození : 15. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 Left_bar_bleue350/350Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (350/350)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 EmptyFri Dec 02, 2011 8:44 pm

Zrazu ako by sa okolo mňa vypol zvuk. Oči sa mi roztiahli ako sa len dalo a onemel som. To nemôže byť pravda. Brácha zomrel? Nie, ja tomu neverím. Nemohol. On nemohol. Nemohol ma tu nechať úplne samého. Nie. Zakrútil som hlavou a začal sa rozhliadať, čo Kotokeho telo neuvidím. Stále som tomu nechcel uveriť.
Návrat nahoru Goto down
Shu
Genin
Genin
Shu


Počet příspěvkù : 24
Narození : 14. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 Left_bar_bleue350/350Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (350/350)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 EmptyFri Dec 02, 2011 8:46 pm

Chytím ho za rameno. Len kývnem hlavou. A ukážem hlavou na Kotokeho telo. Zostávam ticho na znak úcti a snažím sa upokojiť Tetsua.
Návrat nahoru Goto down
Yakushi Kabuto
Nukenin
Nukenin
Yakushi Kabuto


Počet příspěvkù : 154
Narození : 10. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 Left_bar_bleue1875/2300Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (1875/2300)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 EmptyFri Dec 02, 2011 8:52 pm

Všech deset loutek se obrátilo k Arame a jedním prudkým pohybem jsem ji sevřel mezi dvěma loutkami. " Jdeš se mnou Gobi " Řekla Chiyo a pevně jí držela ruce a nohy pomocí dvou loutek. Ty přesunula ven, a společně s ostatními utíkala, přičemž se kryla zbylými loutkami. Ty neustále házely všemožné věci po Hachibim, přičemž sama začala utíkat pryč i se všemi loutkami. * Hachibi ...* Zamyslela se a zmizela někam do Takigakure.
Návrat nahoru Goto down
Shiki Takeru
Jounin
Jounin
Shiki Takeru


Počet příspěvkù : 189
Narození : 18. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 Left_bar_bleue600/600Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (600/600)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 EmptyFri Dec 02, 2011 9:02 pm

Než loutky vůbec stačili chytnout Arame, stál jsem už mezi nimi. Sakra! Další nepřátelé? Objevují se jeden za druhým! Řekl jsem si naštvaně v hlavě a vytvořil jsem pečetě. Katon: Hikan Řekl jsem potichu a velká hořící pěst při tom smetávala loutky jednu za druhou. Dával jsem si pozor, aby jsem nezasáhl nikoho ze spojenců a při tom jsem se plně soustředil na boj. Kemichiho útok jsem nechal na Saki.

(Jinak Arame teď pravděpodobně nějakou dobu nebude moct napsat - má své důvody.)
Návrat nahoru Goto down
Tetsuo
Genin
Genin
Tetsuo


Počet příspěvkù : 43
Narození : 15. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 Left_bar_bleue350/350Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (350/350)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 EmptyFri Dec 02, 2011 9:03 pm

Pozrel som, kam ukazoval a do očí sa mi nahrnuli slzy, no pár žmurknutím som ich zahnal. "Brácha..."
Návrat nahoru Goto down
Killer Bee
Hachibi no Hachimata
Hachibi no Hachimata
Killer Bee


Počet příspěvkù : 85
Narození : 20. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 Left_bar_bleue600/6500Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (600/6500)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 EmptyFri Dec 02, 2011 9:07 pm

Všetky predmety som porozbíjal a chystal sa ich nasledovať. Zastavil som sa však hneď pri prvom kroku.
Bee, čo sa stalo?!
Grrr, očividne som bol naštvaný, no z nejakého dôvodu som ho neprenasledoval. Bol ním fakt, že sa za mnou nachádza niekoľko geninov a v prvom rade odzbrojený Motoi vo veľmi zlom stave. Vedel som, že ak sa za nim pustím, mohlo by sa to pre nich skončiť zle.
Bee! Sľúbil si jej predsa, že sa jej už viac nedotknú!
Ale ja- nechcel som stratiť ani jedného z nich. Oblieval ma pot, nikdy som nebol dobrý v rozhodovaní, obzvlášť nie potom, čo sa stalo yondaime raikagemu práve kvôli tomu, že som odišiel.
Návrat nahoru Goto down
Yakushi Kabuto
Nukenin
Nukenin
Yakushi Kabuto


Počet příspěvkù : 154
Narození : 10. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 Left_bar_bleue1875/2300Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (1875/2300)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 EmptyFri Dec 02, 2011 9:12 pm

Jednu loutku zničil, tudíž jsem měla volný prst. Tím jsem nevázala na Arame a smetla jí k sobě. Loutky vytvořily společnou techniku, kterou vytvořily silný proud chakry, který smetlo všechno okolo nich, včetně jich. Stoupla jsem si doprostřed toho bojiště, kde bojoval Kakuzu, a loutky rozestavěla okolo sebe. " Katon ka ... " Zašeptala jsem si. Byli jsme i s Arame dost daleko, ale tu jsem pohodila pryč, připravená s nimi bojovat
Návrat nahoru Goto down
Saki Karui
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Saki Karui


Počet příspěvkù : 85
Narození : 22. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 Left_bar_bleue700/700Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (700/700)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 EmptyFri Dec 02, 2011 9:17 pm

pribehla k Shikimu vykrila útoky Kemichi a pomyslela si Zasa to je na mne obrana oh moj bože ale kto by neochránil takého pekného chalana? a potom povedala Shiki ta s Gobim ?! čo to ... Hej BEE-SAMA okamžite bež za tou dievčinou my to tu zvládneme !!! čakala ďalší útok od Kemichiho
Návrat nahoru Goto down
Killer Bee
Hachibi no Hachimata
Hachibi no Hachimata
Killer Bee


Počet příspěvkù : 85
Narození : 20. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 Left_bar_bleue600/6500Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (600/6500)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 EmptyFri Dec 02, 2011 9:34 pm

Po chvíli rozhodovania som sa napokon predsa len premohol.
"Rozumiem!" vykríkol som odhodlane a vydal sa smerom k Chiyo.
Výborne, to je Bee, ktorého poznám.
Návrat nahoru Goto down
Yakushi Kabuto
Nukenin
Nukenin
Yakushi Kabuto


Počet příspěvkù : 154
Narození : 10. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 Left_bar_bleue1875/2300Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (1875/2300)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 EmptySat Dec 03, 2011 9:24 am

" Bee ... Nechci ji zabít ... Chci démona uvnitř ní ... Vydej mi ji a já ti slíbím, že sama přijde znovu. Musíš si být vědom mé "schopnosti" ... Schopnosti Chiyo, která za cenu svého života přivede mrtvé k životu ... Pokud nepřijmeš, zemře Ona, Motoi ... Ostatní ... Opravdu ti stojí za to všechno ? Není lepší vyjít spolu pomocí této nabídky ? ... Pokud to neuděláš ... Budou z toho velké problémy ... " Promluvila k Beemu dlouhým a pronikavým hlasem. Na Chiyo samotné bylo vidět že nechce zbytečné mrtvé. " Mohu k životu přivést i toho, co zabil Hidan ... Myslím, že to už je dobrá nabídka ... " Dodala a čekala Beeho reakci, přičemž Hachibiho už předem znala.
Návrat nahoru Goto down
Killer Bee
Hachibi no Hachimata
Hachibi no Hachimata
Killer Bee


Počet příspěvkù : 85
Narození : 20. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 Left_bar_bleue600/6500Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 Empty_bar_bleue  (600/6500)

Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 EmptySat Dec 03, 2011 12:33 pm

Vzhľadom na to, že je momentálne v rukách nepriateľa, nemôžeme jej veriť. Navyše hoci nemá plášť, zdá sa, že to robí pre akatsuki, ďalší bijuu im do rúk padnúť nemôže.
Tse, jej ponuka sa mi zdala pomerne v poriadku, hoci som vedel, že napríklad taký raikage by s ňou nesúhlasil. Napriek tomu ako už naznačil hachibi, nemohol som si byť istý, že hovorí pravdu. Navyše ďalší bijuu v rukách akatsuki by mohol znamenať pohromu, pričom som si však uvedomoval, že s najvyššou pravdepodobnosťou potrebujú všetkých, preto by sa ešte gobi obetovať dal, ak to má znamenať záchranu jak Motoia, tak Arame.
Neobetujem menšinu pre záchranu väčšiny.
Bee! zarazil sa hachibi.
Zachránim všetkých, vrátane Motoia a Arame! dal som najavo svoje presvedčenie.
"V poriadku, Chiyo-baa, na vašu ponuku pristupujem. Požadujem však, aby pečatenie prebehlo pod kontrolou bariéry členov kumogakure vo vašej prítomnosti, aby sme si tak mohli byť istí, že nás neoklamete a že jak Arame, tak toho mŕtveho genina privediete k životu," rým som tentokrát opomenul.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki - Stránka 9 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Ostrov Jinchuuriki
Návrat nahoru 
Strana 9 z 10Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Země Blesku :: Okolí-
Přejdi na: