Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Ostrov Jinchuuriki

Goto down 
+9
Tobi
Tetsuo
Shu
Panosh
Shiki Takeru
In-Admin
Arame Akiyama
Killer Bee
Akahim Ukarai
13 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorZpráva
Akahim Ukarai




Počet příspěvkù : 296
Narození : 27. 08. 11

Ostrov Jinchuuriki Empty
PříspěvekPředmět: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki EmptySat Sep 10, 2011 6:49 pm

Tento ostrov ktorý sa pohybuje na chrbte korytnačky predstavuje ostrov pre Jinchuuriki. Na tomto ostrove žije kopa zvierat a už od pradávna tu trénujú Jinchuuriki ovládnuť svojich Bijuu. O ostrove vie iba pár ľudí z Kumogakure a človek ktorý najviac navštevuje toto miesto je Killer Bee.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com/forum
Killer Bee
Hachibi no Hachimata
Hachibi no Hachimata
Killer Bee


Počet příspěvkù : 85
Narození : 20. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki Left_bar_bleue600/6500Ostrov Jinchuuriki Empty_bar_bleue  (600/6500)

Ostrov Jinchuuriki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki EmptySun Nov 13, 2011 6:18 pm

Konečne som ja, mocný Killer Bee (xD), dobehol na miesto.
"Huf, huf, zvládli sme to!" vykríkol som radostne.
Si vždycky tak energický, prebehnúť to bez prestávky. Každopádne, to dievča nemuselo mať také šťastie. Zdá sa, že ešte nedorazila.
Kurňa, zahromžil som v mysli.
Návrat nahoru Goto down
Arame Akiyama
Jounin
Jounin
Arame Akiyama


Počet příspěvkù : 230
Narození : 17. 10. 11
Age : 26

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki Left_bar_bleue1100/1100Ostrov Jinchuuriki Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Ostrov Jinchuuriki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki EmptySun Nov 13, 2011 6:22 pm

S vypětím všech sil jsem doběhla na pevninu a okamžitě se svalila na zem.
"Uff... já žiju...to je zázrak..." usmívala jsem se, zatímco jsem se zvedala a vydýchávala.
Návrat nahoru Goto down
Killer Bee
Hachibi no Hachimata
Hachibi no Hachimata
Killer Bee


Počet příspěvkù : 85
Narození : 20. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki Left_bar_bleue600/6500Ostrov Jinchuuriki Empty_bar_bleue  (600/6500)

Ostrov Jinchuuriki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki EmptySun Nov 13, 2011 6:38 pm

Hooo, zdá sa, že som sa mýlil.
Pre budúcnosť ťa budem musieť varovať,
nemá zmysel jinchuuriki podceňovať!

Pomohol som jej vstať.
"Blahoželám, si dobrá!" pochválil som ju hneď nato.
Návrat nahoru Goto down
Arame Akiyama
Jounin
Jounin
Arame Akiyama


Počet příspěvkù : 230
Narození : 17. 10. 11
Age : 26

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki Left_bar_bleue1100/1100Ostrov Jinchuuriki Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Ostrov Jinchuuriki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki EmptySun Nov 13, 2011 6:49 pm

"Díky," vydechla jsem a začala se rozhlížet kolem.
"Kde to jsme?" zeptala jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Killer Bee
Hachibi no Hachimata
Hachibi no Hachimata
Killer Bee


Počet příspěvkù : 85
Narození : 20. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki Left_bar_bleue600/6500Ostrov Jinchuuriki Empty_bar_bleue  (600/6500)

Ostrov Jinchuuriki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki EmptySun Nov 13, 2011 6:52 pm

"Ach, nachádzame sa na korytnačom ostrove jinchuuriki, oh yeah!" vykričal som na celý ostrov.
"Teraz poďme na miesto kde dneska prespíš,
síce žiadna prvá trieda, no postačí to, si piš,"
uistil som ju a tentokrát už len pomalšou chôdzou kráčal naprieč ostrovu.
Návrat nahoru Goto down
Arame Akiyama
Jounin
Jounin
Arame Akiyama


Počet příspěvkù : 230
Narození : 17. 10. 11
Age : 26

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki Left_bar_bleue1100/1100Ostrov Jinchuuriki Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Ostrov Jinchuuriki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki EmptySun Nov 13, 2011 6:54 pm

Pomalu jsem se sunula za ním a přemýšlela.
*Ostrov jinchuuriki? V čem je tak zvláštní?*
Návrat nahoru Goto down
Killer Bee
Hachibi no Hachimata
Hachibi no Hachimata
Killer Bee


Počet příspěvkù : 85
Narození : 20. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki Left_bar_bleue600/6500Ostrov Jinchuuriki Empty_bar_bleue  (600/6500)

Ostrov Jinchuuriki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki EmptySun Nov 13, 2011 7:09 pm

"Je to tu, pohliadni vpred, uvidíš tvoj dočasný domov,
vyspi sa, oddýchni si a zajtra začne tréning so mnou!"
prehovoril som nadšene.
Je to tu akési pokojnejšie ako obvykle.
To je fakt, pre istotu pôjdem skontrolovať mojich miláčikov.
Návrat nahoru Goto down
Arame Akiyama
Jounin
Jounin
Arame Akiyama


Počet příspěvkù : 230
Narození : 17. 10. 11
Age : 26

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki Left_bar_bleue1100/1100Ostrov Jinchuuriki Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Ostrov Jinchuuriki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki EmptySun Nov 13, 2011 7:13 pm

"Platí," hlesla jsem unaveně a šla si odpočinout.
Návrat nahoru Goto down
Killer Bee
Hachibi no Hachimata
Hachibi no Hachimata
Killer Bee


Počet příspěvkù : 85
Narození : 20. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki Left_bar_bleue600/6500Ostrov Jinchuuriki Empty_bar_bleue  (600/6500)

Ostrov Jinchuuriki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki EmptyMon Nov 14, 2011 6:23 pm

Zaujímalo by ma, či ešte spí.
O takomto čase už s najvyššou pravdepodobnosťou nie.
Vysedával som pred jej skromným príbitkom a s prekríženými nohami čakal.
Návrat nahoru Goto down
Arame Akiyama
Jounin
Jounin
Arame Akiyama


Počet příspěvkù : 230
Narození : 17. 10. 11
Age : 26

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki Left_bar_bleue1100/1100Ostrov Jinchuuriki Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Ostrov Jinchuuriki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki EmptyMon Nov 14, 2011 6:51 pm

Vylezla jsem ze svého dočasného domova a spatřila přede dveřmi Beeho.
"Á, dobrý den, vy tu na mě čekáte? Mohl jste zaklepat... Půjdeme trénovat?" řekla jsem.
*Doufám, že tu nečekal moc dlouho...*
Návrat nahoru Goto down
Killer Bee
Hachibi no Hachimata
Hachibi no Hachimata
Killer Bee


Počet příspěvkù : 85
Narození : 20. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki Left_bar_bleue600/6500Ostrov Jinchuuriki Empty_bar_bleue  (600/6500)

Ostrov Jinchuuriki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki EmptyMon Nov 14, 2011 6:56 pm

"Pochopiteľne," prehovoril som s úsmevom na tvári a pomaly sa postavil.
"Než s prvou časťou tréningu začať spoločne skúsime,
na isté miesto sa vydať obaja spolu musíme,
nasleduj ma,"
pripravil som sa opäť na beh a než sa stačil ktokoľvek nazdať, už som brázdil lesmi na ostrove.
Návrat nahoru Goto down
Arame Akiyama
Jounin
Jounin
Arame Akiyama


Počet příspěvkù : 230
Narození : 17. 10. 11
Age : 26

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki Left_bar_bleue1100/1100Ostrov Jinchuuriki Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Ostrov Jinchuuriki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki EmptyMon Nov 14, 2011 6:59 pm

Už mě ani moc nepřekvapilo, jak rychle zmizel. Přizpůsobila jsem se a běžela lesem za ním.
Návrat nahoru Goto down
Killer Bee
Hachibi no Hachimata
Hachibi no Hachimata
Killer Bee


Počet příspěvkù : 85
Narození : 20. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki Left_bar_bleue600/6500Ostrov Jinchuuriki Empty_bar_bleue  (600/6500)

Ostrov Jinchuuriki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki EmptyTue Nov 15, 2011 6:08 pm

Ostrov Jinchuuriki Images?q=tbn:ANd9GcQQp3Fl9w8ev39g2VVQWEAOaaknyQfnv3PuCom7xZ1pUE0t1bby Nachádzali sme sa pred neobvykle obrovským vodopádom. Veľkosť nebola jediná, čím sa však líšil.
"Vodopád pravdy... to vracia spomienky..." skonštatoval som, keď sme boli na mieste.
Návrat nahoru Goto down
Arame Akiyama
Jounin
Jounin
Arame Akiyama


Počet příspěvkù : 230
Narození : 17. 10. 11
Age : 26

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki Left_bar_bleue1100/1100Ostrov Jinchuuriki Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Ostrov Jinchuuriki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki EmptyTue Nov 15, 2011 6:14 pm

"Vodopád pravdy? Odkud získal to jméno?" zarazila jsem se, když jsem spatřila tu obrovskou masu vody.
*Vážně by mě zajímalo, co za trénink to bude...*
Návrat nahoru Goto down
Killer Bee
Hachibi no Hachimata
Hachibi no Hachimata
Killer Bee


Počet příspěvkù : 85
Narození : 20. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki Left_bar_bleue600/6500Ostrov Jinchuuriki Empty_bar_bleue  (600/6500)

Ostrov Jinchuuriki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki EmptyTue Nov 15, 2011 6:24 pm

"Yosh, hurá do toho!" chystal som sa priblížiť.
Zadrž, Bee, prerušil moje rozhodnutie hachibiho vnútorný hlas.
Čo také podstatné povedať musíš,
že nás v tak dôležitú dobu rušíš?!

Oceňujem tvoj entuziazmus a nadšenie pre vec, každopádne by si si mal uvedomiť, že toto dievča nie je ako ty. Nie je múdre ju do toho len tak, bez racionálneho vysvetlenia vhodiť a riskovať tak neúspech. Nechaj ma sa s ňou porozprávať.
Chjo, pre tentokrát ti vyhoviem.
"Takže počuj, dievča drahé, než sa do toho dáme, hovoriť
s tebou chce hachibi a ja nemám inú možnosť, než mu to dovoliť,"
upozornil som ju a čakal na reakciu.
Návrat nahoru Goto down
Arame Akiyama
Jounin
Jounin
Arame Akiyama


Počet příspěvkù : 230
Narození : 17. 10. 11
Age : 26

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki Left_bar_bleue1100/1100Ostrov Jinchuuriki Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Ostrov Jinchuuriki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki EmptyTue Nov 15, 2011 6:27 pm

*Sám hachibi? No páni...* napadlo mě. překvapení a trochu strach se mi objevily i v obličeji.
"Dobře," přikývla jsem a nasadila vážný výraz.
Návrat nahoru Goto down
Killer Bee
Hachibi no Hachimata
Hachibi no Hachimata
Killer Bee


Počet příspěvkù : 85
Narození : 20. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki Left_bar_bleue600/6500Ostrov Jinchuuriki Empty_bar_bleue  (600/6500)

Ostrov Jinchuuriki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki EmptyTue Nov 15, 2011 6:42 pm

Po výmene pohľadov bolo i cez slnečné okuliare možné poznať krvavo červené svetlo mojich očí. Chakra tak isto rapidne ochladla.
"Odteraz sa k tebe prihovára hachibi. Je na mieste očakávať vysvetlenie, ktoré ti dutá hlava nemôže poskytnúť."
Čožeto?! rozzúril som sa v mysli.
To že ti mojim telom hovoriť umožnujem
neznamená, že tvoje urážky nepočujem!

"Tréning, ktorý sa chystáš podstúpiť, rozhodne nie je stavaný pre kohokoľvek. Než začneme, musíme si niečo ujasniť. Si ochotná definitívne raz a navždy potlačiť svoju nenávisť a čeliť povinnosti stať sa skutočným jinchuurikim?"
Návrat nahoru Goto down
Arame Akiyama
Jounin
Jounin
Arame Akiyama


Počet příspěvkù : 230
Narození : 17. 10. 11
Age : 26

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki Left_bar_bleue1100/1100Ostrov Jinchuuriki Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Ostrov Jinchuuriki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki EmptyTue Nov 15, 2011 6:44 pm

"Udělám pro to cokoliv," řekla jsem rozhodně.
Snažila jsem se co nejlépe pochopit smysl jeho slov. Já v sobě přece nemám nenávist.
Návrat nahoru Goto down
Killer Bee
Hachibi no Hachimata
Hachibi no Hachimata
Killer Bee


Počet příspěvkù : 85
Narození : 20. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki Left_bar_bleue600/6500Ostrov Jinchuuriki Empty_bar_bleue  (600/6500)

Ostrov Jinchuuriki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki EmptyTue Nov 15, 2011 6:51 pm

"Výborne. V tom prípade prišiel čas objasniť ti niekoľké skutočnosti."
Hej! To sa ma chystáš ignorovať?!
"Zaujímalo by ma, či vieš, ako funguje vzájomná rovnováha tela medzi bijuu a jeho hostiteľom a čo sa stane v prípade, že je daný bijuu jinchuurikimu násilne odobratý."
Návrat nahoru Goto down
Arame Akiyama
Jounin
Jounin
Arame Akiyama


Počet příspěvkù : 230
Narození : 17. 10. 11
Age : 26

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki Left_bar_bleue1100/1100Ostrov Jinchuuriki Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Ostrov Jinchuuriki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki EmptyTue Nov 15, 2011 6:54 pm

"V tom případě zemře..." hlesla jsem a trochu se mi stáhlo hrdlo, když jsem si vzpomněla na Akatsuki.
"Ale co to má společného s rovnováhou?"
Návrat nahoru Goto down
Killer Bee
Hachibi no Hachimata
Hachibi no Hachimata
Killer Bee


Počet příspěvkù : 85
Narození : 20. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki Left_bar_bleue600/6500Ostrov Jinchuuriki Empty_bar_bleue  (600/6500)

Ostrov Jinchuuriki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki EmptyTue Nov 15, 2011 7:07 pm

"Bijuu a hostiteľ tvoria jednotu v podobe jinchuurikiho. Nie je možné o nich už následne hovoriť ako o dvoch rozdielnych žijúcich bytostiach. Všetci jinchuuriki majú spoločné jedno, nenávisť skrytú hlboko vo svojom srdci, v tvojom prípade podporovanú samotným gobim. Dalo by sa povedať, že zatiaľ čo hostiteľ získava čiastočnú kontrolu nad chakrou, bijuu zasa nad jeho skrytými emóciami a následne len ticho čaká na to, kedy túto skutočnosť využije k tomu, aby sa dostal von. Ver mi, rozhodne viem o čom hovorím."
Návrat nahoru Goto down
Arame Akiyama
Jounin
Jounin
Arame Akiyama


Počet příspěvkù : 230
Narození : 17. 10. 11
Age : 26

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki Left_bar_bleue1100/1100Ostrov Jinchuuriki Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Ostrov Jinchuuriki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki EmptyTue Nov 15, 2011 7:08 pm

"Aha..ale co s tím mám dělat?" zamyslela jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Killer Bee
Hachibi no Hachimata
Hachibi no Hachimata
Killer Bee


Počet příspěvkù : 85
Narození : 20. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki Left_bar_bleue600/6500Ostrov Jinchuuriki Empty_bar_bleue  (600/6500)

Ostrov Jinchuuriki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki EmptyTue Nov 15, 2011 7:17 pm

"Spomínaný vodopád pravdy je prvou časťou tvojho tréningu, ktorý bol pôvodne zostavaný špeciálne pre Beeho samotného. Postavíš sa v ňom svojmu skutočnému ja, postavíš sa temnote vlastného srdca a definitívne sa zbavíš tohoto druhu negatívnych emócií. K ovládnutiu gobiho je to nevyhnutné," prehovoril som mohutným hachibiho hlasom.
Heeee?! Ako od nej očakávaš, že niečo tak zložité pochopí?!
Nesúď iných podľa seba.
Nani?!
Návrat nahoru Goto down
Arame Akiyama
Jounin
Jounin
Arame Akiyama


Počet příspěvkù : 230
Narození : 17. 10. 11
Age : 26

Shinobi
Chakra Chakra:
Ostrov Jinchuuriki Left_bar_bleue1100/1100Ostrov Jinchuuriki Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Ostrov Jinchuuriki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki EmptyTue Nov 15, 2011 7:20 pm

*Tak proto vodopád pravdy... Zní to nebezpečně, ale jestli je to nevyhnutelné, tak to udělám.*
"Rozumím, co mám dělat?"
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ostrov Jinchuuriki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostrov Jinchuuriki   Ostrov Jinchuuriki Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Ostrov Jinchuuriki
Návrat nahoru 
Strana 1 z 10Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Země Blesku :: Okolí-
Přejdi na: