Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Kancelář Raikageho

Goto down 
+16
Shu
Tetsuo
Panosh
Yakushi Kabuto
Muteki Gomon
Shiki Takeru
Arame Akiyama
Kurodama Shirome
Narumi Kaname
Ken Kuruima
Sho Terumi
Takeshi Aokawa
kenpachi zaraki
Masaru
Tsunade
In-Admin
20 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Kancelář Raikageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 4 EmptyTue Sep 06, 2011 5:39 pm

First topic message reminder :

Zde je Raikage asi čtvrtinu svého času.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com

AutorZpráva
Kurodama Shirome
Death
Death
Kurodama Shirome


Počet příspěvkù : 100
Narození : 21. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue900/900Kancelář Raikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (900/900)

Kancelář Raikageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 4 EmptyWed Oct 26, 2011 5:37 pm

" Wakarimašita ... " řekl a pokračoval. " Kdy začneme ? " Zaptal se s tváří plnou očekávání, ale i přes to si zachoval vážnost. Chvíli se zamyslel, ale ihned se vrátil zpátky do reality
Návrat nahoru Goto down
Masaru
Raikage
Raikage
Masaru


Počet příspěvkù : 149
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue2500/2500Kancelář Raikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (2500/2500)

Kancelář Raikageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 4 EmptyWed Oct 26, 2011 5:43 pm

"Začneme zajtra na obed, avšak predtým pôjdeme k Fugayaku priepasti," prehovoril som a nemohol si odpustiť úsmev.
"Môže to byť tvoj posledný večer," hoci to vyzeralo, že si z neho uťahujem, myslel som to naozaj vážne. Dopredu mi bolo jasné, o čo mi stretnutím pri Fugayaku priepasti ide.
Návrat nahoru Goto down
Kurodama Shirome
Death
Death
Kurodama Shirome


Počet příspěvkù : 100
Narození : 21. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue900/900Kancelář Raikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (900/900)

Kancelář Raikageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 4 EmptyWed Oct 26, 2011 5:57 pm

" Jasně jasně ... " Přikýval. " Je jasné že s váma můžu přijít o život ... Kde to vlastně je ? " zeptal se
Návrat nahoru Goto down
Masaru
Raikage
Raikage
Masaru


Počet příspěvkù : 149
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue2500/2500Kancelář Raikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (2500/2500)

Kancelář Raikageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 4 EmptyWed Oct 26, 2011 6:03 pm

"Tak som to nemyslel," podotkol som, avšak k danej téme sa už nevyjadroval. Vtom sa však za Ryoshim objavil akýsi ninja a prehovoril.
"Volali ste ma, raikage-sama?"
"Áno. Zaveď prosím pekne tuto môjho kolegu na vrchol najvyššej hory kumogakure."
"Nemyslíte snáď-"
"Nad priepasťou Fugayaku, áno. Vidíš v tom snáď nejaký problém?"
"Ech- n-nie, raikage-sama," pomalými krokmi podišiel k Ryoshimu.
Kancelář Raikageho - Stránka 4 Bdkys3 Nobaru
"Poďte so mnou," prehovoril a pomalými krokmi sa vydal preč z budovy.
Návrat nahoru Goto down
Kurodama Shirome
Death
Death
Kurodama Shirome


Počet příspěvkù : 100
Narození : 21. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue900/900Kancelář Raikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (900/900)

Kancelář Raikageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 4 EmptyWed Oct 26, 2011 6:06 pm

Po chvíli přemýšlení a vyslouchání jejich rozhovoru usoudil, že je to nebezpečné místo. Vydal se za ním a bral to jako další výzvu.
Návrat nahoru Goto down
Masaru
Raikage
Raikage
Masaru


Počet příspěvkù : 149
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue2500/2500Kancelář Raikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (2500/2500)

Kancelář Raikageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 4 EmptyWed Oct 26, 2011 7:35 pm

Pochopiteľne som ich po chvíli nasledoval.
- PRESUN -
Návrat nahoru Goto down
Arame Akiyama
Jounin
Jounin
Arame Akiyama


Počet příspěvkù : 230
Narození : 17. 10. 11
Age : 26

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue1100/1100Kancelář Raikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Kancelář Raikageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 4 EmptySat Nov 05, 2011 2:44 pm

Došla jsem až k raikageho kanceláři a zeptala se někoho, kdo byl poblíž, jestli už se vrátil. Bylo mi řečeno že ne, tak jsem se opřela o stěnu a čekala na něj. Bylo mi jedno, jak dlouho to bude trvat, musím se mu omluvit za svoje nepřístupné chování, i když to bylo pro dobrou věc.
Návrat nahoru Goto down
Shiki Takeru
Jounin
Jounin
Shiki Takeru


Počet příspěvkù : 189
Narození : 18. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue600/600Kancelář Raikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (600/600)

Kancelář Raikageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 4 EmptySat Nov 05, 2011 2:48 pm

Přistoupil jsem k Arame a opřel se o zeď vedle ní. Doufám, že se Raikage-sama brzo vrátí. Chtěl bych mu o tom říct co nejdřív, abych už to měl za sebou. Podíval jsem se na ní a mírně se usmál. Teď už nezbývá než čekat.
Návrat nahoru Goto down
Masaru
Raikage
Raikage
Masaru


Počet příspěvkù : 149
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue2500/2500Kancelář Raikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (2500/2500)

Kancelář Raikageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 4 EmptySat Nov 05, 2011 3:00 pm

Pomalými krokmi som sa blížil do kancelárie. Na ľudí, ktorí postávali pred dverami, som sa pozrel pomerne nemilo.
"Netrpezlivosť činí shinobiho taktické metódy tichého zabíjania neuskutočniteľnými, čo znižuje úspešnosť A-rank misií," prehovoril som svojim klasickým arogantným spôsobom ako obvykle.
Návrat nahoru Goto down
Arame Akiyama
Jounin
Jounin
Arame Akiyama


Počet příspěvkù : 230
Narození : 17. 10. 11
Age : 26

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue1100/1100Kancelář Raikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Kancelář Raikageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 4 EmptySat Nov 05, 2011 3:03 pm

"Omlouvám se raikage-sama," řekla jsem a sklonila hlavu, "ale je to důležité. Potřebuji se vám omluvit, protože já a Shiki jsme ve vaší nepřítomnosti opustili bez dovolení vesnici.
Návrat nahoru Goto down
Shiki Takeru
Jounin
Jounin
Shiki Takeru


Počet příspěvkù : 189
Narození : 18. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue600/600Kancelář Raikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (600/600)

Kancelář Raikageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 4 EmptySat Nov 05, 2011 3:06 pm

Raikage-sama, chápeme, že máte hodně práce, ale myslím že byste nás měl nechat říci vám, co se stalo. dodal jsem a čekal na reakci.
Návrat nahoru Goto down
Masaru
Raikage
Raikage
Masaru


Počet příspěvkù : 149
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue2500/2500Kancelář Raikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (2500/2500)

Kancelář Raikageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 4 EmptySat Nov 05, 2011 3:12 pm

Pohliadol som raz na jedného a zasa na druhú.
"V prvom rade by ma zaujímalo, čo vás viedlo k tak nezodpovednej činnosti."
Postával som bez hnutia na mieste a dúfal, že mi poskytnú dostatočne dobré odôvodnenie.
Návrat nahoru Goto down
Arame Akiyama
Jounin
Jounin
Arame Akiyama


Počet příspěvkù : 230
Narození : 17. 10. 11
Age : 26

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue1100/1100Kancelář Raikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Kancelář Raikageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 4 EmptySat Nov 05, 2011 3:15 pm

"Přišel za námi nějaký chlap a ptal se, jestli chceme do jeho organizace. Říkal, že je to bezpečné a že jejich cílem je pomáhat vesnicím a zničit nukeniny a Akatsuki. Přišlo mi to podezřelé, tak jsem řekla, že se přidám. Doufala jsem, že nám řekne víc detailů, ale on nás nejdřív odvezl pryč. Chápu, že je to neomluvitelné, jsem připravena nést následky."
Návrat nahoru Goto down
Shiki Takeru
Jounin
Jounin
Shiki Takeru


Počet příspěvkù : 189
Narození : 18. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue600/600Kancelář Raikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (600/600)

Kancelář Raikageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 4 EmptySat Nov 05, 2011 3:18 pm

Kývl jsem hlavou na souhlas a přidal: Je mi jasné, že jsem tímto činem selhal, jelikož jsem se přidal také a tím jsem ohrozil jak vesnici, tak Arame. Jelikož je jinchuuriky, měl jsem jí zastavit, no šel jsem také.
Návrat nahoru Goto down
Masaru
Raikage
Raikage
Masaru


Počet příspěvkù : 149
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue2500/2500Kancelář Raikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (2500/2500)

Kancelář Raikageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 4 EmptySat Nov 05, 2011 3:22 pm

Môj pohľad sa zmenil. Tentokrát na mne bolo poznať rozčúlenie, čo bolo aj dôvodom, prečo som pôsobil omnoho strašidelnejšie ako predtým.
"Takže gobiho jinchuuriki si iba tak s jediným jouninom vyrazí za hranice kumogakure s neznámym mužom. Máte pravdu, vôbec sa mi to nepáči. Už po priebehu zrazu kage som mal pomerne zlú náladu, ale toto mi ju zhoršilo ešte viac," i napriek tomu som sa však ovládol a ako tak upokojil.
"Dúfam teda, že ste sa vrátili aspoň s nejakými informáciami. Podľa toho sa rozhodnem, aký trest vám udelím," prehovoril som neoblomne.
Návrat nahoru Goto down
Arame Akiyama
Jounin
Jounin
Arame Akiyama


Počet příspěvkù : 230
Narození : 17. 10. 11
Age : 26

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue1100/1100Kancelář Raikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Kancelář Raikageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 4 EmptySat Nov 05, 2011 3:25 pm

"Nevím, co je jejich přesným cílem. Členové jsou tři, neřekli nám příjmení, pouze jména- Narinu, Lein a Joukuu. Ten pochází k Konohy, ale nenávidí jí a chce jí zničit. Když jsme ho viděli naposled, bojoval proti nějaké holce, která ovládala zrcadla."
Návrat nahoru Goto down
Shiki Takeru
Jounin
Jounin
Shiki Takeru


Počet příspěvkù : 189
Narození : 18. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue600/600Kancelář Raikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (600/600)

Kancelář Raikageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 4 EmptySat Nov 05, 2011 3:31 pm

Mám také informace, že Lein i Narinu ovládají Kekkei Genkai, no nejsem si přesně jistý, co jsou zač. Joukuu má při sobě také dva vlky a pumu ve velikosti člověka. Přebývají na ostrově Tubaki v lese Jibaki. Jejich základna ještě není postavena a přebývají tam teprve jeden den. Dodal jsem ještě několik informací a vystrašeně sledoval co se stane dál.
Návrat nahoru Goto down
Masaru
Raikage
Raikage
Masaru


Počet příspěvkù : 149
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue2500/2500Kancelář Raikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (2500/2500)

Kancelář Raikageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 4 EmptySat Nov 05, 2011 3:40 pm

"Rozumiem," pohol som sa od miesta a pomaly sa k ním približoval.
"Uznávam, že vaše konanie bolo opodstatnené, napriek tomu však nezodpovedné a-"
Moju reč však prerušil ďalší ninja, ktorý vtrhol dovnútra.

Kancelář Raikageho - Stránka 4 Bdkys3 Nobaru
"Raikage-sama!" vybehol rovno jeho smerom udychčane.
"Bol tu on! Kabuto bol v dedine!"

Prekvapene som pohliadol jeho smerom.
Ten slizký had, pomyslel som si a pomaly vykročil jeho smerom s úmyslom ísť sa pozrieť na to miesto a vypočuť ho.
"Vy dvaja," prehovoril som k Takerovi a Amare.
"Poďte so mnou, náš rozhovor dokončíme cestou," pomaly som opúšťal budovu.

- PRESUN -
Návrat nahoru Goto down
Arame Akiyama
Jounin
Jounin
Arame Akiyama


Počet příspěvkù : 230
Narození : 17. 10. 11
Age : 26

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue1100/1100Kancelář Raikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (1100/1100)

Kancelář Raikageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 4 EmptySat Nov 05, 2011 3:41 pm

"Hai!" kývla jsem a šla rychle za ním.
(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Shiki Takeru
Jounin
Jounin
Shiki Takeru


Počet příspěvkù : 189
Narození : 18. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue600/600Kancelář Raikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (600/600)

Kancelář Raikageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 4 EmptySat Nov 05, 2011 3:42 pm

Hai Raikage-sama! odpověděl jsem a hned jsem ho následoval.

-přesun-
Návrat nahoru Goto down
Shiki Takeru
Jounin
Jounin
Shiki Takeru


Počet příspěvkù : 189
Narození : 18. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue600/600Kancelář Raikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (600/600)

Kancelář Raikageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 4 EmptyMon Nov 14, 2011 7:12 pm

Došel jsem pomalu až sem. Chvíli jsem jen tak stál na chodbě a pak jsem zaklepal. Stál jsem za dveřmi, zatímco jsem čekal na reakci. Snad bude ve své kanceláři. Napadlo mě a pak jsem přemýšlel, kde jinde by mohl být.
Návrat nahoru Goto down
Muteki Gomon
Nukenin
Nukenin
Muteki Gomon


Počet příspěvkù : 20
Narození : 11. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue750/750Kancelář Raikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (750/750)

Kancelář Raikageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 4 EmptyMon Nov 14, 2011 9:53 pm

přišel jsem ke kanceláři a uviděl tam někoho... to bude otrava.... ušklíbl jsme se a přišel blíž... zaklepal jsme na dveře a prodral jsme se dovnitř aniž bych čekal na vyzvání... nevšímajíc si toho druhého tak jsem zavřel dveře a čekal co udělá...
Návrat nahoru Goto down
Shiki Takeru
Jounin
Jounin
Shiki Takeru


Počet příspěvkù : 189
Narození : 18. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue600/600Kancelář Raikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (600/600)

Kancelář Raikageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 4 EmptyTue Nov 15, 2011 6:00 pm

Trochu nevěřícně jsem sledoval příchozího a když vlezl Raikagemu-sama do pracovny, pomyslel jsem si, že je to blázen. No.. Možná si ho Raikage zavolal? Napadlo mě, no došlo mi, že toho shinobiho jsem ještě ve vesnici neviděl. Nechtěl jsem vlézt jen tak do pracovny, jelikož to by možná znamenalo nemalou modřinu, no byl jsem na pozoru a čekal jsem, co se bude dít.
Návrat nahoru Goto down
Muteki Gomon
Nukenin
Nukenin
Muteki Gomon


Počet příspěvkù : 20
Narození : 11. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue750/750Kancelář Raikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (750/750)

Kancelář Raikageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 4 EmptyTue Nov 15, 2011 6:09 pm

v kanceláři nikdo nebyl tak jsem se jenom usmál a začal tam šmejdit... Hledal jsme jakoukoliv zmíňku o Hachibim a kde by se mohl nacházet... snad neudělám velký hluk... pomyslel si když šmejdil ve stole kde jsem taky cosi našel... a jak jsme to tahal ven tak jsem shodil jakýsi štos papírů takový bordel není ani v kiri a to je co říct usmál jsem se a čekal jestli nějak hluk upozorní toho druhehé shinobi za dveřmi...
Návrat nahoru Goto down
Shiki Takeru
Jounin
Jounin
Shiki Takeru


Počet příspěvkù : 189
Narození : 18. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 4 Left_bar_bleue600/600Kancelář Raikageho - Stránka 4 Empty_bar_bleue  (600/600)

Kancelář Raikageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 4 EmptyTue Nov 15, 2011 6:19 pm

To nezní jako by si povídali. Projelo mi hlavou a já jsem pak bezmyšlenkovitě otevřel dveře. Nález mě docela překvapil a tak jsem ze sebe vysoukal jen překvapené He?! pak jsem se vzpamatoval a naštvaně jsem prohodil. Nemyslím si, že bys byl příbuzný Raikageho-sama a mohl mu tady jen tak šmejdit. Prosím opusť tohle místo, nebo ti s tím pomůžu. Nechtěl jsem sice bojovat, ale chtěl jsem využít všech prostředků, aby svého slídění nechal.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kancelář Raikageho - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 4 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Kancelář Raikageho
Návrat nahoru 
Strana 4 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Dům Raikageho
» Hrobka Sandaime Raikageho

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Země Blesku :: Kumogakure no sato :: Budova Raikageho-
Přejdi na: