Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Kancelář Raikageho

Goto down 
+16
Shu
Tetsuo
Panosh
Yakushi Kabuto
Muteki Gomon
Shiki Takeru
Arame Akiyama
Kurodama Shirome
Narumi Kaname
Ken Kuruima
Sho Terumi
Takeshi Aokawa
kenpachi zaraki
Masaru
Tsunade
In-Admin
20 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Kancelář Raikageho - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 5 EmptyTue Sep 06, 2011 5:39 pm

First topic message reminder :

Zde je Raikage asi čtvrtinu svého času.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com

AutorZpráva
Muteki Gomon
Nukenin
Nukenin
Muteki Gomon


Počet příspěvkù : 20
Narození : 11. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 5 Left_bar_bleue750/750Kancelář Raikageho - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (750/750)

Kancelář Raikageho - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 5 EmptyTue Nov 15, 2011 6:27 pm

sundal jsem si anbu masku a položil jí na stůl... a copak mi uděláš? ďábelky jsme se usmál a podíval se na něj.. přitom jsem složku o jinchuuriki dal do kabátku který neustále nosím.... a byl připravený k boji...
Návrat nahoru Goto down
Shiki Takeru
Jounin
Jounin
Shiki Takeru


Počet příspěvkù : 189
Narození : 18. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 5 Left_bar_bleue600/600Kancelář Raikageho - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (600/600)

Kancelář Raikageho - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 5 EmptyTue Nov 15, 2011 6:33 pm

Ah.. trochu jsem si povzdechl. Nechci s tebou bojovat, takže tě ještě jednou žádám, abys odsud odešel a tu složku, co jsi vzal vrať. Nemyslím si, že by byl Raikage-sama potěšen, že mu něco zmizlo. Řekl jsem o něco vážněji a při tom si ho přeměřil pohledem. Opravdu nemám náladu na boj. Proč se právě tohle musí stát, když chci na misi?
Návrat nahoru Goto down
Muteki Gomon
Nukenin
Nukenin
Muteki Gomon


Počet příspěvkù : 20
Narození : 11. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 5 Left_bar_bleue750/750Kancelář Raikageho - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (750/750)

Kancelář Raikageho - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 5 EmptyTue Nov 15, 2011 6:41 pm

jakou složku myslíš? řekl jsem arogantně a šel směrem ke dveřím ven snad je tak hloupej jak si myslím stoupl jsme si před stůl a čekal útok toto se stane zrovna mě... zasmál jsem se
Návrat nahoru Goto down
Shiki Takeru
Jounin
Jounin
Shiki Takeru


Počet příspěvkù : 189
Narození : 18. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 5 Left_bar_bleue600/600Kancelář Raikageho - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (600/600)

Kancelář Raikageho - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 5 EmptyTue Nov 15, 2011 6:48 pm

Nehraj si na hlupáka. Řekl jsem tentokrát už naštvaně a vytáhl jsem katanu. Pokud to bude zapotřebí, tak to to připomenu! Zvýšil jsem hlas, ale byl jsem stále klidný.
Návrat nahoru Goto down
Masaru
Raikage
Raikage
Masaru


Počet příspěvkù : 149
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 5 Left_bar_bleue2500/2500Kancelář Raikageho - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (2500/2500)

Kancelář Raikageho - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 5 EmptyTue Nov 15, 2011 6:49 pm

Vďaka mojej bleskurýchlej rýchlosti som bol schopný zozadu vytrhnúť Mutekimu papiere z ruky skôr, než si stačil uvedomiť, že tam vôbec som. Začal som si prezerať, čo sa to vlastne pokúšal ukradnúť.
"Násilné vniknutie do kumogakure a snaha ukoristiť tajné informácie priamo popod môj nos, taká odvaha sa každý deň nevidí. Každopádne si sa dopustil niekoľkých závažných priestupkov, vďaka čomu môžeš očakávať jedine rozsudok smrti," prehovoril som chladne a arogantne ako obvykle.
Návrat nahoru Goto down
Muteki Gomon
Nukenin
Nukenin
Muteki Gomon


Počet příspěvkù : 20
Narození : 11. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 5 Left_bar_bleue750/750Kancelář Raikageho - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (750/750)

Kancelář Raikageho - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 5 EmptyTue Nov 15, 2011 6:50 pm

(trošku jsem nepochopil jak jsi se sem dostal :) už jen proto že jsi byl na náměstí :) navíc papír mám schovaný pod kabátem :) )
Návrat nahoru Goto down
Shiki Takeru
Jounin
Jounin
Shiki Takeru


Počet příspěvkù : 189
Narození : 18. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 5 Left_bar_bleue600/600Kancelář Raikageho - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (600/600)

Kancelář Raikageho - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 5 EmptyTue Nov 15, 2011 6:53 pm

Trochu vyjeveně jsem sledoval Raikageho-sama, ale ulevilo se mi, že přichytil zločince.
Návrat nahoru Goto down
Masaru
Raikage
Raikage
Masaru


Počet příspěvkù : 149
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 5 Left_bar_bleue2500/2500Kancelář Raikageho - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (2500/2500)

Kancelář Raikageho - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 5 EmptyTue Nov 15, 2011 6:57 pm

(Na námestí určite nie. Nie som si istý, či vieš čítať, ale pre istotu ti poradím skúsiť si ho pozrieť znova.

"Neďakuj, nebolo to kvôli tebe. Akurát neznášam arogantných blbečkov," povedal som ako obvykle, hoci tí, ktorí ma poznali už dlhšiu dobu, mohli pochopiť, že to nie je tak úplne pravda. Klony som obrovskou rýchlosťou okamžite bez slova odstránil, vonkoncom som aj tak nemal záujem, aby sa mi po dedine potulovali nejaké konožské klony. Tentokrát som už naozaj odišiel.
- PRESUN -
Toto je môj posledný komentár z námestia, takže sa tam už rozhodne nenachádzam. xD To, kde som, viem ja najlepšie a hádam je absolútne pochopiteľné, že sa raikage asi bude potulovať v okolí svojej kancelárie. xD
Tú poznámku s kabátom beriem, takže znenie svojho predchádzajúceho komentára upravujem na to, že som tebou zozadu prudko narazil do steny a zlomil ti pritom niekoľko kostí.)
Návrat nahoru Goto down
Muteki Gomon
Nukenin
Nukenin
Muteki Gomon


Počet příspěvkù : 20
Narození : 11. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 5 Left_bar_bleue750/750Kancelář Raikageho - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (750/750)

Kancelář Raikageho - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 5 EmptyTue Nov 15, 2011 7:00 pm

počkej takže to jsi mě oběhl, odhodil stůl a pak mě odhodil na Shikiho? :) protože stojím před stolem když jsi tam přiběhl
Návrat nahoru Goto down
Masaru
Raikage
Raikage
Masaru


Počet příspěvkù : 149
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 5 Left_bar_bleue2500/2500Kancelář Raikageho - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (2500/2500)

Kancelář Raikageho - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 5 EmptyTue Nov 15, 2011 7:01 pm

(Hmm, áno. xD Akurát, že som ťa nemusel hodiť po priamke. Napísal som, že som ťa udrel zozadu, nie ale že dopredu. xD Takže áno, udrel som ťa aj cez nepríjemne pochrámaný stôl a nie, nehodil som ťa do Shikiho. Ešte niečo? xD)
Návrat nahoru Goto down
Yakushi Kabuto
Nukenin
Nukenin
Yakushi Kabuto


Počet příspěvkù : 154
Narození : 10. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 5 Left_bar_bleue1875/2300Kancelář Raikageho - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (1875/2300)

Kancelář Raikageho - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 5 EmptyTue Nov 15, 2011 7:03 pm

Vstoupil jsem do místnosti a tiše zasyčel. " Muteki ... Věděl jsem že je na tebe spoleh ... " Dodal jsem poté jen jednu věc. " Není potřeba aby zatím znali tvé schopnosti ... Nehan Shouja no jutsu ... " Řekl jsem a i nad Raikagem se spouštěli ze stropu pírka. " Odcházíme ... " Řekl jsem rychlješím tempem a popošel k Mutekimu. " Víš kam máme jít ... " Zasyčel jsem a pohlédl mu do očí.
Návrat nahoru Goto down
Muteki Gomon
Nukenin
Nukenin
Muteki Gomon


Počet příspěvkù : 20
Narození : 11. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 5 Left_bar_bleue750/750Kancelář Raikageho - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (750/750)

Kancelář Raikageho - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 5 EmptyTue Nov 15, 2011 7:04 pm

ok...



posbíral jsme se a přesunul se i se složkou do mojí dimenze spolu s kabutem....
Návrat nahoru Goto down
Shiki Takeru
Jounin
Jounin
Shiki Takeru


Počet příspěvkù : 189
Narození : 18. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 5 Left_bar_bleue600/600Kancelář Raikageho - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (600/600)

Kancelář Raikageho - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 5 EmptyTue Nov 15, 2011 7:09 pm

Když další podezřelí ninja v kapuci vstoupil do místnosti, podivil jsem se. Pak se nad námi začali objevovat, pírka a mě přišli celkem nebezpečné. Snažil jsem se ohnat po nepřátelích katanou, no ti už na svém místě nebyli.
Návrat nahoru Goto down
Masaru
Raikage
Raikage
Masaru


Počet příspěvkù : 149
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 5 Left_bar_bleue2500/2500Kancelář Raikageho - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (2500/2500)

Kancelář Raikageho - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 5 EmptyTue Nov 15, 2011 7:12 pm

Genjutsu? ako raikage som mal dostatok skúseností na to, aby som stačil včas použiť pečať "kai". Nanešťastie ma to ale zamestnalo dostatočne dlho nato, aby som Kabuta i s Mutekim nechal zdrhnúť.
Ešte šťastie, že na tomto mieste nedržíme žiadne kumogakure ohrozujúce dokumenty, inak by mohli nastať problémy.
"Ako je možné, že sa dostal až sem?" spýtal som sa Shikiho podráždene.
Návrat nahoru Goto down
Shiki Takeru
Jounin
Jounin
Shiki Takeru


Počet příspěvkù : 189
Narození : 18. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 5 Left_bar_bleue600/600Kancelář Raikageho - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (600/600)

Kancelář Raikageho - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 5 EmptyTue Nov 15, 2011 7:18 pm

Netuším, jak se dostal do vesnice, no když se objevil tady a vstoupil do kanceláře, přišel mi dost podezřelý. Naneštěstí jsem si nebyl jistý, zda jste pro něj poslal vy, nebo je to vetřelec. Když jsem pak uslyšel buchot, vstoupil jsem do kanceláře a uviděl ho tu. Raikage-sama já.. trochu jsem se zarazil, jelikož se mé sebevědomí a touha něco říct při vnitřním nadávání na sebe sama opravdu zmenšilo, no pak jsem smutně pokračoval.. Je mi opravdu líto, že jsem ho nechal dojít až sem. Uvědomuji si svou chybu. Podíval jsem se na zem a zaťal pěsti. Sakra! Přidělávám vesnici pořád jenom problémy.
Návrat nahoru Goto down
Masaru
Raikage
Raikage
Masaru


Počet příspěvkù : 149
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 5 Left_bar_bleue2500/2500Kancelář Raikageho - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (2500/2500)

Kancelář Raikageho - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 5 EmptyTue Nov 15, 2011 7:20 pm

Hlboko som si povzdychol.
"Nemôžeš za to," dodal som prekvapivo z ničoho nič.
"Teraz môžeš ísť," prehovoril som a posadil sa na stoličku.
Návrat nahoru Goto down
Shiki Takeru
Jounin
Jounin
Shiki Takeru


Počet příspěvkù : 189
Narození : 18. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 5 Left_bar_bleue600/600Kancelář Raikageho - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (600/600)

Kancelář Raikageho - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 5 EmptyTue Nov 15, 2011 7:27 pm

Tentokrát jsem byl opravdu překvapený, jak Raikage-sama zareagoval. Na zemi stále ležela Anbu maska toho shinobi. Zvedl jsem ji a chystal se ji položit na stůl, když mi došlo že po něm zbyli jen třísky. Raikage-sama... znova jsem se zastavil a přemýšlel, jestli je správné na něj teď mluvit. Musí mít vztek, kvůli předchozí události. Možná bych měl jen odejít. Pak jsem se ale přesvědčil a pokračoval ve větě. Tohle patřilo tomu ninjovi. Sakra.. Z té mise asi nic nebude. Napadlo mě, no tohle bylo důležitější než moje mise.
Návrat nahoru Goto down
Masaru
Raikage
Raikage
Masaru


Počet příspěvkù : 149
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 5 Left_bar_bleue2500/2500Kancelář Raikageho - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (2500/2500)

Kancelář Raikageho - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 5 EmptyTue Nov 15, 2011 7:31 pm

"Asi rozumiem, čo sa tým snažíš naznačiť," prehovoril som takmer okamžite.
Takúto masku len tak na čiernom trhu nezoženieš a pochybujem, že sa na vstup do kumogakure pripravoval jej výrobou.
"Škoda, že po ruke nebol senzibil. Takto ho nevypátrame."


Naposledy upravil Masaru dne Tue Nov 15, 2011 8:06 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Shiki Takeru
Jounin
Jounin
Shiki Takeru


Počet příspěvkù : 189
Narození : 18. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 5 Left_bar_bleue600/600Kancelář Raikageho - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (600/600)

Kancelář Raikageho - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 5 EmptyTue Nov 15, 2011 7:39 pm

To je.. opravdu škoda. Otočil jsem se a odcházel jsem z kanceláře, jelikož mi přišlo namístě nechat Raikageho-sama na pokoji. Příště... už rozhodně nezklamu, ani kdybych měl umřít! Odpřisáhl jsem si a s rozhodným výrazem ve tváři jsem opustil kancelář. Teď už jenom jít na nějakou misi. Když se za mnou zavřeli dveře, povzdechl jsem si a šel jsem si někam sednout, abych si vyčkal na správný čas návštěvy Raikageho-sama.

přesun
Návrat nahoru Goto down
Shiki Takeru
Jounin
Jounin
Shiki Takeru


Počet příspěvkù : 189
Narození : 18. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 5 Left_bar_bleue600/600Kancelář Raikageho - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (600/600)

Kancelář Raikageho - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 5 EmptyThu Nov 17, 2011 11:58 am

Pomalu jsem došel až na místo, kde jsem byl i včera. Radši ne mě počkejte tady. Řekl jsem, když jsme byli přede dveřmi od kanceláře. Kdyby něco, tak vás zavolám. Řekl jsem jim a sám jsem zaklepal na dveře doufajíc, že je Raikage-sama uvnitř.
Návrat nahoru Goto down
Panosh
Genin
Genin
Panosh


Počet příspěvkù : 31
Narození : 16. 11. 11
Age : 33

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 5 Left_bar_bleue350/350Kancelář Raikageho - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (350/350)

Kancelář Raikageho - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 5 EmptyThu Nov 17, 2011 11:59 am

Hai počkáme tu...doufam že přinesete dobré zprávy... řeknu s úsměvem a čekám venku před kanclem.
Návrat nahoru Goto down
Tetsuo
Genin
Genin
Tetsuo


Počet příspěvkù : 43
Narození : 15. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 5 Left_bar_bleue350/350Kancelář Raikageho - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (350/350)

Kancelář Raikageho - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 5 EmptyThu Nov 17, 2011 12:02 pm

"Fajn," odvetím a opriem sa o stenu, ruky si prekrížim na hruď a zamyslím sa.
Asi ma porazí, ak nám nedovolí, byť jeden tým. A ja nechcem chodiť na misie typu, zbieranie smetí. Bez senseia by nás ťažko pustil na misiu vyššiu ako C. Achjo...
Návrat nahoru Goto down
Shu
Genin
Genin
Shu


Počet příspěvkù : 24
Narození : 14. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 5 Left_bar_bleue350/350Kancelář Raikageho - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (350/350)

Kancelář Raikageho - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 5 EmptySat Nov 19, 2011 10:52 am

Dorazil som sem. Spatril som nejakých dvoch chlapcov pred kanceláriou. Zaklopal som na dvere a čakal kým ma Raikage zavolá dnu.
Návrat nahoru Goto down
Masaru
Raikage
Raikage
Masaru


Počet příspěvkù : 149
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 5 Left_bar_bleue2500/2500Kancelář Raikageho - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (2500/2500)

Kancelář Raikageho - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 5 EmptySat Nov 19, 2011 11:35 am

Pozval som ho k sebe ďalej.
"Čomu vďačím za tvoju návštevu?"
Návrat nahoru Goto down
Shu
Genin
Genin
Shu


Počet příspěvkù : 24
Narození : 14. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho - Stránka 5 Left_bar_bleue350/350Kancelář Raikageho - Stránka 5 Empty_bar_bleue  (350/350)

Kancelář Raikageho - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 5 EmptySat Nov 19, 2011 11:44 am

Vošiel som dnu a hlboko sa uklonil."Raikage. Nemali by ste pre mňa nejakú misiu. Tak mimochodom nenašiel by sa náhodou nejaký sensei?"poviem a pozerám mu do očí.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kancelář Raikageho - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho - Stránka 5 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Kancelář Raikageho
Návrat nahoru 
Strana 5 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Dům Raikageho
» Hrobka Sandaime Raikageho

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Země Blesku :: Kumogakure no sato :: Budova Raikageho-
Přejdi na: