Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Kancelář Raikageho

Goto down 
+16
Shu
Tetsuo
Panosh
Yakushi Kabuto
Muteki Gomon
Shiki Takeru
Arame Akiyama
Kurodama Shirome
Narumi Kaname
Ken Kuruima
Sho Terumi
Takeshi Aokawa
kenpachi zaraki
Masaru
Tsunade
In-Admin
20 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Kancelář Raikageho Empty
PříspěvekPředmět: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho EmptyTue Sep 06, 2011 5:39 pm

Zde je Raikage asi čtvrtinu svého času.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Tsunade
Hokage
Hokage
Tsunade


Počet příspěvkù : 108
Narození : 26. 09. 11

Kancelář Raikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho EmptyTue Oct 11, 2011 6:57 pm

Do kanceláře přiletěla vrána a ta hodina na stůl dopis

dopis pro Raikage:
Návrat nahoru Goto down
Masaru
Raikage
Raikage
Masaru


Počet příspěvkù : 149
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho Left_bar_bleue2500/2500Kancelář Raikageho Empty_bar_bleue  (2500/2500)

Kancelář Raikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho EmptyWed Oct 12, 2011 6:35 pm

Konečne som dostal možnosť poslať odpoveď. Usadil som sa do kresla a zamyslene pozoroval mraky, čo vzhľadom na pozíciu dediny vôbec nebolo ťažké.
Zdá sa, že najbližších pár dní bude o zábavu postarané.
Návrat nahoru Goto down
kenpachi zaraki
Jounin
Jounin
kenpachi zaraki


Počet příspěvkù : 43
Narození : 16. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho Left_bar_bleue650/650Kancelář Raikageho Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Raikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho EmptySun Oct 16, 2011 3:05 pm

přišel před kageho kancelář a zaklepal pak se na chvíly zamyslel kde se ve mě bere taková slušnost a bez váhání vstoupil... a řekl zdravím kage nemáte pro mě nějakou misi mimo vesnci? vím že mám pár vroubků ale rád bych se podíval i ven a jak to dořekl tak se podával ven z okna a hned potom na kageho
Návrat nahoru Goto down
Masaru
Raikage
Raikage
Masaru


Počet příspěvkù : 149
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho Left_bar_bleue2500/2500Kancelář Raikageho Empty_bar_bleue  (2500/2500)

Kancelář Raikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho EmptySun Oct 16, 2011 3:12 pm

Bez záujmu som pohliadol jeho smerom.
"V prvom rade by som tuto pánovi veľmi rád pripomenul základné využitie paličiek na čistenie uší. Neviem o tom, že by som vás totiž bol pozval ďalej," než stačil akokoľvek namietať, okamžite potom som dodal.
"Rozmysli si, čo mi odpovieš. Nemám dnes práve najlepšiu náladu a už vôbec nie na riešenie morálky."
Návrat nahoru Goto down
Takeshi Aokawa
ANBU
ANBU
Takeshi Aokawa


Počet příspěvkù : 21
Narození : 15. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho Left_bar_bleue800/800Kancelář Raikageho Empty_bar_bleue  (800/800)

Kancelář Raikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho EmptySun Oct 16, 2011 3:17 pm

Přišel jsem do kanceláře a vstoupil pomalu dovnitř.''Sate Raikage..Hledám nějakou misi'',řekl jsem lhostejně a uklonil se,počemž jsem se znovu narovnal a podíval se mu do očí.
Návrat nahoru Goto down
Masaru
Raikage
Raikage
Masaru


Počet příspěvkù : 149
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho Left_bar_bleue2500/2500Kancelář Raikageho Empty_bar_bleue  (2500/2500)

Kancelář Raikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho EmptySun Oct 16, 2011 3:20 pm

Pohľadom som si ich oboch premeral a po malej pauze prehovoril.
"Rád by som vás požiadal, aby ste sa vrátili neskôr, prípadne počkali pred dverami, než si vás po jednom zavolám dovnútra. Prosím," rukou som ukázal smerom k dverám.
"Hneď, ak to bude možné."

(Prišli ste v nesprávnu dobu, musím ísť na hodinku preč, tak ma prosím vás počkajte. xD)
Návrat nahoru Goto down
Takeshi Aokawa
ANBU
ANBU
Takeshi Aokawa


Počet příspěvkù : 21
Narození : 15. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho Left_bar_bleue800/800Kancelář Raikageho Empty_bar_bleue  (800/800)

Kancelář Raikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho EmptySun Oct 16, 2011 3:27 pm

Zase má blbou náladu?Obrátil jsem se zády k němu a vyšel ven.S pokývnutím jsem zavřel dveře,za kterými jsem se opřel o studenou zeď a čekal co se bude dít.
Návrat nahoru Goto down
kenpachi zaraki
Jounin
Jounin
kenpachi zaraki


Počet příspěvkù : 43
Narození : 16. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho Left_bar_bleue650/650Kancelář Raikageho Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Raikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho EmptySun Oct 16, 2011 3:46 pm

odcházel jsem ven beze slova buď v klidu budď v klidu moc to nejde přemýšlel a jak jsme odcházel tak jsem bouchl do futer a poté třískl dveřma to že měl větší štěstí z něj nědělá něco víc procedil za dveřma mezi subama
Návrat nahoru Goto down
Takeshi Aokawa
ANBU
ANBU
Takeshi Aokawa


Počet příspěvkù : 21
Narození : 15. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho Left_bar_bleue800/800Kancelář Raikageho Empty_bar_bleue  (800/800)

Kancelář Raikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho EmptySun Oct 16, 2011 4:09 pm

''Být tebou dávám si pozor na to co říkám''řekl jsem směrem k podivínovi a sedl si na zem.''Za pouhá slova můžeš být trestán'',dodal jsem lhostejně a podíval se mu do očí,nebo spíše oka.
Návrat nahoru Goto down
Masaru
Raikage
Raikage
Masaru


Počet příspěvkù : 149
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho Left_bar_bleue2500/2500Kancelář Raikageho Empty_bar_bleue  (2500/2500)

Kancelář Raikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho EmptySun Oct 16, 2011 4:18 pm

Po nejakej tej hodine sa dvere otvorili. Opieral som sa o stenu a hádzal si v ruke loptičku.
"Poďte dnu," prehovoril som sotva počutým hlasom.
Návrat nahoru Goto down
kenpachi zaraki
Jounin
Jounin
kenpachi zaraki


Počet příspěvkù : 43
Narození : 16. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho Left_bar_bleue650/650Kancelář Raikageho Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Raikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho EmptySun Oct 16, 2011 4:22 pm

zrudl jsem vzteky... a řekl až mě budete potřebovat vyhledejte mě.. nejsem jako pes na zavolání a odkráčel jsem pryč pak se podíval na toho co mu radil ať je zticha.... jestli to chceš někam dotáhnout nenechej sebou vytírat podlahu a odešel ven
Návrat nahoru Goto down
Masaru
Raikage
Raikage
Masaru


Počet příspěvkù : 149
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho Left_bar_bleue2500/2500Kancelář Raikageho Empty_bar_bleue  (2500/2500)

Kancelář Raikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho EmptySun Oct 16, 2011 4:26 pm

S otáznikom nad hlavou som sledoval jeho odchod.
"Myslel som si, že si sem prišiel po misiu."
Pomalými krokmi som sa začal prechádzať po kancelárii.
"Morálka v kumogakure klesá každým dňom. Úbytok morálky znamená 20 percentné pohoršenie úspešnosti. Pre jedného človeka nemôžem obetovať celú dedinu. Kým si to neuvedomíte, nemáte právo nazývať sami seba shinobi," prehovoril som, zatiaľ čo Kenpachi odchádzal.
Návrat nahoru Goto down
kenpachi zaraki
Jounin
Jounin
kenpachi zaraki


Počet příspěvkù : 43
Narození : 16. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho Left_bar_bleue650/650Kancelář Raikageho Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Raikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho EmptySun Oct 16, 2011 4:29 pm

uslyšel ani né polovinu toho co říkal a jenom zvedl ruku a zařva zrovna vy máte co říkat... Nechat čekat své lidi před kanceláří jak nějaké psy... a odešel ven
Návrat nahoru Goto down
Takeshi Aokawa
ANBU
ANBU
Takeshi Aokawa


Počet příspěvkù : 21
Narození : 15. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho Left_bar_bleue800/800Kancelář Raikageho Empty_bar_bleue  (800/800)

Kancelář Raikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho EmptySun Oct 16, 2011 4:31 pm

''Vytírat sebou?''Řekl jsem pobaveně,ale výraz jsem neměnil.Hned nato jsem vstal a zavřel za sebou dveře.''Raikage-dono,přišel jsem pro nějakou misi,myslím že sjem měl přestávku velmi dlouhou'',řekl jsem chladně a sledoval zem pod sebou.
Návrat nahoru Goto down
Masaru
Raikage
Raikage
Masaru


Počet příspěvkù : 149
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho Left_bar_bleue2500/2500Kancelář Raikageho Empty_bar_bleue  (2500/2500)

Kancelář Raikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho EmptySun Oct 16, 2011 4:41 pm

Chvíľu som naňho len hľadel.
"Hoci som si pre teba pôvodne pripravil niečo iné, toto je neodkladná záležitosť. Pripomeň mu podstatu morálky a význam slova shinobi"
Posadil som sa do kresla a znudene hľadel von z okna.
"Naša rola je nevďačná. Všetci sme len nástrojmi v rukách feudálov. City v našich životoch nezohrávajú podstatnú úlohu. Nech už sú naši nadriadení akékoľvek sv*ne, je našou povinnosťou ich rešpektovať. Toto nie je detská hra, toto je realita. K prežitiu potrebujeme morálku a ochotu pre našu dedinu bez váhania položiť životy. Takáto je rovnováha shinobi sveta a kto sa ju pokúsi narušiť, toho umlátim na smrť. Vieš čo máš robiť."
Návrat nahoru Goto down
Takeshi Aokawa
ANBU
ANBU
Takeshi Aokawa


Počet příspěvkù : 21
Narození : 15. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho Left_bar_bleue800/800Kancelář Raikageho Empty_bar_bleue  (800/800)

Kancelář Raikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho EmptySun Oct 16, 2011 4:44 pm

Poslouchal jsem ho a nedával jsem na sobě nic znát.''Hai'',řekl jsem po chvíly a postavil se rovně.Pár sekund jsem stál zamyšleně ještě na místě ale pak jsem se beze slova ztratil vyhledat toho Ninju.
Návrat nahoru Goto down
Masaru
Raikage
Raikage
Masaru


Počet příspěvkù : 149
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho Left_bar_bleue2500/2500Kancelář Raikageho Empty_bar_bleue  (2500/2500)

Kancelář Raikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho EmptySun Oct 16, 2011 4:57 pm

Hlboko som si vzdychol a naďalej pohadzoval loptičkou.
Úprimne dúfam, že to vyrieši. Na krviprelievanie nemám najmenšiu chuť.
Návrat nahoru Goto down
kenpachi zaraki
Jounin
Jounin
kenpachi zaraki


Počet příspěvkù : 43
Narození : 16. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho Left_bar_bleue650/650Kancelář Raikageho Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Raikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho EmptySun Oct 16, 2011 8:23 pm

přišel a zaklepal.. jak doklepal sedl si na zem jako pes.. to jsme dopadl procedil mezi zuby a čekal až se mu kage urečí přijít otevřít
Návrat nahoru Goto down
Masaru
Raikage
Raikage
Masaru


Počet příspěvkù : 149
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho Left_bar_bleue2500/2500Kancelář Raikageho Empty_bar_bleue  (2500/2500)

Kancelář Raikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho EmptyMon Oct 17, 2011 12:41 pm

Bez akéhokoľvek záujmu v očiach som sa po nejakom tom čase ráčil dostaviť k dverám a otvoriť ich.
"Známa zjazvená tvár," prehovoril som takmer okamžite. Následne som sa šiel znova usadiť na svoje miesto a vyčkával na jeho slová.
Návrat nahoru Goto down
kenpachi zaraki
Jounin
Jounin
kenpachi zaraki


Počet příspěvkù : 43
Narození : 16. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho Left_bar_bleue650/650Kancelář Raikageho Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Raikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho EmptyMon Oct 17, 2011 1:24 pm

jak usylšel že se dveře otvírají tak se podíval tím směrem... Nějakou chvilku mu trvalo než vůbec vstal a dostal se ke kanceláři.. Spíš k jejim dveřím heleme se na hrdinu posílá za sebe své loutky pomyslel jsi si a přitom jsem se opřel zády o rám dveří... poslal jste pro mě? řekl jsem pohrdavým hlasem ze kterého bylo poznat že bych ho nejradši zabil...
Návrat nahoru Goto down
Takeshi Aokawa
ANBU
ANBU
Takeshi Aokawa


Počet příspěvkù : 21
Narození : 15. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho Left_bar_bleue800/800Kancelář Raikageho Empty_bar_bleue  (800/800)

Kancelář Raikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho EmptyMon Oct 17, 2011 1:29 pm

Objevil jsem se před kanceláří a přejel si lidi co tu byli pohledem.Takže sem zase přišel?Podíval jsem se na Kageho a pozdravil,počemž jsem zůstal stát před dveřmi a čekal na jeho reakce.
Návrat nahoru Goto down
Masaru
Raikage
Raikage
Masaru


Počet příspěvkù : 149
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho Left_bar_bleue2500/2500Kancelář Raikageho Empty_bar_bleue  (2500/2500)

Kancelář Raikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho EmptyMon Oct 17, 2011 1:47 pm

Ani na malý moment som nečakal.
"Správne. V prvom rade ti chcem položiť otázku. Prečo si sa stal shinobim?" hovoril som, zatiaľ čo som hľadel do papierov.
Návrat nahoru Goto down
kenpachi zaraki
Jounin
Jounin
kenpachi zaraki


Počet příspěvkù : 43
Narození : 16. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho Left_bar_bleue650/650Kancelář Raikageho Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Raikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho EmptyMon Oct 17, 2011 1:56 pm

podíval jsem se na kageho... neměl jsem to v úmyslu.. Jenom se stalo pár věcí a já jsem shinobi z povinnosti... Sám to víte nejlíp podíval jsem se na něj
Návrat nahoru Goto down
Masaru
Raikage
Raikage
Masaru


Počet příspěvkù : 149
Narození : 11. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Raikageho Left_bar_bleue2500/2500Kancelář Raikageho Empty_bar_bleue  (2500/2500)

Kancelář Raikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho EmptyMon Oct 17, 2011 2:09 pm

"Aj napriek okolnostiam ma to zaujíma. Chcem vedieť, ako si to do budúcna predstavuješ."
Po chvíli som dal papiere stranou a oprel sa o sedadlo.
"Naše posty nie sú jednoduché. V tomto svete existujú pravidlá, na ktorých je naša spoločnosť postavená. Nech sa nám to už môže zdať akokoľvek neférové, je našou povinnosťou rešpektovať a riadiť sa príkazmi nadriadených, v opačnom prípade by naša sebeckosť mohla viesť k rozpadu a následných vyvolaných konfliktoch. Ty naopak veľmi dobre vieš, že práve na tejto rovnováhe staviam a toho, kto opakovane prispieva k úbytku morálky, osobne umlátim na smrť. Preto by som ťa veľmi rád požiadal, aby sa už viac neopakoval ten včerajšok. Verím, že spolu potom budeme vychádzať lepšie."
Tentokrát som svojim pohľadom spaľoval priamo Zarakiho oči.
"Nejaké námietky?"
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kancelář Raikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Raikageho   Kancelář Raikageho Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Kancelář Raikageho
Návrat nahoru 
Strana 1 z 7Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Dům Raikageho
» Hrobka Sandaime Raikageho

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Země Blesku :: Kumogakure no sato :: Budova Raikageho-
Přejdi na: