Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Dračia Jaskyňa

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Dračia Jaskyňa - Stránka 2 Left_bar_bleue800/800Dračia Jaskyňa - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (800/800)

Dračia Jaskyňa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Dračia Jaskyňa   Dračia Jaskyňa - Stránka 2 EmptyThu Dec 01, 2011 5:30 pm

First topic message reminder :

Dračia Jaskyňa je miesto ďaleko na severe za Zemou Zeme na ktoré sa pešo takmer nedá dostať. Dá sa sem dostať len pomocou dračieho teleportačného kameňa ktorý vlastní Kagami Nakamura. A keďže Kagami zničil zvitok s mapou nikto vo svete ninjov o jaskyni nikdy nepočul.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Dračia Jaskyňa - Stránka 2 Left_bar_bleue800/800Dračia Jaskyňa - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (800/800)

Dračia Jaskyňa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dračia Jaskyňa   Dračia Jaskyňa - Stránka 2 EmptyMon Dec 05, 2011 6:44 pm

"Ak ste skončili rád by som sa venoval tomu pre čo som vás privolal" povedal trochu chladne no ich flirtovanie ho značne iritovalo kedže ich zavolal zo závažných dôvodov.
"Zoznámte sa. Toto je Akamatsu, ďalší člen našej skupiny. Oboch vás práve teraz vyšlem na vašu prvú misiu. Saki. Najprv k tebe. Tvojou úlohou budeš špehovať Sunagakure. Táto oblasť mi je stále viac zahalená a potrebujem informácie. Choď tam, rozprávaj sa s ľuďmi a s miestnymi zisti aká je politická situácia, chcem informácie o najsilnejších ninjoch, jinchuuriki a kage. Chcem vedieť všetko. Z Jaskyne sa dostaneš pomocou tejto techniky" povedal a podal jej zvitok. Potom sa obrátil k Akamatsuovi.
"Pre teba toho moc nemám avšak potrebujem informácie. Tvoj priateľ z Iwagakure, Sho. Potrebujem o ňom vedieť všetko čo mi môžeš povedať" hovoril Akamatsuovi. Raidon sa zatiaľ objavil spolu s Akushirom v jaskyni so zlatom.

(Zvitok pre Saki)
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Raidon
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Raidon


Počet příspěvkù : 67
Narození : 15. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dračia Jaskyňa - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Dračia Jaskyňa - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Dračia Jaskyňa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dračia Jaskyňa   Dračia Jaskyňa - Stránka 2 EmptyMon Dec 05, 2011 6:56 pm

Hned jak jsem se objevil ve vesnic vydal jsem se do Kagamiho kanclu. Byl jsem zvědavý jestli pokročil v rekrutování nových členů. Došel jsem před dveře, které vedli do jeho pracovny a bez klepání jsem vstoupil. Rozešel jsem se rovnou ke svému křeslu a cestou jsem si prohlížel dvě neznámé osoby. Jedna byla dívka, která vypadal vcelku přijatelně, ale při pohledu na tu druhou osobu jsem si jenom povzdechl. Posadil jsem se do svého oblíbeného křesla ve stejné poloze jako minule, to znamenalo že jsem si dal zase nohy na stůl. Pak jsem se podíval na kagamiho a spustil jsem.
Říkal jsem žádný chlapy a už vůbec ne děti a ty přivedeš někoho kdo sedí do obojího, ale co jsem řekl před odchodem platí...chůvu děláš ty.
Pověděl jsem pobaveně a zárověň jsem si hned mohl rejpnout.
Aspoň, že jeden z nových členů vypadá velice dobře.
Pověděl jsem s ještě větším úšklebkem.
Jinak stalo se něco dalšího zatím co sem tu nebyl?
Návrat nahoru Goto down
Akamatsu
Jounin
Jounin
Akamatsu


Počet příspěvkù : 64
Narození : 24. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dračia Jaskyňa - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Dračia Jaskyňa - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Dračia Jaskyňa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dračia Jaskyňa   Dračia Jaskyňa - Stránka 2 EmptyMon Dec 05, 2011 7:00 pm

No zatím toho o něm moc nevím vím jen že je to strašný kuřák ale snad si ještě na něco vzpomenu a zamyslel jsem se.A ty blbče podíval jsem se nahoru jsem starší než ty tak sklapni ty malý děcko!!Podíval jsem se na Saki promiň že takhle mluvím ale tohle mě fakt štve a podíval jsem se na Raidona vražedným pohledem.
Návrat nahoru Goto down
Saki Karui
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Saki Karui


Počet příspěvkù : 85
Narození : 22. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dračia Jaskyňa - Stránka 2 Left_bar_bleue700/700Dračia Jaskyňa - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (700/700)

Dračia Jaskyňa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dračia Jaskyňa   Dračia Jaskyňa - Stránka 2 EmptyMon Dec 05, 2011 7:01 pm

pozrela na Akamatsua a povedala Ja mam 17 zrazu začal hovoriť Kagami ja som ho sústredene počúvala a keď dohovoril tak som si navliekla plášť aj s kapucňou plášť som si zapla a bolo mi vidno iba tvár telo a všetko som mala v plášti a potom som si dala dole kapucňu a povedala som Idem na to . žmurkla som pravým okom na Akamatsua ,som zvedavá ako bude fungovať ten zvitok , ale kám sa premiestnim, ahá .a zrazu tu došiel ďalší člen tak som ho len pozdravila Ahoj som Saki ale som na odchode potom som použila rovno zvitok ktorý mi dal Kagami. Saki zmizla preč .
-------------------------------------------------------Presun!-------------------------------------------------------------------------
Návrat nahoru Goto down
Akamatsu
Jounin
Jounin
Akamatsu


Počet příspěvkù : 64
Narození : 24. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dračia Jaskyňa - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Dračia Jaskyňa - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Dračia Jaskyňa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dračia Jaskyňa   Dračia Jaskyňa - Stránka 2 EmptyMon Dec 05, 2011 7:06 pm

kagami jen by mě zajímalo jak bych měl zjistit o Shoovi další informace jelikož je to skvělý jounin a špehování v tom nejsem moc dobrý ale i když bych měl nápad.
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Dračia Jaskyňa - Stránka 2 Left_bar_bleue800/800Dračia Jaskyňa - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (800/800)

Dračia Jaskyňa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dračia Jaskyňa   Dračia Jaskyňa - Stránka 2 EmptyMon Dec 05, 2011 7:15 pm

Kagami sa zhlboka nadýchol a treskol po drahom stole.
"Raidon čo keby si ma ušetril týchto poznámok a radšej mi opísal ako prebiehala tvoja misia? A ty Akamatsu sa upokoj a chvíľu počkaj. Chcem len vedieť všetko info ktoré o Shoovi už vieš" povedal im so zaťatými zubami a čakal.


Naposledy upravil Kagami dne Mon Dec 05, 2011 7:19 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Akamatsu
Jounin
Jounin
Akamatsu


Počet příspěvkù : 64
Narození : 24. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dračia Jaskyňa - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Dračia Jaskyňa - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Dračia Jaskyňa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dračia Jaskyňa   Dračia Jaskyňa - Stránka 2 EmptyMon Dec 05, 2011 7:18 pm

noo kouří jak továrna je mu tak dvacet je celkem velkej má černý vlasy je to Jounin ale nevím jak je dobrej a miluje saké.No snad to stačí.
Návrat nahoru Goto down
Raidon
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Raidon


Počet příspěvkù : 67
Narození : 15. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dračia Jaskyňa - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Dračia Jaskyňa - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Dračia Jaskyňa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dračia Jaskyňa   Dračia Jaskyňa - Stránka 2 EmptyMon Dec 05, 2011 7:36 pm

Starší než já určitě nejseš trpaslíku. A přestaň tu řvát právě jsem se vrátil a mám rád aspoň nějakej klid. Takže jestli neumíš mluvit potichu radši mlč.
Opověděl jsem tomu prckovi podrážděně, protože mě vážně hodě štvalo, když jsem se vrátil z mise a někdo cizí se tu na mě utrhuje a řve mi do ucha. Pak jsem se podíval na Kagamiho.
Vystopovat ho nebylo těžký nepřenesl jsem se moc daleko od něj a hned jak sem se tam objevil tak tam hulákal jak na lesy. Boj nebyl nic moc zajímavýho, jak si předpověděl byl s ním ten Uchiha, ale podařilo se mi ho nepozorovaně hned první technikou zranit a zároveň zničit hlasivky. Tak se na mě pokusil vrhnout no umřel mi před nohama. Pak jsem odešel dřív než si Uchiha něčeho všiml a přivolal jsem si dopravu vše.
Převyprávěl jsem mu co se stalo na misi. A čekal jsem jestli bude mít nějaký připomínky nebo mě někam pošle. Všiml jsem si že má na tole popelník a tak jsem si zapálil cigaretu, protože jsem celou misi neměl ani jednu.
Návrat nahoru Goto down
Akamatsu
Jounin
Jounin
Akamatsu


Počet příspěvkù : 64
Narození : 24. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dračia Jaskyňa - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Dračia Jaskyňa - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Dračia Jaskyňa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dračia Jaskyňa   Dračia Jaskyňa - Stránka 2 EmptyMon Dec 05, 2011 7:46 pm

zakašlal jsem a řekl Raidonovi No tohle mi chybělo když jsem odešel od Shoa myslel jsem si aspoň že v organizaci nebude nikdo kouřit ale snad všichni jak mě to štve.no ale co Podíval jsem se na Kagamiho když on tu může kouřit tak můžu snad pít ne?nemáš nějaké sakéNechápu
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Dračia Jaskyňa - Stránka 2 Left_bar_bleue800/800Dračia Jaskyňa - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (800/800)

Dračia Jaskyňa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dračia Jaskyňa   Dračia Jaskyňa - Stránka 2 EmptyMon Dec 05, 2011 7:53 pm

Keď s Kagami vypočul Raidonov príbeh po tvári mu preletel smutný výraz no hneď sa stratil.
"V poriadku, dobrá práca. Tu je tvoja a odmena a teraz môžeš odísť no zostaň v jaskyni musím sa s tebou porozprávať osamote" povedal a hodil mu kožený mešec v ktorom bolo dvadsať zlatých mincí a tri krásne modré zafíry. Potom sa obrátil na Akamatsu.
"A čo mi vieš povedať o jeho schopnostiach?" spýtal sa ho so záujmom.

Návrat nahoru Goto down
Akamatsu
Jounin
Jounin
Akamatsu


Počet příspěvkù : 64
Narození : 24. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dračia Jaskyňa - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Dračia Jaskyňa - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Dračia Jaskyňa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dračia Jaskyňa   Dračia Jaskyňa - Stránka 2 EmptyMon Dec 05, 2011 8:00 pm

No zamyšleně jsem se podrbal po nose a začal lovit v paměti a řekl no vlastně nic za celou dobu co jsem byl v iwě jsem ho nepotkal ani jako malého si ho nepamatuji ale musí bejt docela dobrý jelikož se stát jouninem v iwě to není tak jednoduché.
Návrat nahoru Goto down
Raidon
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Raidon


Počet příspěvkù : 67
Narození : 15. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dračia Jaskyňa - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Dračia Jaskyňa - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Dračia Jaskyňa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dračia Jaskyňa   Dračia Jaskyňa - Stránka 2 EmptyMon Dec 05, 2011 9:07 pm

Jen jsem přikývnul a odešel jsem z místnosti zamířil jsem ke svému pokoji, kam jsem otevřel dveře a hodil dovnitř měšec. Potom jsem pokračoval až do místnosti se zlatem, kde jsem si sedl blízko k východu a vychutnával jsem si mrazivý vzduch a svoji cigaretu. Mezitím jsem tak přemýšlel co budu mít za úkol teď, nic co by připadalo v úvahu mě nenapadlo, nemyslel jsem si, že mě Kagami pošle hned na další lov a poflakovat tady se mi taky moc nechtělo. Pak jsem si uvědomil, že když jsem Kagamimu zrychleně popsal misi zatvářil se smutně a zklamaně.
Že by nechtěl abych se vrátil, byl zklamanej z toho, že jsem uspěl, nebo v tom je i něco jinýho. A proč se mnou chce mluvit osamotě.
Sakra.
Zahodil jsem vajgl ven z jeskyně a rozešel jsem se do svého pokoje, kde jsem si lehl na postel a čekal až se mi Kagami ozve.
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Dračia Jaskyňa - Stránka 2 Left_bar_bleue800/800Dračia Jaskyňa - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (800/800)

Dračia Jaskyňa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dračia Jaskyňa   Dračia Jaskyňa - Stránka 2 EmptyMon Dec 05, 2011 9:52 pm

"Ach, dobre teda. Čo o ňom viem ja je to že ovláda podobné Kekei Genkai ako ja ale v slabšej forme. Je však nemenej nebezpečné ako väčšina silných schopností v Iwagakure. To je zatiaľ všetko čo som chcel... zatiaľ ti dám teda jednoduchšiu úlohu. Pôjdeš skontrolovať situáciu v Konohe. Chcem aby si zistil všetko čo sa dá ohľadne novej ôsmej Hokage. Pamätaj však že sa nejedná o bojovú misiu a teda sa boju vyhni za každú cenu. Pamätaj tiež na nahlavnejšie pravidlo Lovcov - Tajomstvo. Nikto nesmie vedieť že si kedysi patril k Iwagakure ani že patríš k našej organizácií. Pokiaľ si mimo tohto sídla, si potulný ninja! Večer ťa privolám a chcem čo najviac informácií!" povedal mu rázne a naznačil mu aby sa dal do práce. Keď Akamatsu odišiel, Kagami vstal a vyšiel von až do Jaskyne. Raidon sedel pri okraji.
"Trápi ťa niečo?" spýtal sa.
Návrat nahoru Goto down
Raidon
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Raidon


Počet příspěvkù : 67
Narození : 15. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dračia Jaskyňa - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Dračia Jaskyňa - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Dračia Jaskyňa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dračia Jaskyňa   Dračia Jaskyňa - Stránka 2 EmptyMon Dec 05, 2011 10:05 pm

Ani ne jen přemejšlím co bude teď pošleš mě taky někam špiclovat....ale ta holka byla nedávno v Kumo on je z Iwi takže tam máme celkem aktuální přehled. V Suně a Konoze jsou teď ty dva a takovej blázen aby si mě poslal do Kiri snad nejseš. Takže nevím co mám dělat. Nebo spíš co po mě budeš chtít a taky mě málem viděli a už jsme zlikvidovali dva nukeniny hned za s sebou, musíme zvolnit nebo si někdo všimne.
Chvilku jsem se odmlčel a pak pokračoval.
Takže tady nejspíš zůstanu nějakou dobu trčet co?
Pronesl jsem a klasicky jsem se ironicky pousmál.
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Dračia Jaskyňa - Stránka 2 Left_bar_bleue800/800Dračia Jaskyňa - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (800/800)

Dračia Jaskyňa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dračia Jaskyňa   Dračia Jaskyňa - Stránka 2 EmptyTue Dec 06, 2011 4:36 pm

"Naopak mňa trápi dosť vecí. Jednou z nich je Iwa. Tsuchikage a jeho verní plánujú naozaj temné veci a musia byť zastavení aby sa nenarušila stabilita. Pôjdeme teda do Iwagakure. Ty a ja. Nikomu nedôverujem tak ako tebe. Kage bude primárny cieľ avšak kým nezomrie aj Bill a Sho nebudem spokojný. Pôjdeš somnou?" spýtal sa ho Kagami a na tvári sa mu zračili obavy a typické odhodlanie. V kancelárií nechal klona aby keby sa vrátili Akamatsu alebo Saki.
Návrat nahoru Goto down
Raidon
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Raidon


Počet příspěvkù : 67
Narození : 15. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dračia Jaskyňa - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Dračia Jaskyňa - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Dračia Jaskyňa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dračia Jaskyňa   Dračia Jaskyňa - Stránka 2 EmptyTue Dec 06, 2011 4:49 pm

Tomu říkám velká výzva jasně, že do toho du.
Pronesl jsem spokojeně. Pak jsem se, ale zatvářil vážně a pokračoval jsem v proslovu,
To máš v plánu napochodovat do jeskyně zabít Tsuchikageho jeho zástupce a člena jeho ochranky? S tím že tam může naběhnout celá jejich vesnice? Nebo to máš něčím pojištěný? A taky je celkem problém podle mě v tom, že si sice oba umíme vytvořit pro sebe ideální bojové prostředí, ale ty nedokážou vedle sebe existovat. Takže jeden z nás bude mít celkem nevýhodu. Nebo máš v plánu něco jak tohle vyřešit?
Zeptal jsem se se zájmem a pomalu jsem se zvedl, byl jsem připraven klidně hned vyrazit.
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Dračia Jaskyňa - Stránka 2 Left_bar_bleue800/800Dračia Jaskyňa - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (800/800)

Dračia Jaskyňa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dračia Jaskyňa   Dračia Jaskyňa - Stránka 2 EmptyTue Dec 06, 2011 5:06 pm

Kagami sa sprisahanecky uškrnul.
"Ako vždy. Diskrétne a dômyselne" povedal a podal mu ruku aby mu pomohol vstať.
Návrat nahoru Goto down
Raidon
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Raidon


Počet příspěvkù : 67
Narození : 15. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dračia Jaskyňa - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Dračia Jaskyňa - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Dračia Jaskyňa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dračia Jaskyňa   Dračia Jaskyňa - Stránka 2 EmptyTue Dec 06, 2011 5:13 pm

Přijal jsem nabýzenou ruku a s Kagamiho pomocí jsem vstal.
Takže deme hned, nebo máš ještě v plánu něco předem?
Zeptal jsem se jednoduše.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Dračia Jaskyňa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dračia Jaskyňa   Dračia Jaskyňa - Stránka 2 EmptyTue Dec 06, 2011 5:18 pm

Takže Kagami, asi ti to zatrhnu. Kde bereš všechny tyhle informace ? ... To zaprvé, zatímco zadruhé, kde jsi vzal, že Tsuchikage něco chystá ? Jsi pouhý lovec nukeninů z Kiri, ne všeználek.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Dračia Jaskyňa - Stránka 2 Left_bar_bleue800/800Dračia Jaskyňa - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (800/800)

Dračia Jaskyňa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dračia Jaskyňa   Dračia Jaskyňa - Stránka 2 EmptyTue Dec 06, 2011 6:34 pm

/Napríklad mám Akamatsua... neviem ČO chystá ale v Iwe sa o tom určite šepká... a také veci ako meno Shinobiho hádam nie sú tajné sú to bežné informácie.. a to čo robí Akamatsu od toho sa dištancujem nič také som mu nehovoril. Ďalej Kagami má sieť informátorov (NPC) a hovorí sa o tom v mojom životopise a nie sú to žiadne utajované informácie.../
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Dračia Jaskyňa - Stránka 2 Left_bar_bleue800/800Dračia Jaskyňa - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (800/800)

Dračia Jaskyňa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dračia Jaskyňa   Dračia Jaskyňa - Stránka 2 EmptyWed Dec 07, 2011 5:14 pm

Keď sa Kagamiho dotkol obaja zmizli v čiernom dyme.

[Presun]
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Dračia Jaskyňa - Stránka 2 Left_bar_bleue800/800Dračia Jaskyňa - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (800/800)

Dračia Jaskyňa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dračia Jaskyňa   Dračia Jaskyňa - Stránka 2 EmptyFri Dec 09, 2011 3:50 pm

Saki a Akushiro sa objavili v jaskyni. Akushiro pozdravil a zmizol preč. Kagamiho klon vyšiel z ubytovne do meistnosti so zlatom a spýtavo pozrel na Saki.
Návrat nahoru Goto down
Saki Karui
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Saki Karui


Počet příspěvkù : 85
Narození : 22. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dračia Jaskyňa - Stránka 2 Left_bar_bleue700/700Dračia Jaskyňa - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (700/700)

Dračia Jaskyňa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dračia Jaskyňa   Dračia Jaskyňa - Stránka 2 EmptyFri Dec 09, 2011 4:37 pm

Ehm .. asi by si chcel vedieť informácie o tom čo som zistila nie? opýtala sa Saki a potom začala rozprávať Noo zabezpečenie v Sune je genialne všade je aspoň jeden shinoby sú tam asi 2 aktívne tými .Informácie o jinchuriky som zohnala ... nie su tam žiadny jinchuriky skupina akatsuki dvoch jinchuriky odtial zobrala .. mam pocit ze sedemocaseho a jednoocaseho vtedy jednoocasi zomrel a sedem ocaseho ozivila nejaka babicka . Jedno ocasi bol kazekage ale teraz je nový kazekage . Ekonomicky je na tom suna skvele ,a tak isto aj po politickej stránke . Viac sa zistiť už asi nedalo bolo to celkom náročné a potom si Saki pomyslela Jooj nie som odneho ani pol dňa a skoro furt naňho myslim ... heh tie jeho oči uhmmmm no teraz práca .. ak budem mať voľno tak potom tam zájdem
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Dračia Jaskyňa - Stránka 2 Left_bar_bleue800/800Dračia Jaskyňa - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (800/800)

Dračia Jaskyňa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dračia Jaskyňa   Dračia Jaskyňa - Stránka 2 EmptyFri Dec 09, 2011 5:26 pm

"Ďakujem, Saki-san. Avšak všimol som si na tebe čosi zvláštne... stalo sa niečo v Sune o čom by som mal vedieť?" spýtal sa jej Kagami a pritom sa prívetivo usmieval. Saki mal celkom rád avšak len ako priateľku alebo dobrú spolupracovníčku. Inak ho nepriťahovala ale nechcel k nej vystupovať drsne ako k ostatným členom. Cítil k nej úctu a napokon Raidon si to zaslúži.
Návrat nahoru Goto down
Saki Karui
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Saki Karui


Počet příspěvkù : 85
Narození : 22. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Dračia Jaskyňa - Stránka 2 Left_bar_bleue700/700Dračia Jaskyňa - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (700/700)

Dračia Jaskyňa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dračia Jaskyňa   Dračia Jaskyňa - Stránka 2 EmptyFri Dec 09, 2011 5:53 pm

ehm hmmm len tak zamrčala Saki a pomyslela si Sakra ako o tom môže vedieť to je na mne až tak vidno? ... lepšie bude ak mu to poviem Ja som tam spoznala takého ehm ... priateľa a nič viac. Celkom sa mi páči tak že niečo takého sa mi tam stalo ale to nie je podstatné pre našu prácu . Máš pre mňa niečo alebo mam voľno? povedala na koniec Saki a trocha sa očervenala
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Dračia Jaskyňa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dračia Jaskyňa   Dračia Jaskyňa - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Dračia Jaskyňa
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Jaskyňa Furasu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Ostatný Svet :: Dimenzie-
Přejdi na: