Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Kancelář Tsuchikageho

Goto down 
+8
Kyoya Tategami
Sho
Tia Akiatsu
Bill Atakama
Akamatsu
Nico Saya
Kaito Riku
In-Admin
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Kancelář Tsuchikageho   Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 EmptyMon Nov 28, 2011 3:56 pm

First topic message reminder :

Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 Iwa_ka10

Kancelář Tsuchikageho, který tráví trochu více času než by měl. Denně se zde ukáží desítky ninjů žadonících o misi, zatímco Tsuchikage je neúprosně zavalen prací. Tato kancelář je zařízená pro lepší přijímání hostů, kteří by se zde měli cítit bezpečněji a lépe. Knihovna přeplněná k prasknutí, pohodlná křesla, usměrněný stůl. To vše dokazuje na důslednost a péči o vlastní území, která je u všech národů tak ceněná
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com

AutorZpráva
Tenshi Gurama
Chuunin
Chuunin
Tenshi Gurama


Počet příspěvkù : 50
Narození : 25. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue350/350Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (350/350)

Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Tsuchikageho   Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 EmptyThu Dec 08, 2011 5:54 am

Pomalým krokom som vstúpil do budovy Tsuchikageho.Jednou rukou som sa chytil zábradlia a vystúpil na horné poschodie kde sídlil Tsuchikage.Dnu bolo počuť dosť hlasov.Pristúpil som k dverám a stlačil kľučku.Vošiel dnu.Prepáčte, že som sem tak vtrhol Tsuchikage.Hovoril som pokojne.Kancelária nebola veľmi veľká no vošlo by sa tu dosť ľudí.Potreboval by som misiu.
Návrat nahoru Goto down
http://tgnw.slovakforum.net/
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue800/800Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (800/800)

Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Tsuchikageho   Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 EmptyThu Dec 08, 2011 1:33 pm

Kagami sa jemne usmial a plynule pokojným hlasom prehovoril.
"Prišiel som v záujme dobrých obchodných a politických vzťahov našich zemí. Plánujeme taktiež navštíviť Feudálneho pána krajiny Zeme. Som velvyslanec takže sa v dedine možno nejaký čas zdržím aby som mohol interpretovať posolstvo môjho feudálneho pána. Taktiež sa potrebujem s vami porozprávať v súkromí kvôli dôležitému posolstvu" povedal a vrhol pohľad smerom na shinobi ktorí prišli ale aj tých ktorí už boli v kancelárií.
Návrat nahoru Goto down
Tenshi Gurama
Chuunin
Chuunin
Tenshi Gurama


Počet příspěvkù : 50
Narození : 25. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue350/350Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (350/350)

Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Tsuchikageho   Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 EmptyThu Dec 08, 2011 1:49 pm

Muž povedal, že je to veľvyslanec a mohol by pomôcť našej zemi.Po chvíli rozmýšľania som bol pripravený na odchod.Tak ja sa vrátim neskôr.Odišiel som z miestnosti a zišiel schod
mi k hlavným dverám a odišiel z budovy.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
http://tgnw.slovakforum.net/
Sho
Jounin
Jounin
Sho


Počet příspěvkù : 113
Narození : 03. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Tsuchikageho   Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 EmptyThu Dec 08, 2011 4:04 pm

Po vypočutí Tsuchikageho som sa usmial. Ja s tím súhlasím. Iwagakure je moja rodná dedina a znamená pre mňa veľa. Nikdy by som ju nenechal len tak. Povedal som a pozrel som sa na toho veľvyslanca a jeho spoločníka. Keď som si ich poprezeral pripadali mi trochu divný. Ale to asi preto, pretože nie sú odtiaľto. Pozrel som sa na Billa a gestom som mu naznačil, že by sme mali asi odísť z kancelárie, pretože je tu dosť rušno a ten veľvyslanec chcel hovoriť s Tsuchikagem o samote. Síce ma zaujímalo čo chce, ale vykašľal som sa na to. Ďakujem, Tsuchikage-sama. Dovidenia. Po tom ako som dopovedal už som stál na chodbe a čakal som až odíde aj Bill.
Návrat nahoru Goto down
Kyoya Tategami
Tsuchikage
Tsuchikage
Kyoya Tategami


Počet příspěvkù : 20
Narození : 04. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue900/900Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (900/900)

Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Tsuchikageho   Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 EmptyThu Dec 08, 2011 4:08 pm

,,Á dobrý.. No misi... Mám tu jednu C-rank. Doprovodíš jistéhoo muže co čeká u brány k bránám Kirigakure.'' Řekl jsem jistě a otočil jsem se na dalšího příchozího, vyslechl jsem si ho a už jsem mu chtěl zadat misi ale začal mluvit velvyslanec. ,,Dobrá můžeme si pohovořit za chvilku.'' Pak ten co chtěl misi odešel a já obrátil zrak na ty dva co chtěli odejít. ,,Tak už běžte, zatím nashledanou.'' Čekal jsem než odejdou a pak jsem se obrátil na velvyslance. ,,Takže už můžeme mluvit.''
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue800/800Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (800/800)

Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Tsuchikageho   Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 EmptyThu Dec 08, 2011 5:55 pm

Kagami trpezlivo čakal až kým nezostal s Tsuchikagem a s Raidonom sám. Zatiaľ len stál a neutrálnym pohľadom si premeriaval zvyšok ľudí kým všetci nepoodchádzali.
"Rád by som sa však stretol na menej nápadnom mieste a v inú hodinu. Niekde kde nás tak ľahko ktosi nevyruší. Stačí ak mi dáte vedieť kedy vám to bude vyhovovať môžem počkať" povedal Kagami zdvorilo a znova sa otočil na Kageho. Naznačil Raidonovi dohodnutým signálom pravou rukou aby opustil miestnosť.
Návrat nahoru Goto down
Raidon
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Raidon


Počet příspěvkù : 67
Narození : 15. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Tsuchikageho   Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 EmptyThu Dec 08, 2011 6:11 pm

Stál jsem celou dobu kousek za Kagamim a sledoval jak lidi do místnosti přicházejí a zase odcházejí. Nejvíc mě, ale zaujali dva z nich od pohledu se od ostatních lišili a na první pohled bylo poznat že to nejsou genini jako ti ostatní co chodili sem a tam a pořád se ptali na mise. Nebylo mi úplně příjemný jak si mě všichni prohlíželi, ale co částečně mi to dělalo i radost, protože díky mé momentální mlčenlivosti jsem nejpíš přišel trochu záhadně. Pak když se mísnost vylidnila a Kagami mi naznačil abych odešel jsem se s mírnou úklonou k Tsuchikagemu odešel z místnosti bez toho abych celou dobu jen trochu promluvil.
Návrat nahoru Goto down
Kyoya Tategami
Tsuchikage
Tsuchikage
Kyoya Tategami


Počet příspěvkù : 20
Narození : 04. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue900/900Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (900/900)

Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Tsuchikageho   Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 EmptyThu Dec 08, 2011 6:11 pm

Uviděl jsem že jeho společník odešel z místnosti a tak jsem konečně zpustil. ,,Můžeme třeba i hned, myslím že místo zvané les Mori by mělo být dostačující.'' Sdělil jsem mu a čekal najeho reakci, zatím co se mi honilo tolik věcí hlavou. Méně nápadné místo? Budu si muset dávat sakra pozor. Snad za tím nebude nic špatného, ale podezírat ho musím. Opatrnosti není nikdy dost. Pak jsem se konečně probral ze svého snění a zeptal se velvyslance. ,,Takže jdeme tam nebo ne?''
Návrat nahoru Goto down
Nendo Kurodoro
Chuunin
Chuunin
Nendo Kurodoro


Počet příspěvkù : 8
Narození : 03. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue450/450Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (450/450)

Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Tsuchikageho   Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 EmptyThu Dec 08, 2011 6:38 pm

Nendo se uklonil a vycouval z místnosti. Divný Kage, dává přednost nějakému cizincovi před někým, kdo uchovává KG vesnice. S těmito a i jinými úvahami se Nendo pomalu šoural k bráně vesnice. Ještě než vyšel z budovy si znovu vyndal blok a tužku a začal kreslit Kyoya.

/Přesun k bráně/
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue800/800Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (800/800)

Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Tsuchikageho   Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 EmptyThu Dec 08, 2011 6:56 pm

"V poriadku môžme vyraziť" odpovedal Tsuchikagemu.
Návrat nahoru Goto down
Kyoya Tategami
Tsuchikage
Tsuchikage
Kyoya Tategami


Počet příspěvkù : 20
Narození : 04. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue900/900Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (900/900)

Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Tsuchikageho   Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 EmptyThu Dec 08, 2011 7:36 pm

,,Dobrá tak jdeme.'' A už jsem se vydal ke dveřím, otevřel je a vyšl ven. Počkal jsem, než výjde a pak jsem zavřel. Vytáhl jsem z kapsy klíč a zamkl jsem. Na zkoušku jsem zatahal za kliku abych se ujistil a pak jsem se vydal napřed. Šel jsem chodbou a pak dolů po schodech. Když už jsem byl dole, tak jsem se vydal směrem k bráně. Cestou jsem zpomalil tak, aby mě předešel. Chtěl jsem ho mít na očích a tak jsem šel prostě za ním.
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue800/800Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (800/800)

Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Tsuchikageho   Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 EmptyThu Dec 08, 2011 8:14 pm

Kagami udržiaval krok s Tsuchikagem a celý čas sa držal vedľa neho pretože nepoznal cestu. Nič iné nevnímal a sústredil sa na svoj ladný akoby tanečný krok. Sem tam sa obzrel či ho niekto nesleduje no to bola skôr choroba z povolania.
Návrat nahoru Goto down
Tenshi Gurama
Chuunin
Chuunin
Tenshi Gurama


Počet příspěvkù : 50
Narození : 25. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue350/350Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (350/350)

Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Tsuchikageho   Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 EmptySun Dec 11, 2011 12:58 pm

Vrátil som sa do budovy Tsuchikage.Opäť som vyšiel hore a sadol si pred dvere a začal čakať na Tsuchikage.
Návrat nahoru Goto down
http://tgnw.slovakforum.net/
Bill Atakama
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Bill Atakama


Počet příspěvkù : 108
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue900/900Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (900/900)

Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Tsuchikageho   Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 EmptySun Dec 11, 2011 5:09 pm

odešel jsem za shoem... ty vole to je nával.. pomyslel jsem si když jsem odcházel a když jsme byl u shoa začal jsme mluvit a pomalu jsme šel ke dveřím Hele mám 2 otázky... Nechceš si něco sbalit? a ta druhá pousmál jsme se a začervenal se... mám menší okno... nevíš kam se poděl ten druhej meč? a ukázal jsme na prázdné místo na mých zádech.... to je za trest... ušklíbl jsme se a šel ven

(že jsme odešli napíše sho)
Návrat nahoru Goto down
Sho
Jounin
Jounin
Sho


Počet příspěvkù : 113
Narození : 03. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Tsuchikageho   Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 EmptySun Dec 11, 2011 5:32 pm

Vzdychol som si a pozrel som na Billa. "Áno, pôjdeme ku mne. Potrebujem sa zbaliť. Ale najprv musím nájsť kľúče" Povedal som a šiel som s ním von z budovy a hľadal som vo vačkoch kľúče. Tie som po chvíli našťastie našiel. Keď sa spýtal na meč začal som sa smiať. "Vieš, že ani poriadne neviem? Tuším sa ti zapáčila nejaká baba tak si jej meč daroval. Asi ti hrabe..." Keď som to dopovedal znovu som sa zasmial. Keď sme vyšli von z budovy usmial som sa a spokojne som si zapálil cigaretu. Potom som sa znovu pozrel na Billa. "Hej, a kde budeme bývať keď odídeme? " Spýtal som sa a viedol som ho k môjmu domu.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Kyoya Tategami
Tsuchikage
Tsuchikage
Kyoya Tategami


Počet příspěvkù : 20
Narození : 04. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue900/900Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (900/900)

Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Tsuchikageho   Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 EmptySun Dec 11, 2011 6:51 pm

Vaběhl jsem schody a prošel chodbou ke dveřím, zastavil jsem se u nich. Vytáhl jsem z kapsy klíče a odemkl jsem, pak jsem schoval klíče. Zahleděl jsem se na nějakého chlapíka a tak řeknu. ,,Pojď dál.'' Jako první vejdu do kanceláře, a nechám otevřené dveře. Přejdu místnost, sednu na židli za svým stolem a začnu papírovat. Mezitím co papíruju, přemýšlím o zrádcích, o kterých mi řekl ten vyslanec. Pak zvednu hlavu a zadíváám se na toho co za mnou přišel a zeptám se ho. ,,Hmmmmm..... Takže co by jsi chtěl?''
Návrat nahoru Goto down
Tenshi Gurama
Chuunin
Chuunin
Tenshi Gurama


Počet příspěvkù : 50
Narození : 25. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue350/350Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (350/350)

Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Tsuchikageho   Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 EmptySun Dec 11, 2011 7:21 pm

No chcel by som nejakú misiu.Bol som zvedavý akú misiu mi asi dá.No nech nie je ľahká.Zasmial som sa.
Návrat nahoru Goto down
http://tgnw.slovakforum.net/
Kyoya Tategami
Tsuchikage
Tsuchikage
Kyoya Tategami


Počet příspěvkù : 20
Narození : 04. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue900/900Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (900/900)

Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Tsuchikageho   Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 EmptySun Dec 11, 2011 7:35 pm

,,B mise!'' Vyštěkl jsem na něj okamžitě. ,,Cvičná evakuace, odvedeš lidi z vesnice do okolí Konohy a tam je budeš chránit.'' Řekl jsem rozhodně, pak jsem dodal. ,,Ve vesnici jsou dva cizí ninjové, vezmeš je sebou. Tenhle ANBU ti pomůže je najít.'' Lusknul jsem prsty a přiskočil ANBU.

ANBU
Přiskočil jsem vedle Tsuchikageho a pozdravil jsem. ,,Dobrý den Tsuchikage-sama.''


,,Pomůžeš mu odvést všechny lidi do okolí Konohy, je to cvičná evakuace.'' Řekl jsem jistě a už se nehodlal bavit.

[b]ANBU
,,Jistě Tsuchikage-sama. A vy s námi nepůjdete?''


,,Ne, já tu zůstávám.'' Řeknu a už se opravdu nehodlám o ničem bavit.

ANBU

Beze slova dám znamení Tenshimu aby šel se mnou a jdu ven z kanceláře.
Návrat nahoru Goto down
Tenshi Gurama
Chuunin
Chuunin
Tenshi Gurama


Počet příspěvkù : 50
Narození : 25. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue350/350Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (350/350)

Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Tsuchikageho   Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 EmptyMon Dec 12, 2011 5:37 am

Objavil sa ANBU a mali dosť krátky rozhovor.Potom mi dal znamenie nech idem za ním.Dovi Tschikage.
Návrat nahoru Goto down
http://tgnw.slovakforum.net/
Raidon
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Raidon


Počet příspěvkù : 67
Narození : 15. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Tsuchikageho   Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 EmptyTue Dec 13, 2011 3:16 pm

Doběhl jsem před budovu. A pomalu jsem vstoupil jako dítě co leze kam nemá do své role jsem se opravdu vžil a náramně jsem si jí užíval. Pomalu jsem šel chodbou a mířil jsem ke kanceláři, když v tom sepřede mnou objevili právě mnou hledaní shinoby, a očividně mířili někam pryč, prošel jsem kolem dál do budovy, ale čím dál víc jsem zpomaloval. Potom co zašli za roh jsem se rychle vyběhl zase ven za nimi, u když jsem doběhl k rohu za kterým mi zmizeli, nakoukl jsem za něj a uviděl jsem je jak míří pryč z budovi, pak už jsem se zase jen pomalu vydal za nimi, tak že jsem si pořád otáčel a prohlížel jsem si z spoustu věcí aby to vypadalo, že o nich ani nevím.


Naposledy upravil Raidon dne Wed Dec 21, 2011 7:39 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Nendo Kurodoro
Chuunin
Chuunin
Nendo Kurodoro


Počet příspěvkù : 8
Narození : 03. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue450/450Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (450/450)

Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Tsuchikageho   Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 EmptySun Dec 18, 2011 12:49 pm

Nendo pomalu dokráčel až k budově. Povzdechl si a schoval blok. Doufám že to nebude na dlouho, rád bych si došel pro nový papír, tohle je skrz na skrz pokreslené. Pomyslí si. Poté dojde až ke kanceláři a zaklepe. Jak je jeho zvykem, nepočká ani na vyzvání, vejde a ukloní se. "Jsem zpět, Tsuchikage-sama. Žádám o svůj plat a novou misi." Řekne a rozhlédne se po místnosti. Poté ještě dodá. " Rád bych aby to byla nějaká významná mise, ne jako minulá, doprovoď nějakého otrapu." Poté se zamyslí. Co mi tak asi může dát, když jsem bez týmu, a jen Chuunin? Blbe! Sám si vynadá. Co asi, jenom otravné práce! Ach jo... Poté zatřepe hlavou. Měl bych přestat mluvit sám k sobě, nebo mi to zůstane.
Návrat nahoru Goto down
Kyoya Tategami
Tsuchikage
Tsuchikage
Kyoya Tategami


Počet příspěvkù : 20
Narození : 04. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue900/900Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (900/900)

Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Tsuchikageho   Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 EmptySun Dec 18, 2011 3:59 pm

Zvednu hlavu od papírování, otevřu šuplík a vezmu váček s pěězi. Hodím mu ho a pak říkám. ,,Hmm.. Tak třeba tahle B mise. Doneseš tenhle svitek do Suny.'' Řeknu mu a dám mu do ruky svitek. ,,Nikdo ho nesmí získat. Je ti to jasné?'' A vrátím se ke svému programu. Když už mám všechno papírování hotové, tak se rozhodnu že se půjdu prospat. Výjsu z kanceláře a zamknu ji, pak mířím domů.
Návrat nahoru Goto down
Tenshi Gurama
Chuunin
Chuunin
Tenshi Gurama


Počet příspěvkù : 50
Narození : 25. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue350/350Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (350/350)

Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Tsuchikageho   Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 EmptyTue Dec 20, 2011 6:17 am

Vošiel som do budovy Tsuchikage a išiel hore po schodoch.Zaklopal som na dvere a vošiel dnu.Klon:Tsuchikage.Misia je splnená.Komplikácie neboli no až na jednu ale obyvateľom sa nič nestalo.Konohu napadli Akatsuki, pár ľudí tam ostalo pomáhať ale vrátia sa čoskoro.
Návrat nahoru Goto down
http://tgnw.slovakforum.net/
Kyoya Tategami
Tsuchikage
Tsuchikage
Kyoya Tategami


Počet příspěvkù : 20
Narození : 04. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue900/900Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (900/900)

Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Tsuchikageho   Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 EmptyTue Dec 20, 2011 4:03 pm

Na chodbě jsem se zarazil a vrátil jsem se do kanceláře, tam za mnou přišel Tenshi a já mu řekl. ,,No dobrá, tady je tvá odměna. Novou misi ale teď nemám.'' Popadl jsem nějaké věci ze šuplíku a šel jsem pryč. Po chodbě jsem přemýšlel o tom, že bych mohl jít trénovat nové techniky, tak jsem vyrazil. Seběhl jsem schody, vyběhl jsem z budovy a rovnou jsem si to namířil na tréninkáč. Už jsem přesně věděl, co budu trénovat. Ale nakonec jsem změnil svou volbu a rozhodl se že přece jen půjdu domů odpočívat.
Návrat nahoru Goto down
Raidon
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Raidon


Počet příspěvkù : 67
Narození : 15. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Tsuchikageho   Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 EmptyWed Dec 21, 2011 7:57 am

Viděl jsem jak se ten Blonďák zastavil, zatímco ten druhý pokračoval někam pryč. Chvilku jsem se rozmýšlel jestli mám zaútočit hned, nebo ještě počkat na nějaká odlehlejší místo.
Na co čekat když to zvládnu rychle nikdo si ničeho nevšimne do doby než bud pryč.
Jenže jsem musel vymyslet jak ho zabít co nejrychleji a nenápadněji. Musel jsem se pro sebe usmát, nad plánem co jsem v rychlosti vymyslel. Sáhl jsem pro čutoru, co jsem měl s sebou. A pomalu jsem se vydal k zády otočenému blonďákovi. Pár kroků za ním jsem poskládal pečetě, ale techniku jsem ještě nepoužil, jen jsem si jí připravil. Potom jsem si do jedné ruky nalil vodu a ruku. Potom jsem se vodou rychle přiblížil k jeho zádům a těsně předtím než jsem se ho dotknul jsem jenom sebejistým hlasem pronesl.
Hyoton: Aisukūrī
Blonďák byl na místě mrtvý voda v mé ruce se zformoval v ledový bodec, který mu okamžitě projel srdcem. Poté jsem tělo nohou převrátil na záda, aby nebyla vidět díra k jeho srdci. Rozešel jsem se od těla pryč do nějaké vzdálené zapadlé místnosti a přivolal jsem heslem tu Kagamiho potvoru, aby mě dostala do jeskyně.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Tsuchikageho   Kancelář Tsuchikageho - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Kancelář Tsuchikageho
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Dům Tsuchikageho

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Země Země :: Iwagakure no Sato :: Budova Tsuchikageho-
Přejdi na: