Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Kancelář Tsuchikageho

Goto down 
+8
Kyoya Tategami
Sho
Tia Akiatsu
Bill Atakama
Akamatsu
Nico Saya
Kaito Riku
In-Admin
12 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Kancelář Tsuchikageho Empty
PříspěvekPředmět: Kancelář Tsuchikageho   Kancelář Tsuchikageho EmptyMon Nov 28, 2011 3:56 pm

Kancelář Tsuchikageho Iwa_ka10

Kancelář Tsuchikageho, který tráví trochu více času než by měl. Denně se zde ukáží desítky ninjů žadonících o misi, zatímco Tsuchikage je neúprosně zavalen prací. Tato kancelář je zařízená pro lepší přijímání hostů, kteří by se zde měli cítit bezpečněji a lépe. Knihovna přeplněná k prasknutí, pohodlná křesla, usměrněný stůl. To vše dokazuje na důslednost a péči o vlastní území, která je u všech národů tak ceněná
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Kaito Riku
Jounin
Jounin
Kaito Riku


Počet příspěvkù : 11
Narození : 17. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Tsuchikageho Left_bar_bleue650/650Kancelář Tsuchikageho Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Tsuchikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Tsuchikageho   Kancelář Tsuchikageho EmptyTue Nov 29, 2011 3:07 pm

Bylo krásné odpoledne svítilo slunce a já se docela nudil.Ve všech koutech vesnice se povídalo o tom samém.Byl zvolen nový Tsuchikage.
Neměl jsem co na práci tak jsem se rozhodl že si pujdu pro misi a zároveň tak uvidím toho nového Kage.
Přišel jsem k majestátní budově jedné z nejstarších ve vesnici a otevřel dveře a vyrazil nahoru po schodech kde vždy Tsuchikageho kancelář.
Zaklepal jsem na dveře a čekal jestli se někdo ozve že můžu vztoupit.
Návrat nahoru Goto down
Nico Saya
Jounin
Jounin
Nico Saya


Počet příspěvkù : 28
Narození : 24. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Tsuchikageho Left_bar_bleue1000/1000Kancelář Tsuchikageho Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Kancelář Tsuchikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Tsuchikageho   Kancelář Tsuchikageho EmptyTue Nov 29, 2011 3:55 pm

Tsuchikage si užíval že má všechno papírovaní za sebou,což mu dělalo dobře.Asi si chvilku lehnu prospěje mi to... Tak jsem si lehl ale za chvíli už zas někdo klepal na dveře.Vstupte řekl jsem hlasitě a čekal co výde za člověka,ale počítal stím že to bude nejspíše nějaký shinoby ve vesnici tak začal připravovat misi,tak že jsem šel něco hledat do mé veliké skříni....
Návrat nahoru Goto down
Kaito Riku
Jounin
Jounin
Kaito Riku


Počet příspěvkù : 11
Narození : 17. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Tsuchikageho Left_bar_bleue650/650Kancelář Tsuchikageho Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Tsuchikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Tsuchikageho   Kancelář Tsuchikageho EmptyTue Nov 29, 2011 4:00 pm

Po tom co jsem uslyšel Vstupte jsem chytl za kliku a vstoupil.
Tak tohle je novej Tsuchikage jo ?pomyslel jsem si a při tom jsem si ho bedvivě prohlížel.
Dobrý den Tsuchikage.Jmenuji se Kaito Riku a chtěl bych se vást zeptat jestli by pro mě nebylo něco na práci.řekl jsem a nepatrně jsem se usmál.
Návrat nahoru Goto down
Nico Saya
Jounin
Jounin
Nico Saya


Počet příspěvkù : 28
Narození : 24. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Tsuchikageho Left_bar_bleue1000/1000Kancelář Tsuchikageho Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Kancelář Tsuchikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Tsuchikageho   Kancelář Tsuchikageho EmptyTue Nov 29, 2011 4:23 pm

Hmmmm tebe ještě neznám že bych si sním zabojoval,to by nebylo špatné.Ikdyž jsem Tsuchikage musím se furt držet ve formě,mohlo by to být zaujímavé....
Tak sem se na Kaita podíval a usmál jsem se na něj. Ahoj já jsem Nico Saya,ale oslovuj mě Tsuchikage bylo by to divné kdyby jsi mě oslovaval křesným jménem. Zasmál jsem se...Dal bych ti nějakou misi ale neznám tvoje schopnosti,a i já si musím udržet ve formě co říkáš na takoví malý boj.Bylo by to dobré pro nás oba nemyslíš? Heh,kdybych prohrál to by bylo dost divné Pomalu si bral katanu do ruky...Jo samozdřejmě bys jsme nebojovali tu,pak by to tu nevypadalo nejlépu mohlo bys jsme třeba támhle za kopcem... Ukázal s okna na sever,a usmál se na Kaita.
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Kancelář Tsuchikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Tsuchikageho   Kancelář Tsuchikageho EmptyTue Nov 29, 2011 4:25 pm

Nemyslíš že na Post Tsuchikageho je tohle dětinské ? ...
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Kaito Riku
Jounin
Jounin
Kaito Riku


Počet příspěvkù : 11
Narození : 17. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Tsuchikageho Left_bar_bleue650/650Kancelář Tsuchikageho Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Tsuchikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Tsuchikageho   Kancelář Tsuchikageho EmptyTue Nov 29, 2011 4:52 pm

Jeho odpověď mi úplně vyrazila dech Jak bych měl asi porazit Tsuchikageho ? Nemá cenu proti němu bojovat..
Stál jsem tam nehybně asi tak půl minuty a hledal správnou odpověď nechtěl jsem aby se urazil když se známe jenom chvíli jak se říká první dojem je nejdůležitější.
Prominte Tsuchikage-sama ale nemyslím si že je to dobrý nápad aby jsme proti sobě bojovali jste mimo mou ligu a neměl bych proti vám šanci.snažil jsem se o to aby moje odpověď vysněla co nejvíce přesvědčivě.


Naposledy upravil Kaito Riku dne Tue Nov 29, 2011 5:38 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Nico Saya
Jounin
Jounin
Nico Saya


Počet příspěvkù : 28
Narození : 24. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Tsuchikageho Left_bar_bleue1000/1000Kancelář Tsuchikageho Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Kancelář Tsuchikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Tsuchikageho   Kancelář Tsuchikageho EmptyTue Nov 29, 2011 5:21 pm

In-admin,jen si chci zabojovat co je na tom zlého.:)
Návrat nahoru Goto down
Nico Saya
Jounin
Jounin
Nico Saya


Počet příspěvkù : 28
Narození : 24. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Tsuchikageho Left_bar_bleue1000/1000Kancelář Tsuchikageho Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Kancelář Tsuchikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Tsuchikageho   Kancelář Tsuchikageho EmptyTue Nov 29, 2011 5:24 pm

Jen sem se pozřel na Kaita....To není proto aby jsme bojovali len tak potřebujem zjistil tvoje schopnosti nemožem vědět aké máš schopnosti když sem tě nikdy neviděl v akci.
___________________________________________
Sory krátký post mám práci
Návrat nahoru Goto down
Kaito Riku
Jounin
Jounin
Kaito Riku


Počet příspěvkù : 11
Narození : 17. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Tsuchikageho Left_bar_bleue650/650Kancelář Tsuchikageho Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Tsuchikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Tsuchikageho   Kancelář Tsuchikageho EmptyTue Nov 29, 2011 5:33 pm

Nechtělo se mi bojovat ale asi je pravda že Tsuchikage by měl něco vědět o ninjích ve své vesnici ale jeho chování bylo na Tsuchikageho nezvyklé.Co kdyby totiž při našem souboji na vesnici někdo zautočil?
Tsuchikage-sama jesli je to vaše přání cvičně si svámi zabojuji.nebyl jsem z toho příliš nadčený ale alespoň se nebudu nudit a zjistím jaký je Tsuchikage v boji.
Návrat nahoru Goto down
Akamatsu
Jounin
Jounin
Akamatsu


Počet příspěvkù : 64
Narození : 24. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Tsuchikageho Left_bar_bleue650/650Kancelář Tsuchikageho Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Tsuchikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Tsuchikageho   Kancelář Tsuchikageho EmptyWed Nov 30, 2011 4:02 pm

Přišel jsem a unaveně jsem se podíval na Tsuchikage celý ztrhaný jsem sebou mrsknul na židli a začal jsem povídat Dobrý den tsuchikage tady máme ten podpis a té smlově.A Bill tu není proto že se k nám vrátil Sousuke Tamaru a on to tam v bránách řeší spolu s Jouniny.A Bill také říkal že tímto to nekončí tak co budeme muset ještě udělat?.
Návrat nahoru Goto down
Bill Atakama
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Bill Atakama


Počet příspěvkù : 108
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Tsuchikageho Left_bar_bleue900/900Kancelář Tsuchikageho Empty_bar_bleue  (900/900)

Kancelář Tsuchikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Tsuchikageho   Kancelář Tsuchikageho EmptyWed Nov 30, 2011 4:32 pm

došel jsem se sousukem do kancelářea uviděl prcka jak sedí... neříkej že jsi unavený... zasmál jsem se a naznačil mu ať odejde Nico mam s tebou debatu na toma cesty po vesnicích... Nejsem zrova idealní typ na to aby jsem chodil po vesnicích a žádal mírové smlouvy když jsem bývalý dá se říct že nukenin pousmál jsem se... svěř to někomu jinému podal jsem mu 4 papíry a pak papír s kiri.. došli jsme jenom do kiri.. Poté jsme se vydali zpátky...
Po chvíli došel i sousuke jo a tady ten je nejspíš nukenin z iwy pokud o něm něco víš tak si to sním vyřiď prý chce zpátky do vesnice.... a díval jsme se směrem na sousukeho
Návrat nahoru Goto down
Tia Akiatsu
Chuunin
Chuunin
Tia Akiatsu


Počet příspěvkù : 37
Narození : 11. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Tsuchikageho Left_bar_bleue450/450Kancelář Tsuchikageho Empty_bar_bleue  (450/450)

Kancelář Tsuchikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Tsuchikageho   Kancelář Tsuchikageho EmptyWed Nov 30, 2011 4:47 pm

Vešel jsem do budovy. Cítil jsem se trochu divně. Jako bych šel na popravu. Třeba to tak opravdu je. Nemusím být přijatý zpátky. Můžu být mrtvý. A to si asi taky zasloužím.
"Hm... Konečně novej Tsuchikage, co? To je výborný..." Ironicky myšleno. Každý mě musel znát. Takže i tenhle nováček (pokud to tedy je nováček). Podíval jsem se na Billa a pak na toho mrňouse. "Mohl bych si s Tsuchikagem pokecat o samotě?"
Návrat nahoru Goto down
Kaito Riku
Jounin
Jounin
Kaito Riku


Počet příspěvkù : 11
Narození : 17. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Tsuchikageho Left_bar_bleue650/650Kancelář Tsuchikageho Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Tsuchikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Tsuchikageho   Kancelář Tsuchikageho EmptyWed Nov 30, 2011 5:29 pm

Pochopil jsem že tady v tuhle chvíli nemám co dělat jen jsem se uklonil Tsuchikagemu a řekl.
Tak já se kdyžtak stavím později Tsuchikage-sama.
Podíval jsem se na ty nové ninji ale hlavně na toho nukenina.
Takže tenhle pochází z naší vesnice ? nezamluval se mi ale zdání může klamat.
Odešel jsem ke dveřím otevřel je a opustil místnost.

(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Bill Atakama
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Bill Atakama


Počet příspěvkù : 108
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Tsuchikageho Left_bar_bleue900/900Kancelář Tsuchikageho Empty_bar_bleue  (900/900)

Kancelář Tsuchikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Tsuchikageho   Kancelář Tsuchikageho EmptyWed Nov 30, 2011 5:43 pm

myslím že nemůžeš... Ikdyž na kageho nemáš jistota je jistota...
obešel jsem stůl a stoupl si za kageho... díval sjem se na sousukeho a čekal co řekne...
Přitom jsem si dával nacha na Nica abych se ho nijak nedotkl...
Návrat nahoru Goto down
Nico Saya
Jounin
Jounin
Nico Saya


Počet příspěvkù : 28
Narození : 24. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Tsuchikageho Left_bar_bleue1000/1000Kancelář Tsuchikageho Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Kancelář Tsuchikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Tsuchikageho   Kancelář Tsuchikageho EmptyWed Nov 30, 2011 5:51 pm

Nico věděl že není zrovna dobrý čas na boje, když mu přišel nukenin. Nico věděl že s nukeniny nemá slitování a že ho asi zabije tak si Nico sundal rukavice a přišel k nukeninovi po té mu dal ruce na obličej což ho muselo hrozně bolet protože sem mu začal vysávat chakru.Potom mu ruplo v bedně protože měl hroznou chuť po zabíjení tak sundal ruce s nukenina,ale přitom sněj bakterie furt vysávali chakru.Poté vzal do rukou katanu přišel k prckovi a jen se na něj usmál a probodl mu srdce.Nemáš šanci uhnout takže si death.Poté se začal Nico velice ďábelsky smát!
Návrat nahoru Goto down
Tia Akiatsu
Chuunin
Chuunin
Tia Akiatsu


Počet příspěvkù : 37
Narození : 11. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Tsuchikageho Left_bar_bleue450/450Kancelář Tsuchikageho Empty_bar_bleue  (450/450)

Kancelář Tsuchikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Tsuchikageho   Kancelář Tsuchikageho EmptyWed Nov 30, 2011 5:55 pm

Věděl jsem, že přijde moje smrt. Konečně jsem se stal jednou z obětí Iwy.
Bolest v mém obličeji byla nesnesitelná. Nemohl jsem se proti tomu nijak bránit, takže jsem ani nebojoval. Nechal jsem se sžírat do té doby, než jsem ztratil vědomí. Pak jsem spadl na zem v bezvědomí. Brzy jsem zemřel.
(Tak a jsem DEAD)
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Kancelář Tsuchikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Tsuchikageho   Kancelář Tsuchikageho EmptyWed Nov 30, 2011 6:20 pm

Díky tomu, že Tsuchikage byl ve zkušební podmínce, nastává ROLLBACK, do doby, kdy Sousuke přicházel dovnitř a také je tímto Nico Saya odebrán z postu Kage, a přesunut k nukeninům. Tvoje nynější poloha je někde v okolním světě. Takže žije Sousuke i Akamatsu.
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Tia Akiatsu
Chuunin
Chuunin
Tia Akiatsu


Počet příspěvkù : 37
Narození : 11. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Tsuchikageho Left_bar_bleue450/450Kancelář Tsuchikageho Empty_bar_bleue  (450/450)

Kancelář Tsuchikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Tsuchikageho   Kancelář Tsuchikageho EmptyWed Nov 30, 2011 6:23 pm

//Ale já chci být dead... T_T
Návrat nahoru Goto down
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Kancelář Tsuchikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Tsuchikageho   Kancelář Tsuchikageho EmptyWed Nov 30, 2011 6:30 pm

Tak třeba skoč z okna, nebo začni kouřit jako ostatní ^^
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Sho
Jounin
Jounin
Sho


Počet příspěvkù : 113
Narození : 03. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Tsuchikageho Left_bar_bleue650/650Kancelář Tsuchikageho Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Tsuchikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Tsuchikageho   Kancelář Tsuchikageho EmptyWed Nov 30, 2011 6:30 pm

// Tak budeš žiť Chichotání Keď tak vylez hore na budovu a skoč strmhlav dolu xD
Návrat nahoru Goto down
Tia Akiatsu
Chuunin
Chuunin
Tia Akiatsu


Počet příspěvkù : 37
Narození : 11. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Tsuchikageho Left_bar_bleue450/450Kancelář Tsuchikageho Empty_bar_bleue  (450/450)

Kancelář Tsuchikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Tsuchikageho   Kancelář Tsuchikageho EmptyWed Nov 30, 2011 6:39 pm

Přišel jsem do místnosti a podíval jsem se na Tsuchikageho.
"Přišel jsem vám něco ukázat..." Okamžitě jsem tasil katanu. "Zbavíte se teď jednoho Nunkenina... Masamune si může vzít kdokoli. Je to mocný meč. Má v sobě uloženou techniku Sakasama no Sekai, mocná technika. Omlouvám se za všechny své činy, které jsem kdy provedl a tímto se před vámi očišťuji od svých zločinů..." Přiložil jsem si Masamune k srdci a pak jsem probodl své tělo.
Pak jsem padl mrtvý k zemi.
(Už jsem DEAD?)
Návrat nahoru Goto down
Sho
Jounin
Jounin
Sho


Počet příspěvkù : 113
Narození : 03. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Tsuchikageho Left_bar_bleue650/650Kancelář Tsuchikageho Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Tsuchikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Tsuchikageho   Kancelář Tsuchikageho EmptyWed Nov 30, 2011 6:43 pm

Prichádzal som do budovy keď som mal taký divný pocit v bruchu. Tušil som, že sa deje niečo zlé. Šliapal som po schodoch trochu rýchlejšie ako obvykle. Keď som prišiel pri kancel zistil som, že mám pravdu. Videl som tam Souskeho ktorý sa práve pokúšal o harakiri. Pribehol som k nemu ešte skôr ako sa prebodol a dal som mu ruku na rameno. Hej, vážne to chceš urobiť? Tím, že sa zabiješ nič nevyriešiš. Zamračil som sa a čakal som, či to vážne chce urobiť.
Návrat nahoru Goto down
Akamatsu
Jounin
Jounin
Akamatsu


Počet příspěvkù : 64
Narození : 24. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Tsuchikageho Left_bar_bleue650/650Kancelář Tsuchikageho Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Tsuchikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Tsuchikageho   Kancelář Tsuchikageho EmptyWed Nov 30, 2011 6:54 pm

Šel jsem okolo nich a koukl jsem se na ně a jen jsem se na Sousukeho koukal co to udělal a pomyslel jsem si Tohle by mě v životě nenapadlo když už tak bych chtěl zeřít rukou nějakého skvělého Shinobiho.Jen jsem se letmě podíval na Shoa a řekl to nemá cenu má probodlé srdce je s ním konec.
Návrat nahoru Goto down
Sho
Jounin
Jounin
Sho


Počet příspěvkù : 113
Narození : 03. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Tsuchikageho Left_bar_bleue650/650Kancelář Tsuchikageho Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Tsuchikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Tsuchikageho   Kancelář Tsuchikageho EmptyWed Nov 30, 2011 7:12 pm

Smrť oslobodzuje. Pomyslel som si v mysli. Do kancelárie prišli lekári ktorý brali Souskeho telo. Už bol pravdepodobne mŕtvy. Stratil veľa krvy. Hlupák... Povedal som naštvane. Pozrel som sa na kaluž krvi ktorá bola na podlahe. Keď už chcel zomrieť tak prečo takto? A ešte to tu po ňom aj budeme musieť čistiť. Vzdychol som si a ruku som si dal na tvár. Otočil som sa na Prcka (xD) ktorého som ešte nepoznal. Som Sho. Eh.. teší ma. V zoznamovaní s ostatnými som nebol veľmi dobrý. Moc som sa zoznamovať nechcel. Väčšinou som sa všetkým vyhýbal.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kancelář Tsuchikageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Tsuchikageho   Kancelář Tsuchikageho Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Kancelář Tsuchikageho
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Dům Tsuchikageho

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Země Země :: Iwagakure no Sato :: Budova Tsuchikageho-
Přejdi na: