Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Kancelář Tsuchikageho

Goto down 
+8
Kyoya Tategami
Sho
Tia Akiatsu
Bill Atakama
Akamatsu
Nico Saya
Kaito Riku
In-Admin
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Kancelář Tsuchikageho   Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 EmptyMon Nov 28, 2011 3:56 pm

First topic message reminder :

Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 Iwa_ka10

Kancelář Tsuchikageho, který tráví trochu více času než by měl. Denně se zde ukáží desítky ninjů žadonících o misi, zatímco Tsuchikage je neúprosně zavalen prací. Tato kancelář je zařízená pro lepší přijímání hostů, kteří by se zde měli cítit bezpečněji a lépe. Knihovna přeplněná k prasknutí, pohodlná křesla, usměrněný stůl. To vše dokazuje na důslednost a péči o vlastní území, která je u všech národů tak ceněná
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com

AutorZpráva
Akamatsu
Jounin
Jounin
Akamatsu


Počet příspěvkù : 64
Narození : 24. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Tsuchikageho   Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 EmptyWed Nov 30, 2011 7:16 pm

pousmál jsem se a podíval se na Shoa a řekl mu o představovat se mi nemusíš já už slyšel jak tě několik lidí oslovovalo a mě říkej Akamatsu.Hele co ty na to dneska jsem nějakej mimo pojď ke mě domů dáme si saké nebo něco jinýho co ty na to?Jen jsem si pomyslel co si dám k pití.
Návrat nahoru Goto down
Sho
Jounin
Jounin
Sho


Počet příspěvkù : 113
Narození : 03. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Tsuchikageho   Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 EmptyWed Nov 30, 2011 7:27 pm

Usmial som sa a poškrabkal som sa na hlave. Pozrel som sa na Akamatsuho a celého som si ho pár krát prezrel. Pripadá mi dosť mladý. Je už dospelý a môže piť? Premýšľal som ale potom som nad tým proste mávol rukou. To je od teba pekné. Tak pokojne môžeme. Usmial som sa a vytiahol som balíček cigariet. Jednu som si dal do úst a zapálil som si ju. Potom som ponúkol Akamatsuho. Nevedel som, či fajčí, alebo či mu to vadí. No ale ja som si zapáliť musel.
Návrat nahoru Goto down
Akamatsu
Jounin
Jounin
Akamatsu


Počet příspěvkù : 64
Narození : 24. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Tsuchikageho   Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 EmptyWed Nov 30, 2011 7:37 pm

Tak pojď(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Sho
Jounin
Jounin
Sho


Počet příspěvkù : 113
Narození : 03. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Tsuchikageho   Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 EmptyWed Nov 30, 2011 7:44 pm

Len som mlčky prikývol a ešte raz som sa pozrel na kaluž krvi ktorá to zostala po Souskem. Vzdychol som si a vyfúkol som dym smerom na kaluž. Nechcel by som byť ten čo to má upratať. Znova som si vzdychol a cigaretu z ktorej zostal už len nedopalok som hodil do kaluže krvi. Potom som sa vybral za Akamatsuom do jeho domu dať si malú pauzu a trošku sa uvolniť. S úsmevom som smeroval za ním.
Návrat nahoru Goto down
Bill Atakama
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Bill Atakama


Počet příspěvkù : 108
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue900/900Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (900/900)

Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Tsuchikageho   Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 EmptyThu Dec 01, 2011 2:55 pm

díval jsem se na výstup všech co tam byli... ještě než medici odešli tak jsem si vzal meč ze souskeho těla a prohlídl si ho... pak jsem jenom ukázal na mediky a řekl můžete jít ten meč je můj... zasmál jsem se a posadil se do židle... hmmm zástupce kageho a mám víc starostí než pohody... ušklíbl jsem zase jsme vstal.. rozhodil jsem papíry co ležely na stole.. Moc jich nebylo ale co... Vyšel jsem směrem do ulice abych zjistil co se vlastně děje...
Návrat nahoru Goto down
Bill Atakama
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Bill Atakama


Počet příspěvkù : 108
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue900/900Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (900/900)

Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Tsuchikageho   Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 EmptyTue Dec 06, 2011 2:39 pm

došel jsem se Shoem a ukázal jsem mu na židličku a já si sedl na kageho židli... sice by jsme neměli ale když jsme ten zástupce kage tak můžeme vstal jsme a sáhl do minibaru a vytáhl to nejdražší whisky co tam byla a nalil jsem.... Potí jsme sklenku zdvihl a řekl nazdraví... potom se mi hlavou začly honit myšlenky... co kdyby odešel se mnou? přece jen vypadá dost silně a když byl kageho ochranka? zasmál jsem se a čekla na Shoa
Návrat nahoru Goto down
Sho
Jounin
Jounin
Sho


Počet příspěvkù : 113
Narození : 03. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Tsuchikageho   Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 EmptyTue Dec 06, 2011 3:10 pm

Prišiel som do kancelárie a sadol som si na stoličku, ktorú mi ukázal Bill. Len ma tak napadlo, že ak by nás tu objavil nový Kage moc dôveryhodný by sme mu asi nepripadali. Ale čo... každý sa raz musí odviazať. Premýšľal som a potom som uvidel whisky. Usmial som sa a vzal som pohárik a napodobnil som Billa. Na zdravie! Povedal som a whisky som vypil. Usmial som sa a pozrel som na Billa. Ako zástupca Kageho budeš asi veľmi silný shinobi, že? Spýtal som sa trochu blbú otázku, pretože odpoveď bola zrejmá.
Návrat nahoru Goto down
Bill Atakama
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Bill Atakama


Počet příspěvkù : 108
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue900/900Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (900/900)

Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Tsuchikageho   Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 EmptyTue Dec 06, 2011 7:55 pm

pousjál jsme se když jsme to uslyšel... silný? někdo říká že ano a někdo zase že ne... Testovat do oufám nechceš zasmál jsme se a pak se napil... podívla jsme se na sklenku kteá už byla prázdnbá a znovu jsme nalil a pak jsme znovu spustil... Hele v téhle vesnici je mrtvo... Navíc k ní nemám moc dobrý vztah. Ty vypadáš chytře a mohl by ji se mi hodit za parťáka...Co ty na to? napil jsme se když jsme to dořekl a položil sklenku na stůl...
Návrat nahoru Goto down
Sho
Jounin
Jounin
Sho


Počet příspěvkù : 113
Narození : 03. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Tsuchikageho   Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 EmptyTue Dec 06, 2011 8:17 pm

Práve som si nalial a pil som ďalší pohárik keď mi Bill povedal, že by chcel mňa ako partnera. Zrazu som sa začal dusiť a začal som kašlať. Položil som pohár a keď som sa upokojil a už som nekašľal pozrel som sa na neho. Čože, mňa? Ja neviem... ja mám k tejto dedine veľký vzťah. V podstate žijem hlavne pre ňu. Len tak z minúty na minútu sa nerozhodnem. A čo by si chcel robiť, ak by sme odišli? Spýtal som sa ho a potom som môj pohárik s whisky dopil až do dna.
Návrat nahoru Goto down
Bill Atakama
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Bill Atakama


Počet příspěvkù : 108
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue900/900Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (900/900)

Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Tsuchikageho   Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 EmptyTue Dec 06, 2011 8:27 pm

dopil jsem a znovu jsme nalil pak se podíval na flašku a byla skoro prázdná... drahá a málo toho je... ale kage tu toho má dost usmál jsme se a napil se když jsem se napil tak jsme položil sklenku na stůl a spustil jsem... Jsem původně z Kiri ale můj otec je původem z iwy... původně jsme sel za účelem ho zabít ale když jse se dozvěděl že je mrtvý ztratil jsme smysl života tak jsme zde zůstal a stal se kageho zástupcem... znovu jsme se napil a pokračoval jsem chci se vrátit zpátky k volnému životu... Lovení nukeninů a dělání práci pro peníze... Ale většinou jsme nadával že nemám parťáka až na pár chvílí když jsme někoho našel... dopil jsme a chystal se domluvit a teď jsi tu ty.. ochranka bývalého kage... jsi dost silný na to aby jsi mohl být můj parťák a v iwě vše už znáš takže tipuju že jsi člověk který není rád na jednom místě... zatím co jsme to říkal jsem nalil další sklenku a stáhl jí na ex... tak jsme šel od minibaru a vytáhl další lahev nohy se mi už trochu motaly tak jsme rychle zasedl a flašku otevřel ale čekal jsem na Shoa až dopije a pak jsme nalil
Návrat nahoru Goto down
Sho
Jounin
Jounin
Sho


Počet příspěvkù : 113
Narození : 03. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Tsuchikageho   Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 EmptyTue Dec 06, 2011 8:50 pm

Vzdychol som si keď som uvidel, že whisky už nie je. Vypočul som si Billa. Zistil som, že hovorí pravdu. V Iwe som už od dectva. Opustil som ju iba ak som bol na misii. Slúžil som tu verne ako shinobi a asi aj stále budem. Ale asi si dám chvíľu pauzu. Dobre... máš pravdu. V Iwe už poznám každý kúsok zeme. A do sveta by som sa pozrieť chcel. Premýšľal som nad životom, ktorý som žil. Vedel som, že sa mi pravdepodobne život od základov zmení. Ale Iwu som úplne opustiť nechcel. Chcel som sa sem ešte vrátiť... niekedy.
Keď mi Bill dolial pozrel som sa na pohárik, ale nenapil som sa. Pozrel som sa znovu na neho. A kedy chceš odísť? Myslím, že ma Tsuchikage-sama vyhlási za nukenina keď odídem z dediny. A to určite v pláne nemám. Chcem sa sem ešte vrátiť. Predsa len mám k Iwe silné puto ktoré sa nedá len tak prerušiť. Keď som dorozprával vzal som si pohárik a alkohol ktorý v ňom bol som rýchlo vypil. Vzdychol som si, pretože som už nechcel piť, aj keď som stále chcel xD Ak by som bol opilý nedopadlo by to dobre. Ako opilý som dosť otravný a hrubý. Ale snáď by ma Bill uzemnil. Premýšľal som a potom som pohárik dal stranou a radšej som vytiahol balíček cigariet, ktorý som mal vo vačku. Keď som sa na neho pozrel, zistil som, že je tam iba jediná cigareta. Vzdychol som si a vzal som si ju a dal som si ju do úst. Potom som si vzal zapalovač a šiel som cigaretu zapáliť, keď som si uvedomil, že je zapaľovač prázdny. Trochu som sa naštval a prišiel som k oknu ktoré som otvoril. Zapaľovač som si chvíľu pohadzoval v ruke a potom som ho hodil von oknom. Potom som sa začal hrabať v skrini Tsuchikageho s jediným cieľom... nájsť oheň ktorý bol teraz životne dôležitý. Ale to sa mi moc nedarilo. Keď som už celú skriňu prehľadal pozrel som na Billa a zamračil som sa. Nemá tu niekde oheň? Ty to tu poznáš lepšie než ja. Potrebujem oheň. Povedal som trochu podráždene a pri tom sa mi ešte aj motal jazyk. Potom som si sadol tam kde som sedel a dúfal som, že mi Bill nájde v kancelárii nejaký zapaľovać, pretože som pomaly dostával záchvat z toho, že som už dlhšiu dobu nefajčil. Plus k tomu nahrával aj fakt, že toto bola moja posledná cigareta ktorú som mal. Vzal som znova balíček do ruky a pokrčil som ho. Vzdychol som si a hodil som ho do koša ktorý bol v kancelárii. Rýchlo som si radšej nalial a pohárik som vyprázdnil. Začal som mať celkom zlú náladu. No snažil som sa upokojiť. Prišiel som k oknu a začal som zhlboka dýchať. Keď som už bol pokojní pozrel som sa cez okno na dedinu. Mal som pekný výhľad. Predsa len bol odtiaľto najlepší výhľad. Znova som si začal spomínal na to, čo som v tejto dedine zažil. Zdalo sa mi to divné. Na fajčenie som na chvíľu úplne zabudol. Potom som začal rozmýšľať aké to asi bude, keď budem mimo dediny. Len som si hlasno vzdychol a poškrabkal som sa na hlave a šiel som si znova sadnúť. Znova som si nalial, aj keď by som už vážne nemal. Pohárik som vypil do polky a potom som ho odložil.
Návrat nahoru Goto down
Bill Atakama
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Bill Atakama


Počet příspěvkù : 108
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue900/900Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (900/900)

Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Tsuchikageho   Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 EmptyTue Dec 06, 2011 9:02 pm

neboj naše slovo má nějakou váhu zasmál jsme se a nalil jsme si sklenku a vypil jí a znovu si nalil... s odchodem to bude asi tak napil jsme se a a pokračoval odejdeme jak bude nově zvolený kage... neměl by nějak odporovat už jen kvůli našim pozicím když jsem to říkal díval jsme se do pohárku a ani jsme si nevšiml že Sho prohlédává skříň... když se zeptal na zapalovač tak jsem jsem se na něj podíval a najeho beznadějný výraz... kuřáci... ještě že mě to přešlo... zasmál jsem se a řekl mu toto nekuř... kage by tady měl mít.... ani jsm to nedořekl a už jsme vstával a šel jsem ke stolečku s doutníkama... vždyť tady měla být? nebo že by to už ubalil? zamyslel jsme si a vzal jsem 2 jointy a došmatlal jsem ke stolu a posadil se... natáhl jsme se s Jointem přes celý stůl a řekl ... dej si to tě uklidní.... usmál jsme se a dal si jointa do pusy a sáhl jsme do šuplíku po zapalovači kde si ho kage nechával... podpálil jsme si a posunul jmse po stole oheň směrem k Shoobi... Kdžy jsem postupně hulil tak jsem mi vytvořil úsměv na tváři a znovu jsme nalil whisku... a začal jsme zase pít a hulit na střídačku...
Návrat nahoru Goto down
Sho
Jounin
Jounin
Sho


Počet příspěvkù : 113
Narození : 03. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Tsuchikageho   Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 EmptyTue Dec 06, 2011 9:23 pm

Pozrel som sa na jointa, ktorého mi podával Bill. Vzal som ho do ruky a vzal som si zapaľovač. Rýchlo som si zapálil cigaretu, ktorú som už mal v ústach. Usmial som sa spokojne a pozrel som na Billa. Nevyhlási nás za nukeninov? Dúfam, že ma potom, čo odídem ešte pustí do dediny. Povedal som a už som si do úst dával jointa. Cigaretu som ale ešte stále fajčil. Zapálil som si jointa a usmial som sa. Jak to, že tu má Tsuchikage niečo takéto? Ja chcem byť Tsuchikage. To by bol život. Ale tie papiere... Povedal som a nedopalok z cigarety do popolníka. Jointa som stále fajčil a pozeral som sa do okna. A aký máme vlastne cieľ? Čo chceme dosiahnuť? Či budeme iba prežívať? Spýtal som sa bez toho aby som sa na neho pozrel.
Návrat nahoru Goto down
Bill Atakama
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Bill Atakama


Počet příspěvkù : 108
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue900/900Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (900/900)

Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Tsuchikageho   Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 EmptyTue Dec 06, 2011 9:41 pm

nevyhlásí sekl jsme se do dveří a díval se tam dokud znova nespustil... když jsem uslyšel jeho hlas tak jsem se napil whisky a potáhl si z Brka... víš jak by to papírováni těžko uteklo? začal jsme s smát a vstal jsme... motal jsme se jak prase ale domotal jsme se k bedýnce a sebral všechny jointy co tam byly.... máme na chvilku co dělat zasmál jsme se a dokluhlaj sme zpátky na židli... nukeninoé z nás nebudou seženu svolení přimo od kageho na opušněí vesnice... jak sjme to dořekl zasekl jsme se a jenom jsme pomalu kouřil to brko a popíjel whisky... ty vole já mám hlad!!! problesklo mi hlavou když jsem se čuměl pořát do dveří pak jsem vstal a zamkl je... a šel k oknu a podíval se na Shoa máš hlad? pojď se mnou otevřel jsme okno a vyskočil ven a vydal se směrem k restauraci
ppřesun)
Návrat nahoru Goto down
Sho
Jounin
Jounin
Sho


Počet příspěvkù : 113
Narození : 03. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Tsuchikageho   Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 EmptyWed Dec 07, 2011 5:36 pm

Pozeral som sa von oknom, pričom som ťahal z brka. Len som sa tak pozeral na dedinu a na Billa som sa ani nepozrel. V podstate som ho počul iba tak slabo. Ani som to moc nevnímal. Po chvíli upreného kukania do blba som sa pozrel znova na Billa ktorý práve zamykal dvere. Na čo to zamykáš? Však nikto nepríde. Najradšej by som šiel ku mne domov. No ale tam nemám toľko kvalitného alkoholu. Povedal som a pri tom som rozmýšľal, že ako pôjdem preč tak tie fľaše s whisky vezmem so sebou. 2... alebo 4 flaše nikomu chýbať nebudú... Asi ani tých 9... Rozmýšľal som s úsmevom na tvári. Napil som sa z pohárika a znova som sa uprene pozeral na dno pohárika jak zhulený. No nie ako... bol som zhulený. Potom mi navrhol, že ideme do reštiky. Len som prikývol a šiel som za ním ako by bol moja matka.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Kyoya Tategami
Tsuchikage
Tsuchikage
Kyoya Tategami


Počet příspěvkù : 20
Narození : 04. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue900/900Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (900/900)

Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Tsuchikageho   Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 EmptyWed Dec 07, 2011 6:04 pm

Procházel jsem chodbou do své kanceláře jako nově zvolený kage a přemýtal o různých věcech. Už jsem byl u dveří, popadl jsem kliku a zkusil otevřít. No samozřejmě je zamčeno. Vyndal jsem z kapsy klíč od své kanceláře a odemkl jsem. Klíč jsem si dal zpět do kapsy, otevřel jsem dveře a jistým krokem vešel dovnitř. Zavřel jsem za sebou potichu dveře a přešel ke svému stolu, obešel jsem ho a sedl jsem si do židle. Hmm.. Ta je ale pohodlná. Přisunul jsem se ke stolu a podíval se pozorněji na haldu papírů, která na něm ležela. No tak se do toho asi pustím. Začal jsem pročítat a podepisovat papír za papírem.
Návrat nahoru Goto down
Bill Atakama
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Bill Atakama


Počet příspěvkù : 108
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue900/900Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (900/900)

Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Tsuchikageho   Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 EmptyWed Dec 07, 2011 7:08 pm

přišel jsem do kageho budovy doufajíc že tam kage už bude... hlava mě pestávala bolet a byl jsem docela v pořádku jen mám meší výpadky paměti.. Podívla jsme se na Shoa... tak jdeme nato vešel jsme do kanceláře bez zaklepání a jednodušel jsem řekl Zdravím jsme Bill a toto jse Sho. Obadva jsme za doby minuleho kage byli na vysokých pozicích a jako odměnu za věrnost vesnici by jsme jí rádi opustili anižby jsme se stali nukeniny... teda spíše Shopousmál jsem se a snegativní odpovědí jsem nepočítal už jen proto že jsem na ní neměl náladu....
Návrat nahoru Goto down
Sho
Jounin
Jounin
Sho


Počet příspěvkù : 113
Narození : 03. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Tsuchikageho   Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 EmptyWed Dec 07, 2011 7:11 pm

Prišiel som do kanclu a pozrel som na Tsuchikageho. Len som sa usmieval, kedže v kancli bol stále aký taký bordel. Keď som si vypočul Billa len som sa zamračil. Už len pre to čo hovorí ma nepustí. Vysoké hodnosti a povoliť im odísť z dediny? Ách Jáj... to nedopadne dobre. Premýšľal som a potom som sa radšej venoval tomu, aby si kage nevšimol bordel v kancli.
Návrat nahoru Goto down
Kyoya Tategami
Tsuchikage
Tsuchikage
Kyoya Tategami


Počet příspěvkù : 20
Narození : 04. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue900/900Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (900/900)

Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Tsuchikageho   Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 EmptyWed Dec 07, 2011 7:21 pm

Zvednul jsem hlavu od papírování a upřeně jsem si je prohlížel. Prva jsem si změřil toho co tvrdil že je nějaký Bill a pak jsem se podíval na druhého. Odejít z vesnice?...Vysoké hodnosti? Prohnalo se mi to hlavou jako blesk. ,,No pánové, víte já tu nejsem zrovna dlouho a tak nevím....'' Na chvíli jsem se odmlčel a pak jsem pokračoval. ,,Nuže dobrá, můžete odejít z vesnice, ale musíte mi něco slíbit....'' Nechal jsem větu nedokončenou a čekal na jejich reakce.
Návrat nahoru Goto down
Bill Atakama
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Bill Atakama


Počet příspěvkù : 108
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue900/900Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (900/900)

Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Tsuchikageho   Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 EmptyWed Dec 07, 2011 7:27 pm

jestli to bude nějaký nesmyls tak ho zabiju ať je kdo je ušklíbl jsme se a dost naštvaným hlasem jsem řekl o co jde? když jsme to říkal zadíval jsem se na minibar a dostal jsem chu´t na sklenku ale musel jsme si nechat zajít chuť... pak sjem se pdoíval na Shoa promiň není to jen mé rozhodnutí ty to máš mnohem bážnější než já... chceš se k tomu nějka vyjádřit? řekl jsme dost stueným hlasem protože tyhle formality mě dost otravovaly... pak jsem sáhl do kapsy a vytáhl špeka... podíval se na něj teď ne... začal jsem se smát... a čekal jak to bude pokračovat...
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue800/800Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (800/800)

Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Tsuchikageho   Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 EmptyWed Dec 07, 2011 7:36 pm

Plášte si zložili a vošli pomalým krokom do hlavnej budovy. Kagami šiel prvý a Raidon za ním. Zaklopal na dvere kancelárie Tsuchikageho a vošiel dnu.
"Dobrý večer, Tsuchikage-sama" povedal a jemne sa uklonil. Mal svoju normálnu podobu a vystupoval neutrálne.
Návrat nahoru Goto down
Kyoya Tategami
Tsuchikage
Tsuchikage
Kyoya Tategami


Počet příspěvkù : 20
Narození : 04. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue900/900Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (900/900)

Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Tsuchikageho   Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 EmptyWed Dec 07, 2011 7:45 pm

,,Podmínka je taková, že když budu potřebovat, dojdete mi na pomoc.'' Pak jsem se otočil na další dva příchozí. ,,Dobrý den.'' Odpověděl jsem zdvořile a pak se zarazil. ,,A vy jste zas kdo?'' Vyhrkl jsem náhle a pak jsem se zamyslel. První den ve funkci a už začíná frmol. No co už aspoň zjistím kdo to je, když už nic jiného. ,,Takže co potřebujete?'' Zeptal jsem se klidně a těkal pohledem z jednoho na druhého. Zatímco jsem čekal na odpovědi, podpisoval jsem papíry na stole.
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue800/800Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (800/800)

Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Tsuchikageho   Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 EmptyWed Dec 07, 2011 8:01 pm

Kagami zdvihol zrak a pozrel priamo do očí Tsuchikagemu.
"Som veľvyslanec feudálneho pána zo Zeme Hôr a toto je môj ochranca. Moja zem leží ďaleko na severe no Iwagakure je k nej zo všetkých veľkých shinobi dedín najbližšie" povedal Kagami a ukázal na Raidona.
Návrat nahoru Goto down
Kyoya Tategami
Tsuchikage
Tsuchikage
Kyoya Tategami


Počet příspěvkù : 20
Narození : 04. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue900/900Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (900/900)

Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Tsuchikageho   Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 EmptyWed Dec 07, 2011 8:11 pm

Pokýval jsem hlavou a už jsem byl trochu klidnější. ,,A co vás k nám přivádí?'' Velvyslanec? Země hor? No každopádně to tu začíná být zajímavé, a to jsem si myslel že to bude nuda. Pokračoval jsem ve vypisování papírů a přitom se snažil vnímat co nejvíce. Když už jsem měl všechny papíry hotové, opřel jsem se v židli a hleděl na toho ukecaného. Pak jsem se podíval na jeho společníka a prohlížel si ho od hlavy k patě. Když jsem si ho prohlédl asi pětkrát, tak jsem se otočil znovu na ukecaného a znovu se zeptal. ,,Tak co vás tedy přivádí k nám.?
Návrat nahoru Goto down
Nendo Kurodoro
Chuunin
Chuunin
Nendo Kurodoro


Počet příspěvkù : 8
Narození : 03. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 Left_bar_bleue450/450Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (450/450)

Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Tsuchikageho   Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 EmptyWed Dec 07, 2011 9:04 pm

Nendo, stále zabraný do svých kreseb, zaklepal na dveře a ihned vešel. "Tsuchikage-sama, Nendo Kurodoro se hlásí. Prosím, dejte mi nějakou pořádnou misi." Prohodí, aniž by vzhlédl od svého bloku. Po rychlém dokončení kresby schová tužku a již zmiňovaný blok a podívá se na lidi co jsou v místnosti. Hm, ten tu má frmol. Pak si prohlédna samotného kageho. Viděl jej jen jednou, při jmenování, ale to si ho pomalu ani nevšiml. Materiál na kresbu dobrý, ale... No uvidíme. Řekl si.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Tsuchikageho   Kancelář Tsuchikageho - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Kancelář Tsuchikageho
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Dům Tsuchikageho

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Země Země :: Iwagakure no Sato :: Budova Tsuchikageho-
Přejdi na: