Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Hřiště za Akademií

Goto down 
+6
Bill Atakama
Itachi Uchiha
Ferii Fey
Daisuke Maeda
Shizuka Yoru
In-Admin
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Hřiště za Akademií - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Hřiště za Akademií   Hřiště za Akademií - Stránka 2 EmptyMon Sep 05, 2011 5:33 pm

First topic message reminder :

Malé hřiště s pár houpačkami a místo pro hry s míčem


Naposledy upravil In-Admin dne Fri Dec 16, 2011 4:47 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com

AutorZpráva
Ferii Fey
Genin
Genin
Ferii Fey


Počet příspěvkù : 209
Narození : 10. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hřiště za Akademií - Stránka 2 Left_bar_bleue400/400Hřiště za Akademií - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (400/400)

Hřiště za Akademií - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřiště za Akademií   Hřiště za Akademií - Stránka 2 EmptySat Oct 08, 2011 11:48 am

Dívala jsem se jak odchází. "Hmmm..." zvedla jsem se. "Zatím..." odvětila jsem a oprášila si kalhoty. Potom jsem vrazila ruce do kapes a rozešla se domů. (Přesun)
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Hřiště za Akademií - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Hřiště za Akademií - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Hřiště za Akademií - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřiště za Akademií   Hřiště za Akademií - Stránka 2 EmptySat Oct 08, 2011 12:00 pm

Zůstala jsem na hřišti a houpala jsem se na houpačce. Nikdo tu nebyl, což bylo štěstí jinak by si o mě pomyslel, že nejsem normální. A jsem normální? Nemám před sebou dlouho představu života a nějak mi to už nevadilo. To jsem se už smířila se svou smrtí? Nepřestávala jsem se houpat.
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Hřiště za Akademií - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Hřiště za Akademií - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Hřiště za Akademií - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřiště za Akademií   Hřiště za Akademií - Stránka 2 EmptySat Oct 08, 2011 5:36 pm

Chodidly jsem se zapřela o zem a tím jsem se přestala houpat. Stoupla jsem si, pustila řetěz a odstoupila jsem od houpačky. Ta se ještě chvíli samovolně houpala. Ruce jsem si dala do kapes a odcházela jsem.
Slunce zapadalo a a barvilo oblohu do červena, tak zvané červánky. Vzpomněla jsem si, jak jsem se těšívala na tmu, kdy vyšly hvězdy. Povzdechla jsem si. Myslím, že Kazekage udělal chybu, když mi svěřil tým.
(Přesun)
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Itachi Uchiha
Death
Death
Itachi Uchiha


Počet příspěvkù : 426
Narození : 24. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hřiště za Akademií - Stránka 2 Left_bar_bleue1300/1500Hřiště za Akademií - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1300/1500)

Hřiště za Akademií - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřiště za Akademií   Hřiště za Akademií - Stránka 2 EmptySun Oct 09, 2011 7:49 pm

Zapečaťovanie konečne skončilo a my sme boli volný.Pred tým než sme sa dostali do holograficke pozície som si sadol takže moje telo za tie 3 dni nebolo až tak tuhé.Po prebratí som pozrel na Kisameho ktorý neprejavoval zatial známky prebudenia.Postavil som sa. No nič teraz by bola hluposť ísť sa vydať preč nevieme ani kde by sme boli a tulať sa v noci by nebol najlepši nápad kedže by bol náš zrak aj zhoršený vedel som že ma Kisame nájde pomocou svojho meča.
Použil som techniku henge a premenil sa na shinobi so Suny vydla som sa do krajiny a nájsť si niečo na prespanie.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Bill Atakama
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Bill Atakama


Počet příspěvkù : 108
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hřiště za Akademií - Stránka 2 Left_bar_bleue900/900Hřiště za Akademií - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (900/900)

Hřiště za Akademií - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřiště za Akademií   Hřiště za Akademií - Stránka 2 EmptyWed Nov 23, 2011 6:51 pm

procházel jse se ulicemi a prohlížel si budovy a pak mě jedna zaujala... Akademie... šel jsme dovnitř ale nevypadalo to že by tam někdo byl... mrtvo... pomyslel jsem si a vešel na dvorek kde jsem chvíli seděl a rozhlížel se... pak jsem položil katanu vedle sebe a opřel si lokty o kolena a díval se do země... co tady vůbec dělám? řekl jsem si tichým hlasem a přemýšlel co bude dál
Návrat nahoru Goto down
Yukki Maeda
Jounin
Jounin
Yukki Maeda


Počet příspěvkù : 269
Narození : 19. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hřiště za Akademií - Stránka 2 Left_bar_bleue600/600Hřiště za Akademií - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/600)

Hřiště za Akademií - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřiště za Akademií   Hřiště za Akademií - Stránka 2 EmptyWed Nov 23, 2011 7:18 pm

Dívala jsem se po hale. ´´Heh?´´ všimla jsem si chlapce co byl před pár hodinami s Killunou. *Ach ta mladá láska...* pomyslím si. Potom se tomu ale zachechtám.
Přestala jsem sama sobě rozumět. ´´Co se to...?!!!´´ řeknu a padnu na kolena a pak na
tělo. Trošku to sice zabolelo, ale vnitřně jsem se cítila o hodně více špatně. Začala jsem zapomínat. Do očí se mi navalily slzy. Cítila jsem, jakoby se mi někdo hrabal v mozku a já o tom nevěděla. Mizela mi jedna vzpomínka za druhou a já to nemohla zastavit.
Návrat nahoru Goto down
Killunia
Chuunin
Chuunin
Killunia


Počet příspěvkù : 94
Narození : 27. 10. 11
Age : 28
Location : Helsinki, Suomi

Shinobi
Chakra Chakra:
Hřiště za Akademií - Stránka 2 Left_bar_bleue500/500Hřiště za Akademií - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (500/500)

Hřiště za Akademií - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřiště za Akademií   Hřiště za Akademií - Stránka 2 EmptyThu Nov 24, 2011 6:49 am

Okamžitě jsem přiběhla k senseice. Nevěděla jsem, co se jí to děje, ale vůbec se mi to nelíbilo. Pohledem jsem střelila krátce po Billovi.
Co ten tu dělá? On mě snad pronásleduje, ne? Nebyla jsem příliš nadšená z toho, že tu je. Sklonila jsem se k senseice.
"Yukki-sensei, jste v pořádku?" Hloupá otázka. Ale zeptat jsem se prostě musela.
Návrat nahoru Goto down
Bill Atakama
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Bill Atakama


Počet příspěvkù : 108
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hřiště za Akademií - Stránka 2 Left_bar_bleue900/900Hřiště za Akademií - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (900/900)

Hřiště za Akademií - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřiště za Akademií   Hřiště za Akademií - Stránka 2 EmptyThu Nov 24, 2011 2:47 pm

z přemýšlení mě vyrušila jakási dutá rána... co to? otočil jsme se a uviděl tam tu ženskou co přišla na střechu.. a pak uvidím Kill jak se o ní stará... kdyby chtěla pomoct tak si řekne řekl jsme si ro sebe a zase jsem začal přemýšlet...
Návrat nahoru Goto down
Yukki Maeda
Jounin
Jounin
Yukki Maeda


Počet příspěvkù : 269
Narození : 19. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hřiště za Akademií - Stránka 2 Left_bar_bleue600/600Hřiště za Akademií - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/600)

Hřiště za Akademií - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřiště za Akademií   Hřiště za Akademií - Stránka 2 EmptyThu Nov 24, 2011 5:06 pm

Z očí se mi draly slzy a neměla jsem sílu na to, abych odpověděla. Bolest hlavy sílila a vzpomínek jsem měla méně a méně. Po 10minutách jsem přestala brečet a vůbec nic si nepamatovala. Hlava mě stále třeštila, nevěděla jsem nic. Ani jméno, jestli mám příbuzného nic. S bolestí jsem se zadívala na dívku..´´Kdo jsem ?´´ tázala jsem se jí. Pozorně jsem si ji prohlédla a přemýšlela. *Co mám dělat? Nevím vůbec nic. Kolikátý je rok? Kolik je vůbec mě?* doumala jsem a nemohla najít odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Killunia
Chuunin
Chuunin
Killunia


Počet příspěvkù : 94
Narození : 27. 10. 11
Age : 28
Location : Helsinki, Suomi

Shinobi
Chakra Chakra:
Hřiště za Akademií - Stránka 2 Left_bar_bleue500/500Hřiště za Akademií - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (500/500)

Hřiště za Akademií - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřiště za Akademií   Hřiště za Akademií - Stránka 2 EmptyFri Nov 25, 2011 3:31 pm

Byla jsem vyděšená, když mi nic neřekla. Poté, co se zeptala, kdo je, jsem naprosto zkameněla. Tak rychlou ztrátu paměti jsem nikdy nezažila a překvapilo mě to. Snažila jsem se uklidnit, ale nešlo to. Zvedla jsem se a spolu se sebou jsem postavila i Yukki.
"Ty jsi Yukki Maeda. Jsi moje senseika a my teď půjdeme spolu zjistit, jestli by ti nemohl někdo pomoct, ano?" Mluvila jsem k ní jako k malému dítěti. Nikdy jsem nepomáhala nikomu, kdo ztratil paměť. Nevěděla jsem, jak bych se měla chovat.
Návrat nahoru Goto down
Bill Atakama
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Bill Atakama


Počet příspěvkù : 108
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hřiště za Akademií - Stránka 2 Left_bar_bleue900/900Hřiště za Akademií - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (900/900)

Hřiště za Akademií - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřiště za Akademií   Hřiště za Akademií - Stránka 2 EmptyFri Nov 25, 2011 4:16 pm

po nějaké chvilce jsem se podíval na ty dvě co vyvádí a když jsem uviděl výraz Kill tak jsme vstal a vyšel směrem za nima... Katanu jsme si vzal do pravé ruky a pevně jí chytil.... když jsme byl skoro u nich zeptal jsem se nejistým hlasem nepotřebujete pomoct? a přitom jsme se tvářil dost divně.... co se to stalo? radši budu přiravenej kdyby jí ruplo v palici přemýšlel jsem když jsem si prohlížel Yukki.
Návrat nahoru Goto down
Sentoi
Jounin
Jounin
Sentoi


Počet příspěvkù : 177
Narození : 05. 11. 11
Location : Chomutov

Shinobi
Chakra Chakra:
Hřiště za Akademií - Stránka 2 Left_bar_bleue600/600Hřiště za Akademií - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/600)

Hřiště za Akademií - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřiště za Akademií   Hřiště za Akademií - Stránka 2 EmptyFri Nov 25, 2011 4:41 pm

Viděl jsem je a radši jsem se pomalu přiblížil a ospale řekl ahoj.Přičemž jsem si stidlivě promnul vlasy.
Návrat nahoru Goto down
Bill Atakama
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Bill Atakama


Počet příspěvkù : 108
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hřiště za Akademií - Stránka 2 Left_bar_bleue900/900Hřiště za Akademií - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (900/900)

Hřiště za Akademií - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřiště za Akademií   Hřiště za Akademií - Stránka 2 EmptyFri Nov 25, 2011 5:02 pm

otočil jsem se a podávíval se na něj kde ten se tu vzal? pomyslel jsem si a nerchápavě jsem si ho prohlížel... co tady potřebuješ? rekl jsem dost negativním tonem....
Návrat nahoru Goto down
Sentoi
Jounin
Jounin
Sentoi


Počet příspěvkù : 177
Narození : 05. 11. 11
Location : Chomutov

Shinobi
Chakra Chakra:
Hřiště za Akademií - Stránka 2 Left_bar_bleue600/600Hřiště za Akademií - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/600)

Hřiště za Akademií - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřiště za Akademií   Hřiště za Akademií - Stránka 2 EmptyFri Nov 25, 2011 5:23 pm

Nemam co dělat tak mě napadlo jít někam do města
Návrat nahoru Goto down
Bill Atakama
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Bill Atakama


Počet příspěvkù : 108
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hřiště za Akademií - Stránka 2 Left_bar_bleue900/900Hřiště za Akademií - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (900/900)

Hřiště za Akademií - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřiště za Akademií   Hřiště za Akademií - Stránka 2 EmptyFri Nov 25, 2011 5:29 pm

myslím že tady není nic na zábavu a pokud se chcešš zabavit můžu se o to postarat řekl jsme podrážděným tonem.
chytl jsem katanu a byl připravený vytasit... mírně jsme se rozkročil aby viděl že mě jeho přítomnost právě vadí....
Návrat nahoru Goto down
Sentoi
Jounin
Jounin
Sentoi


Počet příspěvkù : 177
Narození : 05. 11. 11
Location : Chomutov

Shinobi
Chakra Chakra:
Hřiště za Akademií - Stránka 2 Left_bar_bleue600/600Hřiště za Akademií - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/600)

Hřiště za Akademií - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřiště za Akademií   Hřiště za Akademií - Stránka 2 EmptyFri Nov 25, 2011 5:53 pm

Padej přesně někoho takového po ránu To je otrava.
Návrat nahoru Goto down
Bill Atakama
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Bill Atakama


Počet příspěvkù : 108
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hřiště za Akademií - Stránka 2 Left_bar_bleue900/900Hřiště za Akademií - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (900/900)

Hřiště za Akademií - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřiště za Akademií   Hřiště za Akademií - Stránka 2 EmptyFri Nov 25, 2011 6:06 pm

(nevím co jsi řekl nebo neřekl takže nevím jak mám odpostovat...)
Návrat nahoru Goto down
Sentoi
Jounin
Jounin
Sentoi


Počet příspěvkù : 177
Narození : 05. 11. 11
Location : Chomutov

Shinobi
Chakra Chakra:
Hřiště za Akademií - Stránka 2 Left_bar_bleue600/600Hřiště za Akademií - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/600)

Hřiště za Akademií - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřiště za Akademií   Hřiště za Akademií - Stránka 2 EmptyFri Nov 25, 2011 6:16 pm

Padej ten kluk mě naštval a to ještě po ránu Otočil jsem se na noze a odešel Toje otrava.
Návrat nahoru Goto down
Bill Atakama
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Bill Atakama


Počet příspěvkù : 108
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hřiště za Akademií - Stránka 2 Left_bar_bleue900/900Hřiště za Akademií - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (900/900)

Hřiště za Akademií - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřiště za Akademií   Hřiště za Akademií - Stránka 2 EmptyFri Nov 25, 2011 6:17 pm

zasmál jsem se nudař... pomyslel jsme si a vydal se směrem ke Kill a Yukki... nechete teda pomoct? řekl jsem tichým a nejsitým, hlasem když jsem uviděl Yukki
Návrat nahoru Goto down
Yukki Maeda
Jounin
Jounin
Yukki Maeda


Počet příspěvkù : 269
Narození : 19. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hřiště za Akademií - Stránka 2 Left_bar_bleue600/600Hřiště za Akademií - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/600)

Hřiště za Akademií - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřiště za Akademií   Hřiště za Akademií - Stránka 2 EmptyFri Nov 25, 2011 10:18 pm

´´Hehe...o co tu sakra jde?!!!´´ zařvu. V hlavě mi pulzovala bolest. *Jak co a proč?* zavřu oči asnažím se si vzpomenout.*Nejde to...* bylo mi tak divně, chtěla jsem brečet, ale nemohla jsem. Jako kdybychneměla slzy. *Čím to je, že mi vyschly?* otevřela jsem oči. Vypadala jsem hrozně jako kdybych zešílela. V očích jsem měla prázdno. Bylo to tím, že jsem ztratila naději? Sáhla jsem do brašny co jsem měla s sebou. Našla v něm lízátko. Trošku jsem se podivila a pak to přestala řešit. Nevědomě jsem ho rozbalila a strčila do pusy. Trošku jsem se sice po lízátku uklidňovala, ale i tak jsem byla dost rozrušená...
Návrat nahoru Goto down
Killunia
Chuunin
Chuunin
Killunia


Počet příspěvkù : 94
Narození : 27. 10. 11
Age : 28
Location : Helsinki, Suomi

Shinobi
Chakra Chakra:
Hřiště za Akademií - Stránka 2 Left_bar_bleue500/500Hřiště za Akademií - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (500/500)

Hřiště za Akademií - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřiště za Akademií   Hřiště za Akademií - Stránka 2 EmptySat Nov 26, 2011 12:39 pm

Byla jsem zmatená. Sledovala jsem Yukki s vytřeštěnýma zelenýma očima. Netušila jsem, co mám dělat. Jako by ze mě všechno teď vypadlo. Takhle to bylo vždycky ve všem. Pořád jsem si říkala: Takže, umím se přizpůsobit jakékoli situaci, umím si v ní poradit. Doopravdy je to ale nakonec úplně jinak. Když ta situace nastala, byla jsem naprosto zmatená.
Zvedla jsem se zrovna ve chvíli, kdy si dávala do pusy lízátko. Takhle jsem si ji pamatovala. S lízátkem. Trošku mě to uklidnilo, ale opravdu jenom trošku. Pořád si nic nepamatovala. Vzala jsem ji za předloktí nepřiliš jemně.
"Půjdeš se mnou?" zeptala jsem se mile. Nechtěla jsem jí ulížit, chtěla jsem jí pomoct. I když to asi vypadá, že o to asi nebude stát.
Návrat nahoru Goto down
Bill Atakama
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Bill Atakama


Počet příspěvkù : 108
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hřiště za Akademií - Stránka 2 Left_bar_bleue900/900Hřiště za Akademií - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (900/900)

Hřiště za Akademií - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřiště za Akademií   Hřiště za Akademií - Stránka 2 EmptySat Nov 26, 2011 10:09 pm

když jsme se na nědíval a všiml jsme si že o mě nejeví žádný zájem cítil jsme se jako páte kolo u vozu.. sklopil jsme hlavu a vyšel směrem ven... Sám jsme nevěděl kam jdu šel jsem přímo za nosem.... Ai půjdu do světa hledat nový smysl života když jsem ten předchozí ztratil... ušklíbl jsme sea na taváři mi šel vidět dost smutný výraz...
když jsem byl u bran akademie jen jsme zvedl ruku a řekl mějte se... ani jsme se neotočil a šel směrem ven
(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Yukki Maeda
Jounin
Jounin
Yukki Maeda


Počet příspěvkù : 269
Narození : 19. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hřiště za Akademií - Stránka 2 Left_bar_bleue600/600Hřiště za Akademií - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/600)

Hřiště za Akademií - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřiště za Akademií   Hřiště za Akademií - Stránka 2 EmptySun Nov 27, 2011 11:53 am

´´A kam ?´´ zeptám se se zájmem i když v mm hlasu šlo poznat váhání. Stala jsem a povala se za chlapcem co právě odešel. Bylo to tady takové divné, nepoznávala jsem tuto vesnici. Rozhlížela jsem se okolo, ale nic mi nedokázala něco připomenout. Přemýšlela jsem co jsem dneska dělala a tak. Na nic jsem si nemohla vzpomenout. Sádla jsem si na hlavu. Stále mě v ní nehorázně hučelo. Citila jsem se jako kdyby se mi v ní někdo hrabal. Hrozný pocit nepřestával a tak jsem se rozhodla si vzít pilulku proti bolesti hlavy. ´´Mám nějaké příbužné?´´
Návrat nahoru Goto down
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Hřiště za Akademií - Stránka 2 Left_bar_bleue1035/1035Hřiště za Akademií - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Hřiště za Akademií - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřiště za Akademií   Hřiště za Akademií - Stránka 2 EmptyMon Nov 28, 2011 8:00 pm

Bežal som bežal až ma to zaviedlo na toto miesto.Aj som zabudol že som pred chvílou absolvoval nejaké skúšky.Teraz bolo hlavné čo sa dialo s Yukki ak teda znamenie správne reagovalo.Unavený a zadýchaný som bežal stále dalej a dlaej,pomali sa mi začínali hnať slzy do očí či už nieje neskoro.No ked som konečne zbadal Yukki bol som veľmi prekvapený.Stála tam ako nič a nevidel som že by sa chystalo k nejakému boju alebo že by bola nejaká zranená.Nedávalo mi to zmysel tak som pomali kráčal k nej.Bol som rád že bude prvá ona ked uvidí moju jouninskú vestu čo bude hned vedeť že som jounin ako je ona.Cchcel som sa jej vlastne popíšiť no stále s neistým pocitom som šiel k nej až som napokon zastal u nej."Ehm ahoj Yukki"Poviem na ňu a usmejem sa.
Návrat nahoru Goto down
Yukki Maeda
Jounin
Jounin
Yukki Maeda


Počet příspěvkù : 269
Narození : 19. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hřiště za Akademií - Stránka 2 Left_bar_bleue600/600Hřiště za Akademií - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/600)

Hřiště za Akademií - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřiště za Akademií   Hřiště za Akademií - Stránka 2 EmptyMon Nov 28, 2011 8:11 pm

´´A-ahoj...´´ promluvím a podívám se na chlapce, který přišel. Nepoznávala jsem ho. ´´Kdo..jsi?´´ zeptám se, ale něco se ve mě začalo budit. Nedokázala jsem ale odhadnout co. Cítila jsem se bezmocná. Znovu jsem padla na kolena a rozplakala se. *Mám tady vůbec někoho? Proč si nic nepamatuji? Proč?* v hlavě se mi objevovali další a další otázky. V hlavě mi dál pulzovala bolest. Zničeho nic spadnu na zem a s otevřenýma očima pohlížím na svět, které jsem nepoznávala. Pomalu jsem zavřela své zelené oči a soustředila se na své myšlenky.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hřiště za Akademií - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřiště za Akademií   Hřiště za Akademií - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Hřiště za Akademií
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Dvorek za akademií
» Dvorek za Akademií
» Dvorek za Akademií

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Země Vzduchu :: Sunagakure no Sato :: Akademie-
Přejdi na: