Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Hřiště za Akademií

Goto down 
+6
Bill Atakama
Itachi Uchiha
Ferii Fey
Daisuke Maeda
Shizuka Yoru
In-Admin
10 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
In-Admin
Admin
Admin
In-Admin


Počet příspěvkù : 1375
Narození : 07. 07. 11

Hřiště za Akademií Empty
PříspěvekPředmět: Hřiště za Akademií   Hřiště za Akademií EmptyMon Sep 05, 2011 5:33 pm

Malé hřiště s pár houpačkami a místo pro hry s míčem


Naposledy upravil In-Admin dne Fri Dec 16, 2011 4:47 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://nsnn.forumczech.com
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Hřiště za Akademií Left_bar_bleue650/650Hřiště za Akademií Empty_bar_bleue  (650/650)

Hřiště za Akademií Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřiště za Akademií   Hřiště za Akademií EmptySat Oct 08, 2011 9:53 am

Přišla jsem na hřiště za akademií. Sedla jsem si na houpačku a čekala jsem na jejich reakci. Nejspíš si mysleli, že půjdeme trénovat.
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Hřiště za Akademií Left_bar_bleue1035/1035Hřiště za Akademií Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Hřiště za Akademií Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřiště za Akademií   Hřiště za Akademií EmptySat Oct 08, 2011 9:56 am

Došiel som na toto miesto bez nejakých otázok som sa obzeral.
Našiel som si strom ku ktorému som si sadol a pozeral sa na okolie,bolo dobré že už aj Ferry prišla.
Návrat nahoru Goto down
Ferii Fey
Genin
Genin
Ferii Fey


Počet příspěvkù : 209
Narození : 10. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hřiště za Akademií Left_bar_bleue400/400Hřiště za Akademií Empty_bar_bleue  (400/400)

Hřiště za Akademií Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřiště za Akademií   Hřiště za Akademií EmptySat Oct 08, 2011 9:58 am

Došla jsem za nimi a jen se dívala. Začínalo mě to nudit, nebyla tu Ami a je jsem neznala. Lehla jsem si na záda a dívala se na jasně modré nebe. "Tak...?"
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Hřiště za Akademií Left_bar_bleue650/650Hřiště za Akademií Empty_bar_bleue  (650/650)

Hřiště za Akademií Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřiště za Akademií   Hřiště za Akademií EmptySat Oct 08, 2011 10:04 am

"Tak teď mi můžete říct na jaký druh boje se specializujete, vaše elementy a kekkei genkai, pokud-li nějaký máte." Trochu jsem se houpala.
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Hřiště za Akademií Left_bar_bleue1035/1035Hřiště za Akademií Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Hřiště za Akademií Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřiště za Akademií   Hřiště za Akademií EmptySat Oct 08, 2011 10:07 am

Počul som kvoli čomu sme tu a nejak ma to neprekvapovalo ani nič.
Nemienil som hovoriť teda nie aspon prví.
Zavrel som oči a z vačku som si vytiahol Samakuri,usmial som sa na to a dal si ho do pusy a začal cumlať.
Návrat nahoru Goto down
Ferii Fey
Genin
Genin
Ferii Fey


Počet příspěvkù : 209
Narození : 10. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hřiště za Akademií Left_bar_bleue400/400Hřiště za Akademií Empty_bar_bleue  (400/400)

Hřiště za Akademií Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřiště za Akademií   Hřiště za Akademií EmptySat Oct 08, 2011 10:12 am

Podívala jsem se po nich. Aha, takže když se blbě ptáš, blbě odpovídej!! "Fajn.." posadila jsem se a nastavila tvář horkému slunci. "Bojuju spíš na dálku, mé kekei genkai je manipulace s krví, ale do teď jsem ho nepoužívala, protože... prostě jsem ho nepoužívala..." otevřela jsem oči a čekala na ně.
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Hřiště za Akademií Left_bar_bleue650/650Hřiště za Akademií Empty_bar_bleue  (650/650)

Hřiště za Akademií Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřiště za Akademií   Hřiště za Akademií EmptySat Oct 08, 2011 10:17 am

Neměla jsem ráda tady tohle všechno. Nikdy jsem s tím projít nemusela. "Hm..." řekla jsem pouze a čekala jsem na Daisukeho.
Hlavu jsem si opřela o řetěz a pořád jsem se houpala.
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Hřiště za Akademií Left_bar_bleue1035/1035Hřiště za Akademií Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Hřiště za Akademií Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřiště za Akademií   Hřiště za Akademií EmptySat Oct 08, 2011 10:22 am

Počul som čo povedala Ferii takže manipulácia s krvou to osm ešte nikdy nepočul pomyslel som si.
S ust som si vytiahol Samakuri a chvílu som sa na neho pozeral.
"Nie som nijak výnimočný a o mne čo sa týk elementov a podobnych vecí sa dozviete ked to bude najvačšia potreba".
Povedal som a opať som si vložil do ust Samakuri.
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Hřiště za Akademií Left_bar_bleue650/650Hřiště za Akademií Empty_bar_bleue  (650/650)

Hřiště za Akademií Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřiště za Akademií   Hřiště za Akademií EmptySat Oct 08, 2011 10:29 am

To jsem dostala fakt skvělej tým. Přestala jsem se houpat. "To je všechno co mi řeknete? Že já si dělala námahu se na něco ptát." řekla jsem kysele. "Dobře. Pokud chcete tímhle tempem pokračovat, tak pokračujte, ale nepočítejte s tím, že vás budu tahat z nějaké brindy." Těkala jsem pohledem mezi nimi. "Mé jméno je Shizuka Yoru. Specializuji se na boj s katanou, ale mám i útoky na dálku. Máte nějaké dotazy?"
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Ferii Fey
Genin
Genin
Ferii Fey


Počet příspěvkù : 209
Narození : 10. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Hřiště za Akademií Left_bar_bleue400/400Hřiště za Akademií Empty_bar_bleue  (400/400)

Hřiště za Akademií Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřiště za Akademií   Hřiště za Akademií EmptySat Oct 08, 2011 10:32 am

"Taky jste se rozpovídala sensei!" usmála jsem se sladce a zase si lehla. Amiii kde jsi?!
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Hřiště za Akademií Left_bar_bleue650/650Hřiště za Akademií Empty_bar_bleue  (650/650)

Hřiště za Akademií Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřiště za Akademií   Hřiště za Akademií EmptySat Oct 08, 2011 10:36 am

"Na co vám a mě bude dobré vědět, co máte a nemáte rádi?" zeptala jsem se jich. "Jsem tu proto, abyste se naučili bojovat a nové techniky." Navíc mi to bude k ničemu, když.... Raději jsem to nedomyslela.
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Hřiště za Akademií Left_bar_bleue1035/1035Hřiště za Akademií Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Hřiště za Akademií Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřiště za Akademií   Hřiště za Akademií EmptySat Oct 08, 2011 10:37 am

"Zaujmavé sensei vyzeráto že každý odtialto je na niečo špecializovaný a možno ani si nebudeme mocť pomocť,kedťe každý máte nejaké Kekei Genkai".
Povedal som a stále som bol oprený o strom,ah takto to nikam nevedie,povedal som si.
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Hřiště za Akademií Left_bar_bleue650/650Hřiště za Akademií Empty_bar_bleue  (650/650)

Hřiště za Akademií Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřiště za Akademií   Hřiště za Akademií EmptySat Oct 08, 2011 10:50 am

"Vždycky se dá nějak pomoc, aspoň trochu." I když pokaždé to nevyjde... Podívala jsem se na oblohu. Bylo na něm několik býlích načechraných mráčků.
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Hřiště za Akademií Left_bar_bleue1035/1035Hřiště za Akademií Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Hřiště za Akademií Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřiště za Akademií   Hřiště za Akademií EmptySat Oct 08, 2011 10:58 am

Ležal som nadalej a samakuri som dojedol zapychol som špajdu do stromu.
"Taže sensei čo teraz bude?budeme tu len tak ležať a nič nerboť a premýšlať nad tým čo bude alebo ako to pojde dalej?"
Rukami som sa vyšvyhol a postavil som sa hore.
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Hřiště za Akademií Left_bar_bleue650/650Hřiště za Akademií Empty_bar_bleue  (650/650)

Hřiště za Akademií Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřiště za Akademií   Hřiště za Akademií EmptySat Oct 08, 2011 11:01 am

"Jak moc chcete zesílit?" optala jsem se jich. Tuhle otázku pokaždé pokládali, když jsme začínali s tréninkem hvězdy. Pak nám kladli na srdce to, že máme chránit vesnici i za cenu svého života. Bylo to za cenu života. Vetšina ninjů zemřela dřív než se plně naučili ovládat svou čakru. Všichni neseme následky...
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Hřiště za Akademií Left_bar_bleue1035/1035Hřiště za Akademií Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Hřiště za Akademií Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřiště za Akademií   Hřiště za Akademií EmptySat Oct 08, 2011 11:10 am

"U mna o zosilnenie néjde nemám prečo nemám koho chrániť a žiadny dovod prečo by som mal zosilnieť".
Odvetil som a stál som na mieste.
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Hřiště za Akademií Left_bar_bleue650/650Hřiště za Akademií Empty_bar_bleue  (650/650)

Hřiště za Akademií Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřiště za Akademií   Hřiště za Akademií EmptySat Oct 08, 2011 11:13 am

Podívala jsem se na něj. "Tak proč jsi tady? Proč jsi se stal ninjou?" Jeho odpověď mě mile překvapila.
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Hřiště za Akademií Left_bar_bleue1035/1035Hřiště za Akademií Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Hřiště za Akademií Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřiště za Akademií   Hřiště za Akademií EmptySat Oct 08, 2011 11:17 am

Mal som byť radšej ticho lebo som vedel že táto otázka príde.
Na chvílu sa mi vybavilo spomienka na detstvo na bratov,sestru a všetkých ostal som mlčky.
"No preto ale nechcem o tom hovoriť v podstate chcem sa zlepšiť ale to len v jedne veci ale v tom mi nemá nikdo ako pomocť, a kedže ste náš sensei mohla by ste nám ukázať nejaké vaše techniky rád by som si pozerl ako vyzeraju sice ich ostatný videli no ja som nemal tu česť sa s nimi oboznámiť".
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Hřiště za Akademií Left_bar_bleue650/650Hřiště za Akademií Empty_bar_bleue  (650/650)

Hřiště za Akademií Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřiště za Akademií   Hřiště za Akademií EmptySat Oct 08, 2011 11:23 am

"V jaké věci se chceš zlepšit?" Vyzvídala jsem. "Mé techniky si ještě užiješ při tréninku." odvětila jsem.
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Hřiště za Akademií Left_bar_bleue1035/1035Hřiště za Akademií Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Hřiště za Akademií Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřiště za Akademií   Hřiště za Akademií EmptySat Oct 08, 2011 11:27 am

Vemi málo som sa pousmial"tak top uvidíte na tréningu".
Odvetil som pokojným hlasom.
"Tak sensei kedže sa nič nebude diať a zistili sme o sebe pomerne toho vela tak by som šiel".
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Hřiště za Akademií Left_bar_bleue650/650Hřiště za Akademií Empty_bar_bleue  (650/650)

Hřiště za Akademií Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřiště za Akademií   Hřiště za Akademií EmptySat Oct 08, 2011 11:31 am

"Když chceš." pokrčila jsem lhostejně rameny. Co si ten Kazekage myslí? Dát mi tým? Znovu jsem se začala houpat a myšlenkami jsem zabloudila jinam.
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Hřiště za Akademií Left_bar_bleue1035/1035Hřiště za Akademií Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Hřiště za Akademií Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřiště za Akademií   Hřiště za Akademií EmptySat Oct 08, 2011 11:34 am

"Tak dobre lne mi prezradte kde sa stretneme a kedy a s čím začneme ako tým".
Odvetil som kludne ah jo toto bude tým no nič nevadí snad to nejako prežijem pomyslel som si.
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Hřiště za Akademií Left_bar_bleue650/650Hřiště za Akademií Empty_bar_bleue  (650/650)

Hřiště za Akademií Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřiště za Akademií   Hřiště za Akademií EmptySat Oct 08, 2011 11:42 am

"V podvečer nebo až zítra?" přemýšlela jsem nahlas. "Myslím, že to bude stačit až zítra. Času máme dost. A nejprve budem trénovat než si půjdeme pro misi." Času dost.... sklonila jsem hlavu. Kolik mi ho asi tak zbývá?
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Hřiště za Akademií Left_bar_bleue1035/1035Hřiště za Akademií Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Hřiště za Akademií Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřiště za Akademií   Hřiště za Akademií EmptySat Oct 08, 2011 11:44 am

Neodpovedala mi na miesto no zrejme to asi bolo tunak alebo a cvičišti.
Mávol som rukou otočil som sa a kráčal som preč.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hřiště za Akademií Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřiště za Akademií   Hřiště za Akademií Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Hřiště za Akademií
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Dvorek za akademií
» Dvorek za Akademií
» Dvorek za Akademií

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Země Vzduchu :: Sunagakure no Sato :: Akademie-
Přejdi na: