Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Centrála

Goto down 
+3
Uchiha Nakame
Ken Kuruima
Marwin
7 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Centrála Empty
PříspěvekPředmět: Centrála   Centrála EmptyThu Nov 17, 2011 6:48 am

...


Naposledy upravil Marwin dne Sun Nov 27, 2011 4:23 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Centrála Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrála   Centrála EmptySat Nov 19, 2011 11:51 am

HAO UZUMAKI
Hokage


Bol večer, Hao Uzumaki, pomaly opustil priestory kancelárie a namieril si to do Centrály kde ho čakala nie príliš zaujímavá činnosť, ohľadom Yukigakure no Sato. Veci sa mali zvláštne, každý ohľadom mierovej zmluvy bol mŕtvy, a Haa zaujímalo prečo to tak bolo, možno by sa nato mal opýtať práve osobe, ktorá ho tam mala čakať. Hao čakal pred dverami, opretý o stenu bez akejkoľvek stráže alebo podobne sledoval obrazy na stene, táto časť budovy Hokage bola skutočne najrozšírenejšou a najzaťaženejšou práve cez deň, ale teraz večer, tu bolo len niekoľko ANBU ktorý to tu strážili a Hokage.
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Centrála Left_bar_bleue995/995Centrála Empty_bar_bleue  (995/995)

Centrála Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrála   Centrála EmptySat Nov 19, 2011 12:29 pm

Pomalým krokom som kráčala Konohou až k centrále v Konohagakure no sato, meškala som no moc mi to nevadilo, vždy som meškala.. moje orientačné zmysli boli viac menej otupené no nemohla som si predsa priznať že som sa stratila. Trocha nervóznejšie som sa obzrela po okolí.. stále bola noc, krásne miesto na prepad. Podobné myšlienky som však vyhnala z hlavy a už som chcela do centrály vstúpiť... po tom som si všimla Hokageho ktorý tam už bol a opieral sa o stenu. Ehm.. som tu, gomeenasai za meškanie etoo.. nedopovedala som a len som sa nervózne poškrabala vo vlasoch.
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Centrála Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrála   Centrála EmptySat Nov 19, 2011 12:35 pm

HAO UZUMAKI
Hokage


Hao sa zahľadel na Yuki, a následne povedal, ... ja na druhú stranu, mám tendenciu byť vždy a všade včas ... žmurkol, a pozrel na hodinky na svojej ruke. Takže.. môžeme prebrať tie podmienky, v prvom rade, ma zaujíma kto tú zmluvu uzavrel, a dôvod prečo by som ju mal obnoviť, a hlavne, prečo práve Konoha, dodal Hao, vyzeralo to, že teraz už nemá pochýb o tom, že by Yuki nebola kto je, očividne si o nej niečo zistil, za to popoludnie.

Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Centrála Left_bar_bleue995/995Centrála Empty_bar_bleue  (995/995)

Centrála Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrála   Centrála EmptySat Nov 19, 2011 12:39 pm

Heeh.. no.. zmluva sa pôvodne vytvorila kvôli vojne, bolo to dosť na vážkach, Bývalý Hokage sa moc nepohodol z Kuro-kunom ktorý vtedy Yukigakure zastupoval.. vlastne hrozila dosť reálna vojna medzi Yukigakure no sato a Konohagakure no sato.. nakoniec sa to vyriešilo práve touto zmluvou. Uhm.. bývalú zmluvu som podpísala ja, ako zástupkyňa klanu Yukigakure , Kurodama Shirome, a ďalší piati členovia rady.. z vašej strany to myslím podpísal len Hokage a ešte rada starších ale, tým som si moc istá nie som.. nikdy som sa do tej zmluvy ani nepozrela.. popravde.. znova som sa uspravedlňujúco uškrnula a poškrabala som sa vo vlasoch.
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Centrála Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrála   Centrála EmptySat Nov 19, 2011 1:17 pm

HAO UZUMAKI
Hokage


Tak či onak, nová zmluva nemá zmysel, nechcem vás tým uraziť, ale príde mi zbytočná, a tá pôvodná bola podpísaná len preto že sa Hokage a váš vodca nepohodli, takže akoby som to... nebezpečenstvo je zažehnané, a ja niesom konfliktný typ, zdalo sa, že Hao sa snaží vyhýbať podpísaniu akéhokoľvek kusu papiera. Konoha má momentálne silné postavenie, prečo by som mal zmluvu obnoviť ? opýtal sa dosť vyzývavo, znelo to skoro ako provokácia na súboj, alebo niečo na ten spôsob, už samotný pohľad Hokage bol sarkastický.

Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Centrála Left_bar_bleue995/995Centrála Empty_bar_bleue  (995/995)

Centrála Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrála   Centrála EmptySat Nov 19, 2011 1:42 pm

Jeho.. argumenty a slová ma stále viac a viac priklincovávali k zemi.. eh..heem.. g..gomenasai.. zamumlala som a radšej som tie zmluvy ani neukazovala.. len som sa tak tuhšie zabalila do plášťa a pohľad som obrátila niekam dole.. Ksoo Kuro-baka.. prebehlo mi hlavou na čo som sa však ukľudnila.. vlastne mnou znova zavanula taká chladná ľahostajnosť. Len som sa odvrátila od Hokageho a znova som zamierila.. niekam preč. Dnes som sa do Yukigakure vracať nemienila... bolo už celkom neskoro..
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Centrála Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrála   Centrála EmptySat Nov 19, 2011 3:08 pm

HAO UZUMAKI
Hokage


Hao Uzumaki sa díval za dievčaťom, prišlo mu trochu ľúto, že ju musel takto odbiť ale rada starších vydala jasné nariadenie k tejto veci. Neexistoval žiadny konflikt, žiadny náznak výhod, žiadny dôvod uzatvorenia zmluvy, veci sa mali tak, že v dnešných dobách by vojenské sily Konohy oproti chladnej krajine zvíťaziť v podstate aj bez nejakého väčšieho boja alebo problému. Hao Uzumaki prekrížil ruky cez seba a sledoval chrbát kráčajúcej dievčiny z centrály. V tom sa mu však v hlave zrodila myšlienka, natoľko bláznivá, že mohla napadnúť len jeho. Uškrnul sa, odlepil od steny a v jedinom možnom okamihu stál priamo za chrbtom Yuki, využil svoje Shunshin no Jutsu, na vysokej úrovni, položil dlaň na jej chrbát, všetko to trvalo jedinú sekundu, než sa po oboch zľahla zem.

[PRESUN - Hao, Yuki] - https://nsnn.forumczech.com/t569-zem-ohna

Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Centrála Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrála   Centrála EmptyMon Nov 21, 2011 5:45 pm

HAO UZUMAKI
Hokage


Hao Uzumaki sa díval na bezvládne telo mladého Uchihu, ešte žil, samozrejme, Hao sa o to postaral, preto ho len omráčil. Akonáhle sa však objavili v miestnosti, Hao opätovne zmizol, a do miestnosti vošiel strážca, bol to člen Anbu, práve bol jediný v celej centrále bola noc, a on stál pri dverách, pričom nechal chlapca ležať na zemi, na stole ostal kunai od Hao-a, ktorý sa nachádzal práve vo svojej kancelárií a posielal správu do Suny, medzitým sa už Uchiha mohol prebrať, člen ANBU mal rozkaz strážiť ho kým sa nepreberie.

Po nejakej chvíľke sa tak však stalo, to sa už Hokage vrátil, a díval sa chlapcovi priamo do očí, z opačnej strany stola, za tú časť sa totiž prebral, a ako Uchiha mohol hravo zdolať ANBU, stráž Konohy.

Si vyhlásený Nuukenin Nakame, od tejto chvíľe, Hao naraz stál za chlapcom v ktorého očiach sa nachádzal Sharingan, a Hao v jednom okamihu stál za ním s kunaiom pod krkom, si už vyhlásený za mŕtveho... spravil jediný pohyb, dostatočne rýchly na akúkoľvek reakciu, neexistovala šanca sa vyhnúť Haovi, jediná šanca by bola použiť naňho Genjutsu skôr než sa teleportuje zaňho, Hao bol totiž rýchly, ale nie rýchlejší než oči tohoto chlapca, ktorého Sharingan, mohol nabrať tretí a posledný Tomoe...
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Centrála Left_bar_bleue400/400Centrála Empty_bar_bleue  (400/400)

Centrála Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrála   Centrála EmptyWed Nov 23, 2011 5:47 pm

Probral jsem se v místnosti. Poslední co si pamatuji byla oáza a ANBU Suny. Ne ti normální ANBU, ale něco jiného. Hokage mě našel a já jsem zíral do prázdna. Sledoval jsem toho ANBU přede mnou. " Konoha ? " Pronesl jsem s rozklepaným hlasem. " Proč ... " Dodal jsem pro sebe, když v tom se v místnosti znovu objevil Hokage. " Pokud mám být nukeninem, budiž, ale jaak by jste se zachoval vy kdyby jsem vám zabil rodinu ? " Pronesl jsem lehce podrážděně a sledovaal Hokageho stejně jako on mne. " SHIRO MAGEN " Řekl jsem rozklepaně. Řekl jsem roztřesený strachem když mne podřízl. Já se mezitím objevil za tím ANBU u dveří. " Nechte mne jít ... " Řekl jsem zadýchaně s ohněm okolo mne a zářícím třetím tomoe v oku. " Proč .. to děláte ? ... " Dodal s kunaiem před sebou. Bylo celkem poznat že jsem byl zmatený, rozrušený.
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Centrála Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrála   Centrála EmptyWed Nov 23, 2011 6:01 pm

HAO UZUMAKI
Hokage


Hao stál teraz tam kde pre chvíľkou on, na ďalšie Genjutsu už bol pripravený, táto úroveň nebolo dostatočnou nato aby ho udržala v šachu. Prečo, povedal.. pričom mu stál chrbtom, ... mal si len jednu šancu Nakame, si sledovaný od doby čo o tebe Konoha vie, dôvod je ten, že si posledný žijúci Uchiha na území Konohy, a veľa ľudí si praje aby to tak skrátka nebolo, ... za svoj život som zabil mnoho ľudí, necítil som ľútosť, iba plnil rozkazy, rovnako ako teraz.

Tvoj útek spôsobil pravdepodobne ďalšiu válku.
.. Hao spravil pečať, v tom okamihu nemal chlapec najmenšiu šancu,
Hao stál na druhej strane miestnosti v ruke držal kunai, jeho čepeľ bola predĺžená a ostriejšia než čokoľvek iné vdaka elementu Fuuton, a prenikla priamo jeho hrudníkom, minula kritické miesta, napriek tomu sa do tela dostavila paralíza okolo oného miesta, Hao to už nechcel predlžovať, tesne pred posledným vydýchnutím chlapca, ktorého pripravil v tomto priebehu o jeho oči s aktivovaným Sharinganom, a nechal jeho telo dopadnúť na zem, pocítil výčitky, rozkazy boli však rozkazy a posledný Uchiha Konohy, bol po právu odsúdený, a k jeho očiam sa nesmel už nikto dostať..

Návrat nahoru Goto down
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Centrála Left_bar_bleue400/400Centrála Empty_bar_bleue  (400/400)

Centrála Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrála   Centrála EmptyWed Nov 23, 2011 6:14 pm

" Připravujte se jak chcete ... " Řekl jsem a Sharinganem viděl téměř vše. Okolo mne všechen oheň vybuchl okamžitě poté, co se ke mne Hokage přemístil. Sice mi poranil hrudník, ale touto reakcí to nebylo tak kritické. Ve zdech to udělalo pár děr. " Stále jste mi neodpověděl ... Sám víte co chce Sasuke udělat ... Já jsem jediný kdo ho zastaví ! " Prohlásil jsem při útěku chodbou, kterou jsem zahlcoval plameny. Sharinganem jsem prohledával všechny kouty. " Nehodlám se vzdát bez boje ... " Dodal jsem a nejbližším oknem vyskočil k bránám.


Naposledy upravil Uchiha Nakame dne Wed Nov 23, 2011 6:32 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Centrála Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrála   Centrála EmptyWed Nov 23, 2011 6:25 pm

HAO UZUMAKI
Hokage


Hao stál nezranený celkom na inom mieste než bolo miesto výbuchu, a opäť ho zachránilo jeho Hiraishin no Jutsu, pretože bol teraz Uchiha ranený, ostávalo mu len pár minút , než vykrváca. A takisto, nemal moc šancu nato aby sa dobre pohyboval, následne Hao využil svoj Shunshin no Jutsu a zastavil mu cestu, ked sa zjavil pre ním. Ozvala sa ďalšia rana, Hao hodil po chlapcovi další kunai, a další vysoko nad jeho hlavu, následne len spravil ďalší pohyb za pomoci Hiraishin no Jutsu, ktorý nemohol predvídať ani Sharingan, a Uchiha už skutočne nemal šancu na prežitie... pretože sa objavil vo vzduchu a zvolal.. Fūton: Shinkūha!! extrémne množstvo rezních rán, ktoré by Katon len posilnil dostali zraneného Uchihu na kolená, a on mohol tušiť, že toto je skrátka jeho koniec.

Návrat nahoru Goto down
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Centrála Left_bar_bleue400/400Centrála Empty_bar_bleue  (400/400)

Centrála Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrála   Centrála EmptyWed Nov 23, 2011 6:30 pm

" Kekkai ! " Zvolal jsem a okolo mne se zvedla malá, ale účinná bariéra. Stál jsem na místě v neprorazitelné bariéře, ve které jsem mohl jen čekat, stejně jako Hokage. Stál jsem na místě a deaktivoval sharingan. " Jste jen ziskuchtivé mrchy, které obětují cokoliv ... " Dodal jsem v bariéře. Na sobě jsem žádnou pečeť neměl, tudíž se ke mne neměl jak dostat, bariéra vedla i pod zemí.
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Centrála Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrála   Centrála EmptyWed Nov 23, 2011 6:39 pm

HAO UZUMAKI
Hokage


Hao dopadol za chlapca, a pokojne stál pred ním ... účinná pečať, každopádne, hodil do nej kunai, a opýtal sa, ako dlho myslíš, že ti to vydrží ? pozdvihol Hao obočie. Odrazu stál Hao v jeho bariére, Nakame mal na sebe pečať pre jeho Hiraishin nejaká bariéra mu teda mohla byť úplne ukradnutá, následne okamžite ako sa objavil kopol priamo doňho, a on sa skrátka ocitol v stene ktorú tím úderom aj prerazil, Hao kráčal k nemu.

Návrat nahoru Goto down
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Centrála Left_bar_bleue400/400Centrála Empty_bar_bleue  (400/400)

Centrála Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrála   Centrála EmptyWed Nov 23, 2011 6:53 pm

" Tak dlouho jak já budu žít ... " Řekl jsem když bariéra s lehkým a vysokým tónem odrazila kunai. I kdyby se ke mne přenesl nějakým záhadným způsobem, byl by se objevil vně bariéry. " Sasuke ... " Zašeptal jsem s padnutím na kolena. " Sumimasen ... " Řekl jsem směrem k Hokagemu. " Já jen chtěl .. Chtěl jsem zachránit Sasukeho ... " Dodal jsem se slzou v oku. " Chtěl jsem mu pomoct, otevřít mu oči ... " Dodal jsem " Já chci jen dosáhnout k jeho výšce ... " Klečíc na kolenou se bariéra zmenšila na co nejmenší rozměry tak, aby mi nezabraňovala v pohybu. " Každý by měl dostat dvě šance ... Každý jsme jednou udělal chybu ... " Řekl jsem, sledujíc Hokageho oči.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Centrála Left_bar_bleue400/400Centrála Empty_bar_bleue  (400/400)

Centrála Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrála   Centrála EmptySat Nov 26, 2011 8:55 pm

Po chvíli jsem začal ztrácet až moc krve. Spadl jsem obličejem na zem, ale sharingan byl stále aktivovaný. Ten jsem z posledních sil nechal zapnutý, a k Hokagemu promluvil. " Nikdy nezískáte tajmství Sharinganu ... " Zašeptal jsem, zatímco krvavá stopa označovala můj konec. " Je konec ... Konec mého příběhu ... " řekl jsem a zavřel oči. " Promiň mi to Sasuke ... A ty Naruto ... Pomoz Sasukemu ... " Dořekl jsem, a já pomalu umíral ...
Návrat nahoru Goto down
Shiro Hyuuga

Shiro Hyuuga


Počet příspěvkù : 125
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Centrála Left_bar_bleue350/350Centrála Empty_bar_bleue  (350/350)

Centrála Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrála   Centrála EmptyMon Nov 28, 2011 5:54 pm

Hasengi ! skríkla som pri čom som pomocou tejto techniky zbúrala.. už aj tak z ohňa zoslábnutú stenu. Následne som len vkročila dnu.. bolo to tu všetko vyhorené.. mňa však zaujímal práve Nakame. Dosť som zbledla, keď som ho videla v takomto stave.. Rýchlo som priskočila k nemu a hneď som si čupla na zem.. ruky som mu položila na krčnú tepnu ako aj na miesto kde bol zranený.. Ešte stále žil aj keď.. bolo mi jasné že z tohto sa už nedostane.. Nakame-kun.. zamumlala som takmer nečujne stále dosť zblednutá.. Mala som však na sebe pásku takže.. mi do očí stále vidieť nebolo. .teraz ma zrovna to však vôbec nezaujímalo.
Návrat nahoru Goto down
Hanaki
Hokage
Hokage
Hanaki


Počet příspěvkù : 375
Narození : 07. 10. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Centrála Left_bar_bleue650/650Centrála Empty_bar_bleue  (650/650)

Centrála Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrála   Centrála EmptyMon Nov 28, 2011 7:14 pm

Šla jsem si k hokagemu pro odměnu za misi, když jsem uslyšela rány a výbuchy.
Vešla jsem do centrály.
Viděla jsem Shiro, jak se nad někým krčí.
Všude byly trosky.
Stála jsem ve dveřích, jako přimražená.
Sice jsem nevěděla, co se stalo, ale neměla jsem dobrý pocit.
Cítila jsem temnotu, nevěděla jsem odkud vychází, ale zároveň jsem cítila naději.
Přišla jsem k Shiro o kousek blíž.
Pochopila jsem, nad kým se krčí.
"Nakame?" řekla jsem a přišla jsem k němu blíž.
"Co se tady stalo?" řekla jsem znovu trochu nechápavě.
Cítila jsem malinkou jiskru života uvnitř něj.
Z poslední naděje, že bych ho mohla zachránit jsem na něj použila léčící jutsu.
Kolem Nakameho jsem utvořila zářící kopuli a klekla jsem si k němu.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Centrála Left_bar_bleue400/400Centrála Empty_bar_bleue  (400/400)

Centrála Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrála   Centrála EmptyMon Nov 28, 2011 7:25 pm

" Shiro ... Já za chvíli ... zemřu ... " Řekl jsem klidně a usmál se na ni. " Nikdy jsem ti nic nedal ... a proto, ti nyní dám ... svůj Sharingan ... " Dodal jsem se Sharinganem v očích. " Vezmi si ho ... " Řekl a pomalu otevřel co nejvíc oči. " Hanaki ... implantuj ho prosím ... do očí Shiro ... " řekl jsem
Návrat nahoru Goto down
Hyuuga Kiyoshi
Chuunin
Chuunin
Hyuuga Kiyoshi


Počet příspěvkù : 302
Narození : 10. 10. 11
Age : 25
Location : Konoha

Shinobi
Chakra Chakra:
Centrála Left_bar_bleue450/450Centrála Empty_bar_bleue  (450/450)

Centrála Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrála   Centrála EmptyMon Nov 28, 2011 7:28 pm

Šel jsem s Hanaki pro misi, když někam běžela, neváhal jsem a běžel za ní.
Viděl jsem Nakameho ležícího, Hanaki a někoho dalšího z klanu Hyuuga.
"Nakame...on je."
řekl a všiml si, že Hanaki se ho snaží léčit.
*Co se tu proboha stalo?*
ptal se sám sebe.
Návrat nahoru Goto down
Shiro Hyuuga

Shiro Hyuuga


Počet příspěvkù : 125
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Centrála Left_bar_bleue350/350Centrála Empty_bar_bleue  (350/350)

Centrála Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrála   Centrála EmptyMon Nov 28, 2011 7:29 pm

N..neblázni .. veď žiješ.. budeš žiť.. určite.. mumlala som pri čom som Byakuganom prechádzala po jeho zraneniach.. stále som si viac a viac uvedomovala krutú pravdu. Prišla aj sensei no na ňu som sa len tak zblednuto pozrela.. nezmohla som sa absolútne na nič.. len som rezignovane klesla na zem a pozerala som sa na snahu senseiky, dostať ho z najhoršieho... videla som však že nemá.. žiadnu šancu.. niektoré zranenia.. a hlavne takéto hlboké sa vyliečiť nedali ani Shousenom.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Nakame
Genin
Genin
Uchiha Nakame


Počet příspěvkù : 121
Narození : 05. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Centrála Left_bar_bleue400/400Centrála Empty_bar_bleue  (400/400)

Centrála Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrála   Centrála EmptyMon Nov 28, 2011 7:34 pm

" Víš jak byl Hokage posedlý Sharinganem ... " Zašeptal jsem. " Shiro ... Uzřím pro tebe budoucnost ... Ukážu ti to, co Byakugan nedokázal ... Ukážu ti i ty nejtajnější sny ... " Řekl jsem tiše a naposledy jsem ji pohladil po tváři. " Pospěš si .. Víš že tohle ... nezvládnu ... "
Návrat nahoru Goto down
Hyuuga Kiyoshi
Chuunin
Chuunin
Hyuuga Kiyoshi


Počet příspěvkù : 302
Narození : 10. 10. 11
Age : 25
Location : Konoha

Shinobi
Chakra Chakra:
Centrála Left_bar_bleue450/450Centrála Empty_bar_bleue  (450/450)

Centrála Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrála   Centrála EmptyMon Nov 28, 2011 7:36 pm

Nechápavě se díval na všechny
*Hokage a posedlý Sharinganem? Proč by to dělal?*
přemýšlel
"Hanaki, jak to vypadá?"
zeptal jsem se jí
Návrat nahoru Goto down
Shiro Hyuuga

Shiro Hyuuga


Počet příspěvkù : 125
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Centrála Left_bar_bleue350/350Centrála Empty_bar_bleue  (350/350)

Centrála Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrála   Centrála EmptyMon Nov 28, 2011 7:39 pm

Chcela som sa na neho pozrieť.. kým bol nažive.. vlastnými očami.. nie len cez pásku s aktivovaným Byakuganom.. dala som si dole špeciálnu čelenku ktorá mi oči zakrívala.. Byakugan som pri tom deaktivovala a len som sa na neho zo slzami pozrela.. jemne som chytila jeho ruku na mojej tvári.. spravil mi tam cestičku krvi páč mal prsty od svojej vlastnej. nemohla som hovoriť, nezmohla som sa ani na slovo.. proste to nešlo. Všetky problémy, typu že ma otec zabije keď zistí že som bola na misii .. alebo celkovo misie, všetky obyčajný blbosti prišli teraz také.. nepodstatné.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Centrála Empty
PříspěvekPředmět: Re: Centrála   Centrála Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Centrála
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Kôš-
Přejdi na: