Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Zem Ohňa

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Zem Ohňa Empty
PříspěvekPředmět: Zem Ohňa   Zem Ohňa EmptyWed Nov 16, 2011 6:32 pm

[


Naposledy upravil Marwin dne Sun Nov 27, 2011 4:19 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Zem Ohňa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zem Ohňa   Zem Ohňa EmptySat Nov 19, 2011 3:08 pm

HAO UZUMAKI
Hokage



Yuki dopadla na zem a skotúľala sa po zemi pár metrov než sa zastavila, bolo tu teplejšie, hoci na oblohe bol stále mesiac, stály ste na čistej plošine, boli ste mimo vesnice, ako to však Hao urobil ostávalo záhadou aj pre ňu, mohla počuť vodu a aj ju citíť pretože ležala na kameňoch po ktorých stekala, pričom pocítila vodu aj pri perách kedže ležala na kameňoch. Yuki Yukigakure! ... ozval sa hlas Hao-a Uzumaki, ktorý sa na ňu díval stojac vysoko nad ňou na strome pričom sa o kmeň držal jednou rukou. Jeho pohľad nebol nepriateľský, bol skôr výzvou, uzatvoriť zmluvu s Yukigakure no Sato je nemožné, v dnešnom svete oproti Konohe znamenáte veľmi málo, nie je dôvod báť sa vás, ani vám pomáhať, nieje dôvod uzatvárať spojenectvo... zopakoval kruté slová starších Konohy a díval sa jej do očí. Napriek tomu sme teraz tu, a ja ti dám šancu, ukáž mi, prečo by sa mala Konoha báť alebo rešpektovať slová takej malej zeme ako Yukigakure, uškrnul sa, očividne bolo teraz jasné o čo mu ide. Hokage nemohol prijať spojenectvo ktoré nič neznamenalo, avšak súboj s najsilnejšou kunoichi a vodcom ich zeme mohol všetko zmeniť, mala šancu dokázať, že Yukigakure stojí za viac, než si Konoha myslela.

Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Zem Ohňa Left_bar_bleue995/995Zem Ohňa Empty_bar_bleue  (995/995)

Zem Ohňa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zem Ohňa   Zem Ohňa EmptySat Nov 19, 2011 3:20 pm

Objavili sme sa.. niekde.. trocha zvedavo som sa obzrela naokolo. Bolo tu celkom pekne.. čo mi však nahrávalo bolo hlavne to, že tu bola voda a celkom vlhký vzduch. Spýtavo som sa na Hokageho pozrela po čom som sa však zamračila.. ruku som dala k maske až som ju nakoniec zložila. Vypočula som si jeho slová a tak trocha som.. rozmýšľala. Naozaj si myslia že je Yukigakure slabá? .. prebehlo mi hlavou a na Hokageho som sa zamračila ešte viac. Baka.. zamumlala som skôr pre seba. Následne som sa len podvihla do vzduchu, vlastne to skôr vyzeralo ako keby som levitovala.. podo mnou sa však vytvoril ohromný mráz a vlastne aj tenká vrstva ľadu. V momente som sa na Hokageho rozletela.. išla som hodne veľkou rýchlosťou.. rozhodne väčšou než by malo byť ľudské telo schopné zniesť, vznášala som sa totiž nad zemou, aj keď len kúsok, a vďaka tomu som nebola obmedzená na pohyb nohami.
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Zem Ohňa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zem Ohňa   Zem Ohňa EmptySat Nov 19, 2011 3:37 pm

HAO UZUMAKI
Hokage



Ľad... vodná plocha... zamrzá ?! prekvapene sa zadíval ako už len prítomnosť kunoichi mrazí vodu, ktorá bola ešte pred pár sekundami dostatočne teplá na príjemný letný kúpeľ. V tom sa pod ňou formoval mráz, a ona ani nestála nohami na zemi, skutočne úchvatné, zvolal Hao smerom dole k nej, než sa ešte pohla, opäť však šlo počuť onen sarkazmus. Vyštartovala mojím smerom, hýbala sa skutočne rýchlo, rýchlejšie než priemerný shinobi, stále to však bolo na Hao-a pomalé, keď sa ocitla tesne pod stromom kde stál držiac sa o kmeň nespúšťal z nej zrak, zoskočil dolu, priamo za jej chrbát, ako dorazila pod strom, a nahlas sa zasmial, si chladná, napriek tomu, to nevieš, že tučniaky nelietajú ? uškrnul sa, obaja boli v tomto momente možno pol metra od seba a stáli k sebe chrbtami, následne však Hokage, spravil po vete rýchly pohyb vpred pomocou svojho Shunshin no Jutsu, a vôbec to nebol zanedbateľný pohyb, pretože v sekunde stál na mieste kde bola pred chvíľkou Yuki, po ceste upustil jeden kunai medzi nimi, a ďalší zostal zabodnutý v strome.

Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Zem Ohňa Left_bar_bleue995/995Zem Ohňa Empty_bar_bleue  (995/995)

Zem Ohňa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zem Ohňa   Zem Ohňa EmptySat Nov 19, 2011 3:47 pm

Heem.. tučniak ?.. zavrčala som takým podráždeným hlasom.. moja nálada znova o niečo klesla.. ako aj teplota v mojom okolí. Mohol si všimnúť že neovládam svoju chakru úplne stopercentne.. teda že aj cez moju hodnosť sa moja nálada odzrkadľuje na mojom okolí a teplote okolo mňa.. teraz, keď som sa nadýchla tak som vydávala obláčkiky pary, kvôli tomu že sa teplota okolo mňa naozaj začala pohybovať v mínusových stupňoch. V momente som sa presunula, teda skôr preletela o niečo dozadu.. teraz stál na mieste kde pred chvíľou ja, čo mi tak trocha nahrávalo do kariet. ľadové vezenie ! šepla som pri čom som bleskurýchlo spravila pečate.. vlastne to takmer nebolo vidieť. Pod ním sa v momente začal vytvárať ľad ktorý mal jednu jedinú funkciu.. obaliť ho a tým ho uväzniť.
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Zem Ohňa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zem Ohňa   Zem Ohňa EmptySat Nov 19, 2011 8:27 pm

HAO UZUMAKI
Hokage


Nemáš sa moc pod kontrolou však ? Doslova to okolo teba mrzne kráska, zasmial sa Hao, dívajúc sa na Yuki. Eh ? Okolo Hao-a vystúpil v okamihu ľaď, a v momente pohltil jeho telo, akonáhle sa tak však stalo, ozvalo sa puknutie, obláčik bieleho dymu a na jeho mieste bola len náhrada v podobe dreva pre-mrznutá na kosť.

Hao sedel na strome, z ktorého pred chvíľkou skočil za Yuki a následne na jej pôvodné miesta, bola priamo pod ním a on sa len podotkol na jej pohľad, keďže si stále neuvedomila čo sa stalo, v tej rýchlosti. Hao držal v ruke svoj kunai, pričom si ho pohodil v ruke a pozrel sa z hora na Yuki, beriem späť, nie si tučniak, ale napriek tomu, techniky tejto úrovne, nemajú zmysel, ľadová princezná, uškrnul sa, Hao použil svoj Hiraishin no Jutsu, čo bolo nad mieru jasnejšie, Yuki však nemohla tušiť ako to, že je tak rýchly, ani to ako to robí.
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Zem Ohňa Left_bar_bleue995/995Zem Ohňa Empty_bar_bleue  (995/995)

Zem Ohňa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zem Ohňa   Zem Ohňa EmptySat Nov 19, 2011 10:20 pm

Jeho poznámky som viac menej ignorovala. Sotva som ho stíhala sledovať očami, vlastne, často mi zmizol a mne chvíľu trvalo kým som zistila kde je. Nechápala som ako môže byť niekto taký rýchli no ani som to neriešila. Započula som nad sebou svišťanie a keď som sa pozrela hore, tak som sa len stihla uhnúť jeho kunaiu, ten mi preletel poza chrbát a dopadol kúsok predo mňa. Následne som len vystrela ruku na miesto, kde sa momentálne nachádzal a proti nemu sa rozletela vlna kuteitonu. Zamŕzalo v podstate všetko čoho sa dotkol a to hodne veľkou rýchlosťou. Nebolo to však také silné aby to z niekoho spravilo kocku ľadu, dokázalo to vytvoriť omrzliny no aby to niekoho zabilo, to zas nie.. aspoň zatiaľ nie.
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Zem Ohňa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zem Ohňa   Zem Ohňa EmptySat Nov 19, 2011 10:31 pm

HAO UZUMAKI
Hokage


Stále... príliš, slabé.. Hao dokončil svoju pečať, predvediem ti, čo sa stane, ak do niečoho ideš na 50% .. uškrnul sa, a následne zvolal, Fūton: Daitoppa! .. s rukami v pečatiach namierenými pozdĺž jej techniky a priamo na ňu, nastal taký silný a prudký pohyb vzduchu, tá jej vlna sa stretla s technikou, ktorá zasiahla väčší priestor a brala jej dych z plúc, pričom bol extrémne studený pretože prešiel práve skrz jej zvláštnu vlnu. Tento vzduch však zasiahol Yuki v plnej sile, a tak jej zabraňoval v nejakom rýchlejšom pohybe, a tlačil ju pekne zhora k zemi, a vyrážal dych.

Zem Ohňa Images?q=tbn:ANd9GcR4PsJ6QyLWYI8Q09dbfUohNlgmwiH1E2HhiWkhxpuq9GqpOnenNg
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Zem Ohňa Left_bar_bleue995/995Zem Ohňa Empty_bar_bleue  (995/995)

Zem Ohňa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zem Ohňa   Zem Ohňa EmptySat Nov 19, 2011 10:52 pm

V momente keď sa do mne oprela tá vlna vzduchu, som sa len pousmiala.. proti mrazu som mala prirodzenú imunitu, už len vďaka kekkei genkai, jeho veternú techniku však doslova pohltilo chakrové brnenie ktoré som mala pod plášťom.. nebolo vidieť a tak mu mohlo prísť divné prečo sa pri kontakte so mnou fuutonová technika "vyparila".. Chakru ktorú som mala uloženú v brnení som aj následne použila. Poskladala som pečate Kuteiton: Daitopa ! sykla som a v momente som po ňom vypálila v podstate rovnakú techniku ako aj on pred chvíľou.. pri tejto som však do Fuutonu pridala elementárnu podstatu Kuteiton.. tým pádom mal útok silu Fuutonu no vedľajšie účinky Kuteitonu.. technika sa od pôvodného "mrazenia" stala rýchlejšia a rozhodne silnejśia.
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Zem Ohňa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zem Ohňa   Zem Ohňa EmptySun Nov 20, 2011 11:09 am

HAO UZUMAKI
Hokage



Hm ?! Pohltila celú tú techniku ? Zaujímavé.. Hao uchopil dve kunaie do rúk a pozorne sa zadíval na rýchlu a blížiacu sa vlnu mrazivého vzduchu, opäť použil svoje Shunshin no Jutsu, a nabral rýchly pohyb do pravej strany, pričom oproti vlne hodil jeden kunai, chcel vedieť čo sa s ním stane. V ďalšej stotine sekundu som sa mlčky predkonil dopredu.


Dve veci ... prehovoril v tichosti Hao, pričom bol naklonený k Yuki, následne dopadol aj úplne premrznutý kunai na zem a roztrieštil sa na kúsky... v priebehu dvoch minút, viem o tebe viac než by si chcela, a tá druhá... narážajúc na jej chakrové brnenie o ktorom som vedel koľko to len šlo. V zložkách Konohy, je pekná zmienka o tom čo máš na sebe, brnenie chakry pohlcujúce techniky ? Viem o Yukigakure dosť, tým 7 sa s tímto už stretol.. pousmial sa, namiesto dlhého preslovu jej mohol v okamihu podrezať hrdlo, ale to nechcel. Hao Uzumaki sa na stretnutie s Yuki očividne znamenite pripravil, a nekecal do vetra keď hovoril, že si o Yuki zistí všetko potrebné, aj keby mal prečítať každý spis z Konohy týkajúci sa mrazivej zeme. Bol v jej tesnej blízkosti, napriek tomu nespravil rýchly pohyb pomocou Shunshin rukou do strany aby ju pripravil o hlavu, ale čakal čo spraví. Hao nepatril k typom ktorý mali nejaký silný arzenál útočných techník, ak mali vôbec nejaké, bol podporou, a zálohou v mnohých bojoch, zameriaval sa len na jediné... nájsť, vyčerpať, a poraziť, a s povahou Yuki to šlo hladko, v priebehu tých 2 minút boju mu došlo, načo sa táto kunoichi bude zameriavať. Zatiaľ ho ničím neohromila... alebo skôr radu, by ničím neohromila.
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Zem Ohňa Left_bar_bleue995/995Zem Ohňa Empty_bar_bleue  (995/995)

Zem Ohňa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zem Ohňa   Zem Ohňa EmptySun Nov 20, 2011 11:16 am

Musíte pochopiť.. Hokage.. že priblížiť sa takto blízko k niekomu.. kto ovláda kuteiton.. niekomu ako ja.. môže mať behom sekundy smrtelné následky.. šepla som až takým nepríjemne sladkým hlasom. Čakala som ako na to zareaguje, nechcela som ho nejak vážnejšie zraniť, predsa len z omrzlín sa dostávalo naozaj ťažko. Spravila som iba jednoduchú pečať a on si mohol všimnúť že sa v podstate nachádzame na ľadovej ploche, znova som použila techniku ľadového väzenia.. vlastne by som tou technikou uzavrela aj seba no to som tiež mala v pláne.
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Zem Ohňa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zem Ohňa   Zem Ohňa EmptySun Nov 20, 2011 11:56 am

HAO UZUMAKI
Hokage


Všetko má svoj dôvod, uškrnul sa Hao, a následne udrel plnou silou Yuki medzi lopatmi, na jej tele sa objavila pečať, a následne Yuki aj skrz kombinézu pocítila prudkú bolesť svojho tela, akonáhle bola pečať na mieste, započala aj jej technika, tá však nedosiahla svojho konca.


Hao uskočil dozadu, a sekundu nato, ako bola Yuki zasiahnutá pečaťou, z sa otvorila časopriestorová pečať, na moment to vyzeralo takmer tak, že priamo z jej tela vyskočil 3 metrový gepard.. menom Soraishin, ktorý sa ocitol pred Yuki, mala však štastie, brnenie ju ochránilo pred zranením od Kuchiyose no Jutsu ktoré Hao umiestnil na jej telo. Gepard doslova bol opakom Yuki, zatiaľčo jej prítomnosť všetko ochladila, jeho čakra, ktorá obklopovala jeho telo (viz. obrázok) prinášala skutočne hrejivý pocit, a vyvolávala strach už len pri jeho pohľade. Hao sa držal mimo, pred ním boli kusy rozbitého väzenia techniky, ktoré prišlo gepardovi do cesty a ten ho rozbil na kostičky do limonády. V poriadku ? opýtal sa Hao, bol zvedavý či to jej brnenie vydržalo, ale bol si istý, že ju uchránilo pred zranením so zvolania.

Gepard, sa díval na Yuki, vyzeral by normálne, lenže tá jeho chakra bola skutočne ohromná, ľad pod ním ho nemusel ani trápiť, tento tvor mal veľmi silné reflexy, neskutočnú obratnosť, a reakcie, ale jeho najsilnejšou zbraňou bola kombinácia s Haom.
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Zem Ohňa Left_bar_bleue995/995Zem Ohňa Empty_bar_bleue  (995/995)

Zem Ohňa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zem Ohňa   Zem Ohňa EmptySun Nov 20, 2011 12:04 pm

Pocítila som bolesť, na chrbte. Keby som samú seba neuzavrela do ľadového vezenia tak by som asi aj zavrávorala. Sakra.... nebudem mu predsa ukazovať plný rozsah mojich schopností.. zamumlala som nahnevane no nakoniec som si len očami prezrela toho jeho Kuchyiosena. vezenie okolo mňa sa začalo rozpadávať a drobiť.. ja som len uskočila kúsok dozadu no v momente som znova spravila pečate. Kuteiton: Bunshin.. šepla som a predo mnou sa poskladal klon... znova som začala skladať pečate aj keď, len veľmi malí poćet. Kuteiton: Atsugai ! skríkla som a z úst som na Hokageho a jeho sumona vychŕlila plnohodnotný atsugai s extrémne mrazivými účinkami. Klon sa zatiaľ nachádzal niekde za mnou.
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Zem Ohňa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zem Ohňa   Zem Ohňa EmptySun Nov 20, 2011 12:45 pm

HAO UZUMAKI
Hokage


Hao Uzumaki pokojne stál asi 2 metre za summonom, a Soraishin pokojne pred jej technikou, dosť sa na seba podobali akoby obaja len vyhodnocovali situáciu a nerobili si žiadne starosti s tím, či sa im podarí pred vlnou vzduchu uhnúť však, pritom, ako bude priamo pred nimi.

Vybav klona.. povedal Hao, .. ja sa postarám o techniky, následne obaja zmizli. Hao použil Hiraishin no Jutsu, a zjavil sa opäť niekde za ňou, tentokrát však ďalej, pri strome kde upustil svoj kunai na zem, to však už bola jej technika v plnej sile a sotva si niekto všímal niečo iné, kedže prudký vzduch demoloval každý strom v okolí a súčasne spôsobil druhotné vianoce.

Gepard bol rýchly, za čas od zvolania v sebe nahromaždil chakru pre použitie svojho Shunshin no Jutsu, a zmizol, jeho rýchlosť bola v mnohých ohľadoch zrovnateľná s rýchlosťou Raiton no Yoroi, takisto využíval bleskový presun z miesta na miesto na základ Raiton chakry, nemal ale brnenie tejto techniky, podľa povestí bol práve preto o niečo rýchlejší než Raikage... ale to boli možno už len povery. Gepard mal aj tú výhodu, že sa vo svojom bleskovom Shunshin mohol neobmedzene hýbať, a tak po chvíľke stál u tých dvoch pričom jeho ostré pazúriky sa zarazili o ľad, a on okamžite skočil po po jednej z Yuki, o ktorej vedel, že je len čistý klon.

Hao stál vysoko na strome, a v ruke mu vírili malé shurikeny, okolo ktorých prúdila jeho vetrná chakra, následne tie dve malé shurikeni hodil oproti Yuki, a dokončil pečať, Shuriken Kage Bunshin no Jutsu...!!! boli rýchlejšie, nebezpečnejšie ako obyčajné shurikeny, mali väčší záber a bola ich minimálne stovka, to však nebolo všetko, pred skutočnou Yuki a jej klonom bol tvor, ktorý jej v okamihu mohol skočiť po krku za pomoci svojej ohromnej rýchlosti, skôr než by dala ruky dokopy a vytvorila pečať, otázkou bolo, čoho je mladá kunoichi schopná oproti Hokage ? Celý čas bojuje pravdepodobne proti niekomu, kto ju nakoniec tak či onak donúti vyčerpať ohromnú väčšinu čakry, nemá ani mnoho šanci ho zasiahnuť, pretože nerozmýšľa strategicky, bola mu súperom na porážku, Hao Uzumaki to už predsa len raz povedal, chcel vidieť dôvod spojenectva, ukážku sily, niečo čo ešte nevidel, a mrázik ktorý nemal šancu Hao-a v podobe vetrných techník zasiahnuť nebol práve najlepšou ukážkou.

Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Zem Ohňa Left_bar_bleue995/995Zem Ohňa Empty_bar_bleue  (995/995)

Zem Ohňa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zem Ohňa   Zem Ohňa EmptySun Nov 20, 2011 1:20 pm

Len som sa pousmiala.. stála som na mieste a čakala som kým sa shurikeny dostanú do mojej blízkosti.. po tom som však natrčila ruku a predo mnou sa vytvorila ľadová stena.. aj cez fuutonovú chakru sa do nej len pozabodávali, táto stena sa totiž doslova obnovovala, z mrazu okolo nej a ľadu ktorú už bol v podstate v celom okolí. Klon ktorý zatial stihol zaregistrovať geparda dal len ruky pred seba, vyzeralo to ako celkom chabá obrana no v momente keď sa ho gepard dotkol tak ten gepard mohol pocítiť ako mu začína zamŕzať daná časť tela, mráz sa však veľmi rýchlo šíril ďalej a ďalej, keby aj klona zničil tak to vyvolalo niečo ako kuteitonovú erupciu ktorá behom sekundy zmrazila všetko čo sa dostalo do jej blízkosti.. typovala som že to ten gepard prinajlepšom neprežije.
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Zem Ohňa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zem Ohňa   Zem Ohňa EmptySun Nov 20, 2011 1:42 pm

HAO UZUMAKI
Hokage


Shuriken Kage Bunshin no Jutsu... šepol mladý Hokage a usmial sa, síce vykryla útok prvej vlny akousi stenou, teraz však mala omnoho väčší problém, za prvými shurikenmi nasledovala stovka ďalších, a tie drtili stenu omnoho rýchlejšie než bola schopná sa obnovovať.

Gepard skočil na klona a rozbil mu jeho ľadovú hlavu pri dopade na zem, nachádzal sa spolu s Yuki za praskajúcou stenou ktorá bola po nepretržitým náporom fuutonových shurikenov Hokage. Spustil pohľad na svoje končatiny, Kuteiton začal napádať jeho telo, no v tom sa gepard len pozrel na Yuki a nahlas zreval, nebolo to bolesťou, ale tím že skrátka prerušil tok svojej ohromnej chakry, a tím od seba odsotil jej element mrazu. (Viz. obrázok, telo Geparda pokrýva čistá čakra, a čakra zamrznúť nemôže). Následne si len v pokoji ľahol pred Yuki na studenú zem, nevyzeralo to, že by chcel niečo robiť, ozval sa další hluk a dalšia prasklina, nápor na stenu bol skutočne veľký, dlho to už nevydrží ani táto chabá obrana, pričom Hokage zatiaľ ani poriadne nezačal.

Gepard ležiac na zemi si zívol, príkaz bol preč, porazil klona, a útok na Yuki mu teda neprišiel ako dobrý nápad, keďže Hao povedal, že sa o techniky postará. Bolo na Yuki aký bude jej ďalší krok, pretože v dalšom okamihu sa stena zborila na kostičky do limonády, a niekoľko shurikenov prečo do jej tesnej blízkosti a blízkosti geparda, ktorý si z toho očividne ťažkú hlavu nerobil, pretože už opäť v sebe nabil enormné množstvo čakry..

Naraz sa však stalo niečo čo sa tak celkom nedalo predvídať, Yuki prehnala svoje limity, pri pokuse vykryť útok, padla na zem, a Yukigakure no Sato stratila ďalšiu členku svojho rodu.. Hao k nej po pár chvíľkach podišiel, sklonil sa, a zavrel jej oči, to čo začalo ako hra, ona prehnala, a stalo sa jej to osudným. Soraishin následne zmizol do svojho sveta. Hao vzal jej nevládne telo a pomocou svojej techniky zaistil aby po nej nikdy už nepadla žiadna zmienka.

Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Zem Ohňa Left_bar_bleue995/995Zem Ohňa Empty_bar_bleue  (995/995)

Zem Ohňa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zem Ohňa   Zem Ohňa EmptySun Nov 20, 2011 7:03 pm

Yuki Yukigakure

Bola som "mŕtva", proste som už nemohla.. žiť.. nie bez neho, možno som schválne išla do konohy pod zámerom stretnúť Hokageho a bojovať s ním.. so mnou sa však zničilo aj chakrové brnenie Yukigakure no sato. Doslova sa začalo rozpadávať na kúsky až z neho neostalo absolútne nič. Predsa len Yukigakure musela mať nejakú poistku aby sa ich najsilnejšia zbraň za žiadnych podmienok nedostala do rúk hocikoho... nie len nepriateľom ale hocijakým shinobi.
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Zem Ohňa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zem Ohňa   Zem Ohňa EmptyMon Nov 21, 2011 5:50 pm

Brnenie Yuki Yukigakure sa samozrejme nezničilo, rovnako ako ostalo zachovalé jej telo. Umrela na nedostatok čakry, preto nebol dôvod žiadneho rozpadu, naviac Hao tento boj podstúpil jedine preto aby sa k brneniu dostal, čokoľvek iné povedal, bola len čistá lož, potom ako premiestnil telo spolu so sebou do Konohy získal plný prístup k nemu, a ak by aj bolo poškodené, nemal problém, navštíviť Yukigakure no Sato, a zabiť každého kto mu príde pod ruku, kým nebude táto vec opäť takou akou mala byť.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Zem Ohňa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zem Ohňa   Zem Ohňa Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Zem Ohňa
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Kôš-
Přejdi na: