Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Kancelář Hokage

Goto down 
+13
Yamanaka Ino
Kagami
Shiro Hyuuga
Hanaki
Hyuuga Kiyoshi
Jiraya
Ken Kuruima
Uchiha Nakame
Aito Satoki
Fumiko Nara
Gillus-kun
Neome
Marwin
17 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Kancelář Hokage - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage - Stránka 3 EmptyWed Nov 16, 2011 8:39 pm

First topic message reminder :

...


Naposledy upravil Marwin dne Sun Nov 27, 2011 4:23 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Kancelář Hokage - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage - Stránka 3 EmptyTue Nov 22, 2011 6:49 pm

SHINKAKU NARA
Zástupca Hokage


Dobre teda, pôjdeš na dôležitú misiu, ale pamätaj, v prvom rade bude utajená a dosť náročná, takže pozorne počúvaj nech to nemusím zbytočne opakovať...

Nedávno bol na území Sunagakure napadnutý Genin, boli to jednotky Anbu Root, tento konflikt alebo hlúpa náhoda by sa neriešil, ale .. Shinkaku, prekrížil ruky a povzdychol si, ... šlo o posledného Uchihu žijúceho v Konohe, ktorý bol nimi zajatý, ak by Hokage včas nezakročil, je dosť pravdepodobné, že by Suna získala prístup ku Sharinganu, čo sa nesmie stať, po tom, čo bol klan vyvraždení a Sasuke Uchiha sa pridal k Nuukeninom, .. história sa neopakuje, nie pokiaľ tu je Hao Uzumaki , novozvolený Hokage.

Tvojou úlohou bude.. následne rozložil niekoľko predmetov na stôl, a pokračoval, dostať to do Suny. Akokoľvek, pamätaj však, musí to skončiť na príslušných miestach a najlepšie u príslušných ľudí Shino, čiže tých ktorý za niečo stoja.. ak by sa zdalo, že máš malér, okamžite vypadni, hlavne sa vyhýbaj priamej konfrontácií čiže bojom, tvoja úloha je čisto výzvedná, to vše a teraz, veľa štastia bude sa ti hodiť Shino.. dôverujem ti.

[PRESUN - ---] : ---
Návrat nahoru Goto down
Gillus-kun
Chuunin
Chuunin
Gillus-kun


Počet příspěvkù : 58
Narození : 26. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokage - Stránka 3 Left_bar_bleue500/500Kancelář Hokage - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (500/500)

Kancelář Hokage - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage - Stránka 3 EmptyTue Nov 22, 2011 7:04 pm

Aburame Shino
Shino poslouchal co zástupce hokage vypouští s úst,ale ako slyšel že to bude náročná mise začal se soustředit na sto procent.Ak Shino dostal předměty které bude muset rozmístit.Začal si rozmýšlet plán.
"Dobře tedy,já vyrazím naschledanou" Snad se vrátím brzy,pomyslel si.Ale furt si dával otázku jakto že je ještě jeden Uchiha.
/Přesun brána konohy-5min/
Návrat nahoru Goto down
Kagami
Potulný Shinobi
Potulný Shinobi
Kagami


Počet příspěvkù : 337
Narození : 31. 10. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokage - Stránka 3 Left_bar_bleue800/800Kancelář Hokage - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (800/800)

Kancelář Hokage - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage - Stránka 3 EmptyTue Nov 22, 2011 8:44 pm

Kagami prešiel pomaly až do kancelárie Hokageho cez rušné ulice Konohy. Vošiel do hlavnej budovy a na informáciách si zistil kde je kancelárie Hokageho a že momentálne tam Hokage nie je. Nestrácal teda čas, otočil sa vyšiel von z budovy... Trochu sa tu poobzerám. Pomyslel si.
Návrat nahoru Goto down
Yamanaka Ino
Chuunin
Chuunin
Yamanaka Ino


Počet příspěvkù : 62
Narození : 07. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokage - Stránka 3 Left_bar_bleue450/450Kancelář Hokage - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (450/450)

Kancelář Hokage - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage - Stránka 3 EmptyWed Nov 23, 2011 3:12 pm

Vešla jsem do budovy Hokageho. Zaklepala jsem na dveře, vešla dovnitř, byl tam Shikaku, task jsem spustila. "Doobrý den, Hokage tu není?" řekla. "Vlastně co mi je do toho." špitla si pro sebe. "Vlastně by jsem chtěla misi." dodala.
Návrat nahoru Goto down
Hanaki
Hokage
Hokage
Hanaki


Počet příspěvkù : 375
Narození : 07. 10. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokage - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Kancelář Hokage - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Hokage - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage - Stránka 3 EmptySat Dec 03, 2011 6:07 pm

Zástupce Hokageho
NPC

"Hokage-sama bohužel odstoupil z funkce."
řekl jsem a zadíval jsem se do papíru, který jsem držel v ruce.
Pak jsem znovu vzhlédl k té dívce.
"Bohužel ti nemůžu dát misi.
Budeš muset chvíli počkat, až bude Hokage znovu jmenován.
"
Znovu jsem četl v papírech a dodal jsem:
"Vlastně nebudeš muset čekat dlouho.
Hokage bude jmenován dnes odpoledne, tak jdi a počkej na náměstí.
"
řekl jsem a četl jsem něco v papírech.
Návrat nahoru Goto down
Yamanaka Ino
Chuunin
Chuunin
Yamanaka Ino


Počet příspěvkù : 62
Narození : 07. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokage - Stránka 3 Left_bar_bleue450/450Kancelář Hokage - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (450/450)

Kancelář Hokage - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage - Stránka 3 EmptySat Dec 03, 2011 7:20 pm

"Dobře" řekla jsem, byla jsem trochu unavená, tak jsem se šla vyspat.
(Přesun- Klanové půdy, Yamanaka klan)
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokage - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Kancelář Hokage - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Hokage - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage - Stránka 3 EmptySun Dec 04, 2011 10:56 am

Přišla jsem ke hokageho kanceláři. Zvedla jsem ruku a zaklepala jsem. Čekala jsem na vyzvání.
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Hanaki
Hokage
Hokage
Hanaki


Počet příspěvkù : 375
Narození : 07. 10. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokage - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Kancelář Hokage - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Hokage - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage - Stránka 3 EmptySun Dec 04, 2011 11:03 am

Zástupce Hokage
NPC

"Dále."
řekl jsem, dneska tady bylo docela dost lidí.
Povzdech jsem si.
*Hokage, hlavně, ať rád papíruješ.*
pomyslel jsem si, když jsem se podíval na hromadu papírů před sebou.
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokage - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Kancelář Hokage - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Hokage - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage - Stránka 3 EmptySun Dec 04, 2011 11:14 am

Vstoupila jsem dovnitř. "Dobrý den, hledám hokageho-sama." oznámila jsem mu/jí. Stoupla jsem si uprostřed místnosti a ruce jsem si založila za zády. Snad už zvolili nového hokageho. Pomyslela jsem si.
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Hanaki
Hokage
Hokage
Hanaki


Počet příspěvkù : 375
Narození : 07. 10. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokage - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Kancelář Hokage - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Hokage - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage - Stránka 3 EmptySun Dec 04, 2011 12:52 pm

Zástupce Hokageho
NPC

Podíval jsem se na dívku.
"Jistě, Hokage bude dnes odpoledne zvolen.
Ale pokud něco potřebujete, řekněte mi to a já to novému hokagemu vzkážu.
"
řekl jsem na dívku.
Nebyla místní, to bylo poznat.
"Hokage bude zvolen oficiálně dnes odpoledne na náměstí.
Pokud chcete počkat a říct mu to osobně, nebudu vám bránit.
"
dodal jsem.
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokage - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Kancelář Hokage - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Hokage - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage - Stránka 3 EmptySun Dec 04, 2011 7:07 pm

"Ráda bych počkala, pokud to nebude vadit." Mírně jsem se poklonila a vyšla jsem ven na chodbu. Tam jsem si sedla na lavičku a čekala jsem.
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Hanaki
Hokage
Hokage
Hanaki


Počet příspěvkù : 375
Narození : 07. 10. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokage - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Kancelář Hokage - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Hokage - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage - Stránka 3 EmptyMon Dec 05, 2011 3:09 pm

Klon

Přišla jsem ke kanceláři.
Seděla tam nějaká dívka.
"Přejete si?"
zeptala jsem se jí mile.
Mezitím jsem viděla, že odchází zástupce.
Lehce se mi poklonil.
Asi nepoznal, že jsem jen klon.
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokage - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Kancelář Hokage - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Hokage - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage - Stránka 3 EmptyMon Dec 05, 2011 4:53 pm

Stoupla jsem si. "Hokage-sama?" Optala jsem se. Jelikož jsem nebyla na jmenování, tak jsem netušila, kdo byl zvolen. "Posílá mě Kazekage-sama."
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Hanaki
Hokage
Hokage
Hanaki


Počet příspěvkù : 375
Narození : 07. 10. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokage - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Kancelář Hokage - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Hokage - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage - Stránka 3 EmptyMon Dec 05, 2011 5:13 pm

Klon

"Oh, jistě."
řekla jsem a naznačila jsem jí, že má vstoupit do kanceláře.
Sama jsem vstoupila a sedla jsem si za stůl, který byl zavalený papíry.
"Tak, co Kazekage-dono posílá?"
zeptala jsem se mile a usmála jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokage - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Kancelář Hokage - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Hokage - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage - Stránka 3 EmptyMon Dec 05, 2011 5:35 pm

Vešla jsem za ní do kanceláře. "Mám pro Vás dopis a mírovou smlouvu." Při těch slovech jsem to začala hledat. Jakmile jsem to našla, tak jsem přistoupila ke stolu a oboje položila na stůl.
V dopise:
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Hanaki
Hokage
Hokage
Hanaki


Počet příspěvkù : 375
Narození : 07. 10. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokage - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Kancelář Hokage - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Hokage - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage - Stránka 3 EmptyMon Dec 05, 2011 5:55 pm

Chvíli jsem četla dopis, který mi Shizuka přinesla od Kazekageho.
Potom jsem rozevřela mírovou smlouvu a podepsala jsem jí.
*I když jsem jenom klon, mám všechny pocity a touhy, jako skutečná Hanaki.
Takhle by to udělala.
*
pomyslela jsem si a vzala jsem ještě svitek, na který jsem napsala.

Spoiler:
Podala jsem Shizuce dopis ode mě i mírovou smlouvu.
"Můžeš toto prosím předat Kazekagemu?"
zeptala jsem se s úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokage - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Kancelář Hokage - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Hokage - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage - Stránka 3 EmptyTue Dec 06, 2011 5:50 am

Podepsala mírovou smlouvu a napsala dopis. Vzala jsem je do rukou. "Ano." poklonila jsem se. "Pokud to je vše, tak bych vyrazila."
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Hanaki
Hokage
Hokage
Hanaki


Počet příspěvkù : 375
Narození : 07. 10. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokage - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Kancelář Hokage - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Hokage - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage - Stránka 3 EmptyTue Dec 06, 2011 1:56 pm

"Ano, je to všechno. Děkuji."
řekla jsem mile a usmála jsem se.
V rukách jsem držela už nějaký papír a četla jsem si jeho obsah.
Byly to nějaké problémy v nemocnici.
Čekala jsem, že se tu někdo zastaví pro misi.
Dala bych mu tuhle misi.
*Doufám, že sem, co nejdřív příjde.*
pomyslela jsem si a vyplňovala jsem další papíry, ze kterých jsem pak zkládala úhledné komínky.
Návrat nahoru Goto down
Shiro Hyuuga

Shiro Hyuuga


Počet příspěvkù : 125
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokage - Stránka 3 Left_bar_bleue350/350Kancelář Hokage - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (350/350)

Kancelář Hokage - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage - Stránka 3 EmptyTue Dec 06, 2011 2:02 pm

Pomaly som vošla do budovy. Na sebe som mala jednoduché čierne oblečenie, dokonca aj moja špeciálne upravená čelenka, ktorá mi zakrývala oči a časť tváre bola čierna. Jediná vec ktorá bola taká matne šedá až strieborná boli chrániče na rukách, boli vyrobené z veľmi ľahkého kovu, asi aj ako čelenka. Bola som vo svojom zvyčajnom oblečení ktoré som používala na misie. Zodvihla som ruku a zaklopala som, čakala som kým ma Hanaki vyzve dovnútra.. chcela som misiu.. potrebovala som ju.
Návrat nahoru Goto down
Hanaki
Hokage
Hokage
Hanaki


Počet příspěvkù : 375
Narození : 07. 10. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokage - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Kancelář Hokage - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Hokage - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage - Stránka 3 EmptyTue Dec 06, 2011 2:05 pm

Slyšela jsem zaklepání.
"Dále."
řekla jsem a pořád jsem se probírala v papírech.
Některé mise byly jednoduché, jiné složité.
Nebavilo mě pořád se probírat papíry.

/omlouvám se, že to řeším takhle, ale teď už to jsem já, ne klon.
K minulému postu jsem to zapomněla napsat a nebudu to editovat
/ Chichotání
Návrat nahoru Goto down
Shiro Hyuuga

Shiro Hyuuga


Počet příspěvkù : 125
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokage - Stránka 3 Left_bar_bleue350/350Kancelář Hokage - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (350/350)

Kancelář Hokage - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage - Stránka 3 EmptyTue Dec 06, 2011 2:21 pm

Vstúpila som dovnútra a na chvíľku som zneistela. Rozmýšľala som ako jej mám teraz hovoriť, nakoniec som predsa len zvolila to staršie oslovenie. Hanaki-san? ja.. no.. nepotrebovala by si s niečím pomôcť? spýtala som sa páč som cítila potrebu nejak jej, jej láskavosť oplatiť... hocijakým spôsobom, proste som chcela.
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Jounin
Jounin
Shizuka Yoru


Počet příspěvkù : 302
Narození : 05. 10. 11
Age : 31

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokage - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Kancelář Hokage - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Hokage - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage - Stránka 3 EmptyTue Dec 06, 2011 2:47 pm

Odešla jsem.
(přesun)
Návrat nahoru Goto down
http://animedeath.blog.cz
Hyuuga Kiyoshi
Chuunin
Chuunin
Hyuuga Kiyoshi


Počet příspěvkù : 302
Narození : 10. 10. 11
Age : 25
Location : Konoha

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokage - Stránka 3 Left_bar_bleue450/450Kancelář Hokage - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (450/450)

Kancelář Hokage - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage - Stránka 3 EmptyTue Dec 06, 2011 2:50 pm

Vešel jsem dovnitř a jemně zaklepal na dveře.
Návrat nahoru Goto down
Hanaki
Hokage
Hokage
Hanaki


Počet příspěvkù : 375
Narození : 07. 10. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokage - Stránka 3 Left_bar_bleue650/650Kancelář Hokage - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Hokage - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage - Stránka 3 EmptyTue Dec 06, 2011 6:15 pm

"Shiro, mohla bys zjistit v jakém stavu je nemocnice?
Hlásili mi jemné poškození a, že jim některé přístroje nefungují.
Stačí říct, že tě posílám pro stav nemocnice a oni už budou vědět.
"
řekla jsem s mírným úsměvem, pak jsem se zadívala do papírů.
Chviličku potom vstoupil Kiyoshi.
"Kiyoshi-kun, mám pro tebe misi už připravenou.
Půjdeš Feudálnímu pánovi doručit tento svitek a doručíš mi zpátky jeho odpověď.
Ráda bych tě upozornila, že je to tajný dokument a, že nesmí padnout do jiných rukou, než do těch jeho.
Chtěla jsem někoho poslat s tebou, ale mám málo lidí.
"
řekla jsem s povzdechem a podala jsem Kiyoshimu svitek.
Návrat nahoru Goto down
Shiro Hyuuga

Shiro Hyuuga


Počet příspěvkù : 125
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokage - Stránka 3 Left_bar_bleue350/350Kancelář Hokage - Stránka 3 Empty_bar_bleue  (350/350)

Kancelář Hokage - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage - Stránka 3 EmptyTue Dec 06, 2011 6:21 pm

Na chvíľku som sa zamyslela no po tom som prikývla. Nemocnica da? šepla som potichu a len som si povzdychla. Za chvíľu som späť, teda.. neviem koľko to bude trvať.. a ahoj Kiyoshi-kun.. Dodala som ešte a následne som sa len pomaly otočila na cestu von z Hokageho budovy. Teraz som však vyšla takým rýchlejším krokom, chcela som to mať čo najrýchlejšie no.. aj čo najlepšie za sebou.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kancelář Hokage - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Kancelář Hokage
Návrat nahoru 
Strana 3 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Aiko Doragon - Rokudaime Hokage

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Kôš-
Přejdi na: