Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Kancelář Hokage

Goto down 
+13
Yamanaka Ino
Kagami
Shiro Hyuuga
Hanaki
Hyuuga Kiyoshi
Jiraya
Ken Kuruima
Uchiha Nakame
Aito Satoki
Fumiko Nara
Gillus-kun
Neome
Marwin
17 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Kancelář Hokage - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage - Stránka 6 EmptyWed Nov 16, 2011 8:39 pm

First topic message reminder :

...


Naposledy upravil Marwin dne Sun Nov 27, 2011 4:23 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Ichiro Kiosho
Genin
Genin
Ichiro Kiosho


Počet příspěvkù : 82
Narození : 03. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokage - Stránka 6 Left_bar_bleue350/350Kancelář Hokage - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (350/350)

Kancelář Hokage - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage - Stránka 6 EmptyMon Dec 12, 2011 5:14 pm

Had:Doplazil som sa až k budove Hokage a a dvere boli pootvorené a doplazil som sa k jej stolu.Na mne bol pripevnení dopis.

Pani Hokage, Yamanaka Ino má misiu, stretol som ich keď na nich útočili 4 ninjovia.Tú sú dvaja, ďalších dvoch sme boli nútení zabiť.

Had vyvrhol dvoch mužov a zmizol.
Návrat nahoru Goto down
Hanaki
Hokage
Hokage
Hanaki


Počet příspěvkù : 375
Narození : 07. 10. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokage - Stránka 6 Left_bar_bleue650/650Kancelář Hokage - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Hokage - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage - Stránka 6 EmptyMon Dec 12, 2011 5:19 pm

Přečetla jsem si vzkaz od Ichira.
Jakmile had vyvrhl ty dva ninji ven ze sebe udělala jsem mírně znechucený výraz.
"Kiyoshi, beru zpět.
Půjdeš do centrály a vyslechneš tyto dva muže.
"
řekla jsem.
Návrat nahoru Goto down
Hyuuga Kiyoshi
Chuunin
Chuunin
Hyuuga Kiyoshi


Počet příspěvkù : 302
Narození : 10. 10. 11
Age : 25
Location : Konoha

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokage - Stránka 6 Left_bar_bleue450/450Kancelář Hokage - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (450/450)

Kancelář Hokage - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage - Stránka 6 EmptyMon Dec 12, 2011 5:22 pm

"Dobře."
řekl jsem.
"Takže, kdo mi pomůže s výslechem, já zrovna moc dobře vyslýchat neumím."
dodal jsem a prohlížel jsi ty dva muže.
Návrat nahoru Goto down
Hanaki
Hokage
Hokage
Hanaki


Počet příspěvkù : 375
Narození : 07. 10. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokage - Stránka 6 Left_bar_bleue650/650Kancelář Hokage - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Hokage - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage - Stránka 6 EmptyMon Dec 12, 2011 5:24 pm

"Shomei bushin no jutsu."
řekla jsem a vedle mého stolu se objevili dva kloni.
"Moji kloni."
řekla jsem s úsměvem.
Každý klon vzal jednoho ninju a odnesl ho do centrály.
Návrat nahoru Goto down
Hyuuga Kiyoshi
Chuunin
Chuunin
Hyuuga Kiyoshi


Počet příspěvkù : 302
Narození : 10. 10. 11
Age : 25
Location : Konoha

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokage - Stránka 6 Left_bar_bleue450/450Kancelář Hokage - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (450/450)

Kancelář Hokage - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage - Stránka 6 EmptyMon Dec 12, 2011 5:25 pm

Šel jsem s klony do centrály.
(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Hanaki
Hokage
Hokage
Hanaki


Počet příspěvkù : 375
Narození : 07. 10. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokage - Stránka 6 Left_bar_bleue650/650Kancelář Hokage - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Hokage - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage - Stránka 6 EmptyMon Dec 12, 2011 5:44 pm

Ihned, jak se klon rozplynul, věděla jsem všechno.
Zapískala jsem a otevřela jsem okno.
Na ruku mi přiletěl poštovní holub.
Připnula jsem mu na nohu vzkaz a holub odletěl.
Návrat nahoru Goto down
Yamanaka Ino
Chuunin
Chuunin
Yamanaka Ino


Počet příspěvkù : 62
Narození : 07. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokage - Stránka 6 Left_bar_bleue450/450Kancelář Hokage - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (450/450)

Kancelář Hokage - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage - Stránka 6 EmptyMon Dec 12, 2011 7:00 pm

Přišla jsem, postavila jsem Ishi-san na zem a otevřela dveře "Hokage-sama, jsme tady, arigato za to upozornění." řekla jsem "Ishi-san je v pořádku." dodala jsem a usmála se.
Návrat nahoru Goto down
Ichiro Kiosho
Genin
Genin
Ichiro Kiosho


Počet příspěvkù : 82
Narození : 03. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokage - Stránka 6 Left_bar_bleue350/350Kancelář Hokage - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (350/350)

Kancelář Hokage - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage - Stránka 6 EmptyMon Dec 12, 2011 7:02 pm

Dobehol som sem.Jéžiš ty si ale pomalý.Daj pokoj pomyslel som si.Išiel som za Ino.Dobrý.Vykríkol som spoza nej
Návrat nahoru Goto down
Hanaki
Hokage
Hokage
Hanaki


Počet příspěvkù : 375
Narození : 07. 10. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokage - Stránka 6 Left_bar_bleue650/650Kancelář Hokage - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Hokage - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage - Stránka 6 EmptyMon Dec 12, 2011 7:06 pm

Hanaki
"Hai.
Nezastihli vás cestou?
"
zeptala jsem se a měla jsem strach, že by nemuseli být v pořádku.

Ishigavaro Muchino
Vešla jsem dovnitř.
Držela jsem se za Ino a Ichirem.
"Gemenasai."
špitla jsem.
Návrat nahoru Goto down
Yamanaka Ino
Chuunin
Chuunin
Yamanaka Ino


Počet příspěvkù : 62
Narození : 07. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokage - Stránka 6 Left_bar_bleue450/450Kancelář Hokage - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (450/450)

Kancelář Hokage - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage - Stránka 6 EmptyMon Dec 12, 2011 7:11 pm

"No, první nás napadli dva muži, které zastavil Ichiro, jenže ho ovládal jeho démon, no trochu nás zranil, ale Ishi-san uklidnila nebo s ním uzavřela dohodu, tak jsme utrpěli menší zranění. Potom Ishi-san křičela, že někdo jde, byli to tři muži, dva vám poslal Ichiro a jednoho jsme zabili." všechno jsem vyžvanila Hokage-sama. "A vlastně, jaké mělo být to nebezpečí?" zeptala jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Hanaki
Hokage
Hokage
Hanaki


Počet příspěvkù : 375
Narození : 07. 10. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokage - Stránka 6 Left_bar_bleue650/650Kancelář Hokage - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Hokage - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage - Stránka 6 EmptyMon Dec 12, 2011 7:18 pm

Hanaki
"Ti ninjové, na které jste narazili, byli jen předehra.... poskoci nižší třídy.
Podle výpovědi těch zajatých ninjů.... na vás měl zaútočit jejich vůdce.
Podle všeho má být silnější, než všichni ti ninjové dohromady.
"
řekla jsem a hlavu jsem sklopila dolů.
"Nemohla jsem vás vystavit ještě většímu nebezpečí."
řekla jsem a vzhlédla jsem ke všem třem.

Ishigavaro Muchino
"Půjdu na "to" místo."
řekla jsem tiše a Hokage jen přikývla.
Bylo to místo, na kterém bych byla v bezpečí dokud by se situace neuklidnila.
"Arigato."
zašeptala jsem tiše, tak aby to slyšela Ino a Ichiro, ale ne Hokage.
Pak jsem tiše odešla.
Návrat nahoru Goto down
Yamanaka Ino
Chuunin
Chuunin
Yamanaka Ino


Počet příspěvkù : 62
Narození : 07. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokage - Stránka 6 Left_bar_bleue450/450Kancelář Hokage - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (450/450)

Kancelář Hokage - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage - Stránka 6 EmptyMon Dec 12, 2011 7:20 pm

"Takže, co teď?" zeptala jsem se Hokage-sama.
Návrat nahoru Goto down
Hanaki
Hokage
Hokage
Hanaki


Počet příspěvkù : 375
Narození : 07. 10. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokage - Stránka 6 Left_bar_bleue650/650Kancelář Hokage - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Hokage - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage - Stránka 6 EmptyMon Dec 12, 2011 7:23 pm

"Ty můžeš jít a zítra si můžeš přijít pro misi, ale ty," podívala jsem se na Ichira,"ty tady zůstaneš a něco mi vysvětlíš."
řekla jsem a naznačila jsem Ino, že může jít.
*Doufám, že to nebude jenom blábol.*
pomyslela jsem si.
Návrat nahoru Goto down
Ichiro Kiosho
Genin
Genin
Ichiro Kiosho


Počet příspěvkù : 82
Narození : 03. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokage - Stránka 6 Left_bar_bleue350/350Kancelář Hokage - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (350/350)

Kancelář Hokage - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage - Stránka 6 EmptyMon Dec 12, 2011 7:33 pm

Tak dobre Hokage-sama.Stál som v strede miestnosti a čakal čo mi povie.Sa už teším.
Návrat nahoru Goto down
Hanaki
Hokage
Hokage
Hanaki


Počet příspěvkù : 375
Narození : 07. 10. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokage - Stránka 6 Left_bar_bleue650/650Kancelář Hokage - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Hokage - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage - Stránka 6 EmptyMon Dec 12, 2011 7:39 pm

"Co jsi dělal mimo vesnici?
A důvod, proč jsi odešel pryč
?"
řekla jsem dost podezřívavým tónem.
*To se mi nelíbí.*
pomyslela jsem si.
Návrat nahoru Goto down
Yamanaka Ino
Chuunin
Chuunin
Yamanaka Ino


Počet příspěvkù : 62
Narození : 07. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokage - Stránka 6 Left_bar_bleue450/450Kancelář Hokage - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (450/450)

Kancelář Hokage - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage - Stránka 6 EmptyMon Dec 12, 2011 7:50 pm

Odcházela jsem, ale ještě jsem slyšela některé otázky Hokage-sama. *Chudák Ichiro, asi jsem neměla být tak ukecaná.* pomyslela jsem. //přesun
Návrat nahoru Goto down
Hyuuga Kiyoshi
Chuunin
Chuunin
Hyuuga Kiyoshi


Počet příspěvkù : 302
Narození : 10. 10. 11
Age : 25
Location : Konoha

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokage - Stránka 6 Left_bar_bleue450/450Kancelář Hokage - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (450/450)

Kancelář Hokage - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage - Stránka 6 EmptyMon Dec 12, 2011 7:58 pm

Vešel jsem dovnitř, Hokage si něco vyřizovala s Ichirem.
V kanceláři bylo neuklizeno, tak jsem začal trochu uklízet.
Návrat nahoru Goto down
Ichiro Kiosho
Genin
Genin
Ichiro Kiosho


Počet příspěvkù : 82
Narození : 03. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokage - Stránka 6 Left_bar_bleue350/350Kancelář Hokage - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (350/350)

Kancelář Hokage - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage - Stránka 6 EmptyTue Dec 13, 2011 5:34 am

To nie ja.Zvesil som hlavu a oko mi zasvietilo na červeno.To ja.Objavil sa zas na polovici môjho tela.Nedokázal som ho skrotiť, ale to dievča áno.Je to pravda už sa to viac nestane.A prímem akýkoľvek trest.
Návrat nahoru Goto down
Hanaki
Hokage
Hokage
Hanaki


Počet příspěvkù : 375
Narození : 07. 10. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokage - Stránka 6 Left_bar_bleue650/650Kancelář Hokage - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Hokage - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage - Stránka 6 EmptyTue Dec 13, 2011 2:06 pm

Jenom jsem si povzdechla.
"Dobře...
Protože je to poprvé, nechám to být.
Ale víckrát už ne
."
řekla jsem.
"Mimochodem, co tě přimělo přestat ovládat Ichira?"
zeptala jsem se dost podezřívavě.
Otázka byla na démona, který dřív ovládal Ichira.
*Myslím, že opravdu už přestal, ale musím si být jistá.*
pomyslela jsem si a všimla jsem si Kiyoshiho, který uklízel.
Mírně jsem se na něj usmála.
Návrat nahoru Goto down
Ichiro Kiosho
Genin
Genin
Ichiro Kiosho


Počet příspěvkù : 82
Narození : 03. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokage - Stránka 6 Left_bar_bleue350/350Kancelář Hokage - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (350/350)

Kancelář Hokage - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage - Stránka 6 EmptyTue Dec 13, 2011 4:40 pm

To to dievča.Neviem ako no nejak ma.... odmlčal som sa.Mohli by sme ísť Hokage-sama?
Návrat nahoru Goto down
Hanaki
Hokage
Hokage
Hanaki


Počet příspěvkù : 375
Narození : 07. 10. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokage - Stránka 6 Left_bar_bleue650/650Kancelář Hokage - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Hokage - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage - Stránka 6 EmptyTue Dec 13, 2011 5:49 pm

"Chápu, můžete jít."
řekla jsem.
Najednou se přiřítil do kanceláře ninja od Hlavní brány.
"Někdo narušil bariéru!"
křičel.
Vyskočila jsem ze židle.
"svolejte všechny týmy!"
zakřičela jsem a vyběhla jsem na střechu budovy Hokage.
Neviděla jsem nic moc neobvyklého, ale jejich hlášení muselo být pravdivé.
Návrat nahoru Goto down
Ichiro Kiosho
Genin
Genin
Ichiro Kiosho


Počet příspěvkù : 82
Narození : 03. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokage - Stránka 6 Left_bar_bleue350/350Kancelář Hokage - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (350/350)

Kancelář Hokage - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage - Stránka 6 EmptyTue Dec 13, 2011 5:56 pm

Pred odchodom som niečo začul.Čo kto by narušil bariéru?No kto asi ti trdlo!Dobehol som k oknu.Keď si takí múdri tak mi povedz kto.Hoci kto kto je silný.
Návrat nahoru Goto down
Hyuuga Kiyoshi
Chuunin
Chuunin
Hyuuga Kiyoshi


Počet příspěvkù : 302
Narození : 10. 10. 11
Age : 25
Location : Konoha

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokage - Stránka 6 Left_bar_bleue450/450Kancelář Hokage - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (450/450)

Kancelář Hokage - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage - Stránka 6 EmptyTue Dec 13, 2011 7:17 pm

*Někdo narušil bariéru?*
pomyslel jsem a vyběhl na střechu za Hokagem.
"Byakugan!"
řekl jsem a prohledával okolí, při případném útoku na Hokage.
Návrat nahoru Goto down
Dark
Chuunin
Chuunin
Dark


Počet příspěvkù : 16
Narození : 02. 11. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokage - Stránka 6 Left_bar_bleue600/600Kancelář Hokage - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (600/600)

Kancelář Hokage - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage - Stránka 6 EmptyTue Dec 13, 2011 9:21 pm

Celú sitáciu sledoval z jednej z hláv Kage. Hokage vybehla na strechu spolu s dvoma ninjami a vyzerali rozrušene. Inari zoskočil dole a tesne pred dopadom urobil salto a dopadol jemne na nohy. Potom pristúpil ku Hokage a sklonil sa.
"Hokage-sama, prišiel som pre svoje rozkazy" povedal a pritom stále kľačal na jednom kolene s pravou rukou pritlačenou na hrudi.
Návrat nahoru Goto down
Satoru Daimon
Genin
Genin
Satoru Daimon


Počet příspěvkù : 37
Narození : 08. 12. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokage - Stránka 6 Left_bar_bleue350/350Kancelář Hokage - Stránka 6 Empty_bar_bleue  (350/350)

Kancelář Hokage - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage - Stránka 6 EmptyTue Dec 13, 2011 9:54 pm

Kráčím si to klidnou cestou za Hokage-sama přímo do její pracovny pro nějaké nové rozkazy. V tom náhle uslyším nějaký rachot.
"Asi se něco děje. Půjdu se radši kouknout za Hokage jestli je vše v pořádku"
Když tak jsem si kráčel trochu rychlejší krokem po chodběm, náhle slyším nějaké kroky na střeše budovy. Jdu dále až ke kanceláři naší Hokage-sama. Zaklepu "Hokage-sama jste tam?". Vejdu tedy do místnosti, ale nikdo v ní není. Tak se tedy vydám na střechu kde zahlédnu 3 shinobi z vesnice a naší Hokage. Jdu za Hokage a zvídavým hlasem se zeptám. "Hokage-sama, mohla by jste mi prosím vás říci co se tady děje?" Stojím před Hokage s klidným výrazem.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kancelář Hokage - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage - Stránka 6 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Kancelář Hokage
Návrat nahoru 
Strana 6 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Aiko Doragon - Rokudaime Hokage

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Kôš-
Přejdi na: