Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Kancelář Hokage

Goto down 
+13
Yamanaka Ino
Kagami
Shiro Hyuuga
Hanaki
Hyuuga Kiyoshi
Jiraya
Ken Kuruima
Uchiha Nakame
Aito Satoki
Fumiko Nara
Gillus-kun
Neome
Marwin
17 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Kancelář Hokage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage - Stránka 2 EmptyWed Nov 16, 2011 8:39 pm

First topic message reminder :

...


Naposledy upravil Marwin dne Sun Nov 27, 2011 4:23 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Kancelář Hokage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage - Stránka 2 EmptyFri Nov 18, 2011 4:40 pm

HAO UZUMAKI
Hokage


Hao sa naklonil dopredu a zdvihol papierik, ktorý bleskovo prebehol očami, takže večera ? Páni, nečakal som, že ked sa stanem Hokage baby zo mňa budú tak šalieť, že mi budú platiť stravu, uškrnul sa Hao pri svojich myšlienkach. Povedzme ? Dnes o večer v Ichiraku Ramen ? opýtal sa či jej to vyhovuje pričom si opäť prehliadol jej postavu, ked sa na moment nepozerala, Yuki mohlo byť divné, že by ju Hokage pozýval na obchodnú večeru alebo niečo na ten spôsob, a ešte viac divné, že práve do Ichiraku Ramen.
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokage - Stránka 2 Left_bar_bleue995/995Kancelář Hokage - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (995/995)

Kancelář Hokage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage - Stránka 2 EmptyFri Nov 18, 2011 4:50 pm

Trocha neisto som sa na neho pozrela.. následne mi pohľad spadol na papier ktorý som mu podala a ja som ostala ako obarená.. Ksoooo !!! povedala som si v mysli a tak ospravedlňujúco som sa usmiala.. rázom bola celá chladná atmosféra fuč.. začala som rozhadzovať rukami a dreptala som v jednom kuse niečo o "omyle" a podobne. J..jaaa ja som prišla k..kvôli !! Dopovedala som a znova som niečo začala hladať v plášti.. stále to však nie a nie nájsť a tak som si ho vyzliekla a začala som s ním mixlovať ako divá !
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Kancelář Hokage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage - Stránka 2 EmptyFri Nov 18, 2011 5:05 pm

HAO UZUMAKI
Hokage


Hao sa len pokojne díval, pričom sa posadil do kresla, nevedel či to má vyhodnotiť ako útok, alebo ako nejakú zvláštnu formu vysmievania sa jeho osobe, každopádne mu bolo jasné, že večer v Ichiraku sa ruší, avšak on mal hrozný hlad.
Návrat nahoru Goto down
Jiraya
Death
Death
Jiraya


Počet příspěvkù : 65
Narození : 29. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokage - Stránka 2 Left_bar_bleue1000/1000Kancelář Hokage - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Kancelář Hokage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage - Stránka 2 EmptyFri Nov 18, 2011 5:13 pm

Prišiel a hľadal Hokageho a povedal Hokáge idem na misiu do Ame idem zistiť niečo o akatski ak sa mi niečo stane dohľadni na naruta a daj naň pozor Jiraya odišiel a pri tom rozmýšľal čo asi spraví keď stretne nagáta (presun)
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokage - Stránka 2 Left_bar_bleue995/995Kancelář Hokage - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (995/995)

Kancelář Hokage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage - Stránka 2 EmptyFri Nov 18, 2011 6:05 pm

Ehm eeh.. t.. tuto to je !!.. zapišťala som a následne som vytiahla ďalšie dve "listiny".. pri zraze Kage Konohagakure podpísala mierovú dohodu z Yukigakure no sato, ide o to že tí čo ju podpísali nie sú medzi živými, alebo aspoň väčšina. Ako vidím tak aj z vašej strany je bývalí Hokage .. indisponovaný alebo čo.. len keby som vedela čo to slovo znamená etoo.. proste.. chcela som prísť obnoviť zmluvu.. som novým Daimyo Yuki no Kuni a tým pádom som vodkyňou aj Yukigakure no sato.. všetci šiesti členovia rady sú mŕtvy a tak stačí len môj podpis.. hovorila som neuveriteľne rýchlo a stále som pri tom rozhadzovala rukami.. nakoniec som na stôl čapla oba papiere, jeden bol už popdísaný ôsmymi ľuďmi, Hokagem a siedmymi ľuďmi z Yukigakure no sato.. v tom druhom bol len môj podpis.. a jedno voľné miesto na ten jeho.
Návrat nahoru Goto down
Hyuuga Kiyoshi
Chuunin
Chuunin
Hyuuga Kiyoshi


Počet příspěvkù : 302
Narození : 10. 10. 11
Age : 25
Location : Konoha

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokage - Stránka 2 Left_bar_bleue450/450Kancelář Hokage - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (450/450)

Kancelář Hokage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage - Stránka 2 EmptyFri Nov 18, 2011 6:44 pm

Vešel jsem dovnitř, Hanaki byla za mnou.
"Zdravím, já a moje kámoška by jsme chtěli sehnat nějaké členy do týmu na misi."
usmál se, bylo zde pár lidí.
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Kancelář Hokage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage - Stránka 2 EmptyFri Nov 18, 2011 7:33 pm

HAO UZUMAKI
Hokage


Hyuuga Kiyoshi ani nevošla do kancelárie, nakoľko Hao Uzumaki teraz riešil záležitosti s niekým z Yukigakure no Sato....

Tomu vravím, tie správne diplomatické vlohy, povedal Hao pokojne sediac vo svojom novučičkom kresle študujúc zmluvu o miery medzi Konohou a Yukigakure. Každopádne, by ste si mali tých vašich radcov, a ostatných zohnať, pretože, Hao položil papier na stôl a dodal, takúto zmluvu bohužial podpísať momentálne nemôžem. Nielenže nemám potuchy o tom kto ste, ja netuším, ani to či hovoríte pravdu, naviac dnešným dňom som nastúpil do úradu ako nový Hokage, a pravdu-povediac, na toto momentálne nemáš čas, ale budem rád, ak sa v Konohe chvíľku zdržíte, a zajtra by sme prebrali podmienky novej zmluvy, a podobne, nie som ako moji predchodcovia.. usmial sa Hao a dodal, Konoha a Yukigakure nemali v minulosti mnoho problémov, a mňa zaujíma prečo ste vlastne rozhodnutá s nami niečo podpisovať .. , Hao-a napadlo aj to, že Yuki skrátka potrebuje spojencov. Stretneme sa zajtra na Centrále , je to v budove, do tej doby, si to tu užite na účet Hokage, usmial sa Hao... dnes už nemal ani náladu na uzatváranie akýchkoľvek zmlúv s cudzími shinobi.

Keď Yuki opustila miestnosť, mohla Hyuuga vôjsť do kancelárie a podrobne opísať, čo vlastne po Hokage chce, a s kým prišla, väčšina Geninov totiž už tým mala.
Návrat nahoru Goto down
Hanaki
Hokage
Hokage
Hanaki


Počet příspěvkù : 375
Narození : 07. 10. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokage - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Kancelář Hokage - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Hokage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage - Stránka 2 EmptyFri Nov 18, 2011 7:58 pm

Vešla jsem do kanceláře spolu s Kiyoshim.
Uvědomila jsem si, že nás vlastně Hokage vůbec nezná.
Začala jsem tedy postupně.
"Dobrý den, Hokage-sama, já se jmenuji Manamiku Hanaki a tohle je Hyuuga Kiyoshi.
Jsem jounin a Kiyoshi je chuunin.
Přišli jsme se zeptat, jestli byste pro nás neměl tým.
"
řekla jsem milým a hlavně zdvořilým tónem a usmála jsem se.
*Je opravdu mladý.*
napadlo mne.
_________________________
Tohle píšu, jako by se post, který napsal Kiyoshi vůbec nestal.
Návrat nahoru Goto down
Hyuuga Kiyoshi
Chuunin
Chuunin
Hyuuga Kiyoshi


Počet příspěvkù : 302
Narození : 10. 10. 11
Age : 25
Location : Konoha

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokage - Stránka 2 Left_bar_bleue450/450Kancelář Hokage - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (450/450)

Kancelář Hokage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage - Stránka 2 EmptyFri Nov 18, 2011 8:16 pm

"Dobrý den"
pozdravil jsem.
"Potřebujeme ještě nějaké ty členy."
dodal a prohlížel si nového Hokageho.
Návrat nahoru Goto down
Neome
Jounin
Jounin
Neome


Počet příspěvkù : 405
Narození : 27. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokage - Stránka 2 Left_bar_bleue700/700Kancelář Hokage - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (700/700)

Kancelář Hokage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage - Stránka 2 EmptyFri Nov 18, 2011 8:24 pm

Zaklopala som na dvere, no neokúňala som sa a vošla dnu. Niekto tam už bol. Ach a samozrejme náš nový hokage. Všimla som si, že to je ten lenivec, ktorého som mala doviesť za Tsunade. Tak preto ho potrebovala. No asi spolu moc dobre vychádzať nebudeme, ale mne to vôbec nevadí. Bude to tak ako pri Tsunade. Počkala som, kým všetci dohovorili a začala som ja.
,,Dobrý, Hao, nebola by tu pre mňa nejaká misia?"
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Kancelář Hokage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage - Stránka 2 EmptyFri Nov 18, 2011 8:37 pm

HAO UZUMAKI
Hokage


Manamiku Hanaki ... pousmial sa Hao, a zahľadel sa na ďalšiu peknú kunoichi, dnes to bola už tretia, jedna lepšia ako druhá, pomyslel si novozvolený Hokage. A chvíľku premýšľal, než niečo povedal, pripadal si ako na stanici, skutočnosť, že za ním stále chodili ho začala otravovať, a rozmýšľal, že si zriadi pred dverami recepciu a nájde mladú sexi a šikovnú asistentku, koniec koncov, aj Tsunade mala svoju Shizune, uškrnul sa Hao pre seba. Následne vytiahol zo stola papier, kde mal misie a podal ho Jouninke, pričom dodal, je to dosť delikátna záležitosť, vaše schopnosti sa budú hodiť, a ja na to nemám čas, verím, že to spolu zvládnete dodal s úsmevom Hao a vyprevadil ich z kancelárie.

[PRESUN - Neome, Hanaki, Kiyoshi] : Postupne sa dopracujte sem: --- https://nsnn.forumczech.com/t635-pecete-4-hokage#10853
Návrat nahoru Goto down
Neome
Jounin
Jounin
Neome


Počet příspěvkù : 405
Narození : 27. 09. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokage - Stránka 2 Left_bar_bleue700/700Kancelář Hokage - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (700/700)

Kancelář Hokage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage - Stránka 2 EmptyFri Nov 18, 2011 8:48 pm

Uff to tak rýchlo aspoň som prišla práve v čas.
No zobrala som teda papier, ktorý mi podával. A vyšla dverami hovoriac spoza chrbta.
,, Pobalte si veci, vyrážame čakám vás na u brány."
Povedala som a zabuchla za sebou dvere. Prešla som von a smerovala to k hlavnej bráne.
Čakala som, že pôjdu za mnou hneď, ale zase vôbec by mi nevadilo keby sa išli prichystať.
Tak bolo mi to celkom jedno, počkám na nich.
Návrat nahoru Goto down
Hyuuga Kiyoshi
Chuunin
Chuunin
Hyuuga Kiyoshi


Počet příspěvkù : 302
Narození : 10. 10. 11
Age : 25
Location : Konoha

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokage - Stránka 2 Left_bar_bleue450/450Kancelář Hokage - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (450/450)

Kancelář Hokage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage - Stránka 2 EmptyFri Nov 18, 2011 8:52 pm

*Tak ta je nějak pospíchavá.*
zamyslel jsem se.
*No, aspoň jsem vždy připravený.*
a vyrazil k hlavní bráně za Neome.
Návrat nahoru Goto down
Hanaki
Hokage
Hokage
Hanaki


Počet příspěvkù : 375
Narození : 07. 10. 11
Age : 25

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokage - Stránka 2 Left_bar_bleue650/650Kancelář Hokage - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (650/650)

Kancelář Hokage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage - Stránka 2 EmptyFri Nov 18, 2011 8:56 pm

Uklonila jsem se hokagemu a odešla jsem ven.
*Asi jsem měla štěstí.... Jenom doufám, že to neskončí katastroficky.*
pomyslela jsem si a šla jsem k bráně.
Všechny věci jsem vlastně měla u sebe.
A ani se mi nechtělo jít si domů něco pobalit.
Šla jsem rovnou k bráně.
Návrat nahoru Goto down
Shiro Hyuuga

Shiro Hyuuga


Počet příspěvkù : 125
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokage - Stránka 2 Left_bar_bleue350/350Kancelář Hokage - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (350/350)

Kancelář Hokage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage - Stránka 2 EmptySat Nov 19, 2011 9:48 am

Dorazila som pred budovu kde sídlil Hokage a rozdával misie. Vstúpila som dovnútra a trvalo mi už len chvíľku, kým som našla dvere do jeho kanclu. Momentálne som mala Byakugan deaktivovaný a tak som sa spoliehala skôr na ostatné zmysli, vďaka tomu som ani nevedela či niekto v kanclu je, alebo nie. Zodvihla som jednu ruku a zaklopala som, ako v podstate káže slušnosť. Stála som v takom neutrálnom postoji z ktorého by som však mohla rovnako dobre zaútočiť, ako aj uskočiť na prípadnú obranu. Človek nikdy nevie, musela som byť opatrná v podstate stále. Po vyzvaní som vstúpila do vnútra a zavrela som za sebou dvere. Hokade-sama.. zamumlala som a následne som len pokračovala. Prišla som sa spýtať, či by ste nemali nejakú.. misiu, pre jednu osobu, teda pre mňa. Dodala som a čakala som na jeho odpoveď.
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Kancelář Hokage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage - Stránka 2 EmptySat Nov 19, 2011 12:00 pm

SHINKAKU NARA
Zástupca Hokage


Shinkaku sa díval do papierov, a posledné z nich odložil do šuflíka v stole, konečne bol pokoj. Hao Uzumaki terajší Hokage odvolal Shinkaka z aktívnej služby, z dôvodu že sám príliš dobre vedel, že kanceláriu a jej záležitosti dobre nezvládne, nie bez pomoci niekoho kto sa do toho rozumie viac než on. A tak nastala nová politika, Hao bol Hokage, a Shinkaku mal na starosť formálne záležitosti ako rozdávanie misií, rozraďovanie týmov a podobne. Našli si skrátka svoj vlastný systém, a ten sa overil v momente keď do miestnosti vstúpila Shiro Hyuuga.

Vitaj, pozdravil ju Shinkaku, a ukázal na stoličku oproti sebe, pričom následne našiel jej zložku za pár sekúnd a vzal do úvahy jej schopnosti. Hmm, myslel som, že klan Hyuuga si po väčšinou ponecháva členov hlavnej vetvy pod svojím drobnohľadom, ako to, že ste tu ? opýtal sa mladého dievčaťa zo záujmu, fakty sa mali vážne tak, že Hyuuga klan si tých najschopnejších púštal z klanového domu len pomerne málo, a už vôbec nie slúžiť na misie, keďže to bol bohatý rod, skúsenosti si mohli obstarávať aj sami.

[PRESUN - Hao Uzumaki] : Centrála
Návrat nahoru Goto down
Shiro Hyuuga

Shiro Hyuuga


Počet příspěvkù : 125
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokage - Stránka 2 Left_bar_bleue350/350Kancelář Hokage - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (350/350)

Kancelář Hokage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage - Stránka 2 EmptySat Nov 19, 2011 12:25 pm

Hm.. otec o tomto mojom "výlete" nevie. Síce patrím ku klanu Hyuuga ale patrím tiež do Konohagakure no sato. Odpovedala som mu rozhodným hlasom no ruky som mala stále spustené pozdĺž tela. Nakoniec sa mi ten "profesionálny" výraz na tvári vytratil a ja som si povzdychla. Proste som potrebovala utiecť od tej nostalgie .. okej ? zamumlala som už takým uvoľnenejším spôsobom. Bola to pravda, proste ma to ničilo, každý deň robiť v podstate to isté, celý deň zabrať iba tréningom a nemať čas v podstate absolútne na nič. Potrebovala som trocha odpútania, aj keby to mala byť tá najnudnejšia a najhoršia misia čo by člen klanu Hyuuga mohol dostať.
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Kancelář Hokage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage - Stránka 2 EmptySat Nov 19, 2011 12:29 pm

SHINKAKU NARA
Zástupca Hokage


Napriek tomu to zistí, a potom čo ? opýtal sa Shinkaku pokojne, mohlo to vyzerať, že ju chce za každú cenu odradiť od toho čo robí, aj keď tomu tak nebolo. Mal k dispozícii mnoho misií, kde by sa mohol realizovať Byakugan, napriek tomu potreboval povolenie od hlavnej rodiny, inak to nešlo, ... prečo by som teda mal spraviť výnimku ? opýta sa jej ešte nakoniec.
Návrat nahoru Goto down
Shiro Hyuuga

Shiro Hyuuga


Počet příspěvkù : 125
Narození : 22. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokage - Stránka 2 Left_bar_bleue350/350Kancelář Hokage - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (350/350)

Kancelář Hokage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage - Stránka 2 EmptySat Nov 19, 2011 12:35 pm

Nemusí vedieť o ničom. Nikdy mi výslovne nezakázal požiadať o misiu, síce ani nepovolil ale, nikdy som sa ho nepýtala.. Zamumlala som.. mala som pocit že zrovna tento boj začínam prehrávať. Prosííím.. šepla som nakoniec až takým nešťastným spôsobom. zbláznim sa ak sa budem musieť teraz vrátiť do sídla klanu.. v horšom prípade si to aj tak zlíznem ja. Zašepkala som tak, aby ma nepočul nikto, kto je napr za dverami alebo tak. Nikdy som moc ľudí o nič neprosila.. nemusela som, bol to taký nezvyk a ja som sa cítila troška divne.
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Kancelář Hokage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage - Stránka 2 EmptySat Nov 19, 2011 12:48 pm

SHINKAKU NARA
Zástupca Hokage


Shinkaku sa pozorne zahľadel na dievča následne však vytiahol papier, a okamžite nato ho odložil. Dobre teda, skôr než ťa oficiálne zaradíme do týmu, dostaneš misiu... jedná sa o doprovod obchodníka do Kirigakure no Sato, ten chlapec sa volá Takamaru Yoshi, žije v Kiri a chce bezpečný prechod, alebo ho má aspoň zaistení od svojej bohatej rodiny, tvojou prioritou bude však niečo iné, zistiť niečo o mužovi menom Ao, určite si o tom mene už počula, spolu s tebou pôjde ešte niekto, a vzhľadom k minulosti, kývol na ňu smerom k čelu, nechcem aby mali ľudia prehľad o tom, z ktorej vetvy klanu si, v Kiri nemáme zas takú dôveru a už vôbec ju nemá klan Hyuuga, dodal, a následne ju vyprevadil so slovami, že stretnutie bude pred bránami v Konohy, predtým jej však podal zvitok, veľmi špeciálny zvitok, ktorý mala uschovať a otvoriť len v prípade núdze...

TAKAMARU YOSHI
Spoiler:

[PRESUN - Hyuuga Shiro, NPC (2)] : Brána, Mise B-rank
Návrat nahoru Goto down
Gillus-kun
Chuunin
Chuunin
Gillus-kun


Počet příspěvkù : 58
Narození : 26. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokage - Stránka 2 Left_bar_bleue500/500Kancelář Hokage - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (500/500)

Kancelář Hokage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage - Stránka 2 EmptySun Nov 20, 2011 9:25 am

Aburame Shino
Shino došel pomalým krokem k budově....Sem hrozně zvědavý jaký bude nový hokage pomyslel si Shino.
Shino vešel do budovy a zamířil si to ke kanceláři hokage sama.Jak Shino došel ke kanceláře slušně zaklepal a vešel do vnitř.Jak vstoupil do vnitř viděl tam nějakého chlapce a nejspíš hokage samu."Dobrý den hokage sama,já jsem Shino s klanu Aburame,vy jste nejspíš nový hokage že"?
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Kancelář Hokage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage - Stránka 2 EmptySun Nov 20, 2011 1:53 pm

SHINKAKU NARA
Zástupca Hokage


Shinkaku Nara sa len pozrel na Shina ktorý práve prišiel, akonáhle sa k nemu obrátil od okna v kresle. To nie, usmial sa Shinkaku, nový Hokage má povinnosti, práve sa nachádza tamto, ukázal na okno, kde to vyzeralo, že krajinu za Konohou pohltila arktická zima. Neboj sa, bude to v poriadku, pravdepodobne sa len nepohodol s istou slečnou, dodal, ako ti môžem pomôcť ?

[PRESUN - ---] : ---
Návrat nahoru Goto down
Gillus-kun
Chuunin
Chuunin
Gillus-kun


Počet příspěvkù : 58
Narození : 26. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokage - Stránka 2 Left_bar_bleue500/500Kancelář Hokage - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (500/500)

Kancelář Hokage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage - Stránka 2 EmptyTue Nov 22, 2011 6:23 pm

Aburame Shino
Shino len koukal a poslouchal,ale jak zaslechl že hokage je prič trochu si povzdychl a popřemýšlel jak može vyzerat aké má schopnosti hokage sama.Shino si dal ruce s kapes a trochu si poupravil brýle která má neustále na sobě....
Shino ještě chvíli otálel co by mohl dělat,ale rozdohl jse že by bylo nejlepší aby se dozvěděl s kým bude v týmu či nějaká mise by nebyla k zahození..."Vy ste zástupce hokage jestli se nemýlím,prosím vás nevěděl bys ste ským jsem v týmu? zeptal se zvědavě...."A ňáká mise není k zahození,ale sám mise nejsem zvyklí dělat" Shino si dal ruce do kapes a čekal na slovní odpověd zástupca hokage.
Návrat nahoru Goto down
Marwin

Marwin


Počet příspěvkù : 192
Narození : 21. 09. 11
Age : 31

Kancelář Hokage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage - Stránka 2 EmptyTue Nov 22, 2011 6:31 pm

SHINKAKU NARA
Zástupca Hokage


Tak dobre teda, Shino Aburame, mal by som tu 2 misie... obe sú takpovediac dosť dôležité, najskôr sa ťa však chcem opýtať.. poznáš niekoho menom Uchiha Nakame ? pričom zdôraznil to meno, a na chvíľku sa zamyslel.

[PRESUN - ---] : ---
Návrat nahoru Goto down
Gillus-kun
Chuunin
Chuunin
Gillus-kun


Počet příspěvkù : 58
Narození : 26. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Kancelář Hokage - Stránka 2 Left_bar_bleue500/500Kancelář Hokage - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (500/500)

Kancelář Hokage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage - Stránka 2 EmptyTue Nov 22, 2011 6:35 pm

Aburame Shino
Shino pozorně poslouchal,až slyšel jméno Uchiha Nakame,při tom se trochu zděsil ale nedal to najevo.
"Ne,Ne omlouvám se ale to jméno slyším po prvé.A kdo by mě při tom doprováděl zeptal se zvědavě Shino.
Při tom se zamyslel že je ještě jeden Uchiha,bude silný ako všechni s jeho rodu? Tudle otázku si dával Shino do té doby co mu zástupce hokage neodpověděl.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kancelář Hokage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Kancelář Hokage - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Kancelář Hokage
Návrat nahoru 
Strana 2 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Aiko Doragon - Rokudaime Hokage

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Kôš-
Přejdi na: