Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Yukki vs. Daisuke Maeda

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Yukki vs. Daisuke Maeda - Stránka 2 Left_bar_bleue1035/1035Yukki vs. Daisuke Maeda - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Yukki vs. Daisuke Maeda - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Yukki vs. Daisuke Maeda   Yukki vs. Daisuke Maeda - Stránka 2 EmptyWed Nov 02, 2011 8:51 pm

First topic message reminder :

Nastala vzbura v klane a na celom s vete jediný kdo prežil s klanu Maeda je Yukki a Daisuke,ktorých teraz čaká boj na život a na smrť o to kdo si zalsuži meno Maeda a o 4.stupen jejich doujustu.

Tak isto kdo vyhrá tento duel získa neuveritelnu klanovu silu:
Yukki vs. Daisuke Maeda - Stránka 2 Aura_jacqui
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Yukki Maeda
Jounin
Jounin
Yukki Maeda


Počet příspěvkù : 269
Narození : 19. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Yukki vs. Daisuke Maeda - Stránka 2 Left_bar_bleue600/600Yukki vs. Daisuke Maeda - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/600)

Yukki vs. Daisuke Maeda - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukki vs. Daisuke Maeda   Yukki vs. Daisuke Maeda - Stránka 2 EmptyThu Nov 03, 2011 9:29 pm

... On .. probudil 4.stupeň... páni.... jsem ráda že se mu splnil sen...
usmála jsem se a nijak se nebránila. Byla jsem jaksi šťastná...
Byla jsem doma...mezi lidmi který jsem milovala...
Hlavně jsem byla na Daisukeho pyšná...
´´Omedeto Daisuke...´´ zašeptala jsem a potom už se dívala nahoru...
a nebe které jsem vždy byla jako doma... čím to je že necítím žádnou bolest?...
Návrat nahoru Goto down
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Yukki vs. Daisuke Maeda - Stránka 2 Left_bar_bleue1035/1035Yukki vs. Daisuke Maeda - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Yukki vs. Daisuke Maeda - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukki vs. Daisuke Maeda   Yukki vs. Daisuke Maeda - Stránka 2 EmptyThu Nov 03, 2011 9:36 pm

Sledoval som ju a videl že bola pripravená na smrť usmial som sa do prázna a tak isto sa pozrel na nebo.
Fukal vánok a ja som zavrel oči.kedže sa nepozerala na mna nevidela že na tvári som mal mal usmev uvolnenia a odputania.
Zrušil sa 4 stupen a moje oči s avrátili do normalného štádia.
"Tak Yukki prebudil som 4.stupen tunak moja práca končí"povedal som svojim starím hlasom ktory je uprimny a nežní.
"Ale i tak je na čase odstrániž to nadbitočné"
Spravil som pečate a ruky mi obalili blesk pozrel som sa na ne a stojacu Yukki uprsotred všetkých členov rodiny.
Začali mi tiecť slzy a vvnikly sa mi spomienky na moje dectvo oapť som sa torcha uškrnul a rozbehol som sa oproti Yukki.
Ked som stál pred nou jednu ruku som načiahol a zasiahol každého člena našej rodiny a tým zmizli.
Druhou rukou som jej mieril na srdce no zrazu ruka zmenila dráhu a ja som si zasihol stred hrudníka.
Návrat nahoru Goto down
Yukki Maeda
Jounin
Jounin
Yukki Maeda


Počet příspěvkù : 269
Narození : 19. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Yukki vs. Daisuke Maeda - Stránka 2 Left_bar_bleue600/600Yukki vs. Daisuke Maeda - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/600)

Yukki vs. Daisuke Maeda - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukki vs. Daisuke Maeda   Yukki vs. Daisuke Maeda - Stránka 2 EmptyThu Nov 03, 2011 9:45 pm

Zůstala jsem se na něho koukat...potom se mi do očí vyhrnuli slzy a já se pro něho natáhla...
´´Daisuke! Slyšíš mě?´´ zašeptala jsem.. mu do ouška...´´ Víš kdo jsem ?´´
Plakala jsem a přitom jsem se hodně zadrkávala...
Návrat nahoru Goto down
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Yukki vs. Daisuke Maeda - Stránka 2 Left_bar_bleue1035/1035Yukki vs. Daisuke Maeda - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Yukki vs. Daisuke Maeda - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukki vs. Daisuke Maeda   Yukki vs. Daisuke Maeda - Stránka 2 EmptyThu Nov 03, 2011 10:04 pm

Pozeral som sa do zeme s bolesťami som nevedel už ani udržať techniku takže čepele mi zmizli.
"Heh heh ty si naozaj naivná Yukki"svojou krvavou rukou som jej pokrčenym ukázováčkom ťukol do tváre.
"Heh ale i tak si moja velká sestrička"pozrel som sa nanu a usmial.
Nastala v mojom tele velká bolesť"ahh"neudrťal som rovnováhu a padol som na zem.
Návrat nahoru Goto down
Yukki Maeda
Jounin
Jounin
Yukki Maeda


Počet příspěvkù : 269
Narození : 19. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Yukki vs. Daisuke Maeda - Stránka 2 Left_bar_bleue600/600Yukki vs. Daisuke Maeda - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/600)

Yukki vs. Daisuke Maeda - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukki vs. Daisuke Maeda   Yukki vs. Daisuke Maeda - Stránka 2 EmptyThu Nov 03, 2011 10:10 pm

Po čtyřech jsem dolezla k Daisukovi..
vzala jsem ho do náručí... ´´sakra... proč jsem se nenaučila žádné lékařské jutsu ?!!´´
zaklela jsem a plakala. Měla jsem Daisukeho obličej pod svým a tak jak jsem plakala
tak mu na obličej padali slzy...
Návrat nahoru Goto down
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Yukki vs. Daisuke Maeda - Stránka 2 Left_bar_bleue1035/1035Yukki vs. Daisuke Maeda - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Yukki vs. Daisuke Maeda - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukki vs. Daisuke Maeda   Yukki vs. Daisuke Maeda - Stránka 2 EmptyThu Nov 03, 2011 10:16 pm

Odkašlal som si"heh Yukki moja Yukki tebe by som nikdy nedokázal ublížiť toto všetko som spravil kvoli tebe aby si eh eh nemuslea prebuiť ty 4 stupen pretože by ťa na svete nestretlo nič dobrého"
"Heh som rád že som mal taku velku sestričku a stale mám navždy ťa budem milovať Yukki ty budeš jedinou ženou v mojom živote milujem ťa"
Ruku čom som jej položil na rameno mi padla zavrel som oči ale na tvari som mal pokojny usmev.
Návrat nahoru Goto down
Yukki Maeda
Jounin
Jounin
Yukki Maeda


Počet příspěvkù : 269
Narození : 19. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Yukki vs. Daisuke Maeda - Stránka 2 Left_bar_bleue600/600Yukki vs. Daisuke Maeda - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (600/600)

Yukki vs. Daisuke Maeda - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukki vs. Daisuke Maeda   Yukki vs. Daisuke Maeda - Stránka 2 EmptyThu Nov 03, 2011 10:22 pm

Přitiskla jsem si ho k sobě...
´´Jsem tvoje sestřička....a ty zase můj bratříček kterého jsem chtěla
vždy chránit...proč?.. je to moje viny...´´ vzlykala a hladila ho po hlavičce...
´´Nemusel jsi to dělat...vždy jsi byl nejdůležitější věc kterou jsem kdy měla...Daisuke..neopustíš mě že ne ?´´
Návrat nahoru Goto down
Daisuke Maeda
Jounin
Jounin
Daisuke Maeda


Počet příspěvkù : 462
Narození : 10. 09. 11
Age : 30

Shinobi
Chakra Chakra:
Yukki vs. Daisuke Maeda - Stránka 2 Left_bar_bleue1035/1035Yukki vs. Daisuke Maeda - Stránka 2 Empty_bar_bleue  (1035/1035)

Yukki vs. Daisuke Maeda - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukki vs. Daisuke Maeda   Yukki vs. Daisuke Maeda - Stránka 2 EmptyThu Nov 03, 2011 10:29 pm

Výťazom tohto duelu je Yukki Maeda gratulujem
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Yukki vs. Daisuke Maeda - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukki vs. Daisuke Maeda   Yukki vs. Daisuke Maeda - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Yukki vs. Daisuke Maeda
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Yukiyuya Yami vs. Daisuke Maeda * vs. Yukki Maeda
» Yukki Maeda
» Akiyama Arame vs. Daisuke Maeda
» Daisuke Maeda
» Daisuke Maeda

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Off Topic :: Duel Aréna-
Přejdi na: