Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Vitaj na našej RPG Textovej hre Naruto, v ktorej si môžeš vyskúšať aj ty aké je to byť Shinobi. Prajeme ti veľa zábavy a pôžitku z hrania. Neváhaj a zaregistruj sa na našom fóru. Pokud si nebudeš jistý jak začít, zeptej se a neváhej. Určitě ti náš Tým rád pomůže. S pozdravom Admin Team.
Naruto: Sekai no nindo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Copyright © Naruto: Sekai no Nindo
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Informace o CHZ a JZ naleznete v Návodech v sekci Zkoušky

 

 Yukigakure no sato

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Yukigakure no sato Left_bar_bleue995/995Yukigakure no sato Empty_bar_bleue  (995/995)

Yukigakure no sato Empty
PříspěvekPředmět: Yukigakure no sato   Yukigakure no sato EmptyMon Oct 31, 2011 3:59 pm

Zem snehu, platia tu v podstate extrémne podmienky pre život, vlastne je celkom zázrak že v Yukigakure no sato vôbec niekto žije. Špecialitou tejto dediny sú technické vymoženosti ako napríklad chakrové brnenie na ktoré má oprávnenie iba Yukigakure no sato, ako aj rôzne techniky Hyuutonu. Vládne tu klan Yukigakure ktorý ovláda kg Hyuuton.. raz za storočie sa tiež narodí nositeľ Kuteitonu. Dedina neprosperuje v podstate ničím, ľudia sa tu živia prevažne rybami, ale aj tulením mäsom. Pre ovocie a podobne tu proste nie sú podmienky.

Vodca: Yuki Yukigakure
Rada: Klan Yukigakure + klan Shirome
Obrana dediny: Okolo celého ostrova na ktorom sa Yukigakure no sato, po územi Yuki no kuni pohybuje je ohromná veterná kupoľa cez ktorú dokážu prejsť iba členovia Yukigakure, táto veterná kupola má na svojom okraji extrémne nízke teploty, pri tých zamŕzava v podstate úplne všetko čo sa do nich dostane.


Naposledy upravil Yuki Yukigakure dne Fri Nov 18, 2011 2:25 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Yukigakure no sato Left_bar_bleue995/995Yukigakure no sato Empty_bar_bleue  (995/995)

Yukigakure no sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukigakure no sato   Yukigakure no sato EmptyMon Oct 31, 2011 5:07 pm

O nejaký čas som dorazila do Yukigakure no sato, pochopiteĺne na lodi, narozdiel od väčšinu ľudí ktorý tu boli zababušený v rôznych kožuchoch a v podstate vo všetkých možných typoch teplého oblečenia, ja som na sebe mala v podstate iba hnedý dlhý a troška dotrhaný plášť.. pod ním som mala iba svoje telo ktoré však bolo na väčšine časti tela pokryté obväzmi. Nakoniec som iba vystúpila.. pochopiteľne ma tu privítali takým ľahko slávnostným odtieňom.. aj keď len v kruhu najbližśích z klanu.. prvé čo som však spravila bolo to, že som si išla pre najnovší druh chakrového brnenia.. vyzeralo v podstate tak isto ako moje minule len bolo.. lepšie.. keď som si ho zobrala tak som išla domoc... porozprávať sa s našimi a tak..
Návrat nahoru Goto down
Kurodama Shirome
Death
Death
Kurodama Shirome


Počet příspěvkù : 100
Narození : 21. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Yukigakure no sato Left_bar_bleue900/900Yukigakure no sato Empty_bar_bleue  (900/900)

Yukigakure no sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukigakure no sato   Yukigakure no sato EmptyMon Oct 31, 2011 6:40 pm

Procházel jsem se mnoha ulicemi Yukigakure, což ve mne probouzelo pocit nostalgie. Po tolika letech jsem se vrátil kvůli nejméně pravděpodobnému důvodu, válce. Přišel jsem až k Yukininu domu, kde jsem vešel dovnitř a ihned se vrhnul k Yuki. " Měli by jsme se vrátit ... " zašeptal a dal jí snad jejich první polibek ...
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Yukigakure no sato Left_bar_bleue995/995Yukigakure no sato Empty_bar_bleue  (995/995)

Yukigakure no sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukigakure no sato   Yukigakure no sato EmptyMon Oct 31, 2011 6:47 pm

Kurodama ma trocha zaskočil.. vlastne trocha viac.. keď ma pobozkal tak som bola chvíľku až príliš mimo aby som stihla nejak zareagovať.. videl to aj môj otec ktorý len pootvoril ústa a z ruky mu vypadol hrnček kávy.. nakoniec radšej odišiel z miestnosti. Ehm.. huum.. Kuro-kun.. ja som zranená.. nechcem sa tam vrátiť.. k ničomu by to nebolo.. zamumlala som nakoniec pri čom som sa stále.. viac menej rozplývala.
Návrat nahoru Goto down
Kurodama Shirome
Death
Death
Kurodama Shirome


Počet příspěvkù : 100
Narození : 21. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Yukigakure no sato Left_bar_bleue900/900Yukigakure no sato Empty_bar_bleue  (900/900)

Yukigakure no sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukigakure no sato   Yukigakure no sato EmptyTue Nov 01, 2011 3:52 pm

" To vím ... " řekl tiše a přitiskl ji k sobě, čímž je oba obalovala zelná chakra, léčící lépe než kterákoliv jiná. " Ale víš že tě potřebuji ... Celá vesnice tě potřebuje ... Jednou jsi z klanu Yuki, číslem jedna v této vesnici, máš šance stát se pání této země ... Nepokaz si to ..." Usmál jsem se na ni když jsem jí všechna zranění vyléčil.
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Yukigakure no sato Left_bar_bleue995/995Yukigakure no sato Empty_bar_bleue  (995/995)

Yukigakure no sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukigakure no sato   Yukigakure no sato EmptyTue Nov 01, 2011 3:58 pm

Len som si hlavu oprela o jeho rameno keď ma k sebe pritiskol.. Cítila som ako mi je lepšie, ako po fyzickej stránke tak po psychickej.. pôjdem.. bojím sa že tam príde moje Edo tensei.. nemyslím si že je tam človek ktorý by vedel môjmu mrazu vzdorovať.. šepla som nakoniec no stále sa mi od neho nechcelo... paní tejto zeme.. neviem či o to táto zem stojí.. neviem či by som to zvládla.. dodala som ešte potichu.
Návrat nahoru Goto down
Kurodama Shirome
Death
Death
Kurodama Shirome


Počet příspěvkù : 100
Narození : 21. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Yukigakure no sato Left_bar_bleue900/900Yukigakure no sato Empty_bar_bleue  (900/900)

Yukigakure no sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukigakure no sato   Yukigakure no sato EmptyTue Nov 01, 2011 4:13 pm

" Zvládneš cokoliv si usmyslíš " Usmál jsem se a otočil k ní zády. " Stále by jsi se neměla moc pohybovat ne ? " Zeptal se s úsměvem a naznačil že jí klidně ponese i na zádech. " Nechtěj mne nechat abych tě přemlouval " Zasmál se a čekal na Yuki.
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Yukigakure no sato Left_bar_bleue995/995Yukigakure no sato Empty_bar_bleue  (995/995)

Yukigakure no sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukigakure no sato   Yukigakure no sato EmptyTue Nov 01, 2011 4:16 pm

Len som sa ušrnula.. následne som hodila znova taký pre mňa typický veselý úsmev a doslova som na neho naskočila.. oboma rukami som sa pevne chytila okolo jeho krku, bola som ticho.. no bola som hrozne rada že ma niekto ponesie !!.. teda hlavne že to je on.
Návrat nahoru Goto down
Kurodama Shirome
Death
Death
Kurodama Shirome


Počet příspěvkù : 100
Narození : 21. 10. 11

Shinobi
Chakra Chakra:
Yukigakure no sato Left_bar_bleue900/900Yukigakure no sato Empty_bar_bleue  (900/900)

Yukigakure no sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukigakure no sato   Yukigakure no sato EmptyTue Nov 01, 2011 4:18 pm

Usmál jsem se nad Yukininou radostí a vyrazil tak velkou rychlostí, kterou si nedokáže naprosto nikdo představit. Okolo mne srčela černá chakra, která nás hnala vpřed a nenechala nás zastavit. Pevně jsem Yuki držel, aby náhodou nespadla, což bylo opravdu možné
Návrat nahoru Goto down
Ken Kuruima
ANBU Root
ANBU Root
Ken Kuruima


Počet příspěvkù : 246
Narození : 14. 09. 11
Age : 29

Shinobi
Chakra Chakra:
Yukigakure no sato Left_bar_bleue995/995Yukigakure no sato Empty_bar_bleue  (995/995)

Yukigakure no sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukigakure no sato   Yukigakure no sato EmptyFri Nov 18, 2011 2:22 pm

Sedela som za pohodlným a mäkkým kreslom ktoré bolo vystlané jemnými kožušinami. Na sebe som mala biely plášť ktorý sa zapínal pri krku a tá "spona" mala znak Yukigakure no sato, na tvári som mala bielu masku, vyzerala ako Anbu maska z tvárou nejakého vlka či podobne, nemala na sebe žiadne maľby ani podobne, znova sa len na hornej časti čŕtal znak Yukigakure no sato.. jednou rukou som si prehrábla dlhé biele vlasy a následne som si len povzdychla.. Kuro-kun.. zamumlala som smutným hlasom. V tom do miestnosti ktorá vyzerala celkom honosne.. vbehol jeden z poslíčkov, teda chuninov ktorý sa v Yukigakure no sato nachádzali. "Yuki-sama, sú tu ! ...." odpovedal mi a ja som len prikývla.. dala som totiž zvolať všetkých "vodcov" Yukigakure no sato ktorý mali na jej chod rozdielne názory. Následne do miestnosti vstúpili všetci, boli asi piati a každý z nich bol na úrovni vyššieho Jounina. "Čo od nás chce niekto ako vy?" Spýtal sa ten najväčší z nich a ja som mala chuť po ňom niečo hodiť.. jeho hlas bol taký.. opovržlivý .. "Počula som, že máte nejaké námietky s tým, aby sa Yukigakure zúčastnila vo vojne na strane shinobi národov.." šepla som ľadovým hlasom a ruky som si založila na prsiach. Bolo vidieť ako po sebe začali pozerať.. "Počula som že plánujete zradu.. že ma plánujete zabiť.." dodala som ešte ľadovším hlasom a v miestnosti následne klesla teplota o niekoľko stupňov. Išiel zo mňa cítiť strach.. z mojej chakry.. z mojej prítomnosti. Pohľad som len následne naklonila na stranu.. behom sekundy som sa objavila za nimi, všetci piati mali v tele pozabodávané ľadové kryhy ktoré im preťali životne dôležité orgány.. ich telá iba dopadli bezvládne na zem.. pousmiala som sa a pozrela som sa na Chunina ktorý na to s celkom očividným pobavením pozeral.. uprac to tu.. idem rade povedať o tom, že je tu nová Damayo Yuki no kuni.. šepla som tajomným hlasom a následne som vyšla z pracovne.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Yukigakure no sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yukigakure no sato   Yukigakure no sato Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Yukigakure no sato
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Yuki Yukigakure
» Yuki Yukigakure
» Misie Yuki Yukigakure
» Kesshōgakure no Sato
» Yasuo Sato

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Sekai no nindo :: Herné Miestnosti ,, Naruto " :: Ostatný Svet :: Země Sněhu-
Přejdi na: